Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Artimiausios parodos

NAMŲ PASAULIS 2017
2017-03-16 - 2017-03-19
„Žalgirio“ arena, Kaunas
Statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda

„011“  nekilnojamasis turtas, stendas M1 (0 a. galerija)

http://12prancuzu.lt/

„12 Prancūzų“ , tai naujas 12-os patogių butų namas patogioje Aukštųjų Šančių vietoje. Visi pirmo aukšto butai turi privačius kiemelius, į kuriuos galima patekti iš svetainės. Tuo tarpu antro ir trečio aukštų butai turi patekimus į balkonus.

 

http://slenionamai.lt/

Paklausiame Kauno priemiestyje, ramioje vietoje, sukurtas jaukus, išskirtinio dizaino, dešimties kotedžų kompleksas. Kotedžų plotai 70 kv.m2.

 

http://www.gerikaimynai.lt/

Jauki, saugi nuosavų namų gatvelė. Iki galo sutvarkyta aplinka, naujas asfaltas, šaligatviai, apšviesta teritorija. Privatūs kiemeliai aptverti tvoromis, Bendras gyvenamasis plotas 72-92 m2.

 

http://www.konorimoterys.lt/

Projekto architektūra tvari, moderni, atitinkanti to laikmečio aukščiausius statybos ir technologijų standartus, bei turi išliekamąją vertę.  Namo plotai nuo 75-126 m2.

 

http://www.parkelis.lt/

Patogiam ir šiuolaikiškam gyvenimui mes sukūrėme jaukią naujos statybos oazę pačiame Dainavos rajono pakraštyje. Projekte rasite optimaliai Jūsų patogumui išplanuotus modernius 2-4 kambarių butus. Atskiromis autonominio šildymo sistemomis

 

http://www.skandea.lt/

Skandea kvartalas ir jo namuose esantys butai paruošti gyventi nuo pirmos įsikėlimo minutės. Būstai su pilna apdaila. Visi butai turi šildomas terasas ir žiemos sodus. Butų plotai nuo 32-110 m2.

 

http://vaivorykstesaleja.lt/

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius projektavome patrauklius, nedidelės kvadartūros namelius, kiekvieną su nuosavu žemės ploteliu, atskira parkavimo aikštele bei pilnai sutvarkyta ir aptverta aplinka, kad visos jūsų gyvenimo spalvos optimaliai užpildytų 30-100 kv.m erdves.

 

http://www.kacerginesslenis.lt/

22-jų SKLYPŲ KVARTALAS SU PILNA INFRASTRUKTŪRA KAČERGINĖS GYVENVIETĖJE GRETA NEMUNO.

 ELEKTRA – VANDENTIEKIS – NUOTEKOS - DRENAŽAS

- ASFALTUOTOS GATVĖS
- KELKRAŠČIAI PĖSTIESIEMS
- GATVIŲ APŠVIETIMAS
- KVARTALO AUTOMATINIS UŽTVARAS.

 SKLYPAI NUO 5 - 10 ARŲ PLOTO - TAD PIRMIEMS PIRKĖJAMS DIDELĖ PASIRINKIMO TEISĖ.

„ALPARA“, stendas C7 (1 a. galerija)

Centralizuotos dulkių siurbimo sistemos
Centriniai dulkių siurbliai
Vamzdynų videoinspekcija
Vamzdynų video apžiūra

Mūsų puslapis: www.alpara.lt

„BERRY“,  stendas B5 (1 a. galerija)

Baldų ir interjero detalių salonai „Berry“ parodoje pristatys naujausias tendencijas atitinkančius interjerus svetainės ir miegamojo kambariui. Galėsite ne tik pasisemti idėjų, bet ir išbandyti visus pristatomus baldus. Visi aplankę „Berry“ stendą galės sudalyvauti loterijoje, o labiausiai susidomėjusius džiugins specialūs pasiūlymai!

„BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ“,  LE6.2 (lauko ekspozicija)

UAB ‘‘BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ‘‘ konsultuoja, parduoda, montuoja, bei prižiūri biologinius nuotekų valymo įrenginius, naftos ir riebalų gaudykles. Infiltracijos renovacija, valymo įrenginių renovacija, vietinės kanalizacijos įrengimas, lauko inžinerinių tinklų tiesimas, lietaus nuotekų sistemos, nuotekų vamzdyno įrengimas, paviršinio ir požeminio vandens drenažas. 
Informacija parodai:

Parodos metu galėsite išvysti realiai veikiantį biologinį nuotėkų valymo įrenginį BIOCLAR B-6. Parodos metu taikomos nuolaidos iki 10% biologiniams nuotekų valymo įrenginiams ir montavimo darbams. Parodos metu teiksime pardavimo ir konsultavimo paslaugas.

„BITYTĖ“ UAB,  stendas B7.3 (1 a. galerija)

Mes UAB „Bitytė“ iš Šiaulių. Esame italų meistro Francesco Bartolucci atstovai Lietuvoje, kuris daugiau nei 30 metų gamina interjero detales vaikų kambariui. Su niekuo kitu negalima supainioti šio prekinio ženklo – didelių, mielų, judančių akių. Tokių akių žvilgsniui neįmanoma atsispirti.  Spalvingi laikrodukai,muzikinės dėžutės, pakabos, gyvūnėlių figūrėlės, ūgio matuoklės, raidelės , pieštukinės, nuotraukų rėmeliai - tai daiktai, kurie papuoš Jūsų vaikų kambarį ir ilgai išliks, kaip laimingos vaikystės prisiminimas. Parodos metu pristatysime, ką tik pradėtus gaminti naujausius laikrodžius.

„BŪSTO STILIUS“, MB stendas E1.4 (1 a. galerija)

Parodos metu pristatysime Olandijos gamintojo „Elastolith“ lanksčias plyteles. Tai unikalus gaminys, planuojantiems fasado apdailą ar norintiems sukurti išskirtinį bei ekologišką interjerą.
Lanksčias plyteles lengvai užklijuosite ant kampų, kolonų, na, o plati spalvų paletė padės įgyvendinti Jūsų išskirtinius projektus.
Tik parodos metu bus taikoma speciali kaina lanksčioms plytelėms!
    
www.bustostilius.lt
info@bustostilius.lt
Tel. 8 638 30491
Tel. 8 675 91992

„CITUS CONSTRUCTION“, UAB stendas K3 (0 a. galerija)

Nekilnojamojo turto vystymo kompanija „Citus“

Esame viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystymo kompanijų Vilniuje ir Kaune – nuo 2009 m. sėkmingai plėtojame gyvenamojo būsto ir komercinės paskirties projektus.

