Turizmo Lietuvoje alėja - Parodos

Renginiai

Turizmo Lietuvoje alėja

Paroda: RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2021

Data: 2021 spalio 15 d.

Laikas: spalio 15 ir 16 d. 10.00–18.00 val., spalio 17 d. 10.00–16.00 val.

Vieta: O1.1 stendas salėje

Stengiamės, kad paroda ne tik pristatytų Lietuvos gamintojus, bet ir įkvėptų tuos, kurie nori pradėti kurti vertę mūsų šalyje.

.

Būtent todėl džiaugiamės nauja partneryste su vienais įtakingiausių „įkvėpėjų“ - We Love Lithuania, kurie jau ne vienerius metus sėkmingai pristato Lietuvoje vykstančius renginius, lankytinas vietas ir bendruomenių iniciatyvas.

.

„We love Lithuania alėjoje“ parodoje – aktualios regionų naujienos, ryškiausi turizmo projektai bei idėjos vietos gamintojų ir turizmo sinergijai.

.

.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras parodoje kvies atvykti į Palaimintojo miestą – Kaišiadoris, supažindins su mobiliąja aplikacija „Palaimintojo Teofiliaus kelias“, kitomis turizmo naujienomis Kaišiadorių krašte.

.

Žiežmariuose Jus pasitiks rekonstruota sinagoga bei joje vykstantys kultūriniai renginiai. Žasliai kviečia pasivaikščioti pušyne įrengtu Statkūniškių taku, išbandyti naujas vandens pramogas, poilsį mediniuose nameliuose. Tradicinių amatų centre – džiaugsmas ne tik akims, bet ir skrandžiui. Čia galima išmėginti 22 edukacines programas, tarp kurių – keptų krosnyje cepelinų, šimtalapio gaminimas, žaslietiškos košės ir šakočio kepimas.

.

Ten, kur Nemunas virsta Kauno mariomis, laukia jaukūs Darsūno namai, plaukiojanti troba, kateriai ir kiti nuotykiai Nemune. Nenuvils ir naujas trumpas pasivaikščiojimo takas Gudienoje su vaizdu į tvenkinį, Kaišiadorių dvaro sodybą.

.

Liutonyse galima pagyventi 1923 m. malūnininko name, apžiūrėti istorinį Liutonių malūną, netoliese – labai jauki šeimos sūrinė, kur galima ne tik įsigyti sūrių, bet ir dalyvauti degustacijoje. O aktyvesnių laukia įdomioji Strėvos upė. Ieškantiems įvairių stovyklų, taip pat turime ką pasiūlyti. Tiesiog užsukite prie Kaišiadorių stendo.

.

Atvykę į Kaišiadorių TVIC lankytojai gaus informaciją apie 250 lankytinų objektų, 18 turistinių maršrutų, 17 unikalių objektų, iš kurių šeši – vieninteliai Lietuvoje.

.

Daugiau informacijos:

www.KaisiadorysInfo.lt

welovelithuania.com/kaisiadoriu-miestas-parodoje-rinkis-preke-lietuviska

.

.

.

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ prisistatys ir Šiaulių turizmo informacijos centras. Lankytojai, dalyviai, svečiai galės susipažinti su tarptautiniu kultūros keliu „Baltų kelias“, Šiaulių miesto ir regiono turizmo naujienomis.

.

Gausiai iliustruotame „Baltų kelio“ turistiniame gide pristatoma daugiau negu 100 lankytinų vietų Lietuvoje ir Latvijoje, o žemėlapyje net 11  maršrutų, viliojančių keliauti ir pažinti senovės baltų žemes, jų praeitį ir dabartį. Jei Lietuvos pažintiniai takai išvaikščioti, verta pasidomėti tarptautinio Lietuvos ir Latvijos projekto „Baltų kelias“ maršrutais pėstiesiems ir ratuotiems.

.

Renginio metu bus pristatyti naujausi turistiniai leidiniai: Šiaulių regiono turizmo gidas „Saulės žemės turtai“, „Žydų atmintis ir kultūra Šiaulių regione“, supažindinantys su miesto ir regiono populiariausiomis lankytinomis vietomis, laisvalaikio galimybėmis, pasiūlymais keliaujantiems su šeima, draugų kompaniją, mėgstantiems poilsį gamtoje ar ieškantiems autentiškų krašto gastronominių patirčių.

.

Atvykę į parodą  galės gauti Šiaulių turizmo informacijos centro pagamintą stalo žaidimą „Šiauliai“ – vienoje lapo pusėje nuotaikingas ir įtraukiantis žaidimas visai šeimai, kitoje – praktiškas kalendorius.

.

Lankytojai bus supažindindinami su įvairiomis centro veiklomis –  organizuojamais gidų kursais, ekskursijomis, vykdomais projektais.

.

Daugiau informacijos:

welovelithuania.com/baltu-kelio-pristatymas-ir-siauliu-krasto-turizmo-naujienos-parodoje-rinkis-preke-lietuviska/

.

.

.

Atostogos kaime

Su dideliu pasimėgavimu Jums bus pateikiami skaniausi Lietuvos kaimo turizmų sodybų pasiūlymai! Stende „Pažinkite kaimo skonį“ rasite smalsių ragautojų laukiančius sodybų šeimininkus. Tikimės, kad naujų skonių paieška taps pagrindine motyvacija Jūsų kelionėms po mūsų šalį. Atraskite Lietuvą, ragaukite ir mėgaukitės! Ir ne tik maistu, bet ir atostogomis kaime!

.

Daugiau informacijos

www.atostogoskaime.lt

welovelithuania.com/kaimo-turizmo-sezonas-2021/

.

.

.

Ignalina – 200 ežerų kraštas, kuris kviečia kaip atsigaivinti karštomis vasaros dienomis, taip ir mėgautis žiemos pramogomis. Prisilieskite prie jo istorijos, skriekite virš ežerų, grožėkitės nuostabiais peizažais, išgirskite gamtos muzikos garsus, svajokite ir įsimylėkite.

Parodoje stendo svečiams bus siūloma paragauti „ateities maisto“, auginamo mūsų krašto svirplių ūkyje.

.

.

.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras teiks informaciją apie Zarasų rajono turizmo išteklius ir kultūros renginius Lietuvos ir užsienio šalių turistams.

Į stendą atvykę svečiai bus vaišinami Šlyninkos malūno duona ir pyragu.

.

Daugiau informacijos

www.visitzarasai.lt