RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2022 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2022

Data: 2022 spalio 7–9 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: spalio 7 d. 09.30–18.00 val., spalio 8 d. 10.00–18.00 val., spalio 9 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Jau keturioliktą kartą organizuojamas renginys vėl stebins įvairialypiškumu: maisto ir gėrimų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ išskirtinumas – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais apdovanosime geriausius parodoje pristatomus maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos gaminius, sprendimus būstui. Produktai bus renkami iš anksto paskelbtame konkurse, kurio metu kompetentingos komisijos vertins kiekvienai konkurso kategorijai pateiktus eksponatus. Nugalėtojai apdovanojami renginio atidarymo ceremonijoje, pristatomi žiniasklaidoje, o gaminiai demonstruojami laureatų vitrinoje.

Parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymas, galimybė įsitikinti produktų ypatybėmis ir įsigyti jų gamintojo kainomis, kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS su įkvepiančiomis prekių ženklų istorijomis – visa tai kasmet suburia tūkstančius lankytojų, palaikančių idėją rinktis lietuviškus gaminius.

PAGRINDINĖS PARODOS TEMOS:

  • Kosmetika ir buitinė chemija
  • Apranga ir aksesuarai
  • Maistas ir gėrimai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis: mob. +370 37 792985, ar el. paštu rpl@expo.lt

INFORMACIJA DALYVIAMS

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

BIOCOS    Ι    D2.5
BIOCOS yra pirmasis natūralios kosmetikos prekės ženklas Lietuvoje, įkvepiantis moteris puoselėti grožį visapusiškai. Išaukštiname ne tik moters išorinį grožį, bet ir jos vidines galimyb

BIOCOS yra pirmasis natūralios kosmetikos prekės ženklas Lietuvoje, įkvepiantis moteris puoselėti grožį visapusiškai.

Išaukštiname ne tik moters išorinį grožį, bet ir jos vidines galimybes. Drąsiname savo klientes patikėti, kad jos yra ne tik gražios, bet ir išmintingos, ambicingos, gebančios siekti savo tikslų. Dinamišką gyvenimą gyvenančiai moteriai kuriame natūralią kosmetiką, aromaterapinius gaminius, kviečiame natūralia, lietuviška produkcija puoselėti ne tik savo, bet ir šeimos narių, augintinių savijautą.

Į parodą šiais metais žengiame atsinaujinusios, nešdamos mums bei mūsų klientėms svarbią žinutę, kviesdamos kartu atrasti moteriškumą bei grožį visapusiškai.

JORUS    Ι    D2.10
JORUS – pluoštinių kanapių augintojas ir gamintojas, savo pirkėjams siūlantis tik aukščiausios kokybės produkciją iš lietuviško ūkio. Savo asortimente turime maisto produktų liniją, CB

JORUS – pluoštinių kanapių augintojas ir gamintojas, savo pirkėjams siūlantis tik aukščiausios kokybės produkciją iš lietuviško ūkio.

Savo asortimente turime maisto produktų liniją, CBD kosmetiką, bei kanabinoidų ekstraktus. Didžiuojamės, jog pernai metais parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ mūsų kanapių aliejus buvo apdovanotas Aukso medaliu. Šiemet konkurse dalyvaujame su kitu nuostabiu produktu – kanapių sėklų PESTO su bazilikais. Kviečiame paragauti ir įvertinti!

KIKA    Ι    C2.1
Kviečiame iš arčiau susipažinti su Lietuvoje pagamintais aukščiausios kokybės, natūraliais augintinių mitybos bei priežiūros sprendimais, sukurtais remiantis daugiau kaip 30 m. kinologijos,

Kviečiame iš arčiau susipažinti su Lietuvoje pagamintais aukščiausios kokybės, natūraliais augintinių mitybos bei priežiūros sprendimais, sukurtais remiantis daugiau kaip 30 m. kinologijos, veisimo ir groomingo patirtimi.

Nature‘s Protection – visavertis Super Premium klasės pašaras su aukščiausios kokybės baltymų šaltiniais bei inovatyviais ingredientais. Liniją sudaro pašarai, pritaikyti balto, raudono bei juodo kailio augintiniams.

Tauro Pro Line – augintinių priežiūros priemonės, kurias sudaro >97% natūralūs ingredientai. Kosmetikoje nėra silikonų, parabenų, SLS. Priemonės gali padėti spręsti įvairias kailio ir odos problemas.

Amelum – interjero kvapai, eteriniai aliejai, jų mišiniai, difuzoriai. Linija sukurta pasitelkiant natūralias, kvapnias gamtos teikiamas dovanas.

TIK parodos metu, VISAM stende esančiam asortimentui NET -30nuolaida!

O perkantiems už 50EUR ar daugiau, rudens TOP prekė–pledas, arba pašaro matavimo samtelis DOVANŲ!

      
URBAN FOOD    Ι    A3.2
Kaip gerai pažįstate Lietuvoje augančias uogas ir daržoves? Ar pagal kvapą, skonį ir spalvą galėtumėte atspėti? Jei taip, užsukite parodos metu prie @urbanfoodlt stendo A3.2 sužaiskite sko
Kaip gerai pažįstate Lietuvoje augančias uogas ir daržoves? Ar pagal kvapą, skonį ir spalvą galėtumėte atspėti? Jei taip, užsukite parodos metu prie @urbanfoodlt stendo A3.2 sužaiskite skonių žaidimą ir laimėkite prizų! Parodoje bus taikomos ir specialios nuolaidos!

MY LIFE FORCE    Ι    D2.13
MyLifeForce – Lietuviškas prekės ženklas papildų rinkoje. Mūsų tikslai : Produktų veiksmingumas Sudedamųjų dalių kokybė ir natūralumas Pasitikėjimo papildais skatinimas geromis patirti

MyLifeForce – Lietuviškas prekės ženklas papildų rinkoje.

Mūsų tikslai :

  • Produktų veiksmingumas
  • Sudedamųjų dalių kokybė ir natūralumas
  • Pasitikėjimo papildais skatinimas geromis patirtimis

Šie maisto papildai sukurti atsižvelgus į ilgametes tradicijas ir lietuvių sukauptą vaistažolininkystės paveldą. Kuriant receptus konsultuojamės su biochemijos srities specialistais bei agronomijos mokslo daktare ir Lietuvos mokslo premijos biomedicinos ir žemės ūkio mokslų srityje laimėtoja, dėl cheminių komponentų suderinamumo ir augalų vaistinių savybių poveikio. Remiamės medicininėmis žmogaus fiziologinių procesų žiniomis, siekdami efektyvumo bei realios naudos Jūsų sveikatai.

 MyLifeForce maisto papildai yra tinkami vegetarams ir veganams.

Vadovaujamės filosofija – daryk gerai, arba nedaryk išviso, todėl kiekvienas mūsų produktas yra labai apgalvotas, kokybiškas ir veiksmingas.

Parodos ‘’Rinkis prekę lietuvišką’’ metu visai produkcijai, įskaitant ir premium linijos produktus, taikomos išskirtinės akcijos bei pasiūlymai !

Rūpinkitės savo gyvenimo jėga su MyLifeForce!

TAVO MADA    Ι    G.1.5
Tavomada.lt atvyks su daugybe stilingų šuniškų drabužėlių, kuriuos ne tik galėsite įsigyti su nuolaida, bet dar ir papildomai gausite nuostabių jūsų augintiniui skirtų dovanėlių, kurias

Tavomada.lt atvyks su daugybe stilingų šuniškų drabužėlių, kuriuos ne tik galėsite įsigyti su nuolaida, bet dar ir papildomai gausite nuostabių jūsų augintiniui skirtų dovanėlių, kurias išvysite parodoje.

NEATRASTAS TURIZMAS    Ι    F2.8
Šiame stende prisistatys besiformuojantis turizmo klasteris, kuris sujungė naujus ir išskirtinius Kupiškio, Pasvalio ir Zarasų rajono turizmo paslaugų tiekėjus. Neatrastas turizmas kvies patirt

Šiame stende prisistatys besiformuojantis turizmo klasteris, kuris sujungė naujus ir išskirtinius Kupiškio, Pasvalio ir Zarasų rajono turizmo paslaugų tiekėjus. Neatrastas turizmas kvies patirti:

* pamirštus ir naujus skonius, nuo nostalgiškų žagarėlių, krekenų, pagrabinių bandelių iki medaus guminukų, vyno ir pasiflorų ar duonos ir giros ledų;

* skrydį virš Kupiškio marių su galimybę tapti lakūnu;

* greitį skriejant vandeniu ar išbandyti jėgas žvejojant didžiausią starkį,

* kvapą ilsintis vilnonėje pirtyje ar bičių lovoje;

* įkvėpimą išgirdus paprastų žmonių nepaprastas istorijas, gyvenant savo svajonėmis;

* poilsį ramiame gamtos prieglobstyje.

