Savaitgalis – vienas, o parodos netgi dvi: išmaniems ir jaukiems namams

Savaitgalis – vienas, o parodos netgi dvi: išmaniems ir jaukiems namams

Pavasaris – tai metas, kuomet norisi atsinaujinti savo namus ir juos supančią aplinką. Tai – ir puikus metas ne tik puoselėti namų estetiką ir jaukumą, bet imtis naujų projektų – statybos, remonto ar aplinkos tvarkymo darbų. Visus, įkvėptus savo namų interjerui suteikti naujų vėjų ar planuojančių būsto statybą, remontą ar kitus pokyčius namuose, kviečiame apsilankyti balandžio 5-7 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiose parodose – „Namų pasaulis 2024“ ir „INSIDE 2024“.

 

Atsinaujinęs „Namų pasaulis 2024“ – nauja, tvaru, išmanu

Atsinaujinusioje parodoje „Namų pasaulis 2024“ lankytojų lauks naujausi ir moderniausi namų įrengimo sprendimai bei nemokamos ekspertų konsultacijos apie rinkos naujienų pritaikymą šiandieniniuose būstuose. Šių metų parodoje, skiriamas išskirtinis dėmesys tvarioms idėjoms buičiai, padedančioms naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius, taupyti ir tausoti resursus. Parodoje „Namų pasaulis 2024“ dalyvausiančios įmonės pristatys ir išmaniausius savo produktus ir teikiamas paslaugas namams – technologinius sprendimus, ne tik palengvinančius buitį, bet ir padedančias spręsti rutinines problemas, taupančias laiką ir pinigus.

Pirmąją parodos dieną – balandžio 5-tąją – tradiciškai duris atvers Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama konferencija „Gervė 2024“. Tai – kasmetinė verslo konferencija, skirta investuotojams, statytojams, nekilnojamojo turto vystytojams, pramonės sektoriaus atstovams bei kitiems su statybų ir nekilnojamojo turto sektoriumi susijusiems verslams. Konferencijos metu, bus aptariamos sektoriui aktualiausios temos: statybų reglamentavimo klausimai, pokyčiai nekilnojamojo turto rinkoje, aukštųjų technologijų taikymas statybų srityje.  Šeštadienį – balandžio 6-tąją – lankytojai kviečiami į „JUDA nekilnojamasis turtas“ organizuojamą diskusiją itin aktualia tema „Ar geras laikas pirkti būstą ir kaip nepadaryti klaidos perkant?“.

Visas tris parodos dienas, VIP salėje ir renginių zonoje parodos lankytojų lauks beveik dvi dešimtys renginių – seminarų, pranešimų, diskusijų namų įrengimo, inovacijų buityje, naujų idėjų ir sprendimų temomis.

Atsinaujinusioje parodoje bus galima rasti tokius Lietuvoje ir pasaulyje populiarus prekių ženklus kaip „Veesla“ – saulės elektrinės namams ir verslui, „Vilpra“ – pristatysianti naujausią šilumos siurblių, vėdinimo, kondicionavimo asortimentą bei saulės elektrinių įrangą, „Kietis“ pristatys šildymo, vandentiekio, nuotekų ir vėdinimo sistemų asortimentą. „Namų pasaulis 2024“ apželdinimo paslaugas ir tendencijas pristatys „Aplinkos paslaugos“, „Arfekta“ parodoje pristatys sodo ir miško techniką, robotus, akumuliatorinę sodo techniką. Parodoje bus galima rasti ir kasdienę sodo aplinkos priežiūrą palengvinančius belaidžius vejos robotus bei akumuliatorinę sodų ir parkų techniką, kuriuos pristatys įmonė „Gitana“.

Visas tris parodos dienas, pirkėjų ir naujų verslo kontaktų parodoje lauks ir „Solido group“, pristatantys vinilo grindų dangą, klijuojamas PVC lenteles, suneriamas dangas ir kitas grindų dangas.

