Mugė „PAKRANTĖ“ - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

Mugė „PAKRANTĖ“

Data: 2020 birželio 19–20 d.

Vieta: Žalgirio arenos teritorija, Kaunas

Parodos darbo laikas: 11.30-20.00 val.

Vasaros projektas – „Pakrantės“ mugė

Nuo birželio 5 dienos Nemuno saloje prie „Žalgirio“ arenos startuoja nauja pramogų erdvė – „Pakrantė“, kur kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį kauniečiai rinksis pavalgyti, pasimėgauti muzika, pasidžiaugti orais ir pabendrauti. Vienas pagrindinių „Pakrantės“ traukos objektų bus maisto zona, kurioje įvairaus asortimento pasirinkimas iš restoranų ant ratų.

„Pakrantės“ mugė – šio projekto dalis, startuosianti birželio 19-20 dienomis, artėjant visų pamėgtai JONINIŲ šventei. Visos vasaros metu, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį mugė kviečia kūrėjus, amatininkus, prekybininkus pristatyti savo unikalią produkciją, gaminius ir paslaugas. Tikimės, kad šis renginys padės kauniečiams ir jų svečiams išsirinkti originalius produktus ir suteiks daug džiaugsmo ir šventinių akimirkų tiek mugės lankytojams, tiek jos dalyviams.

Mugės temos:

  • Maisto ir gėrimų produkcija
  • Apranga, avalynė, galanterija
  • Aksesuarai, juvelyrika, stiliaus detalės
  • Interjero dekoracijos, suvenyrai
  • Būsto ir sodo reikmenys, augalų prekyba

Mugė vyks: 2020 m. birželio 19–20 d.

Mugės vieta: lauko aikštelėje prie „Žalgirio“ arenos (Karaliaus Mindaugo pr. 50)

Mugės darbo laikas: 11.30 iki 20.00 val.

Artimiausi „Pakrantės“ renginiai:

Birželio 13 d. koncertą surengs GIEDRĖ Birželio 20 d. žiūrovų lauks Junior A pasirodymas Birželio 27 d. susitikime su „Colors of Bubbles“ Liepos 3 d. į sceną lips „G&G Sindikatas“

Rengiant „Pakrantės“ mugę bus atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Visą vasarą ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais veiksianti „Pakrantė“ lankytojų lauks nuo 11.30 iki 23.00 val.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmos 3 valandos – nemokamai).

Daugiau informacijos prašome teirautis tel. 8 618 45997 ar el. paštu indre.b@expo.lt

Parodos rėmėjai ir partneriai