Paroda „Namų pasaulis 2024“ – nauji, tvarūs ir išmanūs sprendimai moderniems namams

Paroda „Namų pasaulis 2024“ – nauji, tvarūs ir išmanūs sprendimai moderniems namams

Ilgametes tradicijas puoselėjanti ir 29-tuosius metus skaičiuojanti paroda „Namų pasaulis 2024“ šiemet lankytojus nustebins ypatingai pasikeitusi. Šiųmetinė paroda bus vieningai nukreipta į tris pagrindines kryptis – nauja, tvaru, išmanu. Didelis dėmesys šį pavasarį bus skiriamas ir namų interjero ir jaukumo temoms bei produktams – pirmąkart lankytojams balandžio 5-7 dienomis atvers ir paroda „INSIDE 2024“.

 

Šiandieniniame, skubančiame ir dinamiškame pasaulyje, būtina visose gyvenimo srityse neprarasti aktualaus pulso, domėtis viskuo, kas – nauja, tvaru, išmanu. Būtent į šias kryptis šiuolaikiniams namams orientuojasi ir paroda „Namų pasaulis 2024“.

Parodoje „Namų pasaulis 2024“ įmonės pristatys naujausius ir moderniausius namų įrengimo sprendimus, įrangą namams bei jų praktinį pritaikymą šiandieniniuose būstuose. Paroda orientuojama ir į kitą itin reikšmingą ir neatsiejamą mūsų kasdienybės sudedamąją dalį – tvarų požiūrį. Tvarumas – tai tikslas, kurį įgyvendinti galime kiekviename žingsnyje, o ypatingai – savo buityje ir namuose, tausodami aplinką, energiją ir resursus. Parodoje dalyvausiančios įmonės pristatys ir išmaniausius savo produktus ir teikiamas paslaugas namams – technologinius sprendimus, ne tik palengvinančius buitį, bet ir padedantys spręsti rutinines problemas, taupantys laiką ir pinigus.

Šių metų paroda „Namų pasaulis 2024“ pristatys aktualiausias rinkos naujienas statantiems savo namus: nuo statybinių medžiagų iki patalpų apsaugos priemonių ir sistemų. Buičiai palengvinti skirtų inovacijų ieškotojai, parodoje irgi neliks nusivylę – čia jie ras atsinaujinančios energetikos sprendimus, saulės elektrines ir automobilių įkrovimo stoteles. Tiems, kurie skiria ypatingą dėmesį savo namų aplinkos tvarkymui ir gražinimui, „Namų pasaulis 2024“ idėjų pasisemti taipogi bus kur: nestigs siūlomų sprendimų apšvietimui, laistymo sistemoms, apželdinimui. Ieškantieji svajonių namų parodoje ras aktualius nekilnojamojo turto pasiūlymus Lietuvoje ir užsienyje, galės pasiklausyti pranešimų ir seminarų nekilnojamojo turto temomis. Tradiciškai, verslo atstovus Žalgirio arenos amfiteatre suburs konferencija „Gervė“.

Atsinaujinusioje parodoje bus galima rasti tokius Lietuvoje ir pasaulyje populiarus prekių ženklus kaip „Veesla“ – saulės elektrinės namams ir verslui, „Vilpra“ – pristatysianti naujausią šilumos siurblių, vėdinimo, kondicionavimo asortimentą bei saulės elektrinių įrangą, „Kietis“ pristatys šildymo, vandentiekio, nuotekų ir vėdinimo sistemų asortimentą. „Namų pasaulis 2024“ apželdinimo paslaugas ir tendencijas pristatys „Aplinkos paslaugos“, o „Arfekta“ parodoje pristatys sodo ir miško techniką, robotus, akumuliatorinę sodo techniką. Visas tris parodos dienas, pirkėjų ir naujų verslo kontaktų parodoje lauks ir „Solido group“, pristatantys vinilo grindų dangą, klijuojamas PVC lenteles, suneriamas dangas ir kitas grindų dangas. Daugiau sužinoti apie parodą „Namų pasaulis 2024“ galite paspaudus šią nuorodą.

Paroda „Namų pasaulis 2024“ šiais metais atsineš ir daugiau naujienų. Tomis pačiomis dienomis – balandžio 5-7 – Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmąjį kartą vyks nauja interjero paroda „INSIDE 2024“.

Paroda „INSIDE 2024“ – tai specializuota interjero paroda Kaune, kurioje bus pristatomos išskirtinės, unikalios interjero dekoracijos, baldai, prekės apšvietimui, interjero elementai, meno kūriniai, namų tekstilė, žvakės, kvapai ir visa, kas padeda kurti ir puoselėti namų stilių ir jaukumą. Daugiau sužinoti apie parodą „INSIDE 2024“ galite paspaudus šią nuorodą.