Turizmo Lietuvoje alėja - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Renginiai

Turizmo Lietuvoje alėja

Paroda: RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2021

Data: 2021 spalio 15 d.

Laikas: -

Vieta: -

Stengiamės, kad paroda ne tik pristatytų Lietuvos gamintojus, bet ir įkvėptų tuos, kurie nori pradėti kurti vertę mūsų šalyje.

.

Būtent todėl džiaugiamės nauja partneryste su vienais įtakingiausių „įkvėpėjų“ - We Love Lithuania, kurie jau ne vienerius metus sėkmingai pristato Lietuvoje vykstančius renginius, lankytinas vietas ir bendruomenių iniciatyvas.

.

„We love Lithuania alėjoje“ parodoje – aktualios regionų naujienos, ryškiausi turizmo projektai bei idėjos vietos gamintojų ir turizmo sinergijai.

.

.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras parodoje kvietė atvykti į Palaimintojo miestą – Kaišiadoris, supažindino su mobiliąja aplikacija „Palaimintojo Teofiliaus kelias“, kitomis turizmo naujienomis Kaišiadorių krašte.

Pristatyta Žiežmarių rekonstruota sinagoga bei joje vykstantys kultūriniai renginiai. Žasliuose kviesta pasivaikščioti pušyne įrengtu Statkūniškių taku, išbandyti naujas vandens pramogas, poilsį mediniuose nameliuose. Tradicinių amatų centre rekomenduota išmėginti 22 edukacines programas, tarp kurių – keptų krosnyje cepelinų, šimtalapio gaminimas, žaslietiškos košės ir šakočio kepimas.

.

Lankytojai taip pat sužinojo, kad ten, kur Nemunas virsta Kauno mariomis, laukia jaukūs Darsūno namai, plaukiojanti troba, kateriai ir kiti nuotykiai Nemune. Taip pat, kad Liutonyse galima pagyventi 1923 m. malūnininko name, apžiūrėti istorinį Liutonių malūną, netoliese – labai jaukią šeimos sūrinę, kur galima ne tik įsigyti sūrių, bet ir dalyvauti degustacijoje.

Pristatytas ir naujas trumpas pasivaikščiojimo takas Gudienoje su vaizdu į tvenkinį, Kaišiadorių dvaro sodybą. O aktyvesniems – įdomioji Strėvos upė, įvairios stovyklos.

.

Atvykę į Kaišiadorių TVIC stendą lankytojai gavo informaciją apie 250 lankytinų objektų, 18 turistinių maršrutų, 17 unikalių objektų, iš kurių šeši – vieninteliai Lietuvoje.

.

Daugiau informacijos:

www.KaisiadorysInfo.lt

welovelithuania.com/kaisiadoriu-miestas-parodoje-rinkis-preke-lietuviska

.

.

.

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ prisistatė ir Šiaulių turizmo informacijos centras. Lankytojai, dalyviai, svečiai galėjo susipažinti su tarptautiniu kultūros keliu „Baltų kelias“, Šiaulių miesto ir regiono turizmo naujienomis.

.

Gausiai iliustruotame „Baltų kelio“ turistiniame gide pristatyta daugiau negu 100 lankytinų vietų Lietuvoje ir Latvijoje, o žemėlapyje net 11  maršrutų, viliojančių keliauti ir pažinti senovės baltų žemes, jų praeitį ir dabartį. Jei Lietuvos pažintiniai takai išvaikščioti, rekomenduota pasidomėti tarptautinio Lietuvos ir Latvijos projekto „Baltų kelias“ maršrutais pėstiesiems ir ratuotiems.

.

Renginio metu buvo pristatyti naujausi turistiniai leidiniai: Šiaulių regiono turizmo gidas „Saulės žemės turtai“, „Žydų atmintis ir kultūra Šiaulių regione“, supažindinantys su miesto ir regiono populiariausiomis lankytinomis vietomis, laisvalaikio galimybėmis, pasiūlymais keliaujantiems su šeima, draugų kompaniją, mėgstantiems poilsį gamtoje ar ieškantiems autentiškų krašto gastronominių patirčių.

.

Atvykę į parodą galėjo gauti Šiaulių turizmo informacijos centro pagamintą stalo žaidimą „Šiauliai“ – vienoje lapo pusėje nuotaikingas ir įtraukiantis žaidimas visai šeimai, kitoje – praktiškas kalendorius.

.

Lankytojai buvo supažindinami su įvairiomis centro veiklomis – organizuojamais gidų kursais, ekskursijomis, vykdomais projektais.

.

Daugiau informacijos:

welovelithuania.com/baltu-kelio-pristatymas-ir-siauliu-krasto-turizmo-naujienos-parodoje-rinkis-preke-lietuviska/

.

.

.

Atostogos kaime

Su dideliu pasimėgavimu buvo pateikiami skaniausi Lietuvos kaimo turizmų sodybų pasiūlymai! Stende „Pažinkite kaimo skonį“  smalsių ragautojų laukė sodybų šeimininkai, tikintys, kad naujų skonių paieška taps pagrindine motyvacija kelionėms po mūsų šalį. Lankytojai vuso kviečiami atrasti Lietuvą, ragauti r mėgautis! Ir ne tik maistu, bet ir atostogomis kaime!

.

Daugiau informacijos

www.atostogoskaime.lt

welovelithuania.com/kaimo-turizmo-sezonas-2021/

.

.

.

Ignalina – 200 ežerų kraštas, kuris kviečia ne tik atsigaivinti karštomis vasaros dienomis, bet ir ir mėgautis žiemos pramogomis. Parodos lankytojai buvo raginami prisiliesti prie krašto istorijos, skrieti virš ežerų, grožėtis nuostabiais peizažais, išgirsti gamtos muzikos garsus, svajoti ir įsimylėti.

Parodoje stendo svečiams buvo siūloma paragauti „ateities maisto“, auginamo krašto svirplių ūkyje.

.

.

.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras teikė informaciją apie Zarasų rajono turizmo išteklius ir kultūros renginius Lietuvos ir užsienio šalių turistams.

Į stendą atvykę svečiai buvo vaišinami Šlyninkos malūno duona ir pyragu.

.

Daugiau informacijos

www.visitzarasai.lt