Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2019
2019-01-17 - 2019-01-17
Žalgirio arena, Kaunas
Aukštųjų mokyklų prisistatymai

GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJA 

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija (LKA) – vienintelė Lietuvos aukštoji mokykla, kurioje universitetinės studijos derinamos su kariniu rengimu, o jos absolventas po 3,5 metų įgyja ne tik bakalauro kvalifikacinį, bet ir pirmąjį karininko – leitenanto – laipsnį, kuris jam iš karto garantuoja darbo vietą krašto apsaugos sistemoje.

2019 metais LKA siūlo tris universitetines pirmosios studijų pakopos programas: Gynybos technologijų vadybos (baigusiems suteikiamas vadybos bakalauro kvalifikacinis laipsnis), Nacionalinio saugumo ir gynybos (socialinių mokslų (visuomenės saugumo) bakalauro kvalifikacinis laipsnis) ir Tarptautinių santykių (socialinių mokslų (politikos mokslų) bakalauro kvalifikacinis laipsnis).

Studijos LKA skirtos jaunuoliams, kurie domisi nacionalinio ir tarptautinio saugumo iššūkiais, kibernetiniu saugumu, šiuolaikinėmis gynybos technologijomis ir jų valdymu ir norėtų savo gyvenimą sieti su tarnyba Lietuvos valstybei, vadovauti jos kariuomenės daliniams, užtikrinantiems taiką ir stabilumą šalyje ir pasaulyje.
Pasidomėk plačiau: www.lka.lt


 

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS

Naujiena Nr.  1
Aktyvuok savo technogeną VGTU!

Nuo kosmoso užkariavimo iki pasivaikščiojimo virtualioje realybėje – tokias galimybes suteikia Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), vienas geriausių technikos universitetų Europoje. Čia – puiki vieta aktyvuoti savo technogeną, t. y. įvaldyti ir kūrybiškai naudoti technologijas. Bent taip mano daugiau nei 10 tūkst. VGTU studentų.
Ar technogenas reiškia tik inžinerijos ir IT studijas? Tikrai ne – technologijų dabar reikia visur. Nori projektuoti dangoraižius ir tiesti tiltus? O gal svajoji tapti pilotu arba profesionaliu dronų valdytoju? Universitete gali išmokti kurti interneto svetaines, filmuoti filmus, savo kuriamą istoriją paversti kompiuteriniu žaidimu ar perkelti ją į virtualią erdvę. Patinka skaičiai? Galėtum dirbti Fintech įmonėje, juk Lietuva yra viena iš pasaulinių lyderių šioje srityje, o VGTU pirmieji siūlo šias studijas.

Naujiena Nr. 2
VGTU „Linkmenų fabrikas“ – ateities kūrėjams

Kalbama, kad sparti technologijų plėtra lems, jog netrukus konkuruosime su robotais. Vis tik yra sričių, kur dirbtinis intelektas žmogaus nepralenkia – tai kūryba, inovacijos, naujų idėjų generavimas.
VGTU „LinkMenų fabrikas“ – vieta, kur technologijos ir kūryba susijungia, kur projektus kartu plėtoja studentai, mokslininkai ir išorės kūrėjai. Menai, inžinerija, vadyba, medijos, mokslas, verslas – tai poliai, ant kurių pastatytas VGTU „LinkMenų fabrikas“.
Kasdien čia naujų iššūkių laukia prototipavimo (medžio, metalo ir kt. cechai) ir medijų erdvės – reklamos cechas, dvi fotografijos, vaizdo, garso įrašų studijos ir virtualios realybės laboratorija. Instaliacija „Burning Man“ festivaliui, hakatonai, meno projektai, elektrinis paspirtukas, elektromobilis – tik keletas įdomiausių VGTU „LinkMenų fabriko“ projektų.

Nori sužinoti daugiau – užsuk į atvirų durų dieną kiekvieną trečiadienį 15–19 val.

Tai tik keletas galimybių VGTU. Pasidomėk plačiau: www.vgtu.lt


VILNIAUS KOLEGIJA

Vilniaus kolegija – reitingų lyderė!

6 500 studentų;
500 dėstytojų;
46 koleginių studijų programos, 12 iš jų vykdomos tik Vilniaus kolegijoje, net 10 vykdomos ir nuotoliniu būdu;
7 studijų programos vykdomos ir anglų kalba;
Daugiau nei 200 užsienio aukštųjų mokyklų iš 35 pasaulio šalių vykdo tarptautinius mainus su Kolegija;
97 % –  Kolegijos absolventų įsidarbinimo rodiklis;
1/3 studijų laiko skirta praktikoms ir praktiniams užsiėmimams.

