Parodos

SVEIKATOS DIENOS #motersgalia

Data: 2021 gegužės 28–30 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: gegužės 28 ir 29 d. 10.00–18.00 val., gegužės 30 d. 10.00–16.00 val.

#motersgalia – ekspozicija apie sveikatą, išorinį ir vidinį grožį bei moterų galias kurti harmoniją

Sveikatingumo ekspozicijos parodoje „Moters pasaulis“ tikslas – kalbėti apie meilę sau, išorinio ir vidinio grožio puoselėjimą, stiprybę burti šeimą, rūpintis jos sveikata, kurti švarią ir harmoningą aplinką. Sveikatingumą apžvelgsime kuo įvairiau, vertinsime fizinį, profesinį, emocinį, socialinį bei aplinkos aspektus. Savo žiniomis dalinsis įvairių sričių specialistai: gydytojai, kosmetologai, treneriai, psichologai. Tad parodoje lankytojas atras gausią sveikatai palankių paslaugų ir gaminių pasiūlą, gydymo ir reabilitacijos naujienas, sveikos gyvensenos patarimų, aktualių įžvalgų dėl profesinės sveikatos, išsamią programą naudingų seminarų apie gyvenimo būdo, mitybos įtaką sveikatai; fizinės ir emocinės sveikatos atkūrimą.

.

Ekspozicijos dalyviai:

  • sveikatos priežiūros, gydymo, reabilitacijos įstaigos ir klinikos;
  • sveikatinimui, sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų teikėjai;
  • sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojai, jų atstovai.

.

Sveikatingumo ekspozicija – tiems, kurie rūpinasi sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu.

.

Ekspozicijos temos:

Gydymo, sveikatinimo, reabilitacijos, slaugos paslaugos * Vaistai, maisto papildai * Medicinos įranga, priemonės, apranga * Slaugos ir neįgaliųjų technika * Žmonių sauga ir profesinė sveikata darbe * Su darbu susijusių ligų prevencija * Onkologija * Ortopedija, ortopedinės priemonės * Klausos ir regos korekcija * Odontologija, dantų priežiūros priemonės * Grožio paslaugos ir priemonės, plastinė chirurgija * Gydomoji, natūrali, ekologiška kosmetika * Asmens higiena * Alternatyvioji ir papildančioji medicina: gydymas vaistažolėmis, apiterapija, homeopatija, aromaterapija, šviesos terapija, kineziterapija, masažai, bioenergetika, magnetoterapija ir kt. * Sveika mityba * Sprendimai sveikai namų aplinkai * Sveikatinimo bendruomenės * Sveikatos, gyvybės draudimas * Sveikatos švietimas.

.

Daugiau informacijos: tel. 8 37 331590 ar el. paštu sveikatosdienos@expo.lt

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Draugai

Draugai