PROBIOVICTUS    Ι    2.11
UAB PROBIOVICTUS – pristatome savos gamybos  Fermentuotą augalinį produktą su „BE HEALTHY“ ženklu, skirtas sveikatinimui. „BE HEALTHY“ fermentuotas augalinis produktas  tai gyvų s

UAB PROBIOVICTUS - pristatome savos gamybos  Fermentuotą augalinį produktą su „BE HEALTHY“ ženklu, skirtas sveikatinimui. „BE HEALTHY“ fermentuotas augalinis produktas  tai gyvų sporebiotinių ir probiotinių bakterijų koncentratas, prisotintas gyvų gerųjų lakto ir bifido bakterijomis ir praturtintas natūraliais augaliniais priedais. Produktas pagamintas Lietuvoje, taikant senas Japonų fermentacijos tradicijas ir šiuolaikinio mokslo technologijas, panaudojant augalų bei daržovių naudingas maistines medžiagas, o taip pat naujos kartos, pačios gamtos sukurtas Bacillus sporų ir kitų gerųjų bakterijų padermių mišinys. Tai natūralaus skonio ir kvapo, rūgštus maisto produktas, tinkantis tiek suaugusiems tiek vaikams gerinant gyvenimo kokybę.

 
STYLISH PAW    Ι    C2.4
Stylish Paw – tai stilinga laisvalaikio apranga, pagaminta Lietuvoje. Jau 8 metus džiuginame savo klientus patogiais ir kokybiškais laisvalaikio kostiumais, džemperiais, kelnėmis, šortais,

Stylish Paw - tai stilinga laisvalaikio apranga, pagaminta Lietuvoje. Jau 8 metus džiuginame savo klientus patogiais ir kokybiškais laisvalaikio kostiumais, džemperiais, kelnėmis, šortais, marškinėliais ir kojinėmis. Atostogoms, miestui ar namams - siūlome pilną laisvalaikio drabužių internetu asortimentą. - Itin aukštos kokybės medvilnė.

- Patogumas ir stilius.

- Visiems metų laikams, visoms progoms.

Be įprasto asortimento turėsime ir ilgai lauktų NAUJIENŲ! Turėsime prekių ir su iki -50% nuolaida.

Laukiame jūsų!

SAPIENS VITAMINAI    Ι    B1.6
Produktus, kuriuos rasite SAPIENS asortimente, sukūrėme bendradarbiaudami su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistais, nepriklausomų tyrėjų bei mokslininkų komanda. Gamtos tyrimus s

Produktus, kuriuos rasite SAPIENS asortimente, sukūrėme bendradarbiaudami su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistais, nepriklausomų tyrėjų bei mokslininkų komanda. Gamtos tyrimus sujungėme su mokslininkų žiniomis – taip gimė SAPIENS.

Mūsų komandos progresyvus ir novatoriškas požiūris į šiuolaikinius mokslinius tyrimus leido sukurti daug daugiau nei vitaminus. Multivitaminų kompleksai moterims, vyrams, paaugliams bei vaikams, unikalios sudėties kolageno papildai grožiui, judėjimui bei jaunatviškumui, kompleksiniai maisto papildai mitybos balansui ir dar daugiau!

Susitiksime parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2022“, kur Jūsų lauks sveikos gyvensenos ir mitybos specialistų patarimai, ypatingi pasiūlymai, galimybė sudalyvauti loterijoje, naujienų pristatymas bei išskirtinės nuolaidos.

 

LESTA    Ι    C2.2
Kviečiame apsilankyti Lesta ir Scentiments jungtiniame stende. Pristatysime naujovę – purškiamus namų kvapus Scentiments, kurie sukurti profesionalios parmuferės ir savo sudėtyje turi niš

Kviečiame apsilankyti Lesta ir Scentiments jungtiniame stende.

Pristatysime naujovę - purškiamus namų kvapus Scentiments, kurie sukurti profesionalios parmuferės ir savo sudėtyje turi nišinių kvapų aliejų. Namų kvapams visos parodos metu bus taikoma -25 % nuolaida. Taip pat galėsite įsigyti auksčiausios kokybės Lesta automobilinių skysčių (automobilinės kosmetikos, langų plovimo ir aušinimo skysčių) ir pamatyti lenktyninį automobilį Audi R8 MLS bei pabendrauti su 1000km daugkartiniais nugalėtojais broliais Jonu ir Ignu Gelžiniais. Visa mūsų produkcija pagaminta Lietuvoje, dalyvaujant ilgametę patirtį turintiems chemikams!