Šiandien Lietuvoje vystome kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietę Vilniuje „Karaliaučiaus slėnis“, išskirtinių gyvenamųjų ir komercinių erdvių projektą „Kauno senamiesčio apartamentai“ bei multifunkcinių studijų projektą Kaune „Telegrafas“. Gyventojams taip pat pristatėme mažaaukštės statybos namų kompleksą „Neries ardai“ ir projektą „Jonučių namai“, kurio kainos yra vienos patraukliausių Kaune. Verslui ir investuotojams plėtojame bendradarbystės biurų centrą „Goštauto 8“ Vilniuje, visuomenei taip pat netrukus pristatysime ir atvirą inovacijų projektą „Aeronamai“.

Esame tarp NT rinkos pionierių, kurie keičia rinkos požiūrį bei vystomais projektais prisideda prie Lietuvos kultūros paveldo išsaugojimo.

2016 m. konkurse „Už darnią plėtrą“ mūsų projektai įvertinti ir rinkos ekspertų – pelnėme Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos „Geriausio gyvenamųjų namų kvartalo“ ir geriausio „Ateties projekto“ apdovanojimus.

„EKO2ŠILUMA“, UAB stendas 3.1 (0 a. salė)

UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje.

Siūlome:
•    oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblius;
•    kondicionierius;
•    rekuperacines sistemas;
•    City Multi ir kitas sistemas stambiems objektams.

MITSUBISHI ELECTRIC – aukščiausios klasės šildymo, kondicionavimo ir vėdinimo įranga rinkoje, optimaliai pritaikyta būtent šiaurinio klimato šalims. 
Džiaugiamės galėdami pristatyti 2017 metų naujienas - MITSUBISHI ELECTRIC produktus, neabejotinai pakeisiančius Jūsų gyvenimą:
•    Įspūdingo dizaino ir itin aukštų techninių parametrų pažangusis sieninis oras-oras šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-LN-VGHZ. Garantuotas ekonomiškas šilumos tiekimas iki -25oC! Tai vienas pažangiausių šilumos siurblių rinkoje su įdiegtu išmaniuoju 3D „I-see“ temperatūriniu jutikliu, wifi, itin efektyvia filtrų sistema, „Hyper Heating“ technologija. Galima rinktis keturių spalvų vidinius įrenginius. Neįtikėtina, bet šilumos siurblys gali būti įspūdinga interjero detale!

•    Sieninis mini rekuperatorius VL-50S2-E. Itin efektyvi ir kompaktiška vieno perskirto vamzdžio vėdinimo sistema su patentu Lossnay šilumokaičiu, kuriai nereikia ortakių. Gali būti montuojama tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Ypač tinkama montuoti vidiniuose butuose.  Tiekiama iki 54 m3/val. šviežio oro, sunaudojant vos 5-21W elektros energijos. Išvaduokite namus nuo slogaus oro, pelėsio, drėgmės ir nemalonių kvapų!

MITSUBISHI ELECTRIC – komfortiškam gyvenimui! 

„EKSKOMISARŲ BIURAS“, UAB stendas 8.3 (0 a. salė)

Parodos lankytojai, apsilankę Ekskomisarų biuro stende, turės galimybę laimėti:

 • 20% nuolaidą apsaugos sistemos montavimo paslaugoms;
 • Nemokamas apsaugos paslaugas net 2 mėnesiams;
 • Nuolaidą belaidžiui apsaugos sprendimui BŪK RAMUS. Daugiau informacijos apie sprendimą e.bukramus.lt
 • BŪK RAMUS atšvaitą.

„ELGRANDAS“, UAB stendas 6.3 (0 a. salė)

ELGRANDAS daugiau nei septynis metus sėkmingai veikianti įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba elektrotechnikos produkcija Lietuvoje bei Europoje. Klientams siūlo daugiau kaip 10 000 skirtingų prekių pozicijų  ir bendradarbiauja su  200 patikimų tiekėjų iš visos Europos.

Parodoje “Namų pasaulis” ELGRANDAS pristatys platų spektrą apšvietimo naujovių skirtų namų vartotojams:

 • itin taupius ir inovatyvius LED apšvietimo sprendimus namams ir kiemui.
 • patrauklaus dizaino lizdus ir jungiklius, kuriems suteikiama 15 metų garantija.
 • kokybiškus ir patogiai tvirtinamus ilgiklius namams ir sodui.
 • aukštos kokybės pramoninius lizdus ir kištukus.
 • kokybiškus ir lengvai montuojamus šildymo kilimėlius.
 • automatikos prekes už itin patrauklią kainą.
 • profesionalius įrankius namų profesionalams.

Parodos metu, visi aplankę stendą, galės pasikonsultuoti su apšvietimo specialistais, sulauks ypatingų pasiūlymų, bei dalyvaus loterijoje.

„EŽIUKAI“, UAB stendas 5.2 (0 a. salė)

Išorinė ir vidinė apsauga nuo žaibo Jūsų ir Jūsų turto saugumui. UAB „Ežiukai“ – didelę patirtį turinti įmonė, kuriai suteiktas Lietuvos apsaugos nuo žaibo asociacijos patikimumo ženklas.

Nesirūpinkite dėl savo namų, sodybų, komercinių, pramoninių pastatų, sprogių, degių ir kitų pavojingų patalpų – jas nuo žaibo apsaugos „Ežiukai“.

Paskambinkite mums – patarsime, pakonsultuosime, įrengsime ar renovuosime – gerai, greitai, nebrangiai!

„GASCHEMA LT“, UAB stendas 03.1 (0 a. galerija)

„Gaschema“ yra vienintelis sausojo ledo gamintojas Lietuvoje. Parodos metu pristatysime visas pagrindines sausojo ledo panaudojimo galimybes.

Parodoje „Namų pasaulis“ „Gaschema“ vykdys parodomasias programas, lankytojai galės susipažinti su sausojo ledo panaudojimo technologijomis buityje – valymo, restauravimo srityje bei kaip unikalia priemone renginių, vakarėlių dekoravimui ir specialiems efektams sukurti.

Tik parodos lankytojai turės išskirtinę galimybę renginio metu sudalyvauti Gaschema organizuojamoje loterijoje ir laimėti net 3 kg sausojo ledo!

Sausasis ledas – tai beskonė, bekvapė ir gerokai didesnę vėsinamąją galią nei paprastas ledas turinti medžiaga.

Pagrindinė sausojo ledo savybė –  sublimacija (šildamas virsta dujomis, nepalikdamas vandens pėdsakų), todėl plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse:

 • Statybų pramonėje;
 • Maisto pramonėje ir buityje;
 • Metalurgijoje;
 • Medicinoje;
 • Pramogų sferoje.

