Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

BEAUTY EXPO 2018
2018-02-23 - 2018-02-25
Žalgirio arena, Kaunas
Tarptautinė grožio specialistų paroda

Pasitinkant pavasarį – pirmoji grožio paroda „BEAUTY EXPO 2018“

Išvarius žiemą iš kiemo, vasario 23-25 d. visi šalies grožio specialistai išskubėjo į Kauno „Žalgirio“ areną, naujai startavusį projektą „BEAUTY EXPO 2018– naująjį grožio rojų, kur galėjo susipažinti su aktualiomis naujienomis ir pasidalinti savo žiniomis.

Parodos organizatorius „Ekspozicijų centras“ atskleidžia, kad turi ypatingą viziją – siekį, kad ši paroda taptų tradicine susitikimo švente grožio industrijos atstovams, tačiau tuo pačiu ir prieinama vieta eiliniam žmogui, norinčiam jaustis žaviu ir patraukliu kasdien.

Šiemet „BEAUTY EXPO“ dovanojo svečiams nemokamą apsilankymą, atverė duris bendradarbiavimo galimybėms, kvietė susipažinti su aukštos kokybės produkcija ir paslaugomis, praplėtė akiratį grožio suvokime.

Pavargusiam nuo šalčio ar streso nualintam kūnui, odai ir plaukams reikia ne tik vitaminų, bet ir praktinių žinių: kaip išsirinkti geriausią priemonę, į ką atkreipti dėmesį, su kuriuo grožio meistru konsultuotis, kokias procedūras atlikti ir kaip savo įvaizdžiui suteikti naujų spalvų. Juk kartais net netikėtai atrastas naujas kvapas ar lūpdažis gali pagerinti nuotaiką ir padėti atskleisti įgimtą žavesį. Visa tai ir dar daugiau lankytojai galėjo rasti vasario 23-25 dienomis, Žalgirio arenoje.

Į Kauną persikelė Atviras Lietuvos čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams

Nors ši grožio paroda buvo rengiama pirmąjį kartą, tačiau gausus renginių skaičius išties stebino: pažangiausių technologijų manikiūro seminarai, parodomosios plaukų struktūros atstatymo ir dažymo procedūros, permanentinio makiažo mokymai, buvo galima apsilankyti net  pamokose vyrų kirpėjams ir barzdaskučiams.

Tradicija tapęs Atviras Lietuvos čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams iš Vilniaus šiemet persikėlė į Kauną ir pasitiko nauju pavadinimu – „Kaunas Beauty 2018. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos organizuojamose varžytuvėse susirungė ir profesionalai, ir studentai: vizažistai, kirpėjai-plaukų stilistai, manikiūro, antakių dizaino, blakstienų priauginimo specialistai, bazdaskučiai. Taip pat busvo paskelbti fotokonkursų Metų kirpėjas 2018 ir „Metų vizažistas 2018“ nugalėtojai.

Norintys patobulinti savo įgūdžius ir mokytis kurti skirtingus įvaizdžius, galėjo tą padaryti charizmatiškosios viešnios iš Rusijos, Yulios Mironovos, moteriškų šukuosenų seminare „Apimtis. Forma. Tekstūra.“, o pasisemti vizažo paslapčių buvo laukiami talentingosios Iulianos Sandu iš Moldovos nuotakos ir vakarinio makiažo mokymuose.

Grožio pasaulio naujienas, gausybę išskirtinės programos ir geros nuotaikos lankytojai rado parodoje „BEAUTY EXPO“ – vietoje, kur susitinka grožis.