20-oji paroda „Moters pasaulis 2023“ šiais metais parodos lankytojus pakvies aplankyti šių metų parodos naujieną –  trečiajame „Žalgirio“ arenos aukšte įsikūrusią erdvę „DovanOK“.

Šioje erdvėje, lankytojų lauks skirtingų dovanų idėjos:

  • SAU: nepraleiskite progos savo unikalią asmenybę ir ją atspindintį stilių papildyti madingiausiais drabužiais ir aksesuarais, išskirtiniais kvapais bei spalvomis. Juk dovana sau – tai trupinėlis gyvenimo džiaugsmo, kuriuo išties verta mokytis pasimėgauti be menkiausios sąžinės graužaties!
  • ARTIMIESIEMS: norite nustebinti savo mylimuosius ir artimuosius miela ar praktiška dovana, kuri kasdien jiems primintų, jog – mylite ir rūpinatės jais? Raskite tai, kas geriausiai tiks ir patiks būtent Jūsų artimiausiems.
  • ŠVENTEI: laukia jauki šeimos šventė, gimtadienis ar kita proga? Numalšinkite kankinantį galvos skausmą, ką išrinkti ir padovanoti – idėjų galėsite pasisemti ir rasti sau tinkamą pirkinį mūsų erdvėje „DovanOK“.

Nepraleiskite progos kurti dovanojimo džiaugsmo kartu: registracija specialiai parodos „Moters pasaulis 2023“ ekspozicijai „DovanOK“ – jau atidaryta. Pildykite paraiškas ir tapkite jubiliejinės parodos „Moters pasaulis 2023“ dalimi.

Daugiau informacijos dalyviams: ČIA.

Daugiau apie parodą „Moters pasaulis 2023“: ČIA.