Paviršių valymas sausuoju ledu:

Sausasis ledas yra efektyvi valymo priemonė, kuri naikina purvą, tepalus, riebalus, klijus, benziną, dervas, degutą, suodžius, suvirinimo šlakus, laką, dažus, dumblius ir kitką.

Sausasis ledas vakarėliams:

Sausasis ledas naudojamas specialiems rūko efektams sukurti. Sausojo ledo ir karšto vandens reakcijos metu susidaro tiršti rūko debesys, nepaliekantys jokio kvapo ar vandens, todėl jį galima naudoti:

 • Įspūdingiems rūko efektams;
 • Stalo dekoravimui;
 • Garuojančių gėrimų efektams;
 • Gėrimų vėsinimui ir maisto šaldymui;
 • Saugiems eksperimentams vaikų šventėse;
 • Fotosesijoms;
 • Ledų ir kitų maisto produktų gamybai.

„G IR G PARTNERIAI“ UAB, stendas B4.1 (1 a. galerija)

Lietuvos klientų ypač pamėgtas Roberto Cavalli šiemet pristatė jau penktą unikalaus dizaino tapetų kolekciją „Home“. Joje drabužių mados ir interjero dizaino koncepcija meistriškai derinama su glamūrišku jausmingumu. Didelis dėmesys skiriamas ne tik idėjos ir dizaino išraiškai, bet ir išskirtinei medžiagų bei technologijų kokybei.

Tapetas.lt pristato naują, italų mados namų prekės ženklą savo asortimente – Blumarine. Nauja Blumarine tapetų kolekcija išreiškia grakštumą ir gyvenimo džiaugsmą, siūlydama rafinuotos elegancijos dizainus. Dekoratyvinės Blumarine panelės leidžia individualizuoti  namus, pasitelkiant unikalų dekorą, turtingą savo detalėmis, spalvomis ir atspalviais.

Aukštos kokybės italų tapetų gamintojas „Zambaiti Parati“ šiemet pristato antrąją tapetų kolekciją „Trussardi Wall Decor 2“, sukurtą remiantis pasaulinio garso drabužių ir interjero objektų dizainerio Nicola Trussardi darbais.  Kolekcijoje ypatingas dėmesys skiriamas šiais metais itin madingoms palmių šakelių dekoracijoms, geometrinėms figūroms, tekstilės struktūrą pabrėžiančioms faktūroms.

Parodos metu visiems užsakymams bus taikoma 20 proc. nuolaida!!!

„HIGĖJA“ UAB, stendas C3.3 (1 a. galerija)

AB „Higėja“ yra Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos narė, gaminanti profesionalią chemiją, t.y. dezinfekavimo priemones (biocidus), valymo priemones maisto, žuvies ir pieno pramonei, veterinarinės paskirties chemiją. Prekių asortimente taip pat yra priemonės kirpykloms ir grožio salonams, prekinių ženklų VALIS, Kurmis, Higėja ir BALIS buitinė chemija.

AB “Higėja" profesionalią ir buitinę chemiją gamina jau 15 metų. Vienas pagrindinių komandos darbo principų – geras kainos ir kokybės santykis. Visi AB „Higėja“ gaminiai yra pritaikyti lietuviškai rinkai, turi kokybės sertifikatus ir biocido autorizacijos pažymėjimus. Naudojame išimtinai tik pačias pažangiausias, žinomų gamintojų žaliavas. Jeigu ieškote to, ko rinkoje nėra, mūsų chemikų komanda pajėgi sukurti visas pageidaujamas valymo priemones ir suteikti kvalifikuotas konsultacijas.

VALIS Virtuvės valiklis 750 ml. Gerai nuvalo riebalus, degėsius, kavos ir arbatos dėmes, kitus nešvarumus virtuvėje. Tinka visiems virtuvės paviršiams valyti: stalviršiams, elektrinėms viryklėms, garų surinkėjams, mikrobangų krosnelėms, keraminėms plytelėms ir kt.

VALIS Vonios kambario valiklis 750 ml. Puikios kokybės valiklis akrilinėms vonioms, dušams, praustuvams, maišytuvams. Tinka stiklo, keraminiams, metalo ir glazūruotiems paviršiams.
Pašalina nešvarumus ir nuosėdas, suteikia blizgesį valomam paviršiui.

BALIS Baliklis - dėmių valiklis milteliai 700 g. Visų rūšių audiniams (taip pat ir spalvotiems) balinti. Efektyviai šalina kavos, uogų, vyno, arbatos ir kitokios kilmės dėmes. Gali būti naudojamas skalbimo mašinose kartu su skalbimo priemonėmis.

BALIS Baliklis - dėmių valiklis 900 ml. Naujos kartos valiklis, kuris užtikrina daug efektyvesnį kavos, uogų, vyno, arbatos ir kitokių įsisenėjusių dėmių valymą. Atgaivina ir išsaugo spalvų ryškumą bei negadina pluošto. Priemonėje nėra chloro, tinka naudoti vilnai, šilkui, spalvotiems ir baltiems audiniams.

KURMIS skystas 500 ml/1000 ml. Puikiai tirpdo kanalizacijos vamzdžiuose susikaupusius riebalus, muilo apnašas, suardo plaukus ir kitus teršalus.

„INTEGRUOTOS CENTRALIZUOTOS SISTEMOS“ UAB,  stendas 8.5  (0 a. salė)

Parodos metu perkantiems SWEGON CASA rekuperatorių dovanojame namo vėdinimo projektą, o tiems, kurie jau turi projektą, taikome 200 Eur nuolaidą.

„YIT KAUSTA BŪSTAS“ UAB,  stendas K1 (0 a. galerija)

PILIAMIESTIS

Kur prasidėjo Kaunas

Unikali istorinė vieta. Piliamiestyje kyla gyvenamųjų namų kompleksas su administracinėmis bei komercinėmis patalpomis. Per artimiausius penkerius metus čia bus sukurta išskirtinė 11 namų gyvenamoji erdvė komfortą ir miesto ritmą vertinantiems žmonėms.

Senamiestis – persikėlus per upę. Dešiniajame Neries krante, priešais Kauno pilį, besikuriantys gyventojai iš čia per kelias minutes pasieks svarbiausias miesto vietas. Visos senamiesčio pramogos – restoranai, teatrai ir parduotuvės – vos persikėlus per tiltą. Kelionė į darbą, vaikų darželį ar mokyklą neprailgs spūstyse, kad kuo daugiau laiko turėtumėte savo malonumams.

Sutvarkyta Neries pakrantė turiningam poilsiui. Pakrantėje šalia namų Piliamiesčio bei miesto gyventojų turiningam laisvalaikiui tiesiami pėsčiųjų ir dviračių takai. Įrengtoje laiptuotoje pakrantės terasoje bus gera prisėsti pailsėti, susitikti su bičiuliais ir pasigrožėti senamiesčio panorama.

Platus būsto erdvės pasirinkimas: 34-94 kvadratinių metrų ploto 2- 4 kambarių butai su galimybe juos jungti.

www.piliamiestis.lt

ŠILO NAMAI

Nauji namai prie Nemuno - daugiau gražių akimirkų

„Šilo namų“ gyvenvietė kuriasi vienoje vaizdingiausių Kauno vietų, tylioje Biržiškų g., atokiau nuo pagrindinių miesto arterijų, ant Nemuno šlaito su atsiveriančiu vaizdu į Panemunės šilą. Grįžę į savo jaukius namus pailsėsite nuo miesto šurmulio – saugiai leisite laiką šalia namo įrengtoje uždaroje poilsio zonoje, turėsite galimybę pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais šalia esančiame Panemunės šilo parke, grožėtis Nemuno dovanojamais nuostabiais vaizdais kiekvienu metų laiku. Naujieji namai Jūsų dėmesį patrauks grakščiais architektūros sprendimais, modernia stilistika, išpuoselėta aplinka. Jūsų patogumui įrengėme patogius balkonus, o pirmų aukštų butuose - itin erdvias terasas.

 „Šilo namai“ jau sulaukė svarbaus apdovanojimo. 2014 metais LNTPA bei Darnios Plėtros Akademijos organizuotame konkurse „Už darnią plėtrą“ AB "YIT Kausta" buvo apdovanota už sėkmingą gyvenamojo kvartalo „Šilo namai“ Kaune projekto įgyvendinimą (I-II etapo).

„Šilo namai“ žengia jau penktąjį žingsnį ir siūlo dar daugiau naujų modernių būstų Jums.

Viskas čia pat - malonumas gyventi oriai.

www.silonamai.lt

„KERPITA“ UAB,  stendas 9.4  (0 a. salė)

ŠILUMA JAUKIEMS NAMAMS!

 • Platus asortimentas, kokybiška šildymo, inžinerinė,santechnikos įranga.
 • Žinomi bei gerai vertinami gamintojai. Parodoje „Namų pasaulis 2017“ metu pristatytsime RBM ŠILDYMO SISTEMAS; TERMO TECH, FERROLI KATILUS; PLIENINIUS RADIATORIUS; PRAMONINIUS KATILUS.
 • Patrauklios kainos ir nuolaidos užsisakant, perkant parodos metu.
 • Profesionalios konsultacijos, komplektavimas pagal gamintojų rekomendacijas.
 • Prekybos salonus rasite Vilniuje , Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Gargžduose. Užsakymus priimame ir internetu www.kerpita.lt
 • Prekes galima įsigyti išsimokėtinai.

„LAUKO DANGOS“ UAB,  LE5.3 (lauko ekspozicija)

Naujiena Lietuvoje – BetoFormos!

BetoFormos – kraštovaizdžio architektūroje naudojamų įvairiausių formų ir dydžių betoninių elementų liejimas statybos aikštelėje. Bendradarbiaudami su kraštovaizdžio architektais, galime įgyvendinti įvairiausio sudėtingumo ir paskirties betoninių liejinių projektus visuomeninėse bei privačiose erdvėse.

Betoformų elementų liejimas vykdomas tiesiai statybos vietoje. Technologija nereikalauja ilgo ir sudėtingo pasiruošimo, tereikia įrengti tinkamą pagrindą toje vietoje, kurioje norima lieti numatytus elementus. Darbus galima vykdyti ir ant įrengtų kietų dangų (trinkelių, asfalto). Mūsų pristatomos technologijos išskirtinumas – ne tik tiesių, bet ir lenktų formų betoninių elementų liejimas. Darbai vykdomi gerokai greičiau nei betonuojant įprastu būdu, o specialaus betono mišinio ir daugumoje gaminių naudojamu lanksčiu vidiniu armavimu, mūsų išlieti gaminiai yra tvirti ir ilgaamžiai.

BetoFormos liejamų elementų įvairovė išties plati:

 • Suoliukai
 • Borteliai ir bordiūrai
 • Nedidelio aukščio sienelės šlaitams ir sklypo peraukštėjimams;
 • Klombos gėlynams, alpinariumams;
 • Takeliai
 • Trinkelių, asfalto, skaldos įrėminimai;
 • Dviračių parkavimo ir laikymo vietų gaminiai;
 • Lietaus vandens surinkimo latakai;

Daugiau apie mus internete: www.betoformos.lt

„LEGIONAS“ UAB, salonas „Ispaniškos plytelės“,  stendas 10.2 (0 a. salė)

Salonas ISPANIŠKOS PLYTELĖS atstovauja tik ispanų plytelių gamintojus. Mūsų įmonė siūlo platų akmens masės ir keraminių plytelių asortimentą. Išskirtinių interjero idėjų galime pasiūlyti įrengiant visuomeninius objektus, įgyvendinant originalius architektų bei interjero dizainerių projektus. Atstovaujamų plytelių gamintojų produkcija - tik kokybiška ir už patrauklią kainą. Jūsų dėmesio laukia nuolat atnaujinamas produktų asortimentas.

Parodos metu pristatysime vieno, iš mūsų atstovaujamo ispanų gamintojo - VIVES PREMIUM klasės gaminius. Asortimente ypatingai platus akmens masės, keraminių plytelių sienoms ir grindims pasirinkimas, mozaika, įvairūs dekorai, originalūs sprendimai, stilių įvairovė, didelis plytelių formatų pasirinkimas, plytelių dizainas "laužantis" nusistovėjusius standartus.

Parodos metu pristatysime vieno, iš mūsų atstovaujamų ispanų gamintojų - VIVES NAUJIENAS, bei išskirtinius, bei populiarius produktus.

Šio gamintojo NAUJIENAS, galima peržiūrėti šioje nuorodoje http://www.vivesceramica.com/productos/novedades.html

„MONOIDĖJA“ UAB, stendas B4.5 (1 a. galerija)

MONOIDĖJA baldai  pristato naują modulinę kolekciją  MJ skirtą ne tik vaiko ar jaunuolio kambariui, bet svetainei ir drabužinei. Naujoji kolekcija MJ sudaryta iš universalių baldų modulių, klientas individualiai, pagal savo poreikius gali pasirinkti medžiagas, spalvas, dydžius bei baldų konfigūracijas.

Kadangi baldai moduliniai, visada kambarį bus galima pertvarkyti, papildyti. Nors vaikai greitai užauga, nenusiminkite, baldai ilgaamžiai ir kambarį galėsite sukomplektuoti paaugliui, jaunuoliui ar suaugusiųjų miegamajam kambariui. MJ kolekcija labai lanksti ir turi begalę komplektavimo galimybių, naudojant šios kolekcijos baldus drąsiai galite sau susikomplektuoti spintas su talpiais stalčiais ar net visą drabužinę.

