NAMŲ PASAULIS 2023 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

NAMŲ PASAULIS 2023

Data: 2023 kovo 3–5 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: kovo 3-4 d. nuo 10.00 -18.00 val., kovo 5 d. nuo 10.00-16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

PARODOJE:
 • Modernios idėjos ir praktiški patarimai projektuojantiems, statantiems ar renovuojantiems būstą.
 • Aktualiausios rinkos naujienos: patikimiausi gamintojai ir paslaugų tiekėjai vienoje vietoje.
 • Konferencija „Gervė“ – renginys, skirtas nekilnojamojo turto vystytojams, potencialiems. investuotojams, projektuotojams, statytojams ir kitiems nekilnojamojo turto rinkos dalyviams.
 • Ekspozicija „NT alėja 2023“ – patraukliausių nekilnojamojo turto projektų Ispanijoje ir Lietuvoje pristatymas.
 • Baldų ir interjero akcentų ekspozicija – kodas „Interjeras 2023“ – kurioje: išskirtiniai interjero sprendimai, interjero elementai ir visa tai, kas leidžia kurti ir puoselėti jaukumą namuose.
 • Metų interjeras / Auksinė paletė“ – penkmečio geriausių privačių interjerų ekspozicija".
 • Renginių zonos, kuriose: seminarai, diskusijos, praktinių užsiėmimų edukacijos.

PARODOS TEMOS:

 • atsinaujinanti energija - saulės elektrinės
 • statybinės medžiagos
 • dažai, buitinė chemija
 • šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos
 • garso ir termoizoliacinės medžiagos
 • baseinai, jų įranga
 • gyvenamosios aplinkos tvarkymas 
 • interjeras, baldai, namų tekstilė
 • nekilnojamasis turtas

Išsamesnė informacija: tel. +370 37 79 29 85 arba el. paštu: namupasaulis@expo.lt

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

ENERGIA FUTURA    Ι    9.3
Saulės energijos profesionalai ENERGIA FUTURA saulėtą sezoną pasitinka su galingomis naujienomis: parodoje „Namų pasaulis 2023“ jie pristatys ne tik ypatingo efektyvumo naujausius modulius i

Saulės energijos profesionalai ENERGIA FUTURA saulėtą sezoną pasitinka su galingomis naujienomis: parodoje „Namų pasaulis 2023“ jie pristatys ne tik ypatingo efektyvumo naujausius modulius iš prestižinių gamintojų – „SHARP“ bei „Trina“, bet ir patikimuosius „Sungrow“ inverterius, skirtus tiek įprastoms energijos atidavimo į tinklą sistemoms, tiek saulės energijos kaupimui baterijose. Ypatingas dėmesys bus skirtas saulės energijos kaupimo sistemoms – kad savo pagamintą energiją galėtumėte naudoti tada, kai jos labiausiai reikia.

Kas geriausiai tinka jūsų namams ar verslui? Kokios galimybės ir kokie sprendimai gali būti realizuoti konkrečiame jūsų objekte? Kaip, pasitelkus naujausias technologijas, įgyti daugiau laisvės ir nebepriklausyti nuo drastiškų elektros kainų šuolių?

Ateikite ir pasitarkite su patyrusiais ENERGIA FUTURA specialistais, kurie pademonstruos, patars ir pasiūlys efektyviausius sprendimus, padėsiančius jums tapti gaminančiu vartotoju.

 

BOHOME    Ι    B6.3
Bohome… Ar kažkas pasakė „Nuolaidos“?  O taip! Parodoje „Namų Pasaulis“ jos pas mus net iki 50 % ! Mes švenčiame PAVASARĮ! Kad pavasario saulė šypsotųsi Jums ir Jūsų namams švę

Bohome…

Ar kažkas pasakė „Nuolaidos“?

 O taip! Parodoje „Namų Pasaulis“ jos pas mus net iki 50 % !

Mes švenčiame PAVASARĮ! Kad pavasario saulė šypsotųsi Jums ir Jūsų namams švęskite kartu su mumis!

Prizų ir įvairių mielų staigmenų dalybos Bohome pavasario žaidime…Naujų kolekcijų pristatymas, baldai, kilimai, šviestuvai, namų aksesuarai, dovanos. O gal estate interjero dizaineris ar architektas? Bendradarbiaukime! Specialūs pasiūlymai Jūsų interjero projektams. Apie viską ir dar daugiau sužinosite aplankę mūsų stendą parodoje...

Atraskite namų jausmą su Bohome...

SOLIDO GRINDYS    Ι    6.2
SOLIDO GRINDYS – viena žinomiausių vidaus grindų dangų įmonių Lietuvoje, siūlanti itin platų asortimentą bei aukšto lygio aptarnavimą. Parodos metu pristatysime populiariausius PVC gr

SOLIDO GRINDYS - viena žinomiausių vidaus grindų dangų įmonių Lietuvoje, siūlanti itin platų asortimentą bei aukšto lygio aptarnavimą.

Parodos metu pristatysime populiariausius PVC grindų dangų dizainus (klasikinę ir chevron eglutę) bei padiskutuosime kas geriau – klijuojama ar surakinama danga.

DAŽYTOJŲ BROLIJA    Ι    6.9
Sienų glaistymas – dažymas. Specialus pasiūlymas: Parodos metu užsisakius būsto glaistymo – dažymo paslaugas, suteikiame nemokamą profesionalios interjero dizainerės konsultaciją

Sienų glaistymas - dažymas.

Specialus pasiūlymas:

Parodos metu užsisakius būsto glaistymo - dažymo paslaugas, suteikiame nemokamą profesionalios interjero dizainerės konsultaciją jūsų namuose.

HOME VIBES    Ι    B5.3
HomeVibes – naujas vardas interjero aksesuarų pardavėjų tarpe, siūlantis išskirtinius sprendimus. Aplinkos, kurioje praleidžiame daug laiko puoselėjimas turi būti kūrybiškas, smagus proces

HomeVibes – naujas vardas interjero aksesuarų pardavėjų tarpe, siūlantis išskirtinius sprendimus. Aplinkos, kurioje praleidžiame daug laiko puoselėjimas turi būti kūrybiškas, smagus procesas, todėl mūsų asortimentas neapsiriboja viena kryptimi – nuo nemirštančios klasikos iki įmantraus moderno, nuo ryškiausių spalvų iki subtilių potėpių, nuo išskirtinių iki minimalistinių formų. Asortimentą nuolat pildome atsižvelgdami į klientų poreikius ir tendencijas, todėl užsukę į el. parduotuvę ar saloną vis atrasite kažką nauja. Nors pagrindinis dėmesys namų erdvei, nes mums namai nėra tik vieta, mums – tai jausmas, tačiau prekės puikiai tinka darbo aplinkoje. Kad kur tik bebūtumėte - visur vyrautų geras vaibas.

Į parodą žengiame tikintys savo tikslais ir prekėmis, norėdami pristatyti Lietuvoje neesantį prabangos ženklą, taip pat naujieną - kvepiančius gintaro kubelius! Aplankykite mus – parodysime bent dalį interjero aksesuarų, atsakysime į dominančius klausimus,o ieškančius individualių sprendimų pakviesime jaukiam pokalbiui prie katalogų!

Kurkime jaukią aplinką kartu ir draugaukime ilgai bei stilingai!

 

STATYBŲ AGENTAS    Ι    8.7
Įmonės gaminamos INDUSTRINĖS metalo/stiklo pertvaros, kuriomis galima ne tik atitverti jūsų norimą patalpą, bet ir papuošti namus, ofisa ar parduotuvę “OLD NEW YORK” stiliumi. Šios pertv

Įmonės gaminamos INDUSTRINĖS metalo/stiklo pertvaros, kuriomis galima ne tik atitverti jūsų norimą patalpą, bet ir papuošti namus, ofisa ar parduotuvę “OLD NEW YORK” stiliumi. Šios pertvaros gali suskirstyti Jūsų norima patalpa nesumažinant erdvės pojūčio. Šis stilius yra labai populiarus Skandinavijos šalyse ir šiuo metu labai populiarėja Lietuvoje bei Europoje. Galimi visi atidarymo variantai. Tiek atidaromos, stumdomos ar susilankstančios sistemos. Kreipkites ir šios srities profesionalai pasiūlys Jums labiausiai tinkantį variantą!

 

SPYNOS BE RAKTŲ    Ι    4.3
Atsisveikinkite su pamestais, pavogtais ir tiesiog pamirštais raktais. Su spynomis be raktų visada saugiai pateksite į namus naudodamiesi piršto atspaudu, slaptažodžiu, kortele arba išmaniuoju

Atsisveikinkite su pamestais, pavogtais ir tiesiog pamirštais raktais. Su spynomis be raktų visada saugiai pateksite į namus naudodamiesi piršto atspaudu, slaptažodžiu, kortele arba išmaniuoju telefonu, o durys automatiškai užsirakins vos jas uždarius. Mobilioji programėlė leidžia užtikrinti savo namų saugumą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje: stebėkite spynos būseną realiu laiku, gaukite pranešimus, kai kas nors įeina ir išeina, atrakinkite duris nuotoliniu būdu arba siųskite laikiną slaptažodį, kad įleistumėte svečius į savo namus. Ateities namų saugumas ir nuotolinė prieiga vienu mygtuko paspaudimu.

„Spynos be raktų“ teikia ir montuoja naujoviškas išmaniąsias durų spynas, kurios pranoks jūsų lūkesčius ne tik dėl dizaino, bet ir dėl saugumo, kartu su 2 metų trukmės garantiniu aptarnavimu. Atskleiskite modernaus būsto potencialą ir atsinaujinkite išmaniosiomis spynomis jau dabar, kad namai būtų saugesni, o gyvenimas – patogesnis.

EKO2ŠILUMA    Ι    3.1
OFICIALUS MITSUBISHI ELECTRIC ATSTOVAS LIETUVOJE Šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos.

OFICIALUS MITSUBISHI ELECTRIC ATSTOVAS LIETUVOJE Šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos.

KURANTAS    Ι    7.6
UAB „Kurantas“ veiklos specializacija – buitinis ir pramoninis vandens cheminis paruošimas. Siūlome visas reikalingas paslaugas: sprendžiame iškilusiais problemas, pristatome gaminius, konsu

UAB „Kurantas“ veiklos specializacija – buitinis ir pramoninis vandens cheminis paruošimas. Siūlome visas reikalingas paslaugas: sprendžiame iškilusiais problemas, pristatome gaminius, konsultuojame ir teikiame techninę informaciją.

UAB „Kurantas“ siūlo didelį buitinių ir pramoninių vandens paruošimo įrenginių ir bei cheminių medžiagų pasirinkimą: žaliavas, medžiagas pagal įvairių pramonės sričių poreikius.

Pagrindinė UAB „Kurantas“ veiklos kryptis – efektyvus problemų sprendimas pagal ekologijos, technologijų bei vartotojų reikalavimus. Tai:

 • individualus darbas su klientu;
 • visapusė problemos diagnostika ir analizė;
 • efektyvaus sprendimo parinkimas ir paruošimas;
 • aukštos kokybės cheminių medžiagų bei įrenginių įdiegimas ir panaudojimas;
 • proceso technologinė priežiūra ir personalo mokymas;
 • aukštos kokybės vandens paruošimo įrangos gamyba, montavimas, peleidimas, derinimas.

 
NOGRIDAS    Ι    7.11
„Nogrid“ – inovatyvi, patikima ir kokybę vertinanti bendrovė, teikianti saulės elektrinių sprendimus privatiems namų ūkiams ir verslui. Veiklą pradėjusi 2016 metais, įmonė jau turi vir

„Nogrid“ – inovatyvi, patikima ir kokybę vertinanti bendrovė, teikianti saulės elektrinių sprendimus privatiems namų ūkiams ir verslui. Veiklą pradėjusi 2016 metais, įmonė jau turi virš 1000 patenkintų klientų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Profesionali projektuotojų ir konsultantų komanda leidžia „Nogrid“ klientams gauti geriausios kokybės paslaugas visuose elektrinės įsigijimo etapuose nuo įrangos pasirinkimo iki jos sumontavimo. Įmonė tiekia Tier1 gamintojų įrangą ir savo klientams siūlo sprendimus, užtikrinančius maksimalų sutaupymą ir greitą atsipirkimą.

 

REDOS IDĖJOS NAMAMS    Ι    B3.1
Naujienos, spec. pasiūlymai! Mūsų baldų salone rasite viską ko reikia jūsų namų jaukumui.

Naujienos, spec. pasiūlymai! Mūsų baldų salone rasite viską ko reikia jūsų namų jaukumui.

SODO    Ι    5.6
Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a” Veją palaistysite greičiau ir kokybiškiau – jokių laistymo žarnų sode, iš vejos iššokantys Hunter laistymo purkštukai palaisto

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”

Veją palaistysite greičiau ir kokybiškiau – jokių laistymo žarnų sode, iš vejos iššokantys Hunter laistymo purkštukai palaisto idealiai vienodai, netrukdo vejos pjovimui, žaidimams, geram laikui leisti savo kieme be rūpesčių.

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”: automatinė laistymo sistema su 10 vejos laistymo purkštukų HUNTER MP Rotator

Palikite vejos laistymo rūpesčius sistemai, kuri laistymo programatoriaus Hunter XC pagalba paleis laistymą tada , kada Jums patogu, pasirūpins laistymu, net kai Jūsų nėra namuose.

Komplekte visos reikalingos laistymo sistemos dalys, vamzdžiai, jungtys, automatika.

Įsigiją šią laistyto sistemą ir gausite pasidaryk pats susimontavimo instrukciją ir individualų laistymo purkštukų išdėstymo planą nemokamai.

Automatinė SODO.LT apšvietimo sistema su 6 LED šviestuvais CASTOR.

Saugi naudoti lauke 12V Paprastai instaliuojama, ekonomiška, reguliuojamo šviesos srauto. Su App programėlė GARDEN LIGTS / LIGHT PRO leidžia valdyti sodo šviestuvus telefonu Apple ar Android aplinkoje. Komplekte visos reikalingos apšvietimo sistemos dalys, 6 aukštos kokybės dažyto aliuminio šviestuvai su smeigtukais, žemos įtampos kabelis, transformatorius su laikmačiu ir šviesos davikliu. Puikus pasirinkimas pasidaryk pats mėgėjams, sumontuojama per savaitgalį! Pirkdami gaunate montavimo instrukciją ir individualų Jūsų sodo apšvietimo projektą

ALFALUX    Ι    6.4
„Nuova Riwal“ būstinė yra Maranello mieste, Sassuolo plytelių gamybos rajone. „Alfalux“ sujungia žinomus „Nova riwal“ plytelių gamybos įmonės „Alfa“ ir „lux“ prekių ženklu

„Nuova Riwal“ būstinė yra Maranello mieste, Sassuolo plytelių gamybos rajone. „Alfalux“ sujungia žinomus „Nova riwal“ plytelių gamybos įmonės „Alfa“ ir „lux“ prekių ženklus.Tai viena iš pirmaujančių grupių, gaminančių ir prekiaujančių grindų ir sienų plytelėmis iš porceliano keramikos. „Alfalux“ akyviai veikia pasaulinėse rinkose, turėdama platų platinimo tinklą Italijoje ir užsienyje, bei orientuojasi į vidutinės ir aukštos kokybės rinkas su naujoviškais ir aukščiausios kokybės gaminiais. Universalios interjero ir eksterjero plytelės, tinkančiomis įvairioms reikmėms, kolekcijos, skirtos ne tik namų vonios kambariams, svetainėms, virtuvėms, bet ir prekybos centrams, komercinėms bei viešosiosioms patalpoms. „Alfalux“ siūlo platų gaminių asortimentą, atitinkantį visus vartotojų poreikius, susijusius su jų kultūra, geografine padėtimi, socialine ekonomine padėtimi ir įvairiomis amžiaus grupėmis. „Alfalux“ keramikos dirbiniai yra pagaminti su pagarba aplinkai, remiantis novatoriškais sprendimais, moderniu dizainu ir aukšta kokybe – Made in Italy.

AZUVI    Ι    6.4
AZUVI Ceramics S.L.U. pradėjo savo verslą šiame sektoriuje kaip Azulejos Villareal 1956 m., įsikūrusi Vila-real (Castellón). Netrukus ji tapo pirmaujančia naujų technologijų, dizaino ir forma

AZUVI Ceramics S.L.U. pradėjo savo verslą šiame sektoriuje kaip Azulejos Villareal 1956 m., įsikūrusi Vila-real (Castellón). Netrukus ji tapo pirmaujančia naujų technologijų, dizaino ir formatų diegimo lydere. Šiandien AZUVI išlieka ištikima savo principams. Jis vis dar yra įsipareigojęs suteikti pridėtinę vertę savo produktui ir siekti tobulumo savo kuriamose erdvėse.

Absolut Ceramics – tai šiuolaikinė ir novatoriška įmonė, visada ištikima kultūrai ir istorijai, kurią prižiūri nuo 1956 m. Ji suteikia klientams tai, ko jiems reikia: pažangiausią dizainą ir nepriekaištingą aptarnavimą, apimantį platų gaminių asortimentą ir universalumą už konkurencingą kainą.

ABSOLUT GROUP    Ι    6.4
Absolut Group įkurta 1996 m., turėdami daugiau nei 20 metų patirtį, bendrauja daugiau nei su 50 šalių. Absolut Group yra unikalūs ir visada žiūri į ateitį, kuria tendencijas naujomis kerami

Absolut Group įkurta 1996 m., turėdami daugiau nei 20 metų patirtį, bendrauja daugiau nei su 50 šalių. Absolut Group yra unikalūs ir visada žiūri į ateitį, kuria tendencijas naujomis keramikos technikomis ir išsiskiria plačiu dekoruotos keramikos asortimentu.

Gamykla siūlo daugiau nei 30 skirtingų dydžių porcelianinių sienų ir grindų plytelių serijų.

 

CINCA    Ι    6.4
CINCA gamykla pradėjo savo veiklą magiškame šeštajame dešimtmetyje, 1964 m., tiksliausi šio gamintojo apibūdinimo žodžiai – kokybė, tikslumas ir profesionalumas. CINCA – Companhia I

CINCA gamykla pradėjo savo veiklą magiškame šeštajame dešimtmetyje, 1964 m., tiksliausi šio gamintojo apibūdinimo žodžiai - kokybė, tikslumas ir profesionalumas.

CINCA – Companhia Industrial Ceramica, SA, įmonė, kurios būstinė yra Fiães mieste, Santa Maria da Feira grafystėje Portugalijoje, pradėjo savo verslą gamindama 2,5x2,5 cm dydžio porcelianines mozaikas, atsižvelgdama į architektų, statybininkų ir vartotojų poreikius.

Daugiau nei 50 metų žinios ir patirtis, perduodamos iš kartos į kartą, nuo pionierių iki jaunos ir dinamiškos techninės komandos, leidžia Cinca neprilygstamai valdyti technologijas ir keramikos sprendimus.

CERDISA RICCHETTI    Ι    6.4
„Cerdisa Ricchetti“ grupė šiandien apjungia „Cerdisa“ ir „Ricchetti“ prekių ženklų misiją, formatą, vaizdą ir stilių. Grupės naujojo rytojaus tikslas yra sukurti „wow“ efekt

„Cerdisa Ricchetti“ grupė šiandien apjungia „Cerdisa“ ir „Ricchetti“ prekių ženklų misiją, formatą, vaizdą ir stilių.Grupės naujojo rytojaus tikslas yra sukurti „wow“ efektą bet kokioje aplinkoje, tiek gyvenamojoje, tiek komercinėje, sustiprinant medžiagą ir jos sukeliamus dizaino pojūčius.

Naujoji Ricchetti vizija – būti konkurencingesniems rinkoje kartu su savo klientais, pateikiant originalų, išskirtinį ir patrauklų prekės ženklo, jo produktų ir paslaugų pasiūlymą.„Cisa Ceramiche“ prekės ženklo kolekcijos tapo vieno „Ricchetti“ prekės ženklo katalogo dalimi, siekiant klientams pasiūlyti išsamesnį ir konkurencingesnį gaminių asortimentą, nes jis atitinka įvairius rinkos poreikius.Cerdisa Ricchetti grupės gaminių grafikos ir piešinių stilius atspindi naujojo prekės ženklo tapatybės esmę: aukščiausios klasės, kūrybiškas, rafinuotas.

Misija: malonu žiūrėti į unikalios keramikos grožį.

 

ELIOS CERAMICA    Ι    6.4
Elios gamykla keramikos kolekcijas kuria jau nuo 1968 metų: nuo tradicinių mažų majolikos plytelių iki 100×100 cm porceliano plokščių, pagamintų naudojant didelės raiškos skaitmeninę

Elios gamykla keramikos kolekcijas kuria jau nuo 1968 metų: nuo tradicinių mažų majolikos plytelių iki 100x100 cm porceliano plokščių, pagamintų naudojant didelės raiškos skaitmeninę technologiją.

Nuo 2017 m. vasaros Elios Ceramica yra Italijos privataus kapitalo fondo Mandarin Capital Partners, vadovaujamo Graziano Verdi, įsteigtos holdingo bendrovės Italcer Group SPA narys. GRUPĖS TIKSLAS – SUKURTI PRABANGIOS IR KOKYBIŠKOS KERAMIKOS GAMINIUS.

Stilius, aistra ir medžiagos sujungia jėgas su naujausiomis technologijomis, kad sukurtų jaukias gyvenamąsias erdves.

 

RAKO    Ι    6.4
Prieš 140 metų prasidėjo RAKO gamyklos istorija ir sėkmingai tęsiasi iki šių dienų. Gamyba pradėta 1883 m., o keraminių plytelių eksportas pasklido po visą pasaulį. RAKO prekės ženklas

Prieš 140 metų prasidėjo RAKO gamyklos istorija ir sėkmingai tęsiasi iki šių dienų. Gamyba pradėta 1883 m., o keraminių plytelių eksportas pasklido po visą pasaulį. RAKO prekės ženklas yra vienas seniausių Čekijos pramonės prekių ženklų, taip pat vienas seniausių keraminių plytelių prekių ženklų pasaulyje. Nuolatiniai gaminių kokybės tyrimai, moderniausi gamybos metodai, kūrybiška ir energinga komanda daro RAKO pirmaujančiu visapusiškų keramikos sprendimų tiekėju jūsų projektams. Kas labai svarbu, kad RAKO sumažino visų keramikos gaminių neigiamą poveikį aplinkai ir atitinka EU Ecolabel kriterijus. Mūsų firma atstovauja šį gamintoją Lietuvoje nuo 1995 metų.

KEROS CERÁMICA    Ι    6.4
KEROS CERÁMICA (Ispanija) Mes norime suartėti su jumis. Mes norime, kad jūsų namai taptų jaukiais namais, o jūsų darbo vieta – vieta, kurioje norėtumėte kurti. Štai kodėl sukūrėme jums

KEROS CERÁMICA (Ispanija) Mes norime suartėti su jumis. Mes norime, kad jūsų namai taptų jaukiais namais, o jūsų darbo vieta – vieta, kurioje norėtumėte kurti. Štai kodėl sukūrėme jums skirtą keramiką - KEROS Keramika su Siela.

Turėdami daugiau nei 40 metų patirtį ir naudodami naujausias technologijas, mes visada stengiamės pasiūlyti geriausią produktą. Visa mūsų komanda nenuilstamai dirba, kad patenkintų jūsų poreikius, padėtų jums viskuo, ko jums gali prireikti, tuo pat metu siekdami tobulumo, kad pristatytume jums mūsų Keramiką su Siela.

SAIME    Ι    6.4
SAIME (Società Anonima Industrie Materiali Edili) 1938 m. Sassuolo Due Madonne miestelyje įkūrė Gambigliani Zoccoli šeima, kuri įsigijo dalį įmonės iš Siliprandi šeimos, kurią iš pradži

SAIME (Società Anonima Industrie Materiali Edili) 1938 m. Sassuolo Due Madonne miestelyje įkūrė Gambigliani Zoccoli šeima, kuri įsigijo dalį įmonės iš Siliprandi šeimos, kurią iš pradžių įkūrė Rubbiani šeima devyniolikto amžiaus viduryje.

Gamigliani Zoccoli šeima kartu su inžinieriaus pono Padoa patirtimi sukūrė pirmąją porceliano keramikos gaminių gamybą su naujoviškomis tunelinėmis krosnimis, kurios pakeitė senąsias Hoffmann krosnis.

Per Antrąjį pasaulinį karą Saime buvo beveik visiškai sunaikinta bombarduojant.

Šeštojo dešimtmečio viduryje Saime persikėlė iš Sassuolo centro į Maranello, kur yra šiuo metu.

Po verslo krizės 1987 m. Saime perėmė Riwal grupė, o vėliau tapo viena didžiausių ir produktyviausių gamyklų rajone.

2007 m. SAIME kartu su visa Riwal grupe (kurią tuo metu taip pat sudarė komerciniai prekių ženklai Alfa ir San Prospero Lux) tapo Casalgrande Padana grupės dalimi.

Po šio paskutinio įsigijimo prekės ženklas SAIME perėmė SAN PROSPERO prekės ženklą, o Maranello gamykloje prasidėjo radikalios transformacijos procesas, dėl kurio per 10 metų buvo atnaujinta beveik visa įranga (iš viso buvo investuota maždaug 50 milijonų eurų įrangai ir statybos darbams).

2017 m. buvo baigtas galutinis gamyklos atnaujinimas, kuris apėmė ir naujovišką keraminių plokščių gamybos liniją.

Šiandien Maranello gamykla yra viena iš pirmaujančių Casalgrande Padana grupės gamyklų, kurios specializacija yra didelių dydžių plytelės. Mūsų ateities plėtra – keraminių plokščių gamybos gamykla, kurios bendras pajėgumas 15 000 kvadratinių metrų per dieną, taip pat įrengta speciali pjovimo ir apdirbimo sistema.

Naujausių investicijų tikslas – stiprinti SAIME prekės ženklą, plečiant tiek tradicinių, tiek inovatyviausių medžiagų pasiūlą rinkoje.

VIRO    Ι    6.4
Platus gaminių asortimentas kaip mechaninės durų spynos, apkaustai, cilindrinės šerdelės, pakabinamos spynos, seifai privatiems vartotojams, viešbučiams, ginklams, elektromechaninės spynos ir

Platus gaminių asortimentas kaip mechaninės durų spynos, apkaustai, cilindrinės šerdelės, pakabinamos spynos, seifai privatiems vartotojams, viešbučiams, ginklams, elektromechaninės spynos ir sklendės, apsauginės spynos mikroautobusams ir vilkikų puspriekabėms, leidžia didmenininkams ir galutiniams vartotojams pasirinkti tinkamą kokybę pagal reikalingą panaudojimą.

Pasirinkite saugumą su VIRO.

 

SKAITMETA    Ι    4.2
Parodos „Namų pasaulis 2023” lankytojams pristatysime revoliucinį, modulinį apšvietimo sprendimą, sukurtą Prancūzijos gamintojo PIXLUM®, kuris turi neribotas panaudojimo galimybes, nereika

Parodos „Namų pasaulis 2023” lankytojams pristatysime revoliucinį, modulinį apšvietimo sprendimą, sukurtą Prancūzijos gamintojo PIXLUM®, kuris turi neribotas panaudojimo galimybes, nereikalaujančias galybės kabelių ir yra tinkamas daugybei mus supančių erdvių. Su PIXLUM® gaminiais dirbti lengva ir smagu, tereikia pasitelkti fantaziją ir kūrybiškumą sukuriant idėją. Taip pat mūsų stende pamatysite išskirtiniam apšvietimui bei interjerui skirtus Vokietijos kompanijos Ettlin Smart Textiles GmbH gaminius. Šios kompanijos gaminiai išskirtiniai tuo, kad jų gamyboje naudojama visame pasaulyje unikali bei patentuota tekstilė ETTLIN LUX® , sukurianti trimates šviesos linijas iš šviesos šaltinių, esančių už tekstilės. ETTLIN LUX® gaminiai – įspūdingas estetikos ir apšvietimo dizaino derinys. Pasinaudokite galimybe pamatyti Lietuvoje dar nematytus produktus ir gaukite nuolaidas mūsų pristatomiems gaminiams įsigyti.

LUCK KEY    Ι    NT14
Esame nekilnojamo turto agentūra pietų Ispanijoje. Jei svajojate gyventi saulėtoje Ispanijoje, ar įsigyti turto investicijai, mes Jums padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą. Laukiame Jūsų

Esame nekilnojamo turto agentūra pietų Ispanijoje. Jei svajojate gyventi saulėtoje Ispanijoje, ar įsigyti turto investicijai, mes Jums padėsime išsirinkti geriausią pasiūlymą. Laukiame Jūsų.

JUNDOS STALIŲ GAMINIAI    Ι    7.3
„UAB „Jundos stalių gaminiai” – medinės vidaus ir lauko durys iš ąžuolo, uosio, juodalksnio. Medinės vidaus pertvaros, įvairūs interjero elementai, grindjuostės, sienų apdailos e

"UAB „Jundos stalių gaminiai” - medinės vidaus ir lauko durys iš ąžuolo, uosio, juodalksnio. Medinės vidaus pertvaros, įvairūs interjero elementai, grindjuostės, sienų apdailos elementai. Norintiems įsigyti duris – maksimalus aptarnavimas: kvalifikuoti darbuotojai išmatuos statomo objekto durų angas, padės išsirinkti modelius, spalvas, elementus (rankenas, spynas, lankstus, stiklus ir pan.), sukomplektuos, atveš ir sumontuos gaminį. Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus, kliento pageidaujamą spalvą, stiklus ir furnitūrą, todėl net išrankiausias klientas išsirinks sau tinkamą modelį.

Parodoje bus pristatyti naujausi durų modeliai, naujos 2023 metų interjero tendencijos bei netikėti spalvų deriniai!

KARCHER    Ι    2.2
WOW’TASTIŠKOS NAUJIENOS NET SU 30% NUOLAIDA! Žmonės visame pasaulyje kiekvieną savaitę valymui skiria apie 3 val. ir 20 min. – tai rodo „Kärcher“ užsakymu atliktas pasaulinių valymo į

WOW’TASTIŠKOS NAUJIENOS NET SU 30% NUOLAIDA! Žmonės visame pasaulyje kiekvieną savaitę valymui skiria apie 3 val. ir 20 min. – tai rodo „Kärcher“ užsakymu atliktas pasaulinių valymo įpročių tyrimas. „Karcher“ siūlo daugiau nei 3000 produktų, savo žinias ir ekspertiškumą, kad padėtų Jums lengviau įveikti kasdienes valymo užduotis.

Kviečiame aplankyti mus parodoje ir susipažinti su WOW‘tastiškomis 2023 m. „Karcher“ naujienomis!

 • RCV 5 – siurblys robotas - valo pasitelkęs dirbtinį intelektą, su integruota tikslia LiDAR navigacija, dviguba lazerine sistema ir kamera.
 • AF oro valytuvai - ne tik patikimai išvalo žiedadulkes ir smulkias dulkes, bet ir efektyviai bei tyliai pašalina virusus, buitines dulkes ir nemalonius kvapus patalpos ore.
 • WV - akumuliatorinis langų valytuvas užtikrina švarą be dryžių ir vandens lašų.
 • FC – grindų valytuvai paverčia namus šokių aikštele prieš tai jų nesiurbiant!

DAR DAUGIAU NAUJIENŲ SU 30% NUOLAIDA TIK PARODOS METU!*

*Nuolaida galioja visam „ Home&Garden" asortimentui nuo pradinės prekės kainos tik kovo 3-5 d. parodoje.

OPTIKA IR TECHNOLOGIJA    Ι    4.1
1991 m. Lietuvoje įkurta ir nuolat auganti UAB ,,OPTIKA IR TECHNOLOGIJA“ savo veikloje specializuojasi baseinų, fontanų ir dirbtinių tvenkinių įrengime. Savo klientams siūlome: šiuolaikines

1991 m. Lietuvoje įkurta ir nuolat auganti UAB ,,OPTIKA IR TECHNOLOGIJA“ savo veikloje specializuojasi baseinų, fontanų ir dirbtinių tvenkinių įrengime. Savo klientams siūlome: šiuolaikines vandens dezinfekcijos technologijas (DAI-SY sistemą, AFM ®, druskos generatorius, ultravioletinių spindulių lempas, ozono generatorius bei dozatorius), povandeninių žibintų inovacijas, baseino valymo robotus įvairaus dydžio baseinams, baseino vandens šildymo įrenginius (šilumos siurblius, elektrinius šildytuvus, šilumokaičius), baseinų uždengimus (tentus, žaliuzi, stogus). Taip pat siūlome patentuotą ir sertifikuotą reabilitacinę įrangą (tempimo plokštumas, povandenines hidroterapines sieneles, pakeliamus dugnus, gerves) bei originalius ir išskirtinius masažo įreginius (priešsroves KRAFT). Esame oficialūs Jacuzzi ® atstovai Lietuvoje: masažiniai baseinai, vonios, saunos, dušai bei įvairūs priedai.

ZYLE FENSTER    Ι    7.5
Esame atsakingai dirbantys medžio aliuminio ir medinių langų A+ Ir A++ klasės namams ekspertai. Užsakovams siūlome aukščiausios kokybės šilumą saugojančius ir sandarius gaminius, profesion

Esame atsakingai dirbantys medžio aliuminio ir medinių langų A+ Ir A++ klasės namams ekspertai. Užsakovams siūlome aukščiausios kokybės šilumą saugojančius ir sandarius gaminius, profesionalias langų pasirinkimo, projektavimo ir montavimo konsultacijas.

Daugiau nei 20 metų gaminame ir montuojame medinius langus bei duris Lietuvoje ir užsienio šalyse. Mūsų sukaupta didelė patirtis gerai atsispindi darbuose, klientų atsiliepimuose ir rekomendacijose.

AKADEMINĖ KREDITO UNIJA    Ι    NT.5
Akademinė kredito unija Finansiniai sprendimai būsto paskoloms, žemės ūkio subjektams, kreditas verslui apyvartinėms lėšoms, investicijoms bei projektams vykdyti. Kreditai dirbantiems pagal ve

Akademinė kredito unija

Finansiniai sprendimai būsto paskoloms, žemės ūkio subjektams, kreditas verslui apyvartinėms lėšoms, investicijoms bei projektams vykdyti. Kreditai dirbantiems pagal verslo liudijimus, individualios veiklos pažymėjimus, dirbantiems užsienyje bei gaunantiems pajamas ne tik eurais.

AQUA SPEKTRAS    Ι    8.1
Esame Aqua spektras – vardas, jungiantis patyrusius baseinų įrangos profesionalus. Daugiau nei 15 metų baseinai, dirbtiniai tvenkiniai, fontanai ir jų priežiūros technologijos yra mūsų veikl

Esame Aqua spektras – vardas, jungiantis patyrusius baseinų įrangos profesionalus. Daugiau nei 15 metų baseinai, dirbtiniai tvenkiniai, fontanai ir jų priežiūros technologijos yra mūsų veiklos sritis.

Jei planuojate namų baseiną ar projektuojate didelį baseiną sporto komplekse, jei turite baseiną, bet norite jį atnaujinti ar pritaikyti prie pakitusių šeimos poreikių, mes pasirengę jums padėti. Parengsime projektą, pakonsultuosime architektus, pasirūpinsime rangos darbais. O paskui – pasirūpinsime reguliaria priežiūra ir servisu.

Įmonė AQUA SPEKTRAS parodos „Namų pasaulis 2023“ metu pristatys išskirtinio dizaino masažinius baseinus, kuriuos galėsite pamatyti ir gyvai.

Konsultuosime visus besidominčius baseinų ir masažinių baseinų klausimais nuo IDĖJOS iki ĮGYVENDINIMO.

MASAŽINIUS BASEINUS EKSPONUOJAMUS PARODOJE GALĖSITE ĮSIGYTI UŽ SPECIALIĄ KAINĄ!

 
ENJO LIETUVA    Ι    G6.3
ŠVARAI NEREIKIA CHEMIJOS! Per daugiau nei 30 metų ENJO tai įrodė. Naudodami inovatyvius ENJOtex pluoštus, platų gaminių asortimentą ir tik šiek tiek vandens, saugome aplinką, sveikatą ir ga

ŠVARAI NEREIKIA CHEMIJOS! Per daugiau nei 30 metų ENJO tai įrodė. Naudodami inovatyvius ENJOtex pluoštus, platų gaminių asortimentą ir tik šiek tiek vandens, saugome aplinką, sveikatą ir galiausiai savo išteklius.

