Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.03.01-03.03
2019.03.01-03.03
2019.04.11-04.14
Kviečiame apsilankyti sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodoje „SVEIKATOS DIENOS 2019“ kovo 1–3 d. Žalgirio arenoje!...................................................................................................................................................................................................................................Kviečiame apsilankyti tarptautinėje grožio parodoje „BEAUTY EXPO 2019“ kovo 1–3 d. Žalgirio arenoje!

2018 m. parodos

BEAUTY EXPO 2018
2018-02-23 - 2018-02-25
Žalgirio arena, Kaunas
Tarptautinė grožio specialistų paroda

pildoma...

BIOFARMACIJA, stendas G2.1 (1 a. galerija) 


MAQPRO (ESTETIKOS STUDIJA), stendas E1.2 (1 a. galerija) CAROLINA STUDIO, stendas E2.10 (1 a. galerija) 

Nuolaida makiažo teptukams iki -30%!
 

DŽIULJETA VĖBRĖ, stendas G2.3.1 (1 a. galerija) 

Pristatome stilingą, išskirtinio dizaino, patogią darbui, atsparią dažų ir chemikalų poveikiui, aprangą grožio paslaugų specialistams (kirpėjams, kosmetikėms, manikiūristėms, masažistėms ir t.t.)
Pagaminta su meile Kaune. 

Taip pat gaminame novatoriško relax dizaino interjero detales grožio salonams, spa centrams,  kurios pritraukia naujų klientų dėmesį ir nepalieka abejingo kiekvieno praeivio žvilgsnio. Tai Aqua burbuliukų sienelės ir Aqua burbuliukų kolonos, tai kas yra reikalinga Jūsų grožio salonui ar spa centrui, žengiant koją kojon su naujovėmis.
Užsisakant burbuliukų sienelę, parodos metu taikysime 25% NUOLAIDĄ. 


FEMILA, stendas F1.4 (1 a. galerija) 

Femila parodoje BEAUTY EXPO 2018 pristatys naujausią gelinių lakų spalvų kolekciją Pavasaris 2018.
Visoms spalvoms bus taikomos nuolaidos iki 30%


IRVINA, stendas E1.7 (1 a. galerija) 


 

Bee Professional – tai profesionali UV gelių linija nagams pagaminta Vokietijoje. Ji sudaryta iš plataus asortimento: maskuojančių ir skaidrių gelių, viršutinių gelio sluoksnių bei spalvotų gelinių dažų. Išskirtinė Bee professional produktų savybė – lengva konsistencija, minkštas dildžiavimas.
Parodos metu pristatysime meistrams jau pažįstamas priemones bei naujienas. Taip pat Jų laukia nuolaidos bei specialūs pasiūlymai.


KIRPYKLOMS. LT (AKVATECHNIKA), stendas E2.1, E2.4 (1 a. galerija) 
Parodos metu bus taikomos iki 30 % nuolaidos kirpyklų baldams, profesionaliems plaukų formavimo įrankiams DIVA, plaukų kosmetikai CARIN ir kirpėjų aksesuarams.
Visą prekių asortimentą galite rasti  http://www.kirpykloms.lt 
Taip pat sekite Facebook paskyrą Kirpykloms.lt (https://www.facebook.com/kirpykloms/), kurioje pateikiamos aktualiausios naujienos, grožio patarimai bei akcijos. 


MAGIŠKAS BLAKSTIENŲ PASAULIS, stendas F1.10 (1 a. galerija) 


Išskirtinio grožio blakstienos ypatingoms moterims! 
Magiškas blakstienų pasaulis siūlo įsigyti kokybiškos Hs Chemical ir O'Clair produkcijos. Aukščiausia kokybė, patogumas, sodri juoda spalva, suteikianti elegancijos – būtent taip galima apibūdinti O'Clair blakstienas. Diamond Silk blakstienas verta rinktis toms merginoms bei moterims, kurios pageidauja subtilaus blizgesio, tuo tarpu Premium Mink vertėtų rinktis toms, kurios pageidauja blakstienų be blizgesio. Bet kurios rūšies blakstienos tarnauja ilgai ir yra atsparios temperatūrų svyravimams.
Volume ir klasikinis blakstienų priauginimas yra neįsivaizduojamas be Elite Hs10, Elite Hs16, O‘Clair Smart ir Smart+  klijų. Tai – kokybiški, greitai sukimbantys bei išdžiūvantys produktai (šios savybės ypač palengvina darbą meistrams).
Nepraleiskite puikios progos įsigyti populiariausių rūšių blakstienų bei visas kitas priemones reikalingas volume bei klasikiniam blakstienų priauginimui.
Visiems gaminiams parodos metu bus taikoma 10 procentų nuolaida.


