Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

SPORTO MUGĖ 2016
2016-02-26 - 2016-02-28
Aušros g. 42, (Lietuvos sporto universiteto maniežas) Kaunas
Sporto prekių ir paslaugų, sporto mokyklų, klubų, organizacijų mugė

                  Kaune vyko pirmoji sporto mugė


Populiarėjant gyventojų fiziniam aktyvumui ir sveikos gyvensenos principams, šiemet pirmą kartą Lietuvoje lankytojų laukė sporto prekių, paslaugų, sporto mokyklų, sporto centrų ir klubų, būrelių ir organizacijų renginys „Sporto mugė 2016“.

Paskutinį žiemos savaitgalį, vasario 26–28 dienomis, Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42, Kaunas) sporto kultūros naujienas ir tendencijas pristatė mugės dalyviai, atstovaujantys 35 skirtingas sporto šakas ir fizinio aktyvumo sritis. Mugės organizatoriai – UAB „Ekspozicijų centras“ ir Lietuvos sporto universitetas (LSU).

„Aktyvi fizinė veikla žmogui reikalinga kasdien kaip maistas ir oras. Visi nori gerai jaustis ir bent vieną kartą gyvenime bandė sportuoti, jeigu to nedaro nuolatos. Nesportuojama dažniausiai dėl labai paprastos priežasties – nežinojimo. Nežinojimo, kokia sporto šaka žmogui labiausiai tinka, kokia technika yra tinkamiausia, kokia laikysena taisyklingiausia ir pan. Sporto rezultatų dažnai neduoda nežinojimas, kaip juos pasiekti. Žinojimas, kaip tai padaryti – labai didelė motyvacija, kurią tikrai buvo galima gauti mugės metu“, - žadėjo Erikas Piskunovas, UAB „Ekspozicijų centras“ vadovas. Anot jo, sporto mugės lankytojai turėjo išskirtinę galimybę vienoje vietoje susipažinti su sveikos gyvensenos principais, aktyvaus gyvenimo būdo ir naujų pomėgių galimybėmis.

Pilna programa

Mugės metu jos lankytojų laukė net keturios skirtingos veiklosdalyvių stendai, sporto tematikos seminarai, aktyvi sporto zona ir įvairūs pasirodymai. 

LSU stende lankytojai galėjo sudalyvauti improvizuotoje mokslinėje laboratorijoje, kur turėjo progą išsitirti ir sudalyvauti įvairiuose tyrimuose; susipažinti LSU studijomis su LSU Trečiojo amžiaus universiteto veikla bei sudalyvauti įvairiose aktyviose veiklose.

Mugėje savo veiklą taip pat pristatė vienintelis Lietuvoje vaikų sporto centras „Strakaliukas“, kur tėvai rado visas vaikų teisingam fiziniam aktyvumui reikalingas paslaugas pagal vaiko amžių – nuo kūdikių masažo pamokų tėveliams iki profesionalaus fizinio paruošimo konkrečiai sporto šakai. Mugės metu veikė vaikų sporto ir žaidimų erdvė, vyko kūdikių masažo pamokėlės, kinezioterapeuto konsultacijos.

Užsukę į Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos (BWTA) stendą galėjo susipažinti su kinų kovos menu Leung Ting Wing Tsun KungFu. VšĮ „GK Fortūna“ meninės gimnastikos klubo stende gavo atsakymus į visus klausimus susijusius su menine gimnastika ir vaikų ugdymu. PROSPORT.LT stende susipažino su seniausio pasaulyje dviračių gamintojo BIANCHI dviračiais. UAB „Sports mode“ stende rado 3 prekinių ženklų SPALDING, SELECT, LEGEA pristatomą produkciją, o UAB „Sporto fėja“ atstovai padėjo susiorientuoti sudėtingame ir dinamiškame sporto prekių ir paslaugų pasaulyje. Sporto klubas „Fankas“ bei SIL SPORTO CENTRAS padėjo sužinoti visą reikalingą ir naudingą informaciją apie sveiką gyvenseną įskaitant fizines veiklas, sveiką mitybą, kineziterapiją ir kitus svarbius aspektus. Kauno futbolo mokykle ,,TAURAS“ pristatė žolės riedulį, beisbolą, regbį ir futbolą. VšĮ Sporto ir sveikatingumo centras „AKROSPORTAS“ supažindino su Pole dance fitness – fitneso ir gimnastikos judesių junginiais ant stulpo. Kauno krepšinio mokykla ,,AISČIAI'“ supažindino su krepšinio subtilybėmis.

Mugės metu taip pat veikė Aktyvi zona, kurioje mugės lankytojai galėjo išbandyti įvairias treniruočių programas – sportines ir masinio šokio, funkcines, korseto stiprinimo, bokso, futbolo ir net fechtavimo. Viskas ko reikėjo – tai tinkama apranga!

Taip pat vyko įvairių sporto šakų parodomosios, pažintinės programos, kurių metu buvo galima išvysti užsiėmimus ant dziudo tatamio, jogos pasirodymus ant pakabinto kamuolio ir net baidarių slalomą.

Be to, mugės metu vyko nemažai sporto treneriams ir sportuojantiems aktualių seminarų, kuriuos vedė Lietuvos sporto universiteto lektoriai. Pavyzdžiui, apie taisyklingą ir ydingą laikyseną, sportininkų treniravimo valdymą, kaip parengti ištvermės, galingumo ir greitumo sporto šakų treniruočių programą ir daug kitų temų.


Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. +370 37 33 15 90
mob. +370 614 83 974

el. paštu jurgita@expo.lt

Mugės projekto vadovė Jurgita Kasparavičienė
www.expo.lt

Partneriai
Parodos televizija
Informaciniai rėmėjai
Rėmėjai