Playtime 2024

Parodos

PLAYTIME 2024

Data: 2024 rugsėjo 7–8 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: rugsėjo 7 d. 10:00 - 19:00, rugsėjo 8 d. 10:00-20:00

Naujiena Kaune – paroda „Playtime 2024“, Jūsų dėmesiui ir geram laikui. Jau rugsėjo 7-8 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Playtime 2024“ – tai kompiuterinių žaidimų kultūros paroda, kurioje nestigs ir naujausių inovacijų, ir veiklų – visiems ir kiekvienam.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį, „Playtime“ bus galima ne tik žengti koja kojon su naujausiomis žaidimų kūrybinių pasiekimų ir technologijų tendencijoms, bet ir išbandyti jas patiems, stebėti geriausių žaidimų sektoriaus meistrų parodomąsias kovas bei tapti ir kitų, visai šeimai įdomių renginių dalimi.

Žaidimų kultūros parodos „Playtime“ metu, Jūsų lauks:

  • CS2 turnyras visiems. Prisijunkite prie mūsų įtampos kupino Counter-Strike 2 (CS2) turnyro! Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalus žaidėjas ar dar tik pradedate savo kelionę žaidimų pasaulyje, ši turnyrinė patirtis suteiks jums adrenalino dozę ir galimybę varžytis su kitais žaidėjais bei laimėti net 1 000 EUR piniginį prizą! Verta išbandyti save, tiesa?
  • Influencerių varžybos. Nepraleiskite progos Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatre, stebėti įtakingiausius Lietuvos žaidimų kultūros, komedijos, socialinių tinklų influencerius. Renginio metu, šie kompiuterinių žaidimų neprofesionalai, išmėgins savo galimybes (arba – pasitikrins įgūdžius) įvairiausiuose ir populiariausiuose žaidimuose. Tai – daug daugiau, nei šiaip varžybos. Tai – unikali proga sutikti savo mylimiausias socialinių tinklų žvaigždes Lietuvos padangėj!
  • Cosplay turnyrai. Atskleiskite savo kūrybiškumą. Kada dar, jei ne dabar? Costplay turnyras kviečia visus žaidimų personažų gerbėjus parodyti savo meistriškumą – sukurti populiaraus žaidimų personažo kostiumą. Originaliausių kostiumų, be abejonės, lauks apdovanojimai, o parodos lankytojų – puikus reginys ir nauja pažintis su šia unikalia žaidimų kultūros dalimi.
  • Technologijų ir žaidimų inovacijų paroda. Pamirškite apie pabodusius žaidimus ir pasenusias technologijas – „Playtime 2024“ vyksiančioje inovacijos parodoje, galėsite savo jėgomis išbandyti naujausius virtualios realybės -žaidimus, išmanius įrenginius, laukiančius pokyčius žaidimų sektoriuje.
  • PODCAST, OPEN-QUESTIONS renginiai: Nuo humoristinių žaidimų diskusijų su publika iki pokštų ir šmaikščių klausimų – mūsų PODCAST bei OPEN-QUESTIONS suteiks jums galimybę linksmai praleisti laiką.

„Playtime 2024“ – tavo planas pirmajam rudens savaitgaliui. Pradėk mokslo metus... žaismingai!

Norite tapti žaidimų kultūros parodos Kaune dalimi? Susisiekite su mumis el. paštu: playtime@expo.lt  arba tel. +37061884155.