Paroda „INSIDE 2024“ – unikalūs interjero elementai ir sprendimai kiekvieniems namams

Paroda „INSIDE 2024“ – unikalūs interjero elementai ir sprendimai kiekvieniems namams

Kiekvienas pavasaris – tai tarsi atgimimas, juntamas ne tik gamtoje, bet ir mūsų gyvenime. Norisi keistis, atsinaujinti, įnešti tyro oro gūsį ne tik į savo kasdienį gyvenimą, bet ir – į savo namus. Šis pavasaris Kaune, interjero srities mylėtojus pasitiks džiugia naujiena – balandžio 5-7 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą įvyks nauja interjero paroda – „INSIDE 2024“.

 

Trisdešimtmetį rinkoje veikiantis parodų organizatorius Lietuvoje ir užsienyje – UAB „Ekspozicijų centras“ – naujoje interjero parodoje „INSIDE 2024“ kviečia parodos dalyvius ir lankytojus į interjerą pažvelgti kaip į neatsiejamą ir reikšmingą mūsų gyvenimo dalį. Vidinei harmonijai namuose išlaikyti, kiekviename interjere reikalinga suformuoti teisingą tekstūrų, spalvų ir formų dermę. Tą galima padaryti atsakingai pasirinkus tinkamiausius baldus, namų tekstilės gaminius, smulkias interjero detales, užburiančius namų kvapus ar meno kūrinius.

Parodoje „INSIDE 2024“ – pirkėjų lauks patogūs ir kokybiški baldai, apšvietimo sprendimai, išskirtiniai kilimai, žvakės ir žvakidės, unikalūs namų kvapai, vienetiniai paveikslai ir kiti meno kūriniai. Pirkėjai šioje interjero parodoje galės įsigyti plataus spektro namų tekstilės gaminių – patalynės, užuolaidų, antklodžių, čiužinių ir kitų namų interjerą papildančių ir jaukumą kuriančių tekstilės produktų.

Ši paroda – tai išskirtinė proga tiek Lietuvoje bei užsienyje lyderiaujantiems, tiek ir nišiniais interjero akcentais prekiaujančioms butikinėms krautuvėlėms pristatyti savo unikalią produkciją, užmegzti tiesioginį ryšį su klientais, įsiklausyti į šiandieninio – skubančio ir bėgančio – vartotojo poreikius interjerui, edukuoti pirkėjus apie naujausius mados vėjus ir pasaulines tendencijas.

Parodoje bus galima rasti tokius prekių ženklus kaip „Oaky Oak“ – išskirtinius, industrinius baldus iš ąžuolo masyvo, „IDDO slow living – natūralius, šiaurietiško minimalizmo kryptį išlaikančius baldus iš plieno, betono, medžio, kamščio, lino ir vilnos, etnografiniais motyvais iliustruotus vienetinius šviestuvus ir interjero elementus iš „Etno design“, aukščiausios kokybės čiužinius bei lovas iš UAB „Gemega“, natūralaus satininio arba drobinio audinio patalynės komplektu iš „Saulės patalynė“, kilimų dizainerės Rūtos Butėnaitės sukurtus autorinius grindų kilimus bei daugelį kitų.

Nors „INSIDE 2024“ pirkėjams duris atvers tik pirmąjį balandžio savaitgalį, ši paroda jau spėjo susilaukti itin didelio susidomėjimo. Kelios dešimtys Lietuvos ir užsienio įmonių – interjero prekių parduotuvių, gamintojų ir kūrėjų – jau patvirtino savo dalyvavimą parodoje, ir šis skaičius – kasdien auga.

Susidomėjimas interjero paroda „INSIDE 2024“ jaučiamas ne tik iš verslo pusės – džiugina tai, kad jaučiamas ir didelis pirkėjų susidomėjimas artėjančia paroda. Šis pirkėjų smalsumas ir įsitraukimas tik patvirtina – Kaune specializuota interjero paroda yra itin aktuali ir buvo reikalinga jau daug anksčiau. Taigi šis pavasario interjero renginys laikinojoje sostinėje – užtikrintai pretenduoja tapti laukiamiausia sezono naujiena.

Naujoji interjero paroda „INSIDE 2024“ pirmąjį kartą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks kartu su jau 29-tąjį kartą vyksiančia ir šiais metais – atsinaujinusia ir pasikeitusia – paroda „Namų pasaulis 2024“.

Daugiau informacijos apie naujieną Kaune – interjero parodą „INSIDE 2024“, rasite paspaudus šią nuorodą.