 

SVEIKIM KARTU    Ι    B1.2.1
VšĮ Sveikim kartu, kaip idėjų generatorius ir kūrėjas, parodoje pristato išskirtinio dizaino, rankų darbo fasavimo tarą/indus iš bičių vaško.  I – tara skirta fasuoti bičių prod

VšĮ Sveikim kartu, kaip idėjų generatorius ir kūrėjas, parodoje pristato išskirtinio dizaino, rankų darbo fasavimo tarą/indus iš bičių vaško. 

I - tara skirta fasuoti bičių produktams (medus, kreminis medus, bičių duonelė, žiedadulkės, pikis)  

II - stiklinaitė iš vaško, skirta geriamo vandens vartojimui darbo vietoje. 

Papildomas išskirtinumas tuo, kad šie indai gali būti išlieti arba juose įpresuojamas iš vaško, įmonės ženklas, šūkis ar vardas. Sukauptos patirties ir gamtos tvarumo, ekologijos bei jos išsaugojimo vedami, sukūrėme šį produktą. Tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į galimas alternatyvas ir sprendimo būdus bei išskirtinumą neteršiant gamtos. Tai visiškai nauja Lietuvoje.

Parodos stende, taip pat apie bičių produktus ir jų poveikį onkologiniams pacientams, savo patirtimi bei įžvalgomis dalinsis knygos VĖŽYS 24/7 autorius Virginijus Šaulys. 

STONVYNA    Ι    A1.10
UAB STONVYNA – yra vyninė, gaminanti lietuviškus vynus iš asmeniniame ekologiškame ūkyje užaugintų ir kruopščiai rankomis surinktų vaisių ir uogų. Vyninės prekyba apima platų gamin

UAB STONVYNA - yra vyninė, gaminanti lietuviškus vynus iš asmeniniame ekologiškame ūkyje užaugintų ir kruopščiai rankomis surinktų vaisių ir uogų. Vyninės prekyba apima platų gaminamų vynų asortimentą iš: šilauogių, aviečių, šermukšnių, šaltalankių, svarainių, medlievų,juodujų   serbentų, obuolių ir vynuogių.

 
SIUVIMO MAGIJA    Ι    M1.4
Siuvimo magija – tai išskirtinės kokybės, unikalių modelių ir natūralių medžiagų harmonija. Pajungdami šiuolaikinę techniką  į gamybos procesą nepamirštame rankų darbo. Išskirtinai

Siuvimo magija – tai išskirtinės kokybės, unikalių modelių ir natūralių medžiagų harmonija. Pajungdami šiuolaikinę techniką  į gamybos procesą nepamirštame rankų darbo. Išskirtinai daug rankų darbo naudojame puošiant mūsų gaminius.

LE-KKU    Ι    O1.4
Le-kku tai Lietuvoje sukurti CBD ir CBG veido ir kūno priežiūros produktai atskleidžiantys geriausias kanapės savybes. Pirmieji pristatėme kanabinoidų produkciją Lietuvos rinkai ir vis dar esa

Le-kku tai Lietuvoje sukurti CBD ir CBG veido ir kūno priežiūros produktai atskleidžiantys geriausias kanapės savybes. Pirmieji pristatėme kanabinoidų produkciją Lietuvos rinkai ir vis dar esame plačiausią CBD kosmetikos asortimentą siūlantis prekės ženklas Lietuvoje. Parodoje Rinkis Prekę Lietuvišką ’22 pristatysime jau vartotojų pamėgtus CBD ir CBG veido ir kūno odos produktus, bei naujausią plaukų priežiūros produktų liniją. Konkurse dalyvaujame su ypatingu Le-kku produktu – alternatyvų neturintis kanabigerolio (CBG) aliejus kuriame aktyvaus ingrediento koncentracija siekia net 20%. Tai pirmasis tokios specifikacijos produktas Lietuvoje. CBG fito-kanabinoidas vis plačiau tyrinėjamas visame pasaulyje ir sparčiai populiarėjantis vartotojų tarpe. Didelis susidomėjimas šiuo organiniu junginiu paskatino mokslininkus atidžiau įvertinti jo terapines savybes ir pradėti dar daugiau tyrimų visame pasaulyje.

