Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

2018 m. parodos

NAMŲ PASAULIS 2018
2018-04-05 - 2018-04-08
Žalgirio arena, Kaunas
Statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda

Ateities miesto vizija parodoje „Namų pasaulis 2018“

Balandžio 5–8 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje  statybų sezoną atidarė kasmetinė statybų, interjero bei baldų paroda „Namų pasaulis 2018“. Šiemet renginys vyko jau 25-ąjį kartą pateikė išties daug naujų įspūdžių: naujausių statybų projektų, nekilnojamo turto pasiūlymų bei šiuolaikiško interjero sprendimų.

Įsirengdamas savo namus  kiekvienas siekiame ilgaamžiškumo ir komforto, todėl svarbu atkreipti dėmesį į daugelį dalykų: stogo konstrukcijas, grindų dangų skirtumus, apdairiai pasirinkti šildymo sistemą, apdailos medžiagas. Taip pat norisi, kad būstas ne tik atitiktų aukštos kokybės standartus, bet ir taptų išskirtiniu, tad visada patariama atsižvelgti į naujausias interjero dizaino kryptis bei netradicinius sprendimus jaukiai erdvei sukurti.

Pastebimas padidėjęs aktyvumas statybų rinkoje ir parodoje paskatino sujudimą. Šiemet dalyvavo 222 dalyviai, tad visi, statantys ar remontuojantys savo namus, galėjo sulaukti išsamios specialistų konsultacijos ir patarimų. Lankytojų šiemet pasitiko 4 erdvės: sunkesnieji statybų eksponatai, NT „Būsto mugė 2018“ ir gerokai padidėjusios baldų bei lauko ekspozicijos. Šių metų naujiena – „Sodo mugė 2018“, kurioje buvo galima rasti įvairių augalų, sėklų, konsultuotis apželdinimo klausimais.

Konferencijos statybų ir nekilnojamo turto temomis

Konferencijos „Statyba: tendencijos ir plėtra“ metu buvo pristatytas drąsus projektas „Idėja Lietuvai: New Kaunas”, kurio metu, virtualių akinių pagalba, buvo  galima išvysti visiškai naują futuristinį miesto įvaizdį. „Virtualios realybės turo po naujojo miesto projektą įspūdžiai tikrai nepakartojami... Turo metu lankytojas pateko į naują pasaulį, aplink matė ateities pastatus, vaikštančius žmones, skraidančius dronus ir t.t. „Namų pasaulio“ parodoje mes pirmą kartą viešai pristatėme šį turą ir galimybę visiems norintiems patekti į virtualų ateities pasaulį – manau,  lankytojai buvo sužavėti.” – pasakojo architektas Marijus Surdokas.

Konferencijoje taip pat buvo aptariami bendrijų bendradarbiavimo ir plėtros klausimai, apžvelgta statybos skaitmenizacija, BIM (informacinio pastato modeliavimo) svarba, informacinės sistemos „Infostatyba“ naudojimo galimybės.

Netylant diskusijoms apie pokyčius nekilnojamo turto sektoriuje ir kainų kritimo prognozėms, daug dėmesio šiemet parodoje buvo skiriama ir šiai sričiai. Ekspozicijos „Būstas 2018” dalyviai pristatė dar niekur neskelbtus projektus ir objektus, vienas jų – „River town”. Buvo konsultuojama finansavimo ir investicijų klausimais. Taip pat rengiama NT konferencija, kur  apžvelgiama rinkos pasiūla ir paklausa, tendencijos ir prognozės bei naujos galimybės.

„Namų pasaulio 2018“ lankytojai per keturias parodos dienas susipažino su naujausiomis statybų technologijomis, rado novatoriškų ir praktiškų sprendimų interjerui bei padėjo palengvinti sau buitį, įsigydami  išmaniuosius įrenginius.