Svajojantys ar ieškantys nekilnojamojo turto užsienyje, turės galimybę susipažinti su išskirtiniais pasiūlymais Šiaurės Kipre. Nekilnojamojo turto agentūros atstovai – „NortherLAND“ – parodos metu lankytojams teiks nemokamas asmenines konsultacijas apie būsto įsigijimą, pristatys esamus parduodamus nekilnojamojo turto pasiūlymus Šiaurės Kipre.

Naujiena Kaune – interjero paroda Jūsų namų jaukumui

Šis pavasaris Kaune, visus interjero srities mylėtojus pasitiks džiugia naujiena – kartu su paroda „Namų pasaulis 2024“ pirmą kartą duris atvers ir nauja interjero paroda „INSIDE 2024“.

Parodoje „INSIDE 2024“ pirkėjų lauks patogūs ir kokybiški baldai, apšvietimo sprendimai, išskirtiniai kilimai, žvakės ir žvakidės, unikalūs namų kvapai, vienetiniai paveikslai ir kiti meno kūriniai. Pirkėjai šioje interjero parodoje galės įsigyti plataus spektro namų tekstilės gaminių – patalynės, užuolaidų, antklodžių, čiužinių ir kitų interjerą papildančių ir jaukumą kuriančių tekstilės produktų.

„INSIDE 2024“ bus galima rasti tokius prekių ženklus kaip „Oaky Oak“ – išskirtinius, industrinius baldus iš ąžuolo masyvo, „Padvaiskas ir Ko“ parodoje pristatysiančius savo gaminamus spyruoklinius čiužinius ir lovų komplektus su patalynės dėžėmis ar be jų, atitinkančius aukščiausios kokybės standartus. Prekės ženklas „IDDO slow living nekantrauja parodos lankytojams daugiau papasakoti apie gaminamus natūralius, šiaurietiško minimalizmo kryptį išlaikančius baldus iš plieno, betono, medžio, kamščio. Lino ir vilnos, etnografiniais motyvais iliustruotus vienetinius šviestuvus ir interjero elementus „INSIDE 2024“ pristatys „Etno design“, aukščiausios kokybės čiužinius bei lovas –  „Gemega“, o natūralaus satininio arba drobinio audinio patalynės komplektus bus galima rasti „Saulės patalynė“ stende. Unikalaus dizaino autorinius grindų kilimus pristatys kilimų dizainerė Rūta Butėnaitė.

Net dvi parodos dienas – penktadienį ir šeštadienį – į seminarus dizaineriams ir kiekvienam lankytojui kvies „Blank Page“ dizaino akademija. Balandžio 5-tąją „Blank page“ akademija kvies į seminarą interjero dizaino profesionalams ir kvies diskutuoti tema „Kas „kuria“ profesionalų interjero dizainerį?“.

Šeštadienį (balandžio 6-tąją), nemokamame ir atvirame seminare „Blank Page“ akademijos komanda pristatys svarbiausius principus, kuriant  namų interjerą savo pranešime tema „Kokybiškas namų interjeras – ką turite žinoti“.

Interjero parodoje „INSIDE 2024“ netruks ir interjero mylėtojams bei profesionalams aktualių ir vertingų renginių – antrinio dizaino studijos „CooCoo“ organizuojamos tvarumo dirbtuvės – pamoka. Pamokos metu, lankytojai turės progą pamatyti ir išmokti, kaip nusidėvėjęs ar pabodęs baldas gali būti prikeltas naujam gyvenimui.

Savaitgalis vienas – o parodos Jūsų namų patogumui ir jaukumui – laukia net dvi. Susipažinkite su namų srities naujienomis ir technologijomis, įsileiskite naujas interjero madas ir spalvas į savo kasdienybę – jau balandžio 5-7 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje, parodose „Namų pasaulis 2024“ ir „INSIDE 2024“. Daugiau informacijos apie parodas sužinoti ir bilietus įsigyti, galite paspaudus šią nuorodą.