INSIDE 2025

INFORMACIJA DALYVIAMS

INSIDE 2025

Data: 2025 balandžio 11–13 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas.

Dalyvių registracija: registracija iki 2025 m. kovo 1 dienos.

Registracija

Namai – tai ne tik stogas virš galvos, o kur kas daugiau – tai šiluma, jaukumas, saugios ir malonios sau erdvės kūrimas ir puoselėjimas. Patogūs, kokybišką fizinį ir emocinį poilsį užtikrinantys namai  neįsivaizduojami be nuolatinio savo buities, namų  aplinkos tobulinimo, pritaikymo savo poreikiams, besikeičiančiam gyvenimo būdui.
30-metį rinkoje veikiantis parodų organizatorius – UAB „Ekspozicijų centras“ – Kauno „Žalgirio“ arenoje balandžio 11-13 dienomis lankytojus pakvies atrasti grožį savo namams interjero parodoje „INSIDE 2025".
Geriausias būdas sėkmingai kurti ir puoselėti savo namų jaukumą ir grožį yra Jūsų skiriamas dėmesys interjerui, subtilioms namų detalėms, tekstūroms ir spalvoms, sujungiančioms atskirus buities elementus į neatskiriamą visumą. Ši visuma namuose ne tik sukuria ir užtikrina vidinę harmoniją, bet ir leidžia namuose jaustis gerai, kokybiškai ilsėtis.
Kasdieniniame mūsų gyvenime, interjeras  – tai mūsų estetikos ir gyvenimo būdo atspindys, pomėgių ir prioritetų portretas. Be kita ko, savo namų kūrimas, puoselėjimas ir gražinimas, išskirtinių ar netgi, įprasminančių namų stiliaus elementų paieškos, jau yra spėjusios tapti ne tik vienu mėgiamiausių naujakurių užsiėmimų, bet ir – puikus ir malonus hobis, prieinamas kiekvienam iš mūsų.
Interjero parodoje „INSIDE“, Jūsų lauks:
  • interjeras: apšvietimo sistemos, šviestuvai, interjero sprendimai, interjero detalės, interjero dizainas, projektai, kilimai, žvakės, žvakidės, paveikslai, namų kvapai, meno kūriniai;
  • baldai;
  • namų tekstilė: tekstilės gaminiai, užuolaidos, patalynė, čiužiniai, pagalvės, antklodės, pledai, rankšluosčiai.
Interjero „INSIDE“ Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks kartu su jau 30-tąjį kartą vyksiančia paroda „Namų pasaulis 2025“.
Išsamesnė informacija: tel. +370 37 79 29 85 arba el. paštu: namupasaulis@expo.lt
Organizatorius:
UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai