Mados pasažas 2024

INFORMACIJA DALYVIAMS

MADOS PASAŽAS 2024

Data: 2024 spalio 11–13 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: iki rugsėjo 9 dienos.

Registracija

Mados kūrėjų erdvė „Mados pasažas 2024“ – tai neatsiejama tradicinės Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ dalis. Drabužių, aksesuarų, stiliaus ir dizaino kūrėjai, interjero dekoracijų gamintojai šioje erdvėje kviečiami pristatyti save ir savo kūrybą. Mados kūrėjų erdvė „Mados pasažas 2024“ Kauno „Žalgirio“ arenoje duris atvers spalio 11-13 dienomis, kartu su paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2024“.

Kiekvienais metais, šis unikalus, išskirtinai tik lietuviškus mados kūrėjų gaminius pristatantis renginys pritraukia daugiau nei 100 mados prekės ženklų iš visos Lietuvos. Ši erdvė – jau spėjo tapti tradicine vieta Lietuvos gamintojams susitikti su savo klientais, partneriais ar kolegomis, pristatyti savo ir pamatyti kitų mados kūrėjų naujienas. „Mados pasaže 2024“ kartu su paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ kasmet į Kauną pitraukia tūkstančius lankytojų iš Lietuvos ir užsienio šalių, besidominčių ir vertinančių bei norinčių įsigyti Lietuvoje pagamintą produkciją.

Mados kūrėjų erdvėje „Mados pasažas 2024“ pristatoma:

  • naujausias mados tendencijas atliepiantys ir aukščiausią produkcijos kokybę išlaikantys drabužiai, avalynė ir aksesuarai;
  • unikalūs papuošalai, aksesuarai ir stiliaus detalės;
  • funkciniai produktai kūdikių priežiūrai ir mieli bei linksmi drabužėliai vaikams; tekstilė ir kvapai, kad jūsų namai būtų jaukūs.

Maloniai kviečiame pasinaudoti galimybe ir sužinoti daugiau apie gamybos sektorių Lietuvoje. Taip pat užmegzti glaudesnius ryšius su šalyje veikiančiomis įmonėmis.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis: +370 630 09956 arba el. paštu rima@expo.lt

Parodos rėmėjai ir partneriai