Exhibition "Woman's World 2023"

Parodos

MOTERS PASAULIS 2023

Data: 2023 lapkričio 10–12 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: lapkričio 10-12 d. nuo 10.00 iki 19.00 val., lapkričio 12 d. nuo 10.00-17.00 val.

20-oji paroda „Moters pasaulis 2023“ šiais metais parodos lankytojus pakvies aplankyti šių metų parodos naujieną –  trečiajame „Žalgirio“ arenos aukšte įsikūrusią erdvę „DovanOK“.

Šioje erdvėje, lankytojų lauks skirtingų dovanų idėjos:

 • SAU: nepraleiskite progos savo unikalią asmenybę ir ją atspindintį stilių papildyti madingiausiais drabužiais ir aksesuarais, išskirtiniais kvapais bei spalvomis. Juk dovana sau – tai trupinėlis gyvenimo džiaugsmo, kuriuo išties verta mokytis pasimėgauti be menkiausios sąžinės graužaties!
 • ARTIMIESIEMS: norite nustebinti savo mylimuosius ir artimuosius miela ar praktiška dovana, kuri kasdien jiems primintų, jog – mylite ir rūpinatės jais? Raskite tai, kas geriausiai tiks ir patiks būtent Jūsų artimiausiems.
 • ŠVENTEI: laukia jauki šeimos šventė, gimtadienis ar kita proga? Numalšinkite kankinantį galvos skausmą, ką išrinkti ir padovanoti – idėjų galėsite pasisemti ir rasti sau tinkamą pirkinį mūsų erdvėje „DovanOK“.

Nepraleiskite progos kurti dovanojimo džiaugsmo kartu: registracija specialiai parodos „Moters pasaulis 2023“ ekspozicijai „DovanOK“ – jau atidaryta. Pildykite paraiškas ir tapkite jubiliejinės parodos „Moters pasaulis 2023“ dalimi. Daugiau informacijos dalyviams: ČIA.

Paroda „Moters pasaulis 2023“ – tai bene didžiausia ir, tikriausiai, lankytojų mylimiausia mados, stiliaus ir grožio paroda, kasmet per tris parodos dienas pritraukianti dešimtis tūkstančių lankytojų iš visos Lietuvos.

Laukiama ir lankytojų mylima paroda kiekvieną rudenį į Kauno „Žalgirio“ areną suburia populiariausius, išskirtiniausius ir dažnai – naujausius rinkoje prekių ženklus. produktus ir paslaugas. Šiai parodai, jau ilgus metus, simpatijų nestokoja ir lankytojai ne tik iš Kauno bei aplinkinių miestų, bet ir visos Lietuvos. Ši paroda, tai tikrų tikriausia šventė kiekvienai moteriai bei proga susipažinti su aktualiausiomis grožio srities naujienomis, pasinaudoti ypatingais pasiūlymais, gauti profesionalias specialistų konsultacijas, apsilankyti išskirtiniuose, įspūdinguose grožio bei mados renginiuose.

Parodos veiklos ir temos

„Moters pasaulis 2023“ – tai tikrų tikriausia šventė kiekvienai moteriai, kurioje ji gali skirti laiko sau ir vienoje vietoje sužinoti naujausias, aktualiausias grožio ir mados tendencijas bei naujienas, susipažinti su estetinės medicinos teikiamomis galimybėmis bei procedūromis, atrasti papuošalų rinkos naujienas bei skirti dėmesio savo pomėgiams – laisvalaikiui ir jo praleidimo būdams, sportui, sveikatinimui. Moterims aktualioms temoms, interesams, veikloms bei mėgstamiems laisvalaikio praleidimo būdams skirtoje parodoje, bene kiekviena moteris atras būtent jai aktualių rinkos naujienų, technologijų, prekių bei paslaugų.

Šių metų parodoje Jūsų lauks:

 • aktualiausios mados, stiliaus ir grožio tendencijos ir naujienos, rinkoje nauji prekių ženklai ir produktai;
 • aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų gausa;
 • asmeninės, nemokamos specialistų konsultacijos, naudingi patarimai būtent Jums, renginiai, seminarai, dirbtuvės;
 • moterų verslumo skatinimo konferencija;
 • specializuotieji renginiai, skirti grožio specialistams „Profesionalų dienos“;
 • dizainerių naujausių mados kolekcijų pristatymai renginyje „Mados ir grožio šou“;
 • išskirtinis, tradicija tapęs  šou-konkursas „Pasaulio ilgaplaukės LONG-HAIRED WORLD 2023“.

Pagrindinės parodos temos:

 • grožis: kosmetika, plaukų, nagų priežiūros priemonės, grožio, masažo salonai, kosmetologija, ilgalaikis makiažas, kirpyklų ir kosmetikos salonų įranga;
 • mada: tekstilės, trikotažo, odos, kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, aksesuarai, galanterija, avalynė;
 • estetinė medicina: produktai, priemonės, paslaugos;
 • papuošalai: juvelyrika, bižuterija;
 • moters pomėgiai: laisvalaikis, sportas, sveikatingumas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu moterspasaulis@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje