Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

MOTERS PASAULIS 2017
2017-11-09 - 2017-11-12
Žalgirio arena, Kaunas
Mados, stiliaus bei grožio paroda

Keturių dienų fiesta „Moters pasaulis 2017”: garsūs veidai ir įspūdinga programa

Nesunku nuspėti, ko niūrų lapkritį Lietuvoje labiausiai laukė dailioji lytis. Taip, tikrai savo šventės! Lapkričio 9–12 d. „Žalgirio”​ arenos duris atverė laukiamiausia mados, stiliaus ir grožio šventė „Moters pasaulis 2017”, šiemet žyminti jau 15 metų jubiliejų. Šia ypatinga proga, parodos organizatoriai pažėrė gausybę išskirtinių renginių ir staigmenų. Keturios dienos, trys aukštai, rekordinis skaičius – 410 parodos dalyvių ir viskas sukosi tik apie moteris!  

Kasmet bene visos Lietuvos moterys ruošiasi toms ypatingoms dienoms: kai gales sau leisti pamiršti rutiną, buities rūpesčius, kalbėtis su draugėmis tik maloniomis temomis, nevaržomai domėtis ir išbandyti įvairias grožio procedūras ir be jokios sąžinės graužaties matuotis drabužius kiek tik nori. 
Parodos atidarymas nustebino ne vieną, organizatoriai dovanojo įspūdingą reginį visiems mados ir stiliaus gerbėjams – talentingosios dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą. Savo dainomis šventę papuošė ir grupės „Yva“ narės Natalija Bunkė, Kristina Ivanova ir Goda Alijeva, kurias lankytojai galėjo išvysti ne tik kaip žymias atlikėjas, bet ir kaip parodos dalyves – moterys puikiu savo pavyzdžiu skatino imtis papildomo verslo, išlaisvinti kūrybines idėjas.

Misija: graži ir kūrybinga

Didžiausios parodos „Moters pasaulis 2017” dalyviai šiemet stebino grožio inovacijomis: nuo natūraliai išgaunamos kosmetikos iki garsiausių pasaulyje profesionalių prekių ženklų ir jų aukščiausios kokybės produkcijos. „Lankytojos galėjo atnaujinti savo garderobą, rasti išskirtinių aksesuarų, vienetinių papuošalų ar atnaujinti namus originaliomis interjero detalėmis. Tai puiki proga atsidurti ten, kur visi geriausi grožio industrijos gaminiai yra vienoje vietoje. Neabejoju, kad kiekviena moteris tikrai atrado sau kažką ypatingo” – teigia organizatoriaus „Ekspozicijų centro” generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

Parodos viešnios buvo kviečiamos nemokamai išbandyti rankų spa procedūrų, pasilepinti geriausių meistrų atliekamu manikiūru, o smalsiausios buvo pakviestos apsilankyti seminaruose, kurie įvairiomis temomis vyko net tris dienas. Juose moterys galėjo pamatyti stulbinančias plaukų atstatymo procedūras, iš specialistų lūpų išgirsti jaunystės išsaugojimo paslaptis, susipažinti su naujausiomis makiažo tendencijomis, o taip pat sužinoti, ko reikia gerai savijautai ir vidiniam žavesiui. Kūrybingiausios savo jėgas galėjo išbandyti dekupažo ir dekoravimo pamokose, kur ne tik išmoko šio meno subtilybių, bet ir pasigamino kalėdinių dekoracijų ar atnaujino savo seniai turimus daiktus.

Misija: veržli ir protinga

Parodos rengėjai dėmesį sutelkė ne tik į išorinius dalykus, bet ir į moters savirealizaciją, kas šiandien yra itin aktualu, ypač kai dauguma taip siekia suderinti karjerą su motinyste. Todėl į pagalbą pasikvietus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, buvo ruošiama konferencija „Formulė: versli ir laiminga“. Taigi, visos aktyvios (ar norinčios tokiomis tapti) moterys turėjo galimybę išsiaiškinti sėkmės receptą, semtis žinių, kaip užsidirbti papildomų pajamų, idėjų kaip hobį paversti verslu ir išmoks kaip apskritai nugalėti baimę verslauti, pasitikėti savimi, būti stipria lydere, bet tuo pačiu ir išlikti empatiška vadove. Šiai gražiai iniciatyvai neliko abejingos ir žymios Lietuvoje veiklios moterys – Beata Nicholson su seserimi ir bendražyge, ekonomiste Odeta Bložiene, mielai sutikusios prisidėti prie renginio, kur dalinosi savo įžvalgomis kaip realizuoti svajones, kokias idėjas verta įgyvendinti ir kaip motyvuoti komandą.

Misija: tobulesnė profesionalė

Ypatingas dėmesys šiemet buvo skiriamas ir grožio meistrams. Staigmena tapo žinia, jog į kirpėjų mokymus atvyksta charizmatiškosios Maskvos „DOLORES ACADEMY“ dėstytojos Olga Dvoryadkina ir Olga Provotorova, kurios net dvi dienas dalinosi patirtimi ir mėgino perduoti kitiems plaukų dažymo,  kirpimo ir šukuosenų modeliavimo paslaptis.
„Šiemet didelė duoklė buvo atiduodama kūrybiškumo skatinimui, reginiams, kurie nustebino net įnoringiausią lankytoją. Pirmą kartą šalies istorijoje buvo rengiamos kirpėjų ir vizažistų meistriškumo kovos „Art battle. Konkursas išsiskirė savo koncepcija ir intriga: dalyviai iki pat starto pradžios nežinojo nei konkurso temos, nei modelio, kuriam turės sukurti patrauklų įvaizdį.“ – pasakojo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Dar vienas konkursas – vestuvinio įvaizdžio sukūrimas nuotakai, kuriame komandų dalyviai galėjo sužibėti savo fantazija, o žiūrovai pasisemti originalių detalių savo asmeninei artėjančiai šventei.
Ir galiausiai, jau 5-ąjį kartą, „Žalgirio“ arenos amfiteatras savo spalvomis ir šviesomis visus traukte įtraukė į įspūdingą teatralizuotą meno revuliuciją – dar vieną konkursą grožio specialistams – „BIG HAIR SHOW: ART REVOLUTION“. Taip pat prie šio renginio sėkmės prisidėjo ir profesionali kirpėja-stilistė Jolita Zujienė, užfiksavusi ilgiausios šukuosenos rekordą, kuri buvo pinama pasitelkiant 20 merginų ir net 2 milijonus plaukų.

Misija: stilinga ir išskirtinė

Moterys, vertinančios stilių ar save laikančios tikromis „fashionistomis“,  išvydo ir naujausių dizainerių kolekcijų pristatymus. Čia buvo galima pasisemti idėjų kalėdinėms dovanoms, kasdienių stilingų sprendimų žvarbiam rudeniui ir žiemai, pamatyti prabangių kailio ir odos derinių, gotikinių variacijų, parodos lankytojos pirmosios galėjo pasidairyti į naujausią vestuvinių suknelių kolekciją, kur galbūt net rado sau „tą vienintelę“.

Paskutinę parodos dieną vainikavo ilgiausių plaukų konkursas „Pasaulio ilgaplaukės/long-haired world 2017”, tapęs mėgiama atrakcija ne tik mažosioms damoms, bet ir jų mamoms. Šiemet užfiksuotas naujas rekordas.