SEKITE ENJO KELIU SU MUMIS...!

JUDA NT    Ι    NT.7
Parodos metu pristatysime dar niekur nereklamuotus gyvenamojo ir komercinio NT projektus! Atskleisime ir didžiausio mūsų projekto “Namučiai” negirdėtas naujienas, o parodos dalyviams šiame p

Parodos metu pristatysime dar niekur nereklamuotus gyvenamojo ir komercinio NT projektus! Atskleisime ir didžiausio mūsų projekto “Namučiai” negirdėtas naujienas, o parodos dalyviams šiame projekte per savaitę po parodos rezervavus butą - vertinga dovana.

Stende su mumis galėsite pakalbėti visais jums rūpimais NT klausimais, o partneriai “KAI koncept” pakonsultuos architektūros bei dizaino temomis.

Kovo 4 d. Šeštadienį organizuojame panelinę diskusiją apie statybų įstatymų pasikeitimus. Diskusija vyks pranešimų erdvėje 14:00h.

Kviečiame užsukti!

PUŠKU PUŠKU    Ι    B1.2
Esame Pušku pušku – didžiausias sėdmaišių gamintojas Šiaurės Europoje, turintis daugiau nei 14 metų patirtį. Mūsų asortimente rasite daugiau nei 4000 skirtingų sėdmaišių, kurie p

Esame Pušku pušku - didžiausias sėdmaišių gamintojas Šiaurės Europoje, turintis daugiau nei 14 metų patirtį. Mūsų asortimente rasite daugiau nei 4000 skirtingų sėdmaišių, kurie patenkins įvairių poreikių turinčius klientus.

„Namų pasaulis 2023" parodoje pristatysime populiariausius sėdmaišių modelius tarp jų ir visų pamėgtus, dangiško minkštumo porolono sėdmaišius - Om. O taip pat turėsite progą išbandyti didžiausią Pušku pušku sėdmaišį - Roll 190. Milijoną sėdėjimo pozicijų turintis, beveik 2m. skersmens sėdmaišis ypatingas tuo, kad ant jo vienu metu poilsiu gali mėgautis visa šeima.

Parodos metu, užsakomiems sėdmaišiams pritaikysime 10% papildomą nuolaidą.

Susitinkame „Namų pasaulis 2023“ parodoje!

BUENAVISTA HOMES    Ι    NT.1
A short story about Buenavista Homes: Buenavista Homes is a Real Estate agency on the Costa del Sol. We work along the whole coast from Malaga up to Sotogrande. We started Buenavista Homes almost eigh

A short story about Buenavista Homes:

Buenavista Homes is a Real Estate agency on the Costa del Sol. We work along the whole coast from Malaga up to Sotogrande. We started Buenavista Homes almost eight years ago, and we have sold more than 300 properties to all kinds of nationalities and price ranges from 150k euros up to 2mio euros. We have a team of native Lithuanians, Dutch and Italian. Furthermore, we are fluent in Spanish and English. Our agents use the personal approach and sell without any form of pressure. Due to our approach, many of our buyers are referrals from previous buyers.

Our service begins with getting to know the client's needs, preferences and requirements to focus the search on suitable properties. Our knowledge of local communities, schools and exclusive market analytics help our clients make the best decisions. Buenavista Homes provides a full suite of integrated real estate services to make the buying process more streamlined, more straightforward and less expensive. Our network of Developers, Promoters, Banks and over 1000 collaborating real estate agencies makes us a great single point of contact for all your property needs.

The Costa del Sol has been one of Spain's most popular holiday destinations for years. This has everything to do with the favorable climate, the beautiful beaches and the special culture of this beautiful part of Spain. With more than 300 days of sunshine and an average winter temperature between 12 and 19 degrees, it is very pleasant here in the winter. Moreover, it hardly rains. A great place to combine investment and pleasure.

TAJIMA    Ι    6.4
Tajima – inovatyvus Japonijos bei Pietų Korėjos grindų dangų gamintojas.

Tajima – inovatyvus Japonijos bei Pietų Korėjos grindų dangų gamintojas.

TARKETT    Ι    6.4
„Tarkett“ yra pasaulinė novatoriškų grindų dangų ir sportinių paviršių rinkos lyderė daugelyje segmentų: senjorų ir sveikatos priežiūros , švietimo, parduotuvių ir prekybos centrų,

„Tarkett“ yra pasaulinė novatoriškų grindų dangų ir sportinių paviršių rinkos lyderė daugelyje segmentų: senjorų ir sveikatos priežiūros , švietimo, parduotuvių ir prekybos centrų, laisvalaikio, namų, biurų, sporto ir pramonės. „Tarkett“ siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant vinilines rulonines dangas, mineralines plyteles, prabangias vinilines plyteles, linoleumą, kilimus ir parketlentes ir yra įsipareigojusi daryti teigiamą poveikį žmonėms ir planetai. „Tarkett“ atstovybės yra daugiau nei 100-te šalių, sukurdama žmonėms draugiškas gyvenamąsias erdves visame pasaulyje, kuriose suderinama gerovė, sveikata, našumas ir dizainas.

THERDEX PVC FLOORING    Ι    6.4
„Therdex PVC Flooring“ yra aukščiausios kokybės PVC prekės ženklas, skirtas stilingiems vartotojams ir profesionalams. Gaminiai išsiskiria ne tik estetika, bet ir draugiškomis aplinkai savy

„Therdex PVC Flooring“ yra aukščiausios kokybės PVC prekės ženklas, skirtas stilingiems vartotojams ir profesionalams. Gaminiai išsiskiria ne tik estetika, bet ir draugiškomis aplinkai savybėmis. Būtent todėl Therdex yra vertinamas architektų, dizainerių ir interjero dizaino entuziastų, ieškančių išskirtinių ir

patvarių grindų.