MANILLA (DERMOFAKTORIUS), stendas F1.1 (1 a. galerija) 

Manilla – natūrali kosmetika, sukurta gydytojos Rūtos Merkytės-Elekšienės. Tai Lietuvoje rankomis ir mažomis partijomis gaminami odos priežiūros stebuklai. Vienas jų – 2% hialurono rūgšties serumas, tapo Lietuvos metų kosmetikos gaminiu nr. 1 parodoje Rinkis prekę lietuvišką. Manilla kartu ir gyvenimo būdas, skatinantis harmonijos ir balanso paiešką ne tik odoje, bet ir kasdienybėje. Nes pradėti galima nuo paprastų grožio ritualų ir meilės sau #pasitepiirgraži, tačiau svarbiausia juk spindėti ne išorėje, bet viduje #yourinnershine.

„Aš esu Rūta. Mėgstu, kai darbai kalba už žodžius, tad trumpai – esu jauna gydytoja, tai – mano pašaukimas ir geriausias gyvenimo sprendimas. Manilla – hobis, netikėtai išaugęs į verslą, užimantis vis didesnę mano gyvenimo dalį.

  • Turiu puikią komandą – žmones, kurie tiki Manillos idėja taip smarkiai, kaip aš. Mus jungia žinojimas, kad pasieksime visus užsibrėžtus tikslus bei nepaprastai stiprus tikėjimas pergale.
  • Manilla vadovaujasi futuristiniu 4P principu: people, planet, profit, plastics (žmonės, žemė, nauda, perdirbimas). Pagrindinis mūsų tikslas – „surasti aukso vidurį“ – sugrąžinti žmones arčiau gamtos, arčiau autentikos, tuo pačiu prijungiant ir pasaulinio lygio biotechnologijos galimybes.
  • Manilla naudoja tik organiško stiklo arba greitai suyrančio plastiko pakuotes.
  • Nauda žmogui, žemei, Tėvynei, ekonomikai – Manilla atsižvelgia į viską.
  • Mes nejaučiame konkurencijos – Manilla yra idėja, gyvenimo būdas, tai nėra komercinis produktas.
  • Tai yra sąmoningas pasirinkimas. Ir tik Jūs galite nuspręsti, ar norite gyventi rinkdamiesi tai, kas turi gilesnę prasmę niūdienos vienkartinėje vartotojiškoje visuomenėje.
  • Manilla – laužantis standartus natūralios ir profesionalios lietuviškos kosmetikos prekės ženklas, o čia mūsų komandos ambicijos tik prasideda.“


MICABEAUTY COSMETICS (LLVI INVEST), stendas E2.3 (1 a. galerija) 

MicaBeauty yra gerai žinoma pasaulyje kosmetikos vardas, kosmetika plačiai naudojama JAV, Kanadoje ir Europoje. Tai yra aukštos kokybės profesionali mineralinė dekoratyvinė ir veido priežiūros kosmetika. Atraskite ir Jūs MicaBeauty natūralų mineralinį makiažą ir prisijunkite prie milijonų sakančiu „taip“ natūralioms, gamtinėms alternatyvoms kosmetikoje! Natūralus įvaizdis, atitinkantis visus mūsų poreikius ir odos būklę, su geru padengimu ir maloniu pojūčiu – Išbandykite MicaBeauty Mineral Makeup ir veido odos priežiūros priemones, kurios rūpinasi ir puoselėja mūsų odą, ir tinka bet kokio amžiaus ir visų tipų odai. Jau po pirmo naudojimo Jūs pamatysite kodėl MicaBeauty verta dėmesio!
MicaBeauty jau užkariavo nemažai širdžių ir Lietuvos rinkoje! Vis atsinaujinančios priemonės, platėjantis asortimentas, tobulėjančios formulės ir stulbinantys suteikiami rezultatai! MicaBeauty – kur gamta ir grožis susilieja!


