KIGSA organizuojami renginiai „Beauty EXPO 2023“ - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Renginiai

KIGSA organizuojami renginiai „Beauty EXPO 2023“

Paroda: BEAUTY EXPO 2023

Data: 2023 vasario 24 d.

Laikas: 10:00-18:00

Vieta: Kauno Žalgirio arena

Grožio kūrimo konkursas šeimai „Kūrybiškiausia šeima“.

Tai –  grožio kūrimo konkursas šeimai, rengiamas „Beuty Expo 2023“ metu. Šiame renginyje, KIGSA siūlo ir kviečia šeimas, talentingus ir gabius vaikus bei jų tevėlius išmėginti save konkurse „Kūrybiškiausia šeima“.

Visos konkurso užduotys bus susijusios su grožio kūryba, o sukurtą rezultatą vertins kompetetinga, skirtingų sričių profesionalų komisija.

Kas gali registruotis? Šeimų nariai: mamos ar tėčiai,dukros ar sūnūs. Svarbiausia, kad būtų sudarytas šeimyninis duetas. Pačios šeimos nusprendžia ką deleguoti į šį konkursą. Konkurso tema, pagal kurią šeimos gali pasiruošti iš anksto – „Pavasariniai žiedai“.

Visų konkurso dalyvių laukia iškilminga pagerbimo ceremonija, o kiekviename iš pogrupių bus išrinkti pirmosios, antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai. Šeima, surinkusi daugiausiai balų ir simpatijų visuose pogrupiuose, pats konkurso didžiojo prizo „Grand Prix“ laimėtojais. Prizo steigėjas: „CASCADA PROFESSIONAL“.

Visa išsami informacija apie renginį, sąlygas ir registracijos formą: ČIA.

LAČ grožio specialistams Kaunas Beauty 2023

KIGSA kviečia visus šalies meistrus, jaunius, studentus, atstovaujančius skirtingas grožio sektoriaus kategorijas išmėginti save LAČ „Kaunas Beuty 2023“ rungtyse.

Prizinių vietų laimėtojai – kirpėjai, visažo ir manikiūro meistrai – bus kviečiami į OMC LITHUANIA nacionalinę grožio specialistų komandą, kuri atstovaus mūsų šalį Pasaulio čempionate, 2023 m. rugsėjo mėn. Paryžiuje.

Šiais metais, renginys neapsieina ir be naujienų – pirmą kartą čempionatų reglamente atsirado nauja kateogrija: jauniai.

Kas yra jaunius? Tai jau dirbantis savo srities meistras, tačiau turintis nedidelę darbo patirtį (iki 2 metų), bei dar neturintis patirties darbui čempionatų aikštelėse, konkursuose.

Kita naujiena – kategorija „Debiutas“, manikiūro meistrų sektoriuje.

Visa išsami informacija apie renginį, sąlygas ir registracijos formą: ČIA.

Meistriškumo konkursas „Profesionalų lyga“

Naujas meistriškumo konkursas „Profesionalų lyga"! Į šį kūrybišką meistriškumo konkursą kviečiami dalyvauti grožio specialistai, kirpėjai, visažistai.

A – MOTERIŠKAS PILNAS MADINGAS ĮVAIZDIS B – FUTURE A – NUOTAKOS VIZAŽO ĮVAIZDIS reklaminio žurnalo viršeliui  „Mūsų būsimos vestuvės” B – FUTURE

Visa išsami informacija apie renginį, sąlygas ir registracijos formą: ČIA.

Fotokonkursai

Informaciją apie iškilmingą foto konkursų "Metų meistras 2023" apdovanojimų ceremoniją, rasite: ČIA.