TECHNISTONE    Ι    6.4
Technistone (Čekija) yražymus dirbtinio akmens gamintojas Technistone (gamybos pradžioje buvo žinomas kaip Bohemiastone) sukūrė ir pristatė visame pasaulyje žinomus produktus, vadinamus Starli

Technistone (Čekija) yražymus dirbtinio akmens gamintojas

Technistone (gamybos pradžioje buvo žinomas kaip Bohemiastone) sukūrė ir pristatė visame pasaulyje žinomus produktus, vadinamus Starlight.

2019 m. „Technistone“ tapo Amerikos bendrovės „Wilsonart® Engineered Surfaces“ dalimi.

Technistone priskiriama prie svarbiausių pasaulio įmonių inžinerinio akmens gamybos srityje.

Gamykla yra įsikūrusi Hradec Kralovėje ir tęsia ilgametes gamybos tradicijas remiantis originalia amerikietiška gamybos technologija.

Gaminiai yra aukščiausios kokybės, nesenstančio dizaino, puikių eksploatacinių savybių, plataus panaudojimo spektro, didelio mechaninio ir cheminio atsparumo, neakyti ir nekenksmingi, su minimalia absorbcija. Puikus pasirinkimas vidaus patalpoms ir komerciniams projektams.

CHOCO DECOLIGHT    Ι    B2.1
Dekoratyvaus apšvietimo profesionalai. Mes CHOCO decolight, Jūsų pagalbininkas kuriant jaukų šviesų dekorą — svarbioje asmeninio gyvenimo šventėje, lauko ar vidaus puošyboje. Padedame ne t

Dekoratyvaus apšvietimo profesionalai.

Mes CHOCO decolight, Jūsų pagalbininkas kuriant jaukų šviesų dekorą — svarbioje asmeninio gyvenimo šventėje, lauko ar vidaus puošyboje. Padedame ne tik išsirinkti dekoratyvų apšvietimą, kuris teikia subtilų ir stilingą rezultatą, bet taip pat viską sumontuojame, kad galėtumėte atsipalaiduoti, ir mėgautis galutiniu variantu.

Domėjimasis tendencijomis mūsų kasdienybė, todėl sekame rinkos naujienas ir nuolat lankomės pasaulinėse parodose.

Mūsų tikslas — kuo tiksliau išpildyti Jūsų atsineštą idėją. Nežinantiems — patariame ir padedame išsigryninti dekoro viziją, vėliau su malonumu ją įgyvendiname, o Jūs džiaugiatės sukurtu šviesos dekoru.

Klientai labiausiai vertina bendradarbiavimą su mumis dėl nuoširdaus ir atviro patarimo, ką daryti, kad galutinis rezultatas būtų subtilus, stilingas ir džiugintų akį. Mes vertiname savo klientų pasitikėjimą, todėl mums svarbu, kad tiek nuomojamos, tiek parduodamos prekės būtų patikimos, todėl itin kruopščiai atsirenkame produktus ir juos testuojame.

Dar mums rūpi tvarumas. Dauguma siūlomų produktų naudoja minimalius energijos kiekius, kas leidžia Jums sutaupyti, o mums būti tvariems.

Patariame visais be išimties dekoratyvios šviesos klausimais.

ABC KLINKER    Ι    6.4
ABC-Keramik (Vokietija) prisijungė prie Europos higienos inžinerijos ir dizaino grupės (EHEDG). EHEDG buvo įkurta 1989 m., siekiant tobulinti maisto perdirbimo ir pakavimo higieną. Organizacija y

ABC-Keramik (Vokietija) prisijungė prie Europos higienos inžinerijos ir dizaino grupės (EHEDG). EHEDG buvo įkurta 1989 m., siekiant tobulinti maisto perdirbimo ir pakavimo higieną. Organizacija yra mašinų ir komponentų gamintojų, maisto pramonės specialistų, mokslinių tyrimų institutų ir sveikatos priežiūros institucijų ekspertų bendruomenė. Pagrindinė EHEDG užduotis – prisidėti prie higieniško projektavimo ir konstravimo visose maisto gamybos srityse ir taip užtikrinti saugią maisto gamybą. Kadangi siūlome platų aukštos kokybės, lengvai valomos ir patvarios grindų keramikos, skirtos naudoti maisto perdirbimui, gaminius, prisijungėme prie Europos higienos inžinerijos ir dizaino grupės. ABC-Keramik plytelės apsaugo nuo didelės slydimo rizikos ir siūlo nuo R 10 iki R 12 klasės plyteles. Mūsų grindų keramika labai tinka maisto perdirbimo pramonei ir komercinėms virtuvėms.

AGNI PROJEKTAI    Ι    G4.1
AGNI sumanūs atradimai Tau, atvyksta į Kauną iš Vilniaus su Nano Silver Eko šluostėmis Raypath. Namus išsivalysite tik su vandeniu, be jokios chemijos! Mus rasite 1 aukšte, prie baro su juoda

AGNI sumanūs atradimai Tau, atvyksta į Kauną iš Vilniaus su Nano Silver Eko šluostėmis Raypath. Namus išsivalysite tik su vandeniu, be jokios chemijos! Mus rasite 1 aukšte, prie baro su juoda - balta plevėsuojančiom Raypath vėliavom.

www.AGNI.lt www.AGNIdizainas.lt

ORO DIEVAI    Ι    5.10
OROdievai.lt, UAB LAROMA prekinis ženklas. Mes esame AURATON distributoriai Lietuvoje ir pristatysime jų produktus, įvairius termoreguliatorius, Smart House sprendimus bei naujieną rinkoje –

OROdievai.lt, UAB LAROMA prekinis ženklas. Mes esame AURATON distributoriai Lietuvoje ir pristatysime jų produktus, įvairius termoreguliatorius, Smart House sprendimus bei naujieną rinkoje - jų buferinės talpas.

Pristatysime ir dar vieną unikalų išmanujį HOMELY valdiklį, skirtą šilumos siurbliams, Oras-vanduo, kuris padeda sutaupyti nemažai lėšų, bei optimaliai parinkti darbo režimus.

Mūsų stende taip pat rasite inovatyvius NØRDIS šilumos siurblius, kuriems taikysime ypatingai geras kainas.

Ir… SUPER akcija - parodos metu Airwell mobilūs kondicionieriai specialia kaina !

Vasara artėja, nepraleiskit puikios progos!

Trumpai tariant, Jūs turit užsukti pas mus :)

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Partneris

Partneris

Informacinis rėmėjas