Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.01.17-01.17
2019.01.17-01.17
2019.03.01-03.03
Kviečiame apsilankyti AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖJE 2019 sausio 17 d. Žalgirio arenoje!

Artimiausios parodos

PROFESINIO MOKYMO MUGĖ 2018
2018-01-17 - 2018-01-17
Žalgirio arena, Kaunas
Profesinių mokyklų prisistatymai

KARALIAUS MINDAUGO PROFESINIO MOKYMO CENTRAS B2.1 (1 a. galerija)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras - didžiausia Lietuvoje profesinio mokymo įstaiga. Vieninteliam šalyje šiam Centrui suteiktas kvalifikuotos – „International Education Society (IES)“ – mokymo įstaigos ženklas. Tai reiškia, kad Centre vykdomos mokymo programos yra patvirtintos Tarptautinės Švietimo Asociacijos ir kartu su šios asociacijos diplomais (IES) absolventai gali sėkmingai konkuruoti ne tik Europos šalių, bet ir JAV, Kanados, Australijos bei Azijos darbo rinkose.

Profesinio mokymo centre puoselėjama savita ugdymo sistema, teikiamas ikimokyklinis ugdymas, pagrindinis, vidurinis ir profesinis išsilavinimas, suaugusiųjų mokymas.

Modernioje ir dinamiškoje įstaigoje greitai ir atsakingai reaguojama į darbo rinkos pokyčius, siūlomos patrauklios ir perspektyvios specialybės Grožio, Verslo, Socialinės gerovės ir Verslo kryptyse. Populiariausiomis profesijomis kasmet išlieka masažuotojo, paramediko, higieninės kosmetikos kosmetiko, floristo, siuvėjo, kirpėjo, sporto klubo paslaugų darbuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo, apsaugos darbuotojo, garso ir vaizdo technikos operatoriaus, smulkiojo verslo paslaugų teikėjo, gyvūnų prižiūrėtojo profesijos.

Centre besimokantys mokiniai praktinius įgūdžius tobulina moderniose praktinio mokymo bazėse. Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“ – išskirtinis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai viena iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazių, kurios infrastruktūra atitinka aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus.

www.kaupa.lt

 

KAUNO TECHNIKOS PROFESINIO MOKYMO CENTRAS B1.2 (1 a. galerija)

www.kautech.lt

centras@kautech.lt

www.facebook.com/kautech

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS:

 • Pirminio profesinio mokymo programos: automobilių mechaniko, automobilių elektros mechaniko, suvirintojo, santechniko, automobilių kėbulų remontininko, elektros įrenginių elektromechaniko, pramonės įrenginių remontininko, orlaivių remontininko, metalo apdirbimo staklininko, logisto ekspeditoriaus, apskaitininko kasininko, smulkiojo verslo organizatoriaus, baldžiaus, apdailininko (statybininko), kelių statybos ir priežiūros darbuotojo.
   
 • Tęstinio profesinio mokymo programos: autotransporto priemonių variklių taisytojo, metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis, santechniko, staliaus, baldų apmušėjo, dažytojo, apdailininko, mūrininko, elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio, frezuotojo, lengvųjų automobilių kėbulo taisytojo, gaterininko, apskaitininko, elektoninio verslo, logisto.

REALI DARBO APLINKA:

Mokymas darbo vietoje atliekamas progresyviausiose transporto, santechnikos, elektros, logistikos, aviacijos, medienos, suvirinimo įmonėse.

PATIRTIS UŽSIENYJE: Mokiniams sudaromos sąlygos išvykti ir atlikti praktiką geriausiose ES šalių profesinio mokymo ir verslo institucijose.

KAUNO REGIONE:

Kauno TPMC yra vienintelė inžinerinio profilio profesinio rengimo institucija, apimanti statybos, medienos apdirbimo, mechanikos ir elektros, transporto bei logistikos sritis, todėl Kauno TPMC pajėgus tenkinti regiono moksleivių, absolventų bei bedarbių kvalifikacijos poreikius svarbiausiose pramonės srityse.

PRAKTINIS PROFESINIS MOKYMAS SEKTORINIUOSE PRAKTINIO MOKYMO CENTRUOSE:

 • Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centre;
   
 • Variklinių transporto priemonių remonto praktinio mokymo centre.

Kauno technikos profesinio mokymo centras nuolat siekia aukštojo mokslo, bendrojo ugdymo ir profesinio rengimo sektorių integracijos, tad nuolatos vykdomas sektorinių praktinio mokymo centrų (Variklinių transporto priemonių ir Medienos apdirbimo) bendradarbiavimas su universitetais, kolegijomis, bendrojo ugdymo mokyklomis, organizuojamos studentams praktinės studijos ir laboratorinė, eksperimentinė tiriamoji veikla, bendrojo ugdymo mokykloms - technologijų pamokos.

