Paroda MOTERS PASAULIS 2024

Parodos

MOTERS PASAULIS 2024

Data: 2024 lapkričio 8–10 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: Parodos darbo laikas: lapkričio 8 ir 9 d. nuo 10.00 iki 19.00 val., lapkričio 10 d. nuo 10.00-17.00 val.

Pirkti bilietą

Vaikai įleidžiami nemokamai: taip, iki 6 m. (imtinai, kartu su suaugusiųjų priežiūra). Nuolaidos: – studentams, moksleiviams (7-18 metų), senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą) Nemokamai įleidžiami:  asmenys su negalia (darbingumas nuo 0 iki 25 proc.), su POLA kortele.

Paroda „Moters pasaulis 2024“ – tai bene didžiausia ir, tikriausiai, lankytojų mylimiausia mados, stiliaus ir grožio paroda, kasmet per tris parodos dienas pritraukianti dešimtis tūkstančių lankytojų iš visos Lietuvos.

Laukiama ir lankytojų mylima paroda kiekvieną rudenį į Kauno „Žalgirio“ areną suburia populiariausius, išskirtiniausius ir dažnai – naujausius rinkoje prekių ženklus. produktus ir paslaugas. Šiai parodai, jau ilgus metus, simpatijų nestokoja ir lankytojai ne tik iš Kauno bei aplinkinių miestų, bet ir visos Lietuvos. Ši paroda, tai tikrų tikriausia šventė kiekvienai moteriai bei proga susipažinti su aktualiausiomis grožio srities naujienomis, pasinaudoti ypatingais pasiūlymais, gauti profesionalias specialistų konsultacijas, apsilankyti išskirtiniuose, įspūdinguose grožio bei mados renginiuose.

Parodos veiklos ir temos

„Moters pasaulis 2024“ – tai tikrų tikriausia šventė kiekvienai moteriai, kurioje ji gali skirti laiko sau ir vienoje vietoje sužinoti naujausias, aktualiausias grožio ir mados tendencijas bei naujienas, susipažinti su estetinės medicinos teikiamomis galimybėmis bei procedūromis, atrasti papuošalų rinkos naujienas bei skirti dėmesio savo pomėgiams – laisvalaikiui ir jo praleidimo būdams, sportui, sveikatinimui. Moterims aktualioms temoms, interesams, veikloms bei mėgstamiems laisvalaikio praleidimo būdams skirtoje parodoje, bene kiekviena moteris atras būtent jai aktualių rinkos naujienų, technologijų, prekių bei paslaugų.

Pagrindinės parodos temos:

  • grožis: kosmetika, plaukų, nagų priežiūros priemonės, grožio, masažo salonai, kosmetologija, ilgalaikis makiažas, kirpyklų ir kosmetikos salonų įranga;
  • mada: tekstilės, trikotažo, odos, kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, aksesuarai, galanterija, avalynė;
  • papuošalai: juvelyrika, bižuterija;
  • moters pomėgiai: laisvalaikis, sportas, sveikatingumas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu moterspasaulis@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Galerija