INSIDE: nauja namų bei interjero paroda Kaune

INFORMACIJA DALYVIAMS

INSIDE 2024

Data: 2024 balandžio 5–7 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: vyksta iki kovo 26 d.

Registracija

Namai – tai ne tik stogas virš galvos, o kur kas daugiau – tai šiluma, jaukumas, saugios ir malonios sau erdvės kūrimas ir puoselėjimas. Patogūs, kokybišką fizinį ir emocinį poilsį užtikrinantys namai  neįsivaizduojami be nuolatinio savo buities, namų  aplinkos tobulinimo, pritaikymo savo poreikiams, besikeičiančiam gyvenimo būdui.

Beveik 30-metį rinkoje veikiantis parodų organizatorius – UAB „Ekspozicijų centras“ – Kauno „Žalgirio“ arenoje balandžio 5-7 dienomis lankytojus pakvies atrasti grožį savo namams naujoje interjero parodoje „INSIDE“.

Geriausias būdas sėkmingai kurti ir puoselėti savo namų jaukumą ir grožį yra Jūsų skiriamas dėmesys interjerui, subtilioms namų detalėms, tekstūroms ir spalvoms, sujungiančioms atskirus buities elementus į neatskiriamą visumą. Ši visuma namuose ne tik sukuria ir užtikrina vidinę harmoniją, bet ir leidžia namuose jaustis gerai, kokybiškai ilsėtis.

Kasdieniniame mūsų gyvenime, interjeras  – tai mūsų estetikos ir gyvenimo būdo atspindys, pomėgių ir prioritetų portretas. Be kita ko, savo namų kūrimas, puoselėjimas ir gražinimas, išskirtinių ar netgi, įprasminančių namų stiliaus elementų paieškos, jau yra spėjusios tapti ne tik vienu mėgiamiausių naujakurių užsiėmimų, bet ir – puikus ir malonus hobis, prieinamas kiekvienam iš mūsų.

Naujoje interjero parodoje „INSIDE“, Jūsų lauks:

  • interjeras: apšvietimo sistemos, šviestuvai, interjero sprendimai, interjero detalės, interjero dizainas, projektai, kilimai, žvakės, žvakidės, paveikslai, namų kvapai, meno kūriniai;
  • baldai;
  • namų tekstilė: tekstilės gaminiai, užuolaidos, patalynė, čiužiniai, pagalvės, antklodės, pledai, rankšluosčiai.

Naujoji paroda „INSIDE“ pirmąjį kartą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks kartu su jau 29-tąjį kartą vyksiančia ir šiais metais – atsinaujinusia – paroda „Namų pasaulis 2024“. Daugiau apie „Namų pasaulis 2024“, ČIA.

Informacijos apie parodą kviečiame teirautis:

 

Projekto vadovė Indrė Kalvaitė

mob. +370 618 45997

el. p.: namupasaulis@expo.lt,

 

 

 

 

 

Parodų organizavimo vadovė Ilma Gibavičienė

mob. +370 611 23 872

el. p.: namupasaulis@expo.lt

 

 

 

 

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai

Informacinis partneris

KPPAR logo

Partneris

KKPDA logo

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Bilietų platintojas

Parodos rėmėjas