Lietuvos aukštųjų mokyklų mugė 2024: visos aukštosios mokyklos vienoje vietoje

INFORMACIJA DALYVIAMS

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

Data: 2024 sausio 18–18 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Dalyvių registracija:

Registracija

Nekantraujame pasimatyti Lietuvos  „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ ir primename aktualiausią informaciją:

  • renginys NEMOKAMAS visiems karjeros mugės lankyotojams;
  • išankstinė registracija dėl apsilankymo mugėje nereikalinga.

Lietuvos „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ – tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams. Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinio mokymo įstaigos.

Kviečiame Jus vieną dieną – tik sausio 18-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje organizuojamos ir visiems lankytojams – nemokamos – karjeros mugės metu pristatyti savo universitetą, kolegiją, profesinio mokymo įstaigą aukštojo mokslo galimybėmis bei naujienomis besidomintiems jaunuoliams, jų tėvams bei mokytojams. Žingeidiems jaunuoliams mugės metu galėsite suteikti visą aktualią informaciją apie studijas, atsakyti į iškilusius klausimus apie stojimo galimybes ir tvarką, studijų pasirinkimą bei suteikti nemokamas ir ekspertines karjeros konsultacijas tam, kad karjeros kelio pasirinkimas būtų sklandus ir užtikrintas.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ tikslai:

  • suteikti aktualiausią informaciją būsimiesiems studentams, jų tėvams bei mokytojams apie Lietuvos aukštosiose mokyklose esančias studijų programas;
  • informuoti apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką, taisykles, etapus;
  • pasidalinti patarimais ir konsultacijomis apie reikalingas žinias ir gebėjimus sėkmingai pasirengti studijoms;
  • pristatyti ateityje laukiančias karjeros bei darbo galimybes, priklausomai nuo pasirinktos studijų arba mokymo programos.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“ – tai ne tik universitetų, kolegijų, profesinio mokymo įstaigų prisistatymai, karjeros konsultacijos bei draugiškas ir atviras bendravimas su būsimaisiais studentais, pedagogais bei jų tėvais, bet ir – renginiai, diskusijos, asmeninė patirtis ir patarimai. Kviečiame ne tik pristatyti save karjeros mugėje Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, bet ir pristatyti save renginiuose, dalintis Jūsų aukštosios mokyklos absolventų patirtimis ir sėkmės istorijomis. Įkvėpkime jaunimą studijoms ir svajonių karjerai sėkmingais pavyzdžiais ir paraginkime pačiais tapti jais!

Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Išsamesnės informacijos apie renginį kviečiame teirautis: projekto vadovė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: amm@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Informacinis partneris