MONOIDĖJA naujovė mažoms erdvėms  - LOVA SPINTOJE. Klientas gali pasirinkti iš kelių modulių užverčiamų lovų į spintą, gali rinktis lovos plotį, uždarymo galimybes, lentynas bei stalus, kurių nereikės nukraustyt, norint atversti lovą.

„NEROLIS“ UAB, stendas B1.1 (1 a. galerija)

Parodoje pristatysime "Greenleaf" 2017 m. pavasario naujieną "Buttercup Fields" aromatą - geltonuojančių vėdrynų dvelksmas, pagyvintas šviežiais citrusiniais vaisiais su sandalmedžiu ir vanile. 

„NORDEA BANK“ AB, LIETUVOS FILIALAS, stendas M2 (0 a. galerija)

Išskirtinės finansavimo sąlygos: parodos metu banko „Nordea“ specialistai konsultuos būsto kreditų klausimais bei pasiūlys išskirtines finansavimo sąlygas ir nuolaidas.

„NUOVA“ AB, stendas C5.5 (1 a. galerija)

„Nuova“ įmonių grupė – viena pirmaujančių nekilnojamo turto valdymo ir vystymo įmonių Kaune. Nuo 1990 m. kaupiame patirtį, kurdami savo projektus ypatingai įsiklausome į gyventojų poreikius, apgalvojame kiekvieną detalę. Mūsų tikslas – kiekvieną būstą paversti svajonių namais. Vystome labai įvairius projektus, kurių kiekvienas randa savo gyventoją. Projekte „Smėliai“ susibūrė labai jaunatviška bendruomenė, kvartale „Birutės parkas“ įsikūrė solidžios Lietuvos ir užsienio šeimos, vertinančios privatumą ir išskirtinumą. Originalios architektūros „Apartamentai kopose“ kvartale kuriasi tie, kurie pavargę nuo miesto šurmulio ir myli jūros ošimą. „Akacijų vilos“ statomos vertinantiems kokybę ir prabangą. Svajojantiems apie savo individualų namą statome „Garšvės slėnio“ gyvenvietę.

NUOVA įmonių grupė šiuos metus pradėjo dviem naujais projektais.

Naujas individualių namų kvartalas GARŠVĖS SLĖNIS kuriasi Kauno marių regioninio parko kaimynystėje, Vaišvydavoje. Kvartale bus pastatyti 19 trijų skirtingų dydžių individualūs namai. Kvartalas išsiskirs neįprastai erdviais 7 – 8 arų sklypais, kuriuose tilps visos gyventojų užmačios – nuo vaikų žaidimo aikštelių iki pirčių, baseinų, sodų ir daržovių lysvių! Džiaugiamės, kad į Vaišvydavą ir į mūsų kvartalą jau šiais metais atvedamos visos pagrindinės miesto komunikacijos. Kvartalas bus šiuolaikiškas ir patrauklus aktyviai gyvenančiam, mėgstančiam gamtą kauniečiui, kuris neįsivaizduoja savo gyvenimo bute.

LAMPĖDŽIO TAKAS – tai mažaaukščių namų kvartalas Kaune kuriamas aktyviam, daug dirbančiam ir skubančiam kauniečiui, kuris puoselėja šeimos vertybes ir vertina kokybę. Čia puikiai dera privatumas, racionalūs būsto sprendimai, patogi infrastruktūra ir ranka pasiekiami gamtos teikiami privalumai. Aštuonių namų kvartale bus didelis 2 – 5 kambarių  butų išplanavimo pasirinkimas. 47 – 109  kv.m. dydžio būstai su lodžijomis, terasomis suprojektuoti taip, kad gyventojai galėtų pasirinkti erdvesnį 4 – 5 kambarių butą per du aukštus arba kompaktišką 2 – 3 kambarių butą, išsidėsčiusį viename aukšte. Butuose  suprojektuotas autonominis šildymas individualiais dujiniais katilais, todėl tik jūs nuspręsite, kada pradėti ir baigti savo buvo šildymo sezoną.

Jau vykdoma aktyvi rezervacija į abu projektus!

Daugiau informacijos apie „Nuova“ įmonių grupės projektus rasite www.nuova.lt.

„ODI ODI“, stendas B2.3 (1 a. galerija)

Namų dekoravimas yra malonus, bet neretai daug laiko ir finansų reikalaujantis procesas. Ypatingai šis klausimas opus tuomet, kai didžioji santaupų dalis skiriama gyvenamosioms erdvėms įrengti, o ne joms dekoruoti.  Tačiau yra ekonimiškas būdas kaip per trumpą laiką namų erdvei suteikti daugiau jaukumo – tai dekoruoti sienas interjero lipdukais.

Odi Odi yra unikalių, įkvepiančių sienų lipdukų ir dekoracijų namams prekės ženklas. Namų taisyklės, jaukūs teiginiai, motyvatoriai – tai šilti ir nuoširdūs žodžiai, pilni laimės ir optimizmo, būtent tokie, kokie reikalingi jaukiems namams. Šiais lipdukais galima dekoruoti beveik visas namų erdves: prieškambarį, svetainę, virtuvę, miegamąjį ar vaikų kambarį.

Lipdukus galima pritaikyti skirtingų stilių interjeruose – nuo minimalistinio, urbanistinio iki skandinaviško.  Parodoje bus pristatyta naujausia sienų dekoravimo raštų lipdukais tendencija. Įvairūs geometriniai objektai, gėlių motyvai, įvairių temų elementai padeda sukurti skirtingus sienų raštus.  Tokiu būdu pigiai ir greitai gali būti atnaujinamos sienos ar baldai.

„Namų pasaulyje“ jūsų lauks nuolaidos, staigmenos ir dovanos. Aplankykite mūsų stendą B2.3.

„OMETA“ UAB, stendas 01.3 (0 a. galerija)
Vienvietė Infraraudonųjų spindulių sauna "ITALIA" su Anglies pluošto kaitinimo elementais už neįtikėtiną kainą- vos 950 EUR. Sauna pilnos komplektacijos: Audio sistema (AUX, USB, MP3, Bluetooth), kolonėlės, oro jonizatorius, skaitymo lempa. 6 mm, skaidrus grūdintas stiklas. Mediena- Kanadinė cūga. 

Kabina gali būti pastatyta kambaryje, jai nereikia vandens, kanalizacijos, jungiama kištuku į standartinę rozetę su įžeminimu (230 V), maksimalus energijos suvartojimas 1440 W. Infrasauna labai ekonomiška, įkaista per kelias minutes, seansas užtrunka apie 30-45 min.

