Exhibition "Made in Lithuania 2023"

INFORMACIJA DALYVIAMS

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2023

Data: 2023 spalio 6–8 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Dalyvių registracija: vyksta iki 2023 rugsėjo 04 d.

Registracija

UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, jau spalio 6–8 d. kviečia dalyvauti jubiliejinėje, 15-oje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ ir atrasti tai, už ką mūsų šalies gamintojai vertinami kaip vieni geriausių Europoje!

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Tradiciškai, šių metų parodoje iškiminguose apdovanojimuose, aukso medaliais bus įvertinti ir apdovanoti šių metų geriausieji: maisto ir gėrimų, kosmetikos, buitinės chemijos, interjero gaminiai. Kiekvienos iš šių apdovanojimų kategorijų laimėtojai išrenkami iš anksto paskelbtame konkurse, kurie susilaukė daugiausiai komisijos simpatijų bei aukščiausių vertinimo balų. Išskirtine proga pasinaudoti ir tapti geriausiai įvertintais gaminiais 2023-iais bei teikti savo gaminamus produktus komisijos vertinimui gali tik parodos dalyviai. Apdovanojimų nugalėtojai pristatomi regioninėje ir nacionalinėje žiniasklaidoje, laimėtojų išskirtiniai gaminiai, visomis parodos dienomis, iškilmingai eksponuojami specialiai įrengtoje laureatų vitrinoje.

Pagrindinės parodos temos:

  • Kosmetika ir buitinė chemija
  • Apranga ir aksesuarai: tekstilės (audinių, trikotažo, odos, vilnos) ir kailio gaminiai – avalynė – galanterija – juvelyrika, bižuterija;
  • Idėjos namams. Interjeras: baldai – namu tekstilė – žvakės, eteriniai aliejai, patalpų kvapai – knygos – suvenyrai;
  • Maistas ir gėrimai: mėsos, žuvies gaminiai – pieno produktai – žemės ūkio produktai, medus – duonos gaminiai ir konditerija – bakalėja – delikatesai,
    pagardai, padažai – saldumynai – gėrimai – vaistažolės, maisto papildai – maistas augintiniams.

Kviečiame aptarti Jūsų dalyvavimą parodoje:

Projekto vadovas Žygimantas Gudišauskas, mob. +370 630 09956 el. paštu rpl@expo.lt

Parodos organizatorius
UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos rėmėjai ir partneriai

LR ŽŪM

Parodos partneris

Parodos partneris

LPK logo

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Konferencijos organizatorius

Informacinis rėmėjas

Informacinis partneris