Fair„Christmas Magic 2023“

INFORMACIJA DALYVIAMS

KALĖDŲ MAGIJA 2023

Data: 2023 lapkričio 24–26 d.

Vieta: Švyturio arena, Klaipėda

Dalyvių registracija: vyksta iki spalio 20 d.

Registracija

Beveik 30 metų rinkoje veikiantis, vienas didžiausių parodų organizatorių Lietuvoje – „Ekspozicijų centras“ – kviečia Jus sudalyvauti naujoje, ypatingoje ir magiškoje kalėdinių dovanų mugėje – „Kalėdų magija 2023“. Kalėdinių dovanų mugė vyks lapkričio 24-26, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Paroda-mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie prekiauja, gamina arba kuria Kalėdoms bei kalėdinėms dovanoms tinkamus gaminius bei produktus. Tai – aksesuarai, mielos smulkmenos, šventinės dekoracijos, interjero elementai, papuošalai ir aksesuarai, maisto produktai, užkandžiai, gėrimai ir kiti produktai, spinduliuojantys ir padedantys kurti Kalėdinę nuotaiką Jūsų namams. Arba – išskirtintiniai pirkiniai, galintys tapti originalia, išskirtine dovana Jūsų artimiesiems.

Nepraleiskite šios unikalios progos uostamiestyje pristatyti savo prekes ir iškirtinius gaminius kalėdinėms dovanoms ar šventiniam stalui. Rezervuojantieji plotus pirmieji, gali išsirinkti būtent jiems ir jų verslui tinkamiausią vietą antrajame „Švyturio“ arenos aukšte. Būtent todėl, raginame Jus nedelsti ir rezervuotis plotą jau dabar.

 

Parodos nauda Jums ir Jūsų verslui:
  • lankytojų srautas ir dėmesys – savo produkciją galėsite pristatyti vienoje pirmųjų kalėdinių parodų šį sezoną;
  • tiesioginiai pardavimai bei gaunamas vertingas grįžtamasis ryšys iš klientų, leidžiantis ne tik didinti pardavimus, bet ir įsiklausyti į vartotojų poreikius, nuolat tobulėti;
  • vieta, kurioje galite sutikti kitų verslų atstovus bei vadovus, puikios galimybės užmegzti naudingas verslo partnerystes, įgalinti savo verslo potencialą tolimesniam augimui ir plėtrai;
  • mugė „Kalėdų magija 2023“ – neatsiejama parodos „Moters kodas 2023“ dalis, todėl Jums bus suteikiama galimybė pristatyti save pranešimuose bei dalyvauti parodos metu vyksiančiuose renginiuose, seminaruose, įmonių ir produktų prisistatymuose.

 

Mugės „Kalėdų magija 2023“ temos:
  • kalėdinių dovanų idėjos: aksesuarai, mielos smulkmenos, grožio priemonės ir produktai;
  • kalėdinis namų dekoras; kalėdinės interjero dekoracijos, stalo dekoras, namų kvapai;
  • kalėdiniai užkandžiai ir gėrimai: saldumynai, užkandžiai, arbatos, kiti gėrimai.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba klaipeda@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai

Organizatorius

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris