PARODA BEAUTY EXPO 2025

Parodos

BEAUTY EXPO 2025

Data: 2025 kovo 21–23 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: kovo 21 ir 22 dienomis, 10:00-18:00, kovo 23 d. 10:00-16:00.

Sparnuotoji frazė „Grožis – išgelbės pasaulį.“ – mėgstama ne tik grožio meistrų, bet ir visų tų, kuriems grožio puselėjimas – mylimas užsiėmimas. Be abejonės, tikrasis grožis – visai ne tik išorinis, tačiau ir vidinis: išsilavinimas, domėjimasis kultūra, minčių ir kūno harmonija.

Visus tuos, kuriems grožis, jo kūrimas, puoselėjimas, domėjimasis grožio ir kosmetikos naujienomis – darbas, verslas ar tiesiog – hobis ar mėgstamas laiko praleidimas, kviečiame apsilankyti grožio profesionalams ir mylėtojams skirtoje parodoje „Beauty Expo 2025“, kovo 21-23 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Paroda „Beauty Expo 2025“ grožio šventei Kaune suburs profesionalus, meistrus, grožio prekių, įrankų, produktų ir paslaugų tiekėjus iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje, grožio rinkos naujienas, artėjančio sezono grožio tendencijas, prabangius, visame pasaulyje mėgiamus prekių ženklus atras ne tik grožio meistrai ir profesionalai, bet ir visi, besidomintys aktualiausiomis grožio naujienomis čia ir dabar.

Lankytojai parodoje, vienoje vietoje susipažins su artėjančio sezono madingiausiomis dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros tendencijomis ir spalvomis, sužinos apie patraukliausias ir moderniausias veido ir kūno priežiūros procedūras, priemones bei prietaisus.

Grožio parodoje „Beauty Expo 2025“ lankytojų lauks:

  • rinkos naujienos plaukų priežiūrai, puoselėjimui, formavimui;
  • platus dekoratyvinės kosmetikos asortimentas grožio profesionalams, visame pasaulyje populiarūs, aukščiausios kokybės produkciją gaminantys prekių ženklai;
  • aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės;
  • manikiūro ir pedikiūro priemonės, įrankiai ir paslaugos;
  • grožio salonų, kirpyklų apranga, darbo priemonės, įranga;
  • antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, įrankiai, teikiamos paslaugos;
  • parfumerija, kvepalai kūnui ir plaukams;
  • juvelyrika ir bižuterija.

Tikrasis grožis galimas tik tuomet, kai turime laimę mėgautis sveiku kūnu bei mintimis. Kovo 21-23 dienomis, lankytojai įsigiję bilietą į parodą „Beauty Expo 2025“ galės nemokamai apsilankyti ir Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje sveikos gyvensenos ir sveikatinimo parodoje „Sveikatos dienos 2025“. Parodos „Sveikatos dienos 2025“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis. Daugiau apie parodą, skaitykite: ČIA.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“