 

           TRANSPORTO SKYRIUS

V. Krėvės pr. 114, Kaunas

Tel.: (8-37) 31 41 05

SMULKIOJO VERSLO ORGANIZAVIMO SKYRIUS

Taikos pr. 127, Kaunas

Tel.: (8-37) 73 10 05

 

MECHANIKOS SKYRIUS

Taikos pr. 129, Kaunas

Tel.: (8-37) 45 30 63

MEDIENOS APDIRBIMO IR STATYBOS SKYRIAI

Taikos pr. 127, Kaunas

Tel.: (8-37) 45 28 30

 

KAUNO MAISTO PRAMONĖS IR PREKYBOS MOKYMO CENTRAS B1.4 (1 a. galerija)

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras yra moderni profesinio mokymo įstaiga, kurioje pirminis ir tęstinis profesinis rengimas. Mokymo centre galima įgyti vidurinį išsilavinimą, taip pat priimame mokytis mokinius, kurie bendrojo ugdymo mokykloje mokėsi pagal individualizuotą programą. Mūsų mokymo centre profesinio mokymo programos didžiąją dalį (70%) sudaro praktika, todėl visi besimokantieji atlieka profesinę praktiką mokymo centro laboratorijose, sektoriniuose praktiniuose mokymo centruose ir kompetencijas tobulina dalyvaudami Erasmus+ projektuose. Kiekvienais mokslo metais mokiniai turi galimybę atlikti praktiką Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Estijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Vokietijoje. Centre ruošiamos mokymo programos turi aukštus įsidarbinimo rodiklius darbo rinkoje, todėl kiekvienais metais didžioji dalis absolventų įsidarbina pagal įgytą specialybę ir toliau praktinius įgūdžius tobulina darbo vietoje. Centro absolventams taip pat yra didelis darbo vietos pasirinkimas profesinėje plotmėje, kadangi jie mokosi daug skirtingų disciplinų, kurių pagalba yra ugdomi plataus profilio specialistai.

Siekdami padėti mokiniams tinkamai ir atsakingai pasirinkti profesiją, jau pavasarį kviesime bendrojo ugdymo mokyklų mokinius susipažinti su mokymo centro specialybėmis, apsilankyti skirtingose centro erdvėse, pabendrauti su mokytojais ir pažinti profesinį mokymą iš vidaus, todėl kviečiame nepraleisti atvirų durų dienos.

KAUNO  BUITINIŲ PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA B1.5 (1 a. galerija)

TOBULĖKIME KARTU!

V. Krėvės pr. 84, LT - 50385 KAUNAS

Tel./faks. (8-37) 31 05 19;

El. p. mokykla@kbpvm.lt

www.verslas.kaunas.lm.lt

Priima mokytis į šias specialybes:

Baigusiems 10 klasių:

 • Auklės;

 • Siuvėjo;

 • Pardavimų konsultanto;

 • Sporto klubo verslo organizatoriaus;

 • Sandėlininko-operatoriaus;

 • Smulkiojo verslo paslaugų organizatoriaus;

 • Smulkiojo verslo paslaugų teikėjo;

Baigusiems 10 klasių:

 • Floristo;

 • Auklės;

 • Sandėlininko-operatoriaus;

 • Pardavimų konsultanto;

 • Nekilnojamojo turto organizatoriaus;

 • Draudimo konsultantas;

 • Smulkiojo verslo organizatoriaus;

 • Drabužių pardavėjo-konsultanto.

 

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje:

Mokslas nemokamas;

Stojamųjų egzaminų nėra;

Yra bendrabutis;

Mokama stipendija;

Važiavimo transporto lengvatos.

 

Kviečiame mokytis į gimnazijos klases I-ąją (9-ąją) ir II-ąją (10-ąją)

KVIEČIAME MOKYTIS: baigusius 8,9,10,11 klasių

 

VILKIJOS ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA B2.4 (1 a. galerija)

Vilkijos žemės ūkio mokykloje ruošiami darbo rinkoje ypatingai vertinami specialistai – virėjai, automobilių mechanikai, technikos šaltkalviai remontininkai, socialinio darbuotojo padėjėjai bei dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojai. Vienintelė Kauno rajono profesinio mokymo institucija vadovaujasi kokybiško bei novatoriško profesinio mokymo idėjomis, kurias besimokantiesiems perduoda kvalifikuoti savo srities specialistai. Mokykloje vykdomas pirminis, tęstinis bei neformalus ugdymas, organizuojami įvairūs kursai, praktiniai užsiėmimai bei renginiai. Mokiniai priimami mokytis į 11 klasę, taip pat jau įgiję vidurinį išsilavinimą bei siekiantys atrasti save pasirinktoje profesijoje. Mokiniai kasmet turi galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose, išvykti stažuotėms į užsienį.

Nuo 2018 m. mokykloje planuojama ruošti specialistus pagal naujas mokymo programas – slaugytojo padėjėjo bei automobilių elektros įrengimų remontininko. Vilkijos žemės ūkio mokykloje įrengta praktinio mokymo bazė pritaikyta mokiniams siekiantiems įgyti kokybiškų profesinių žinių, dėstantys mokytojai išmano bei seka verslo tendencijas ir pokyčius darbo rinkoje, o socialiniai partneriai palaiko ir prisideda planuojant naujas mokymo programas, suteikia galimybę dalį mokymo atlikti darbo vietose.