AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

INFORMACIJA DALYVIAMS

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023

Data: 2023 sausio 19–19 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: registracija uždaryta.

Registracija

REGISTRACIJA: registracija į renginį uždaryta.

„AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą savo karjerai: jau 2023 m. sausio 19 dieną, Kauno  Žalgirio arenoje.

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunuoliams, šiame gyvenimo ir pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape, itin aktualu turėti ir puoselėti viziją ateities karjerai: kuo norima tapti ir kokių sprendimų bei veiksmų prireiks, kad tai pasiekti. Tam, kad susikurti teisingą viziją ir realistiškus tikslus, kad ši vizija vieną dieną virstų realybe,  jaunam žmogui jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus: domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus talentus ir jų pritaikymą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais, savo sričių žinovais.

„AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“ – būtent ta vieta, kur jaunuoliams bus suteikiama visa aktuali ir reikalinga informacija ateities karjeros vizijai puoselėti. Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai čia bus tam, kad suteiktų visą reikalingą informaciją ir patarimus apie aukštosiose mokyklose siūlomas studijų programas, priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms ir patį studijų procesą.

KAS LAUKS JŪSŲ „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023“?

Vyriausieji stojimo komisijų nariai, aukštųjų mokyklų atstovai, esamieji studentai, dar visai neseniai patys priėmę sprendimus savo karjerai. Ir, žinoma, būsimieji studentai – į šią mugę atvykę iš visos Lietuvos. Mugės metu, Jūsų taipogi lauks vertingos  diskusijos, renginiai ir motyvuojantys pranešimai, praktinių patarimų sesija. Daugiau informacijos apie mugės metu organizuojamus renginius, rasite skiltyje „Renginiai parodoje“.

RENGINIO TIKSLAI:

  • didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą;
  • aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
  • patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms;
  • pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Mugę organizuoja UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Informacinis renginio partneris: LRT.

Daugiau informacijos: ČIA.

Išsamesnės informacijos apie renginį kviečiame teirautis: projekto vadovė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: amm@expo.lt.

Video reportažas iš „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2020“:

Parodos rėmėjai ir partneriai

Parodos partneris

Informacinis renginio partneris