SVARBU:

  • Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. į mūsų organizuojamas parodas įleidžiami tik asmenys, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.
  • Nuo 2021 m. spalio 1 d. uždarose patalpose privaloma dėvėti kaukes ir asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.
  • Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu nr. V-2061, renginio organizatorius turi registruoti visus dalyvaujančius asmenis, prevenciniais koronaviruso infekcijos tikslais surinkdamas šią informaciją: asmens, dalyvaujančio renginyje, vardas, pavardė ir telefono ryšio numeris. Duomenys tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais ir saugomi 21 dieną po renginio.

.

Parodos lankytojams ir dalyviams, kurie neturi galimybių paso, sudarytos sąlygos atlikti greitąjį antigeno testą parodos vietoje. Paslaugą teiks UAB  „Šypsenos akademija“.

Ką vertėtų žinoti?

  • Testuojama lapkričio 25 d. 9.00–18.00 val., lapkričio 26 d. 9.00–18.00 val., lapkričio 27 d. 9.00–18.00 val., lapkričio 28 d. 9.00–16.00 val. prie žurnalistų įėjimo (0 aukšte) į areną. Klientui su savimi reikia turėti asmens dokumentą.
  • Atsiskaitymas už testą galimas tik kortele, testo kaina 13 eurų.
  • Asmeniui su neigiamu testo atsakymu išduodama pažyma, testo rezultatai suvedami į e.sveikata sistemą, šiuo pagrindu generuojamas 48 val. galiojantis galimybių pasas.

.

Saugumo užtikrinimas „Ekspozicijų centro“ renginių metu „Žalgirio“ arenoje

Nuo 1994-ųjų metų parodas organizuojantis „Ekspozicijų centras“ siekia išlaikyti savo įprastinę renginių kokybę bei sukurti galimybę jums mėgautis parodų teikiamomis naudomis bei džiaugsmais, nesijaudinant dėl papildomų saugumo priemonių.

Bendras mūsų ir „Žalgirio“ arenos personalo tikslas – užtikrinti maksimalų renginio dalyvių bei lankytojų saugumą minimaliomis pačių dalyvių bei lankytojų pastangomis, didžiąją dalį saugumo užtikrinimo užduočių perimant į savo rankas.

.

Priemonės, kurias taikysime mes:

1. Realiuoju laiku skaičiuosime lankytojų bei dalyvių skaičių kiekvienos parodos metu ir tokiu būdu skirstysime srautus bei reguliuosime lankytojams atvertų įėjimo ir išėjimo durų skaičių.

2. Sudarysime galimybę greitai ir paprastai atrasti dalyvių bei lankytojų rankų higienai bei dezinfekcijai paruoštus produktus. Jų bus paruošta kiekvienoje renginio erdvėje, dalyviams ir lankytojams lengvai pasiekiamose vietose.

3. Suformuosime plačius praėjimus, įrengsime papildomus saugumo ir atstumo išlaikymo žymėjimus, o parodų ekspozicines erdves išsidėstysime per du arenos aukštus.

4. Recirkuliacinio vėdinimo režimą pakeisime padidintu paduodamo ir ištraukiamo oro režimu bei natūralaus vėdinimo principu.

5. Prieš atidarydami duris į renginį, dezinfekuosime visas durų rankenas ir turėklus, po kiekvieno renginio – dezinfekuosime visas sėdimas vietas, turėklus bei kitus dažniausiai liečiamus paviršius, esančius „Žalgirio“ arenoje.

6. Operatyviai reaguosime į visas su viruso plitimo grėsme susijusias rizikas, atsižvelgdami į oficialiai paskelbtas rekomendacijas, veikimo principus bei reikalavimus.

.

Jūsų saugumas – mūsų prioritetas! Tačiau padarysime viską, kad užtikrintume ne tik Jūsų sveikatos gerovę, bet ir leistume atsipalaiduoti ir gauti pilną „Ekspozicijų centro“ organizuojamų parodų patirtį.