Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

SVEIKATOS DIENOS 2012
2012-04-20 - 2012-04-22
PLC
Sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda

 

SVEIKATOS DIENOS 2012
 
Parodos statistika:

72 įmonių:

16 420 lankytojų;

2012 m. balandžio 20 – 22 d., Kaunas 
 
Parodoje prisistatė:
sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojai bei jų atstovai;
gydymo, sveikatos priežiūros, odontologijos bei reabilitacijos įstaigos ir klinikos;
sveikatai, sveikai gyvensenai skirtų gaminių bei paslaugų tiekėjai.
 
Paroda „Sveikatos dienos”: būti sveikiems kasdien  
Sveikata – per daug svarbi, kad ja rūpintųsi tik medikai. Stiprinti organizmą, kol esi sveikas ir nedelsti, kai sveikata sušlubuoja, yra gyvybiškai būtina. Per tris sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodos „Sveikatos dienos“ dienas jos lankytojai įsitikino, kad rūpintis savimi - malonu. 
 
Išsiskyrė pristatymų gausa
 
Jau ketvirtą kartą, balandžio 20-22 dienomis, Kauno prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėje vyko sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“. Jos metu įvairias sveikatingumo, gydymo ir reabilitacijos, natūralios medicinos naujoves pristatė 72 įmonės. 
Paroda „Sveikatos dienos“ iš kitų bendrovės organizuojamų parodų išsiskyrė tuo, kad jos metu vyko labai daug bandomųjų pristatymų. 
 
Parodos lankytojai turėjo galimybę patys išbandyti įvairias sveikatinimo ir gydomosios medicinos paslaugas bei atlikti įvairius sveikatos testus parodoje nemokamai. Todėl sužinojo, kas jiems yra naudinga, kokių sveikatos sutrikimų turi arba kaip galimiems negalavimams ateityje gali užkirsti kelią jau dabar. Išbandyti įvairias procedūras parodos lankytojai galėjo ne tik įmonių stenduose, bet ir specialiai organizuojamų renginių metu. 
 
Į parodą – pasitikrinti sveikatos 

Vienas iš įdomesnių tyrimų, kurį parodoje nemokamai galėjo atlikti Kauno Šilainių poliklinikos Mitybos ir svorio reguliavimo centro stendą aplankę lankytojai, tai – kūno sudėties analizatoriumi atliekamas vidinio nutukimo tyrimas. Atliekant tyrimą buvo įvertinami poodiniai ir vidiniai riebalai, kurie lemia per aukštą kraujospūdį, širdies ligas, diabetą, vėžį ir kitas ligas. Pagal tyrimo rezultatus parodoje iš karto konsultavo Mitybos ir reguliavimo centro mitybos specialistas. 
Tuo tarpu Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacija visiems norintiems nemokamai atliko gliukozės (cukraus) kiekio kraujyje tyrimą, taip pat matavo kūno masės indeksą, riebalų ir raumenų santykį, nustatė rekomenduojamą dienos kalorijų poreikį. 
 
Kraujo donorystės centras kvietė tapti kraujo donorais, o būsimam kraujo donorui buvo nustatyta kraujo grupė, rezus faktorius, Kell antigenas, hemoglobino kiekis kraujyje. Taip pat po kiekvieno kraujo davimo, kraujas bus ištiriamas dėl virusinių hepatitų B ir C, viruso ŽIV bei sifilio. 
 
Viliojo naujienos ir nuolaidos 
 
Parodų lankytojų dėmesį traukė biorezonantinis viso organizmo sveikatos tyrimas, kuris padeda nustatyti sveikatos sutrikimų priežastis, aptikti sutrikimus netgi labai ankstyvoje stadijoje. Neabejotina metodo nauda – gebėjimas išsiaiškinti organus, kurių funkcijos labiausiai sutrikusios, ir kuriems pirmiausia reikia pagalbos. Rytų medicinos pagrindais besivadovaujanti bendrovė „Naturmeda“ parodos metu suteikė galimybę įsigyti kuponų su 30 proc. nuolaida šiam tyrimui atlikti. 
 
Parodoje natūralios medicinos ir grožio klinika „Biofirst“ pristatė naujieną Lietuvoje – prabangią organinę, pasaulio žvaigždžių dievinamą „The Organic Pharmacy“ kosmetiką bei maisto papildus ir išskirtinius grožio ritualus. Šią Didžiosios Britanijos kompaniją grožio ekspertai net keturis kartus iš eilės išrinko „Geriausiu ekologišku metų prekės ženklu“, jos produktai kasmet pelno prestižinius apdovanojimus. Parodoje „Biofirst“ klinikos gydytojai homeopatai ir estetinės medicinos specialistės suteikė daug vertingos informacijos apie unikaliuosius „The Organic Pharmacy“ produktus, kurių lankytojai galėjo ir įsigyti. 
 
Tuo tarpu dantų implantavimo kompanija „Nobel Biocare“ pristatė unikalią implantavimo metodiką, kuri leidžia įstatyti implantą į ką tik pašalinto danties vietą.  O  praradusiems visus dantis – vietoje į vieną žandikaulį dedamų 6-8 implantų, odontologai jau gali naudoti  tik 4 implantus. Teigiama, jog tai iš esmės keičia gydymo eigą bei kainą.  Parodos lankytojus odontologai konsultavo nemokamai ir dovanojo 100 litų vertės dovanų kuponus implantavimo procedūrai. 
 
Atsakymai į visus klausimus 
 
Parodos „Sveikatos dienos“ renginių programa šiemet pasižymėjo temų įvairove. Pirmąją parodos dieną vyko gydytojo urologo dr. Ramūno Mickevičiaus paskaita „Prostatos hiperplazija ir apatinių šlapimo takų simptomai“. Po šios paskaitos gydytojas nemokamai konsultavo prie bendrovės „Sca Hygiene Products“ prekinio ženklo TENA stendo.
 
Šiemet Nacionalinės SPA asociacijos nariai atliko parodomąją SPA programą bei  specialistė iš Kambodžos parodos lankytojams atliko veido masažą (vyko balandžio 22 dieną). 
 
Parodos lankytojai specialių seminarų metu galėjo pasisemti žinių apie imunitetą, išgirsti faktus ir mitus apie organų donorytę, pasidomėti anijonų reikšme ir būtinumu žmogaus sveikatai, susipažinti su Rytų medicinos metodais, galėjo išmokti, kaip pasigaminti valgių iš sėklų, sužinoti kaip pasiruošti erkių sezono pradžiai ir kt.


 
Organizatorius: 
UAB „Ekspozicijų centras“
+370 (37)3 31 590, 7 96 901
kaunas@expo.lt