Parodoje „Sveikatos dienos 2023“ – tūkstančiai lankytojų

Tūkstančiai lankytojų parodoje „Sveikatos dienos 2023“ – įrodymas, kad rūpintis savo sveikata yra šių dienų prioritetas

Paskutinysis žiemos savaitgalis Kaune buvo skirtas prisiminti, kad mūsų ir mūsų šeimos sveikata – brangiausias turtas. Ir kiekvienas iš mūsų juo turime rūpintis nuolatos. Kauno „Žalgirio“ arenoje jau 14-tąjį kartą vyko jau tradicija tapusi paroda „Sveikatos dienos 2023“. Pagrindinis šios parodos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir skatinti garsiau ir atviriau kalbėti ne tik apie didesnę meilę sau ir savo kūnui, bet ir būdus, kuriais galime puoselėti savo emocinę sveikatą.

Kaip ir kasmet, paroda „Sveikatos dienos 2023“ į vieną vietą subūrė savo sričių ekspertus iš skirtingų sveikatos, sveikatinimo sričių. Parodoje buvo galima sutikti gydytojus, kosmetologus, psichologus, sveikatinimo prekių ir priemonių gamintojus, sveikatinimo, reabilitacijos paslaugų tiekėjus. Būtent platus ekspertų ratas ir užtikrino, kad bene kiekvienas parodos lankytojas čia rado tai, kas aktualu būtent jo bei jo šeimos sveikatai ir sveikai gyvensenai.

Rekordinis dalyvių skaičius

Parodoje šiemet lankytojus pasitiko 101 parodos dalyvis ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos. Parodos dalyviai veiklą vykdo skirtingose srityse: sveikatos, sveikatinimo, sveiko maisto, vitaminų ir papildų gamintojai bei platintojao, sveikatinimo, medicinos, reabilitacijos paslaugų tiekėjai. Šalia sveiko maisto, vitaminų ar papildų sveikatai stiprinti ir tausoti, lankytojai parodoje, taipogi, galėjo rasti ir sveikatai palaikyti ar gyvenimo kokybei pagerinti skirtų drabužių bei aksesuarų.

Tris dienas trukusioje sveikatos ir sveikatinimo parodoje šiais metais – ir kaip niekada daug naujienų. Viena jų – „Vantos lapo“ ir Lietuviškos pirties bičiulių draugijos surengtos VI-osios Lietuvos mėgėjų vanojimo varžytuvės. Jose,  kiekvienas parodos lankytojas, galėjo ne tik stebėti tikrų pirties asų pasirodymus, bet ir semtis žinių ir kitų vanojimo meno subtilybių. Parodos lankytojai galėjo pasinaudoti ir išskirtine proga – sudalyvauti Nacionalinio vėžio instituto organizuojamoje išvykstamojoje konferencijoje. Taipogi, semtis sveikatos srities žinių nemokamose paskaitose bei seminaruose. Lankytojai galėjo pasinaudoti unikalia proga stebėti išskirtinį reginį – Baltijos masažo čempionatą ir tapti dalimi daugelio kitų renginių, didinančių žinojimą, suteikiančių naudingų patarimų sveikatos stiprinimui, sveikatinimui, reabilitacijai bei naudingiems kasdieniams įpročiams ugdyti.

Dar viena parodos „Sveikatos dienos 2023“ naujiena – ypatingas dėmesys nėščiųjų ir kūdikių sveikatai. Esamų ir būsimų mamų parodoje laukė  specialiai joms ir jų mažyliams skirtos veiklos, edukacijos, parodomosios mankštos. Mažiausieji turėjo progą sudalyauti kūdikių ropojimo ir mažylių bėgikų varžytuvėse. Mamų ir mažylių laukė ir kiti teminiai užsiėmimai, įgyvendinti kartu su kineziterapijos klinika „Bambino SPA“.

Paroda „Sveikatos dienos 2023“ vasario 24-26-tąją dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko kartu su paroda „Beauty EXPO 2023“. Skaičiuojama, kad per tris dienas, abiejose šiose parodose apsilankė 12 488 lankytojai iš visos Lietuvos.