NIKA NAGEL (BOŽENA MILEIKO), stendas F1.8 (1 a. galerija)

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende ir apžiūrėti naujus rinkinius Akvareliniai lašai bei nepakartojamo grožio gelinius lakus Infiniti.
Visai Nika Nagel produkcijai parodos metu suteiksime 10% nuolaidą. Taip pat pas mus rasite kompanijos Patrisa Nail produkciją, kuriai parodos metu suteiksime 25% nuolaidą.  Lauksime visų! 


PERMANENT MAKEUP OF BALTICS, stendas E2.10.1 (1 a. galerija) 

Naujienos parodoje:

  • LI AQUA & VELEVET, FOREVER LIPS pigmentai jau Lietuvoje!
  • Naujos kartos PMU & Microblading adatos bei anestetikai;
  • Naujasis LP X8 aparato modelis.

5-10% nuolaida visoms permanentinio makiažo priemonėms! 
 

SKAINERA, stendas F2.3.1 (1 a. galerija) 

Mereneid-Sari – profesionalios nagų priežiūros priemonės iš Estijos. Maloniai kviečiame visus esamus ir būsimus klientus užsukti į Mereneid-Sari stendą ir patiems išbandyti produkciją. Atsakysime į jums rūpimus klausimus, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti jums tinkamus produktus.
Parodos metu bus taikomos 15-20% nuolaidos. Naujos Kwik-Soak gelinių lakų spalvos. 


SPA BABOR COSMETICS, stendas E2.11 (1 a. galerija) 


Tik parodos metu Jūsų lauks nuolaidos iki 20% visam BABOR prekių asortimentui bei išskirtiniai pasiūlymai!
Vasario 23 d. turėsite išskirtinę galimybę pasikonsultuoti Jums rūpimais klausimais su Tarptautinio Estetikos Asociacijos Auksinio diplomo savininke, BABOR kosmetologe-trenere Džamilia ir iškart vietoje įsigyti tinkamų odos priežiūros priemonių.
Taip pat parodoje pristatysime asortimento naujienas: naujo dizaino ir stipriausių aktyviųjų ingredientų prisotintus grožio eliksyrus, kurie puoselės Jūsų odą ir suteiks jai sveiko, jaunatviško spindesio bei naująją BABOR dekoratyvinės kosmetikos kolekciją Pavasaris-vasara 2018, kuri užburs įspūdingais atspalviais, tekstūromis ir produktais!
Visomis parodos dienomis bus atliekami profesionalūs express makiažai su BABOR AGE ID dekoratyvine kosmetika NEMOKAMAI*! Makiažo metu ne tik pakonsultuosime, bet ir parodysime, kaip atskleisti gražiausius savo bruožus ir atrodyti nepakartojamai! 
* Išskirtinė – 10% NUOLAIDA taikoma Dr. Babor, Sea Creation, ReVersive linijų produktams, mini pakuotėms, rinkiniams ir ampulių kalendoriams;
* Perkantiems BABOR produktų – express makiažas NEMOKAMAS.


ŠUKUOSENŲ STUDIJA, stendas F1.5 (1 a. galerija) 

Skystas Auksas – Kitoko aliejus plaukams! Intensyviai maitina bei drėkina plaukus.

• Lepinantis sviestmedžio aliejaus ir argano aliejaus derinys su vitaminais A ir E ir natūraliu

UV filtru.

• Plaukų neapsunkinanti formulė, puikiai tinkanti visų tipų plaukams.

• Intensyviai maitina, glotnina ir stiprina plaukus.

• Atstato žvilgesį, elastingumą ir drėgmės balansą, atgaivina lūžinėjančius plaukus ir

išsišakojusius galiukus.

• Susigeria iškart, nepalikdamas riebumo pojūčio ir likučių.

• Sutrumpina džiūvimo laiką.

Talpa: 10ml, 115ml, 290ml

Parodos metu speciali KAINA! 


VASCA, stendas G1.3 (1 a. galerija) Ypatingi pasiūlymai rinkiniams ir nuo 20% iki 40% visam asortimentui, perkant už 25 eur ir daugiau.