AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2025

INFORMACIJA DALYVIAMS

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2025

Data: 2025 sausio 29–29 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Dalyvių registracija: vyksta iki 2024 gruodžio 16 d.

Registracija

Lietuvos  „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2025“ – tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams. Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2025“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinio mokymo įstaigos.

Vieną dieną – tik sausio 29-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios nemokamos Lietuvos aukštojo mokslo mugės metu, lankytojų lauks nemokamos karjeros konsultacijos, aukštųjų mokyklų atstovai, pasirengę atsakyti į visus jaunuoliams ir jų tėvams galinčius iškilti klausimus apie studijų pasirinkimą, studijų programas ir netgi – ateities darbinę karjerą.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2025“ tikslai:

  • suteikti aktualiausią informaciją būsimiesiems studentams, jų tėvams bei mokytojams apie Lietuvos aukštosiose mokyklose esančias studijų programas;
  • informuoti apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką, taisykles, etapus;
  • pasidalinti patarimais ir konsultacijomis apie reikalingas žinias ir gebėjimus sėkmingai pasirengti studijoms;
  • pristatyti ateityje laukiančias karjeros bei darbo galimybes, priklausomai nuo pasirinktos studijų arba mokymo programos.

Šalia Lietuvos aukštojo mokslo mugės „Aukštųjų mokyklų mugės 2025“ lankytojų – esamųjų ir būsimųjų studentų, tėvų, pedagogų – lauks ir visa diena renginių: aukštųjų mokyklų prisistatymai, įkvepiantys pasakojimai apie studijas ir karjerą po jų – tiesiai iš aukštųjų mokyklų absolventų lūpų, praktiniai ekspertų patarimai apie tai, kaip teisingai pasirinkti savo ateitį – visa tai ir daug daugiau jaunuolius pasitiks jau sausio 29-tąją Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje 2025“.

Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Išsamesnės informacijos apie renginį kviečiame teirautis: projekto vadovė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: amm@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai