Pradedama registracija į parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ medalių konkursą

Pradedama registracija į parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ medalių konkursą

Jau spalio 11-13 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojams duris atvers laukiamiausia metų paroda – „Rinkis prekę lietuvišką 2024“.  Tikimasi, kad šių metų paroda, tradiciškai, Kaune suburs daugiau nei 250 sėkmingiausių gamintojų bei pritrauks daugiau nei 20 000 lankytojų iš visos Lietuvos ir užsienio.

Pirmąją parodos dieną, iškilmingos atidarymo ceremonijos metu, parodos medaliais bus apdovanoti išskirtiniausi, naujausi ir komisijos geriausiai įvertinti Lietuvos gamintojų produktai. Pildyti paraiškas ir pretenduoti į parodos medalius – kviečiame jau dabar.

 

Parodos medaliai – prestižinis įvertinimas Jūsų produktui

Tradiciškai, parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ metu jau dvyliktąjį kartą įvyks ir geriausių gaminių konkursas, kurio laimėtojai bus apdovanoti prestižiniais įvertinimais – parodos medaliais. Šių metų naujiena – geriausiai įvertintiems gaminiams, komisijos sprendimu bus įteikti ne tik aukso, bet ir sidabro medaliai.

Į parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ geriausiųjų medalius pretenduoti gali visi parodoje dalyvaujantys gamintojai, kurie savo maisto ir gėrimų, kosmetikos, buitinės chemijos, lengvosios pramonės ir kitus produktus gamina Lietuvoje.

Šis konkursas – vertinamas ir mėgstamas – tą kasmet įrodo vis augantis konkurse vertinimui teikiamų gaminių skaičius. Parodos medalis – tai ne tik unikalus produkto įvertinimas Lietuvos rinkoje, bet ir – įrodymas bei vertė vartotojams, užtikrinantys, kad produktas atitinka aukščiausius standartus: gaminamas naudojant kokybiškiausius ingredientus, taikant moderniausias gamybos technologijas, sukūrus ir įgyvendinus išskirtinį produkto dizainą. Laimėtojams, parodos medalis – puikus ir praktikoje verslams jau pasiteisinęs įrankis didinti produktų – medalių laimėtojų – pardavimus, didinti ne šio gaminio, bet ir gamintojo ar prekės ženklo žinomumą, bet ir išsiskirti ir pranokti panašius produktus gaminančius konkurentus.

Parodos aukso ir sidabro medalių laimėtojai išrenkami išankstiniuose vertinimuose, kuriuose iš skirtingų sričių ekspertų suburtos komisijos įvertina pateiktas paraiškas bei gaminių pavyzdžius, pagal iš anksto nustatytus vertinimo kriterijus.

Vartotojų mylimiausias produktas – aukso ir sidabro medaliai daugiausiai vartotojų simpatijų sulaukusiems gaminiams

Vartotojų mylimiausių produktų aukso ir sidabro medalių laimėtojus išrenka ne ekspertų komisija, o – kiekvienas vartotojas, reikšdamas savo simpatijas ir balsuodamas internetiniame balsavime. Šis vartotojų balsavimas vyks nuo 2024 m. rugsėjo 16 iki spalio 9 dienos. Už kiekvieną produktą bus galima balsuoti tik vieną kartą, interneto svetainėje www.parodos.lt, o laimėtojas paaiškės ir bus paskelbtas parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ atidarymo dieną.

Į šiuos papildomus laimėjimus pretenduoti galės visi parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ dalyviai, kurie jau bus pateikę paraiškas medalių konkursui.

Pretenduokite tapti vienais iš geriausiai įvertintų produktų Lietuvoje – pildykite paraišką jau šiandien

Norintieji pretenduoti į parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ parodos medalių konkursą, kviečiami pildyti PARAIŠKAS iki rugsėjo 13 dienos. Detali informacija apie paraiškų teikimą, taikomus mokesčius, reikalingus pateikti dokumentus ir produktų pavyzdžius skirtingoms produktų kategorijoms, pateikiami kiekvienos konkurso kategorijos sąlygų aprašuose:

Laimėtojai bus išrinkti uždaruose komisijos posėdžiuose, pagal produktų kategorijas, o skelbiami ir apdovanojami – iškilmingoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ atidarymo ceremonijoje, spalio 11-tąją. Visas parodos dienas, aukso medalių laimėtojai parodos lankytojams eksponuojami specialiai įrengtoje laureatų vitrinoje.

Turite klausimų apie dalyvavimą parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ ar parodos medalių konkursą? Mielai atsakysime į juos el. paštu rpl@expo.lt arba +370 630 09956.