INFORMACIJA DALYVIAMS

Aukštųjų mokyklų mugė 2020

Data: 2020 sausio 23–23 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: vyksta iki 2019 gruodžio 13 d.

Registracija

„Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia aukštąsias mokyklas: universitetus, kolegijas bei kitas švietimo bei ugdymo įstaigas dalyvauti kasmetiniame renginyje!

Tai jau 19-toji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Renginio tikslas:

  • didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą;
  • aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
  • patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms;
  • pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Mugę organizuoja UAB „Ekspozicijų centras“ su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

.

Reportažas iš „Aukštųjų mokyklų mugės 2019“

Projekto vadovė
Indrė Beržinskaitė, mob. tel. 8 618 45997

El. paštas amm@expo.lt

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Informacinis partneris