Tai viena mažiausių ir kompaktiškiausių infrasaunų, matmenys: 1000 x 900 x 1900 [mm], skirta vienam stambesniam arba dviems kūdesniems suaugusiems ar vaikams. Pirtis užima labai mažai vietos tad be problemų ją pastatysite laisvesniame kambario kampe, sandėliuke ar įstiklintame balkone.

Akcijos laikas ir saunų kiekis - ribotas.

https://hanscraft.lt/produktas/sauna-italia/

„PLASTENA“ UAB, stendas B8.1 (1 a. galerija)

UAB PLASTENA – jau du dešimtmečius žinoma kaip plastikų ir gumos tiekėja Baltijos šalyje. Siūlome guminę grindų dangą ne tik pramonei ar žemės ūkiui, tačiau mūsų produkciją atras ir Namų pasaulio lankytojas. Pas mus galima įsigyti guminę grindų dangą vidaus sporto salėms, lauko sporto bei vaikų žaidimų aikštelėms, guminę grindų dangą autotransporto grindims. Esant poreikiui, siūlome įsigyti dangą skirtą didelėms apkrovoms ir intensyviam naudojimui, kuri tinkama garažo ar dirbtuvių grindims iškloti. Taip pat prekiaujame guminiais kilimėliais skirtais purvo surinkimui prie durų, drėgnų patalpų takams įrengti dušuose, pramoninėse virtuvėse.

Parodos metu, kvalifikuoti įmonės darbuotojai konsultuos ir padės rasti geriausią sprendimą grindų dangos pasirinkime, o parodos lankytojai šias dangas galės užsisakyti patraukliomis kainomis.

„PRUSZYNSKI IR PARTNERIAI“, UAB stendas 4.4 (0 a. salė)

Ilgalaikę stogų dangos gamybos patirtį turinti įmonė „Vyto stogai“ įsigijo moderniausią įrangą klasikinei stogo dangai gaminti. Stogo danga Max class „STRONG“ – naujausias inžinerinis sprendimas, suteikiantis stogo dangai aukščiausią kokybę, funkcionalumą, nepriekaištingą estetinę išvaizdą, paprastą bei greitą montavimą.

Klasikinė stogo danga Max class „STRONG“ siūloma su 55 µm storio apsauginiu sluoksniu „PURMAT“, kuriam suteikiama net 30 metų garantija. Šios dangos neveikia ultravioletiniai spinduliai – dėl to beveik nekyla išblukimo problemos. Išskirtinė poliuretaninė danga puikiai prisitaiko prie paviršiaus, yra ypač patvari ir atspari įbrėžimams, neleidžia atsirasti korozijos židiniams. Matomų stogo sraigtų ir sujungimų nebuvimas – ne tik nepriekaištinga estetinė išvaizda, bet ir ypatingas dangos patvarumas.

Gamintojas „Vyto stogai“ Lietuvos statybos rinkai pateikia tris Max class „STRONG“ stogo dangos modelius:

MC 500/OL „STRONG“   OFF LINE – lygus paviršius;
MC 500/TL  „STRONG“  TWIN LINE  – paviršius su dviem briaunomis;
MC 500/ML „STRONG“  MICRO LINE – mikrobangelės paviršiaus plokštumoje.

Max class „STRONG“ – kokybė ir ilgaamžiškumas už tinkamą kainą!

„RELAININGAS  APT“ UAB, LE1.4 (lauko ekspozicija)

Nuotekų sistemos atnaujinimas be vamzdyno demontavimo ir be grindų ir sienų ardymo darbų - naudojant įdėklus ir purškimo sistemą.

„RE/MAX ELITE GROUP“, stendas B8.2 (1 a. galerija)

„RE/MAX ELITE GROUP – ambicinga ir savo tikslų siekianti NT brokerių kompanija, kurioje dirba kompetentingi, sertifikuoti brokeriai, galintys padėti visais NT klausimais. Parodos metu bus pristatomi neskelbti objektai bei nauji projektai.


Įgulos butai. Naujas kvartalas, kuriame pristatome A energetinės klasės dviaukščiuose namuose įrengtus jaukius butus. Kiekvienas butas turi atskirą įėjimą, tad galima mėgautis privačia erdve. Pirmojo aukšto gyventojai turi kiemelį, o antrojo – balkoną. Vienas iš svarbiausių privalumų - patogus susisiekimas su visais Kauno miesto rajonais.

http://www.nauji-butai.lt/

Įgulos namai. Pristatome naują A energinio naudingumo klasės vienaukščių namų kvartalą Domeikavoje. Būsto išplanavimai, Jūsų patogumui, apgalvoti iki mažiausių smulkmenų. Naujakurių čia laukia rami, jauki ir saugi kaimynystė, bei patogi infrastuktūra ir susisiekimas su kitais miesto rajonais. 60 - tyje namų jau įsikūrusios laimingos šeimos. Tegul Jūsų svajonės prasideda čia!

http://www.igulosnamai.lt/

Vila Rozalija.  Pristatome aštuonių butų projektą prestižiniame Kauno rajone – Žaliakalnyje. Vieta, kurioje stovi daugiabutis namas yra vos 5 – 10 minučių iki miesto centro. Iš, bet kurios Žaliakalnio vietos lengva pasiekti, bet kurį reikiamą tašką. Tai projektas su gražia istorija!

http://www.namaszaliakalnyje.lt/ 

„RONER GROUP“ UAB, stendas 4.2 (0 a. salė)

Visos medžiagos statybai ir remontui!

Bendradarbiaujame su daugiau nei 100 tiekėjų, tarp kurių ir puikiai žinomi, populiarūs prekių ženklai, užsitarnavę Klientų pasitikėjimą.

Statybinių medžiagų pasirinkimo konsultacijos, detalus projekto sąmatų skaičiavimas – tai paslaugos, kurias teikiame kiekvienam „Roner Group“ Klientui. Dirbame Jums, todėl nuolat stengiamės rasti Jūsų poreikius ir siekius atitinkantį sprendimą!

Parodos metu plačiau pristatysime WEDI vonios patalpų įrengimo sistemas, glaistus ProForm, fasadų šiltinimo sistemas, jų apdailos būdus, taip pat pristatysime bei konsultuosime apie ekologišką pastatų šiltinimą celiuliozine ekovata EKOWOOL!

Užsisakantiems parodoje ypatingos kainos bei nemokamas prekių pristatymas!