 

AROMATIC 89    Ι    7.3
Aromatic •89• tai prabangių, itin aukštos kokybės namų kvapų gamintojas Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2016 metais nuo vienintelio darbuotojo ir per trumpą laiką išaugome į stiprią,
Aromatic •89• tai prabangių, itin aukštos kokybės namų kvapų gamintojas Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2016 metais nuo vienintelio darbuotojo ir per trumpą laiką išaugome į stiprią, draugišką, komandą. Padarėme didžiulį proveržį Lietuvos rinkoje ir džiaugiames turėdami galimybę plėstis ir Europoje. Visą savo dėmesį telkiame į produkto kokybę. Mums svarbu, kad kiekvienas prisijungęs partneris dirbtų pelningai, o klientai būtų patenkinti produkto kokybe visu 100%. 
AROMAMA    Ι    D1.1
aromáma – šeimos įkurta aromaterapinių produktų ir natūralios kosmetikos įmonė, savo pirkėjams siūlanti aukščiausią kokybę. aromáma asortimente šiuo metu yra daugiau kaip 90 skirting

aromáma – šeimos įkurta aromaterapinių produktų ir natūralios kosmetikos įmonė, savo pirkėjams siūlanti aukščiausią kokybę.

aromáma asortimente šiuo metu yra daugiau kaip 90 skirtingų gaminių, tarp jų – ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai, kūno ir veido kosmetika, masažo ir plaukų priežiūros priemonės. Didžiuojamės, kad trejus metus iš eilės mūsų produktai parodoje „Rinkis prekę Lietuvišką“ pelnė aukso medalius. 2019 metais apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė „Nuostabioji Rozmari“, 2020 aukso medalį laimėjo „Deivių rankų kremas su frangipani“, 2021 veido serumas „Panelė Rožė“.

Šiemet konkurse dalyvaujame su drėkinančia ir žvilgesio suteikiančia plaukų kauke „Undinėlės SPA“. Tai nuostabi, savo sudėtimi turtinga priemonė, kuri nepaliks abejingų.

Kviečiame patiems išbandyti ir įvertinti su meile Lietuvoje sukurtą produkciją!

USTUKIŲ MALŪNAS    Ι    C2.9
USTUKIŲ šeima nuo 1992 m. puoselėja ekologiškų bei natūralių grūdų produktų gamybą ir vartojimo kultūrą Lietuvoje. Jau tris dešimtmečius naujus produktus kuriame lyg dėlionę, mėginda

USTUKIŲ šeima nuo 1992 m. puoselėja ekologiškų bei natūralių grūdų produktų gamybą ir vartojimo kultūrą Lietuvoje. Jau tris dešimtmečius naujus produktus kuriame lyg dėlionę, mėgindami apjungti tradicijas, šiuolaikybės iššūkius, kasdienius poreikius bei rytdienos inovacijas.

Šviežiausia naujiena traškiųjų užkandžių asortimente - net 21% baltymų ir daug skaidulinių medžiagų turintys mini lęšių trapučiai su prieskoniais. Maži, bet stiprūs: šie vieno kąsnio trapučiai išsiskiria turtinga tekstūra, natūraliais ingredientais bei aromatais, užburia gilus jų skonis. Užkandžius rinkis lengvus, bet sudėtimi turtingus. Krimsk ir nesikrimsk!

XPBLANK    Ι    N1.10
Lietuviški, šiuolaikiniai, unisex drabužiai. Mūsų išskirtinumas – experimentai naudojant unikalius raštus bei patvarias medžiagas, kurios sukuria prabangos ir ilgaamžiškumo jausmą.

Lietuviški, šiuolaikiniai, unisex drabužiai. Mūsų išskirtinumas - experimentai naudojant unikalius raštus bei patvarias medžiagas, kurios sukuria prabangos ir ilgaamžiškumo jausmą.

LEONARDO NAMINIS    Ι    D1.12
Leonardo naminis – tai 25 rūšys šalto spaudimo aliejų, skirtų sveikatintis, naudoti kosmetikai bei praturtinti mitybos racioną. Parodos metu galios specialus pasiūlymas: perkant 250 ml ju

Leonardo naminis - tai 25 rūšys šalto spaudimo aliejų, skirtų sveikatintis, naudoti kosmetikai bei praturtinti mitybos racioną.