 Žurnalo „Reitingai“ duomenimis,  šiais metais tarp visų Lietuvos kolegijų pirmauja Vilniaus kolegija, konkurentes aplenkusi net 17-oje studijų krypčių: slaugos ir akušerijos, reabilitacijos, kosmetologijos, mitybos, maisto technologijų, chemijos, programų sistemų, informacinių sistemų, aplinkos inžinerijos, ekonomikos, rinkodaros, vadybos, pedagogikos, muzikos, teatro, žemės ūkio mokslų ir veterinarijos.
Vilniaus kolegijos direktorė doc. dr. Žymantė Jankauskienė teigia, kad esminis Kolegijos siekis ­– tapti taikomųjų mokslų universitetu, tokia aukštąja mokykla, kurioje studijos, taikomasis mokslas ir menas susietas su visuomenės bei veiklos pasaulio poreikiais ir aktualijomis.

Pasidomėk plačiau: www.viko.lt


LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) – tai 1994 metais įkurta moderni, atvira visuomenei, socialiai atsakinga, pilietiška aukštoji mokykla, rengianti į šiuolaikinę Lietuvos ir Europos darbo rinką orientuotus socialinių ir fizinių mokslų specialistus. LTVK – tai perspektyvios karjeros galimybės, tarptautiniai mainai ir studentiškas laisvalaikis.

LTVK veiklos sritys yra šios:

  • moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla - 73 00 00;
  • aukštasis mokslas - 85 42 00;
  • suaugusiųjų profesinis mokymas - 85 32 00;
  • kvalifikacijos tobulinimas - 85 59 00.

Pasidomėk plačiau: www.ltvk.lt


ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA

Aukštųjų mokyklų parodos dalyvė Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) regiono gyvenime veikia ne tik kaip ateities kūrėjus rengianti institucija, bet ir kaip aktyvi verslo įmonių pagalbininkė, partnerė. Tai aukštoji mokykla, rengianti informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos ir verslo vadybos mokslų specialistus, vykdoma daugiau nei 20 studijų programų. Aukštųjų mokyklų parodoje ŠVK komanda lauks visų, norinčių sužinoti daugiau apie studijų Šiauliuose galimybes. Pasimatysime jau netrukus!

Pasidomėk plačiau: https://www.facebook.com/svako.lt/


LECTORPRO

LectorPro jau dvyliktus metus Kaune veikianti korepetitorių komanda. Mokome 5-12 klasių mokinius lietuvių kalbos, matematikos, biologijos, chemijos ir anglų kalbos. Subūrę itin stiprių mokytojų komandą padedame pasiruošti brandos bei valstybiniams egzaminams ir gauti aukščiausius įvertinimus.
Nuo kovo mėnesio siūlome prisijungti prie mūsų, nesvarbu, kuriame mieste gyveni! Vilnius ar Raseiniai, Šilutė ar Skuodas- du kartus per savaitę dalyvauk online pamokose ir ruoškis egzaminams. Pamokų metu klausyk, klausk, diskutuok, spręsk uždavinius, rašyk rašinius ir gauk visą reikalingą informaciją.
Esi labai užsiėmęs, lankai būrelius, daug sportuoji? Nieko tokio! Pamokos įrašą galėsi pažiūrėti tau patogiu metu ir susisiekti su mokytoju dėl kilusių neaiškumų.
Įstok ne ten, kur gali, bet ten, kur nori!

Pasidomėk plačiau: www.lectorpro.lt


KAUNO KOLEGIJA

Suvokiame, kad ypač jaunam žmogui, besirenkančiam profesiją ir studijas, keblu susigaudyti gausiame informacijos sraute, išsirinkti iš begalės studijų pasiūlymų, taip pat suvokti, koks yra tikrasis pašaukimas. Kauno kolegija nori ištiesti pagalbos ranką ir nušviesti ne tik pasirinkimo, bet ir ėjimo svajonės link kelią!

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, realizuojanti daugiau nei 50 studijų programų ir rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus.

Įvairiapusį pasirengimą darbo rinkai ir kokybišką išsilavinimą užtikrina:

  • teorinių žinių ir praktikos dermė: daugiau nei trečdalį studijų sudaro praktika;
  • galimybė išvykti studijoms į daugiau nei 30 užsienio šalių mokyklų, atlikti praktiką įvairiose valstybėse;
  • 70 įgūdžiams lavinti skirtų dirbtuvių ir laboratorijų;
  • viena moderniausių bibliotekų Lietuvoje;
  • įvairios saviraiškos, sporto ir laisvalaikio galimybės tobulėti kaip asmenybei;
  • remiantis reitingais, Kauno kolegija – viena iš lyderiaujančių kolegijų Lietuvoje!

Pasidomėk plačiau: https://www.kaunokolegija.lt/