Tarptautinis masažo čempionatas parodoje „Sveikatos dienos 2023“

Tarptautinis Baltijos masažo čempionatas 2023

Tai pats didžiausias, pagal dalyvių skaičių, pats svariausias pagal vertinimą ir apdovanojimus Pabaltijo šalyse tarptautinis čempionatas. Baltijos masažo čempionatą antrus metus iš eilės organizuoja Renata Survilienė - „Thalissi“ natūralios ekologiškos gydomosios sertifikuotos profesionalios kosmetikos atstovė Baltijos rinkai, tarptautinių masažų mokymų organizatorė, sukūrusi „Thalissi Baltija“ kompanijos vardą.

Baltijos masažo čempionatą kuruoja IMA (International Massage Association), teisėjauja autoritetinga jungtinė tarptautinė teisėjų komanda. Šiais metais net  iš 9 šalių.

Dalyvių skaičius šiais metais perkopė 60, dalyviai susirinko iš 10 šalių. Baltijos masažo čempionatas pirmą kart įvykęs 2022 metais, iškart pelnė viso pasaulio dėmesį ir populiarumą. Įkvėpė profesinių aukštumų šturmui, lėmė didžiausią Lietuvos masažo meistrų ir šios profesijos studentų dalyvių skaičių pasaulio masažo čempionatuose 2022 metais. Juose Lietuvos meistrai stebino unikaliomis masažo technikomis, pasirodymais nacionaline tautine tematika, garsino Lietuvą aukštu meistriškumu.

„Thalissi Baltija“ atstovė - čempionato organizatorė tęsė tradiciją ir šiais metais. Misija: sukurti tarptautinį, Baltijos regiono šalių masažo profesijos žmones vienijantį čempionatą. Tai - aukščiausio profesinio meistriškumo, mokslo pažangos, nuolatinio tobulėjimo vertybėmis pagrįstas konkursas. Baltijos masažo čempionato tikslas suteikti kokybišką, teisingą, aukščiausius standartus ir reikalavimus atitinkantį, remiantis IMA (International Massage Association) asociacijos taisyklėmis, vertinimą, suburti autoritetingą tarptautinę teisėjų komandą. Suteikti kolegialius vertinimus, ir apdovanojimus visiems dalyviams, kas pasitarnautų jų karjeros sėkmei, profesionalumo, motyvacijos augimui. Čempionatas subūrė Baltijos regiono šalių masažo meistrus praktikus Taipogi, ir masažo profesijos studentus, akademinės bendruomenės atstovus, medikus, mokslininkus, MasterClass tarptautinius teisėjus. Tam, kad sukurti naują bendravimo platformą, skatinančią tarptautiniam bendradarbiavimui, profesinėms, akademinėms mainų programoms, siekiant aukščiausio profesinio išsilavinimo, paslaugų kokybės.

Šiais metais čempionatas įvyko didžiausioje Pabaltijyje ir Skandinavijoje Žalgirio arenoje. Renginio tikslas - populiarinti masažus, aukštinti masažuotojo profesiją, nešti žinią visuomenei, apie masažų svarbą, jų įvairovę. Informuoti apie masažus, kaip reikšmingą sveikatos palaikymo, puoselėjimo priemonę. Siekiant čempionato tikslų akcentuojama vertybė - paties profesionalo sveikata, jos puoselėjimas, darbo saugumas, našumas, rezultatyvumas. Išskiriama svarba, kaip atsakingai ir teisingai, profesionaliai pasirinkti produktus, priemones, technikas, mokymus, kad puoselėti savo sveikatą, taupyti jėgas ir resursus, dirbti ekologiškai ir tvariai. Tam pasitarnavo mokslininkų, gydytojų, MasterClass meistrų seminarai, parodomosios programos. Aukščiausia vertybė - bendravimas, susitikimas su savo srities specialistais, reikšmingų profesinei veiklai kontaktų atradimas, įvairių kultūrų, masažo technikų pažinimas, keitimasis žiniomis ir praktika, naujos pažintys ir draugystė. Čempionate dalyvavo ir svečiai iš kitų, ne Baltijos regiono šalių – tai jau antrus metus Sakartvelas, Ukraina, Serbija.

Masažo čempionatas remia Ukrainos dalyvius. Iškelia užduotis prisidėti prie kilniausių tikslų žemėje - taikos, sveikatos puoselėjimo, motinystės, su kuo susiję šių metų čempionato seminarų temos, praktiniai pasirodymai. Kuriuos veda aukščiauisio lygio masažo pasaulio meistrai ir akademinės bendruomenės atstovai.

Revoliucingi pasiekimai: Baltijos masažo čempionate 2023 pirmą kartą pasaulyje buvo pademonstruotas holistinis biusto masažas. Jį atliko meistrė iš Ukrainos Julija Melnichuk ir buvo apdovanota sidabro medaliu. Buvo „griaunamos“ nuostatos, kad čempionate neteikiama paslauga. Klaipėdietis gydomojo masažo specialistas Liutauras Zubė suteikė paslaugą realiam savo neįgaliam klientui ir pelnė aukso medalį. Pirmą kartą čempionatų istorijoje buvo meninė programa - Kauno Muzikinio teatro šokėjų pasirodymas. Šis pasirodymas simboliškai įprasmino konkurso esmę – profesinė šventė ir odė sveikam kūnui.

Baltijos masažo čempionato 2023 seminarų temos:

  • 100 proc natūralios ekologiškos sertifikuotos profesionalios Thalissi kompanijos produktai ir procedūros (Lektorė Renata Survilienė Thalissi distribiutorius Baltijos rinkoje ,“Thalissi Baltija“ įkūrėja - čempionato pagrindinis rėmėjas ir organizatorius);
  • Ergonomika masažuotojo darbe (Lektorius-sveikos gyvensenos ir masažo praktikas Constantin Roman, IMA patvirtintas tarptautinės klasės teisėjas ir čempionatų ambasadorius, sveikatingumo klinikos vadovas, Danija)
  • Aromaterapija masažuotojo darbe. Profesionalus produktų kokybės vertinimas. (Lektorė Dovilė Antulevičienė, papildomosios ir alternatyvios medicinos reabilitacijos krypties magistrė, mokslinės aromaterapijos atstovė, EFAI instituto narė);
  • Nėščiųjų, kūdikių masažas (Lektorė Alina Liepinaitienė-akušerė,mokslinkė, dėstytoja-praktikė);
  • Biusto masažas.Galimybė registruotis mokymų programai (Lektorė Yana Yacevskaja ,medikė, reabilitologė dėstytoja, veido ir kūno masažo praktikė, tarptautinės klasės teisėja, autorinių programų kūrėja, Ukraina);
  • Meridianinis masažas rytų ir vakarų sampratoje. Teorinė ir praktinė dalis. Galimybė registruotis mokymų programai (Lektorė Auksė Bakanienė edukologijos mokslų magistrė, masažuotoja, masažo pedagogė, reabilitacijos ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU), Lietuvos masažuotojų asociacijos valdybos pirmininkė, viena iš steigėjų).
 

„Thalissi Baltija“ informacija ir nuotraukos.