Playtime 2024

INFORMACIJA DALYVIAMS

PLAYTIME 2024

Data: 2024 rugsėjo 7–8 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: iki rugpjūčio 1 dienos.

Registracija

Žaidimų kultūra – tai pasaulinio masto fenomenas, kupinas įvairovių.

 

„Playtime 2024“– žaidimų kultūros paroda, skirta pademonstruoti šias įvairoves, tai yra, inovacijas, žaidimų kultūros paslaptis bei E-SPORTS galimybes ir svarbą. Lankytojams žadame neįprasta atmosfera, skirta suburti visus žaidimų entuziastus, profesionalus ir neprofesionalus, mažus ir didelius bei žymius vardus žaidimų kultūros pasaulyje. Renginio lankytojų lauks – CS2 OPEN Turnyras, kuriame savo jėgas galės išmėginti visi, norintys laimėti net 1000 EUR pagrindinį prizą, Cosplay varžybos, kuriame savo kūrybiškumą galės atskleisti ne vienas žaidimų entuziastas, PODCAST bei OPEN-QUESTIONS su didžiausiais Lietuvoje komikais bei influenceriais, kurie pralinksmins lankytojus bei praskaidrins jų dieną, ir dar daug renginių, kurie suteiks šiam renginiui unikalumo bei žavesio. Na, o dalyviams tai puikią progą pademonstruoti savo produkciją ir paslaugas.

Paroda suteiks Jūsų verslui fantastiškas galimybes:

  • Naujos produkcijos ir paslaugų pristatymas, pardavimai ir galimybės plėsti pardavimus ateityje, tiesioginiai pardavimai ir bendravimas su Jūsų klientais.
  • Vieta susitikti su kitų verslų atstovais – o gal ir atrasti naujus kolegas ar partnerius.
  • Patrauklaus Jūsų įmonės įvaizdžio formavimas, Jūsų prekės ženklo žinomumo, atpažįstamumo vartotojams didinimas.
  • Galimybė susipažinti su rinkos naujienomis, konkurentų analizė, grįžtamasis ryšys iš klientų.
  • Reklamos priemonėmis užtikrinamas gausus parodoje apsilankančių pirkėjų srautas visas parodos dienas.
  • Galimybė pasiūlyti savo produktą influenceriams, kurių nuomonė gali padėti Jums gauti tikrą ir nuoširdžią reklamą Jūsų verslui.

 

Esate žaidimų kultūros dalis,  Jūsų veikla susijusi kompiuteriniais žaidimais, kompiuterių komponentais ar kitomis technologijomis, inovacijomis ar žaidimų atributika? Tuomet ši paroda – būtent Jums! Tad, ko laukiate? Užsiregistruokite jau dabar!

Norite tapti žaidimų kultūros parodos Kaune dalimi? Susisiekite su mumis el. paštu playtime@expo.lt arba tel. +37061884155.

Parodos rėmėjai ir partneriai

Rėmėjas

Rėmejas

Rėmėjas

Informacinis partneris

Rėmėjas

Rėmėjas

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris

Partneris