Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.03.01-03.03
2019.03.01-03.03
2019.04.11-04.14
Kviečiame apsilankyti sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodoje „SVEIKATOS DIENOS 2019“ kovo 1–3 d. Žalgirio arenoje!...................................................................................................................................................................................................................................Kviečiame apsilankyti tarptautinėje grožio parodoje „BEAUTY EXPO 2019“ kovo 1–3 d. Žalgirio arenoje!

Artimiausios parodos

SVEIKATOS DIENOS 2019
2019-03-01 - 2019-03-03
Žalgirio arena, Kaunas
Sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda
GEMAGA UAB (Stendo nr. B1.9)
Adresas: Gedimino g. 52-2, Kaunas, LT-44242 , Lietuva
Tel.: +370 37 321410
Svetainė: www.gemaga.lt
LOOK FOOD

Asortimento grupės: arbata, prieskoniai, sultys, cukraus pakaitalai, miltai be glitimo, aliejai, ekologiški actai, druska, skaidulos ir kiti produktai sveikai, subalansuotai mitybai.

Arbata. Juodoji Ceilono arbata, žalioji arbata, unikalūs rinkiniai iš natūralių žolelių (ramunėlių, mėtų, čiobrelių, 7 žolelių mišinys) bei vaisinės (šildančiosios, aviečių ir braškių) arbatos. Atraskite tikros, geros arbatos skonius – sau, svečiams pavaišinti ar pradžiuginti artimuosius gardžia, kvapnia dovana.

Prieskoniai. Mes pasirinkome natūralias džiovintas prieskonines žoleles ir daržoves, kurios suteiks kiekvienam jūsų patiekalui unikalų skonį, aromata ir spalvą.

Sultys. Be pridėtinių cukrų, be konservantų Look Food sultys tinkamai papildys jūsų subalansuotą sveiką mitybą. Vaisių, daržovių ir augalų sultyse gausu vitaminų, mineralų ir antioksidantų.

Cukraus pakaitalai. Turime platų asortimentą natūralių cukraus pakaitalų, pasižyminčių žemu glikeminiu indeksu. Priešingai nei cukrus, jo pakaitalai nesukelia dantų karieso, yra mažiau kaloringi. Natūralūs saldikliai gali būti naudojami desertams ir gėrimams.

Miltai be glitimo. Tai labai naudinga alternatyva baltiems kviečių miltams – kepkite blynus, pyragaičius, keksiukusams, mėgaukitės skaniu maistu be glitimo.

Aliejai. Siūlome platų aliejų asortimentą iš skirtingų augalų dalių - iš sėklų, vaisių ar kauliukų. Mechaniškai spausti esant žemai temperatūrai, aliejai savo sudėtyje išlaiko pirminę maistinę vertę, vitaminus, aromatą ir skonį.

Ekologiški actai. Actas yra puiki sudedamoji dalis salotoms, daržovėms, mėsai, sriuboms, padažams. Jis ne tik suteikia unikalų skonį patiekalui, bet taip pat gerina apetitą ir virškinimą. Mes turime platų acto produktų pasirinkimą iš ekologinių ūkių.

Druska. Himalajų druska yra žinoma kaip „baltasis auksas“, nes joje yra daugiau kaip 80 mineralų. Rožinę spalvą druskai suteikia geležis. Kuo intensyvesnė druskos spalva, tuo daugiau joje naudingų mineralų.

Skaidulos. Skaidulos yra labai naudingos mūsų organizmui - jos palaiko virškinimo trakto funkciją, sotumo jausmą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stimuliuoja žarnyno mikroflorą, mažina su mityba susijusių ligų riziką. Skaiduloms pagaminti naudojami grūdai, avižos, grikiai ir linų sėmenys yra iš kontroliuojamų ir ekologiškų ūkių.