Parodos metu galios specialus pasiūlymas: perkant 250 ml juodgrūdžių aliejaus – sėmenų aliejus dovanų!  Šalto spaudimo juodgrūdžių aliejus ypač aktualus rudens laikotarpiu, kai stiprinti imunitetą bei saugotis nuo peršalimo ar virusų - tiesiog būtina. O sėmenų aliejų dovanojame ne be reikalo - patariame naudoti kartu, kad gautumėte subalansuotą Omega-3 kiekį.

Taip pat galėsite su nuolaida įsigyti naujausio mūsų produkto – abrikosų kauliukų aliejaus. Šis aliejus pasižymi išskirtiniu aromatu bei skoniu, primenančiu amaretinius sausainiukus. Ypač šaltuoju sezonu tinka drėkinti viso kūno odai bei naudoti plaukų kaukėms.

Na ir kaip gi be jūsų jau pamėgto kalendros ir garstyčių aliejaus: nuo šiol jau ir patogioje pakuotėje su dozatoriumi, o perkant 250ml galėsite išsirinkti dovanų!

GRASOLE    Ι    O1.2
,,Grasole” –  jungtis tarp gamtos ir žmogaus. Lietuvoje gaminami augaliniai maisto papildai, inovatyvios arbatos, įvairūs mišiniai kokteiliams ruošti, maistui praturtinti bei natūrali k

,,Grasole” -  jungtis tarp gamtos ir žmogaus.

Lietuvoje gaminami augaliniai maisto papildai, inovatyvios arbatos, įvairūs mišiniai kokteiliams ruošti, maistui praturtinti bei natūrali kosmetika.

“GraSole” - naujos kartos sveikos gyvensenos prekinis ženklas.

Mūsų tikslas - puoselėti sveikesnę visuomenę, padėti žmogui jaustis geriau, turėti daugiau energijos ir gyvenimo džiaugsmo.

Tyrimais įrodytas poveikis- aukštos kokybės komponentai (vaistažolės, grybai, kerpės, supermaistas ir kitos augalinės dalys)- patogioje vartoti formoje - naujausios technologijos leidžia išsaugoti visas augalo veikliąsias ir maistingąsias savybes.

 GraSole produktai- Lengvumo jausmas, stipresnis imunitetas, sveika švari oda, organizmo valymas, ramus miegas.

WioN HANDMADE    Ι    L2.2
Kokybė slypi nepriekaištingoje specializacijoje, o ne masinėje gamyboje. Pagaminta be siūlų! Dauguma mūsų odinių kūrinių yra sukurti naudojant didelį kompresorių, pneumatinį plaktuką ir

Kokybė slypi nepriekaištingoje specializacijoje, o ne masinėje gamyboje. Pagaminta be siūlų!

Dauguma mūsų odinių kūrinių yra sukurti naudojant didelį kompresorių, pneumatinį plaktuką ir kniedes. Ši alternatyva siuvimui, padėjo WioN prekės ženklui užsitarnauti savo išskirtinumą, užtikrinant aukštos kokybės kūrinius.

EG BLIUZAS    Ι    7.6
EG BLIUZAS – unikalūs laisvalaikio drabužiai, sukurti su meile moterims, vyrams ir vaikams, iš organinės medvilnės audinio, siuvinėti su Swarovski kristalais. Madingi ir stilingi, išskirt

EG BLIUZAS - unikalūs laisvalaikio drabužiai, sukurti su meile moterims, vyrams ir vaikams, iš organinės medvilnės audinio, siuvinėti su Swarovski kristalais. Madingi ir stilingi, išskirtinės kokybės drabužiai, su kuriais ir svečiuose jausite namų jaukumą bei šilumą!

PAGAMINTA ANYKŠČIUOSE    Ι    F1.1
„Pagaminta Anykščiuose“ –  naujas prekinis ženklas. Tai – anykštėnų, kūrėjų, gamintojų ir smulkių verslininkų bendruomenė. Mūsų krašto kūrėjai kuria daug įvairiausių produ

„Pagaminta Anykščiuose“ –  naujas prekinis ženklas. Tai – anykštėnų, kūrėjų, gamintojų ir smulkių verslininkų bendruomenė. Mūsų krašto kūrėjai kuria daug įvairiausių produktų nuo maisto iki žaislų, aksesuarų bei namų dekoro.

Parodos rėmėjai ir partneriai

Parodos partneris

LPK logo

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Konferencijos organizatorius

Informacinis rėmėjas

Informacinio renginio organizatorius

Informacinis rėmėjas