Sveikatos ir grožio parodos „Sveikatos dienos 2024“ ir „Beauty Expo 2024“ paskutinį žiemos savaitgalį į Kauną pritraukė rekordinį lankytojų skaičių - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Sveikatos ir grožio parodos „Sveikatos dienos 2024“ ir „Beauty Expo 2024“ paskutinį žiemos savaitgalį į Kauną pritraukė rekordinį lankytojų skaičių

Paskutinį šios žiemos savaitgalį – vasario 23-25 dienomis – Kauno „Žalgirio“ arenoje šurmuliavo net du lankytojų mylimi ir laukiami renginiai – 15-tąjį kartą vykusi medicinos, sveikatos, sveikatinimo paroda „Sveikatos dienos“ bei grožio ir profesionalios kosmetikos paroda „Beauty Expo 2024“.

Nuo pat penktadienio iki sekmadienio, parodos lankytojų laukė daugiau nei 100 medicinos, sveikatos, sveikatinimo sektoriuje veikiančių įmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių Baltijos šalių – Latvijos bei Estijos. Grožio ir profesionalios kosmetikos mylėtojus visas parodos dienas džiugino daugiau nei 150 pasaulyje žinomų, populiarių ir pripažintų grožio, veido ir kūno priežiūros, dekoratyvinės kosmetikos, plaukų bei nagų priežiūros prekių ženklų.

Visomis parodos dienomis, lankytojus džiugino ne tik aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų asortimentas, bet ir nemokami renginiai, seminarai, praktiniai užsiėmimai. Besidomintieji savo ir savo šeimos sveikata, medicinos, reabilitacijos, sveikatinimo srities naujienomis turėjo progą apsilankyti daugiau nei 50-tyje renginių ir užsiėmimų. Grožio srities mylėtojai galėjo nemokamai stebėti Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) Lietuvos atvirus čempionatus grožio specialistams bei unikalų renginį – „Barber Battle“.

Parodos dalyviai, šiais metais, susilaukė ir rekordinio lankytojų susidomėjimo – šių metų parodas „Sveikatos dienos 2024“ ir „Beauty Expo 2024“ – aplankė 13 128 lankytojai iš Lietuvos bei užsienio ir skaičiumi pralenkė dar iki pandemijos rengtas parodas. Paskutinės UAB „Ekspozicijų centras“ organizuojamos parodos atskleidžia ir kitą džiuginančią tendenciją – lankytojų įpročiai ir poreikis parodoms ne tik išlieka, bet ir sėkmingai auga.

Kviečiame registruotis ir į kitas, artėjančias pavasario parodas – atsinaujinusią parodą „Namų pasaulis 2024“ ir šio sezono naujieną – interjero parodą „INSIDE 2024“.