Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Artimiausios parodos

MOTERS PASAULIS 2018
2018-11-08 - 2018-11-11
Žalgirio arena, Kaunas
Mados, stiliaus bei grožio paroda

Kaune vyks didžiausia Baltijos šalyse mados ir grožio paroda

 

Įsisukus rudeninei rutinai ir žvarbesniems orams, kiekviena moteris ima laukti kažko šilto ir ypatingo. Būtent dėl šios priežasties, jau 16-ąjį kartą rengiama paroda „Moters pasaulis“ priverčia nekantrauti – moterys skelbia ilgąjį savaitgalį, nes net keturios dienos karščiausių mados, stiliaus ir grožio naujienų jau visai čia pat – lapkričio 8–11 d., Kauno Žalgirio arenoje.

Moters žavesio esmė

Bėgant metams, matyti kaip keičiasi renginio veidas,  paroda reiškia jau ne eilinį apsipirkimą, o tradiciją dovanoti laiko sau. Neretai tai tampa draugių susitikimų vieta ir priežastis praleisti dieną su sese ar mama. Galų gale tai vieta, kur kiekvienas jaučiasi labai laukiamas.
„Paroda „Moters pasaulis“ skirta laimingai ir savimi pasitikinčiai moteriai. Tokiai, kuri nori jaustis geriausiai, atrodyti geriausiai ir būti geriausiai. Tai, kuri drįsta išbandyti naujus dalykus, seka kas vyksta pasaulyje, rūpinasi ne tik išoriniu, bet ir vidiniu savo pasauliu. Šis renginys yra tarsi viso to simbolis.“ – tikina organizatoriaus UAB „Ekspozicijų centro“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.
Keturios parodos dienos turi ypatingą galią – kiekviena moteris čia gali sužinoti žavesio paslapčių, išmokti triukų, kaip atrodyti švytinčiai kasdien, rasti nepakeičiamų produktų, išgirsti ar išbandyti įvairias procedūras, stabdančias odos senėjimo procesą. Visa tai ir daugiau, žada net 415 parodos dalyvių, kurie lankytojų lauks visuose trijuose arenos aukštuose.
Tris dienas vyks seminarai grožio ir sveikatos temomis, o sekmadienį dailiosios lyties atstovės galės išgirsti patarimų išskirtiniam įvaizdžiui susikurti iš stilistės ir tinklaraštininkės Viktorijos Šaulytės lūpų.

Moteris be streso

Didelė dalis moterų šiandien sukasi versle ir susiduria su ribinėmis situacijomis, kuomet stresas ima trukdyti stabiliai emocinei ir fizinei būklei. Taip gimė idėja surengti konferenciją „Versli ir laiminga. Be streso“, kurioje diskusijos ir praktiniai pavyzdžiai paskatins padėti sau įtemptose situacijose ir skatins pažvelgti į savo gyvenimą kūrybiškiau. Konferencijos organizatoriai, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Verslo moterų tinklas, teigia, kad į renginį užsiregistravo kone pusė tūkstančio moterų, kas įrodo streso valdymo aktualumą ir  svarbą.

Reikli ir kūrybinga moteris

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet ne išimtis, jog parodoje apstu renginių, skirtų grožio meistrams. Parodos ilgamečiai partneriai, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija, suteiks galimybę dvi dienas mokytis plaukų dažymo ir modeliavimo subtilybių iš tarptautinės akademijos „Vinokurov & friends“ suburto charizmatiško dueto – S. Maslov ir R. Sakalausko. Siekiančių dar labiau tobulėti lauks nuotakos įvaidžio kūrimo konkursas ir meistriškumo kovos „Art Battle“, kurios nepaliks abejingų. Tarsi vyšnia ant torto taps grožio pasaulio atstovų šventinė fiesta „Su gimtadieniu, Lietuva“, kurioje šimtmečio proga bus galima išvysti  dar niekur nematytą šou – nuo kūno tapybos iki šokių. „Tai padėka šaliai už tai, kad galime dirbti ir kurti grožį čia, o taip pat ir optimistinių nuotaikų įnešimas.“ – tikina Jolanta Mačiulienė, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė.
Neliks užmiršta ir dar viena „Moters pasaulio“ tradicija – dizainerių naujausių kolekcijų pristatymai penktadienio „Mados ir grožio šou“, kur rinksis stilingiausi.
Rankdarbių šalininkės bus laukiamos „Dekostudijos“ kūrybinėse dirbtuvėse, kur galės susikurti originalių dirbinių namų interjerui ar  įdomiau dekoruoti dovanas.
Paskutinę parodos dieną ypač laukiamos visos ilgakasės, nes tradiciškai lankytojus džiugins konkursas „Pasaulio ilgaplaukės LONG-HAIRED WORLD 2018“, kur kasmet užfiksuojami nauji ilgiausios kasos rekordai.