 

„SEB BANKAS“ AB, stendas B1 (0 a. galerija)

Aplankę SEB banko stendą išgirsite patarimų, kaip įsigyti naujus namus ir kokius žingsnius reikės atlikti. Konsultantai preliminariai apskaičiuos, kokio dydžio kreditą galite gauti, kokia būtų mėnesio įmoka, taip pat atsakys į kitus Jums aktualius klausimus.

„SILTS NAMS“ SIA, stendas 4.6 (0 a. salė)

Purškiamos putos iš Vokietijos (didmeninė ir mažmeninė prekyba).

Paslaugos:

 • Stogų šiltinimas
 • Sienų šiltinimas
 • Perdangų šiltinimas
 • Palėpių šiltinimas
 • Grindų šiltinimas
 • Pamatų šiltinimas
 • Nestandartinių konstrukcijų šiltinimas


www.siltsnams.lv
 

„SKAJUS“ UAB stendas 6.4 (0 a. salė)

„Skajus“ – statybų srityje dirbanti paslaugų ir prekybos įmonė. Mes siekiame optimaliai patenkinti kliento poreikius, mes įsiklausome ir girdime klientą. Kruopščiai atrinkę ir sukomplektavę gaminius pagal konkretų ir individualų projektą pateikiam klientui optimalų pasiūlymą. Tai mums leidžia padaryti patikimi partneriai ir ilgametę savo srities patirtį turintys darbuotojai – tikri profesionalai, nes šioje srityje jie darbuojasi daugiau nei 15 metų. Tai viena iš pagrindinių Skajaus stiprybių. Mes ne tik parduodame, bet atliekame ir montavimo paslaugas taip pat garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Įmonės produkcija:

 • Langai
 • Terasos durys
 • Durys
 • Vartai
 • Automatika
 • Susukami vartai/grotos

„SKANDINAVIŠKOS GRINDYS“ stendas D2.1 (1 a. galerija)

SKANDINAVIŠKOS GRINDYS – bene geriausias Jūsų grindų pasirinkimas.

Parodos metu sužinosite pagal kokius kriterijus išsirinkti grindis, tinkamiausias Jums.
Taip pat sužinosite kas sudaro grindų kainą ir kas dar kainuos arba nekainuos papildomai. Pamatysite grindis, kurioms
- gamintojas duoda viso gyvenimo garantiją
- yra aukščiausios pasaulyje 34 atsparumo klasės (laminatas) – nebijo žiežirbų, aukštakulnių, vandens, ratukų, augintinių nagų
- net laminuotos grindys yra iš medžio ir aprobuotos kaip tinkamos astma ir alerginėmis ligomis sergantiems
- lengvai surenkamos ir išrenkamos patentuoto metalinio užrakto dėka
- padengtos ypatinga alyva, kuri apsaugo nuo nešvarumų įsiskverbimo
- tinka šildomoms grindims
- ir daug kitų skirtingų rūšių grindų privalumų.

Parketlentės, kietintos parketlentės, laminatas, vinilinės dangos bei virtuvinės IR VONIOS sienelės iš Skandinavijos visam Jūsų gyvenimui.
Parodos metu sudarydami sutartį mokėsite ypatingai patrauklią kainą.

                                                                                                         

 

„STROPUVA IR KO“ UAB, stendas 5.6 (0 a. salė)

Granulinis katilas

Pirmas ir kol kas vienintelis granulinis katilas, kurio granulių padavimo ir degimo procese nenaudojama elektronika ar judantys mechanizmai. Katilas valdomas kambario termostatu. Labai kompaktiškas - užima mažai vietos katilinėje. Naudingo veikimo koeficientas – 90 %. Ekonomiškas. Granulių bunkeris - trijų dydžių. Kaina - žemiausia granulinių katilų rinkoje. Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“ apdovanotas aukso medaliu.

Granulinio katilo šilumos atėmimo plotas 1,15m², degikliui veikiant 20 kW galingumu dūmą atšaldo iki 140ºC. Maža metalo ir vandens masė įšyla greitai, taip pat greitai atvėsta, be reikalo nešildydama katilinę. Vandens sluoksnis katile 4 mm, kiekis 6 litrai. Dėka seklumo – srautas greitas. Šilumos perdavimas geras. Dėka turbulizatorių dūmai statmenai atakuoja šilumokaičio sieneles ir efektyviai perduoda šilumą. Liepsnos srautas stiprus – pelenai nesikaupia. Bunkeris hermetiškas – nėra galimybės granulėms bunkeryje užsidegti.

„TECE BALTIKUM“ UAB, 3.4 (lauko ekspozicija)

TECE koncernas plačiai žinomas kaip naujų produktų, pažangių technologijų kūrėjas ir gamintojas, išsiskiriantis itin gera produktų kokybe, patikimumu bei garantijomis. Produktai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu vartotojų naudai. Tai suteikia pridėtinę vertę NT objektams, kurių statyboje naudojamos šio gamintojo medžiagos.  

TECE produkcija ypač vertinama architektų ir santechnikos meistrų, nes ši įrangą atveria plačias galimybes naujai pastatų estetikai ir funkcionalumui, ją patogu ir lengva montuoti. Tinka tiek privatiems, tiek visuomeninės paskirties pastatams. Dauguma TECE gaminių yra paženklinti tarptautiniais prestižiniais dizaino bei inovacijų apdovanojimais, tokiais kaip IF, Red dot bei kitais.

Asortimentą sudaro inovatyvūs technologiniai vandens inžinerinių sistemų sprendimai – vandentiekis, grindinis bei radiatorinis šildymas, potinkiniai rėmai pakabinamai WC, bidė, pisuarų ir praustuvų keramikai, platus WC ir pisuarų vandens nuleidimo plokštelių asortimentas, trapai, dušo latakai. 

Platus asortimentas sandėlyje Lietuvoje, greitas pristatymas iš gamintojo, pagalba ir profesionalios konsultacijos.

Parodoje pristatomos naujienos:

TECElux WC terminalas – pripažintas dizaino objektas
Vienas naujausių vokiškos santechnikos gamintojų TECE kūrinys - TECElux WC terminalas. Itin funkcionaliame ir estetiškame TECElux WC modulyje integruotos kelios funkcijos: oro filtravimo „ceramic-Air“ – įrenginys, ventiliatorius su keičiamu anglies pluošto filtru, kuris ištraukia nemalonius kvapus; dviejų skirtingų vandens kiekių nuleidimo sistema ir unitazo aukščio reguliavimas – „m-Lift“.

TECE pirmieji ir kol kas vieninteliai sukūrė unitazo pakabinimo sistemą, kur unitazo aukštis gali būtu reguliuojamas jau sumontavus. Prie jos gali būti montuojamas bet kuris pagrindinių gamintojų unitazas, tiek paprastas, tiek daugiafunkcis.

Visi TECElux WC terminalo įrenginiai paslėpti sienoje. Stiklo plokštė uždengia angą ir paslepia oro filtravimo sistemą bei vandens ir elektros prijungimus, nuotėkas. Higieniškas ir estetiškas stiklo paviršius uždengia mechanizmą. Jis yra patogus uždėti ir nuimti.

Didelė terminalo stiklo plokštė susideda iš dviejų dalių, kurios atrodo tarsi viena. Ji apsaugo sieną nuo vandens, todėl nebūtina sienos dengta plytelėmis. Montavimo sienoje gylis yra reguliuojamas.  
Terminale įrengtas sensorinis vandens nuleidimo mygtukas, kuris suveikia, kai prie jo tik priartėji ar vos palieti ranka. Šviečiantis mygtuko kontūras apšviečia patalpą ir tuo pačiu nerėžia akių,  naktį neišbudina.

Keliais prestižiniais dizaino apdovanojimais įvertintas WC terminalas pritaikomas bet kokio stiliaus interjere.

„TECHPRA“ UAB, stendas B6.1 (1 a. galerija)

Naujausia 2017 m. TEMPUR čiužinių kolekcija. Tik ant TEMPUR čiužinių prasideda nauja miego kokybės istorija. Mes iš naujo išradome čiužinį, o užtrauktukas liko tik vienintelė detalė, kuri nebuvo iš naujo perprojektuota. Kviečiame visus išbandyti ir įsigyti naujuosius TEMPUR čiužinius, kuriems taikoma net 10 metų garantija. Kviečiame NEMOKAMAI 10 dienų išbandyti TEMPUR čiužinius savo namuose ir pradėti naują kokybiško miego istoriją.

AKCIJOS: Specialios kainos tik parodos metu: 10% nuolaida visai TEMPUR produkcijai.

„TIENS“, stendas F4.1 (1 a. galerija)

TIENS pristato unikalius gaminius sveikesniam jūsų šeimos gyvenimui

Kad jūsų miegas būtų kokybiškas

 • Antčiužinis „Health Matress“, pagalvė „Health Pillow“  ir antklodė „Health Blanket“ – sukurti remiantis tradicinės kinų medicinos teorijomis, naudojant modernias technologijas, išsiskiria stilingu dizainu ir veiksmingumu.

Kad jūsų maistas būtų sveikas ir gardus

 • Naujos kartos vaisių ir daržovių valymo prietaisas „DiCHO“, pasižymi dvigubai didesne ozono emisija, užtikrina sterilizaciją ir dezinfekciją. Naudojant ozonatorių vandenyje, maisto produktuose, ant virtuvės įrankių ir indų neliks kenksmingų medžiagų likučių, bakterijų, nemalonaus kvapo.

Kad jūsų namai ir drabužiai spindėtų švara ir gaiviai kvepėtų

 • Namų ūkio priemonių serija „DiCHO“ –  ypač veiksmingi produktai su imbierų šakniastiebių ekstraktu: skalbikliai įvairiems audiniams; gaivaus aromato virtuvės valiklis; vaisių, daržovių ir indų ploviklis; universalus valiklis buitiniams paviršiams.
 • Daugiafunkcis valiklis „Fridge Purifier“ – modernus ir lengvai naudojamas prietaisas, ozono pagalba pašalina organinius ir neorganinius kvapus šaldytuve, avalynės ir drabužių spintose, tualeto kambaryje.

Sužinokite daugiau ir išbandykite šiuos vertingus gaminius apsilankę TIENS kompanijos stende!

„VIDARA“ UAB, stendas 8.1 (0 a. salė)

Nauja stogo danga – Ruukki Classic NextGen

Ieškantiems išskirtinės kokybės, ilgaamžiškumo ir komforto, Ruukki sukūrė naują stogo dangą  - Classic® NextGen. Šis gaminys papildo Ruukki Classic valcuotų, „click” sistema jungiamų gaminių šeimą, tad pasirinkti sau tinkamą sprendimą nuo šiol bus dar lengviau. 

Svarbiausi techniniai patobulinimai:

 • Daugiau sandarumo: „click“ sistemos valcuose gamybos metu priklijuota tarpinė 100% apsaugo nuo lietaus vandens pratekėjimo.
 • Daugiau komforto: apatinėje pusėje per visą lakšto plotį gamykloje priklijuotas specialus akustinis, antikondensacinis, antibakterinis veltinis trigubai pagerina stogo dangos akustines savybes.
 • Patogesnis montavimas: papildomos braunelės tvirtinimo vietose neleidžia perveržti sraigtų, užtikrina sklandesnį temperatūrinį plėtimąsį.
 • Geresnė išvaizda: uždari valcų galai, užlenktas priekinis lakšto kraštas, storesni lakštai (0.60 mm).

Pilnas video pristatymas 

„VYKELIDA“ UAB, stendas 6.6 (0 a. salė)

Statybinės medžiagos šiltinimui ir renovacijai, vidaus įrengimui ir apdailai

+

Statybų paslaugos: pastatų šiltinimas, daugiabučių renovacija, apdailos darbai ir kiti bendrastatybiniai darbai

=

GEROS KAINOS IR PATENKINTI KLIENTAI!

 

Oficialus MAJSTERPOL (www.majsterpol.lt ) produkcijos atstovas Lietuvoje, parodos „Namų pasaulis 2017“ metu, pristatys:

 • Sertifikuotas šiltinimo sistemas su putų polistireno šiltinimo plokštėmis (ETICS Majster-Pol) bei su mineralinės vatos šiltinimo plokštėmis (ETICS Majster-Pol mineral)
 • Klijavimo, klijavimo-armavimo mišinius, plytelių klijus
 • Potinkinius akrilinius ir silikoninius gruntus
 • Mineralinius, akrilinius, silikoninius, silikatinius, silikat-silikoninius struktūrinius, mozaikinius tinkus, skirtus dekoratyvinei ir apsauginei plonasluoksnei apdailai pastatų išorėje ir viduje
 • Akrilinius, silikoninius, silikatinius, silikat-silikoninius dažus
 • Universalius bei potinkinius akrilinius ir silikoninius gruntus

Taip pat UAB „Vykelida“ parodoje pristatys GREENFROG prekinio ženklo įvairias lipnias juosteles, kurios gali būti plačiai naudojamos statybose, pramonėje, buityje, automobilių dažymo sektoriuje.

Specialus pasiūlymas parodos metu – 10 proc. nuolaida pirmam apsipirkimui UAB „Vykelida“ parduotuvėje Veiverių g. 150, Kaunas.

„ŽAIBOSAUGA LT“ UAB, stendas 2.4 (0 a. salė)

10% nuolaida užsisakiusiems žaibolaidį parodos metu.