Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“

Parodos

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

Data: 2024 sausio 18–18 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena.

Parodos darbo laikas: 10:00 - 17:00

Lietuvos  „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ – tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams. Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos.

Vieną dieną – tik sausio 18-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios nemokamos Lietuvos aukštojo mokslo mugės metu, lankytojų lauks nemokamos karjeros konsultacijos, aukštųjų mokyklų atstovai, pasirengę atsakyti į visus jaunuoliams ir jų tėvams galinčius iškilti klausimus apie studijų pasirinkimą, studijų programas ir netgi – ateities darbinę karjerą.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ tikslai:

  • suteikti aktualiausią informaciją būsimiesiems studentams, jų tėvams bei mokytojams apie Lietuvos aukštosiose mokyklose esančias studijų programas;
  • informuoti apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką, taisykles, etapus;
  • pasidalinti patarimais ir konsultacijomis apie reikalingas žinias ir gebėjimus sėkmingai pasirengti studijoms;
  • pristatyti ateityje laukiančias karjeros bei darbo galimybes, priklausomai nuo pasirinktos studijų programos.

Šalia Lietuvos aukštojo mokslo mugės „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ lankytojų – esamųjų ir būsimųjų studentų, tėvų, pedagogų – lauks ir visa diena renginių: aukštųjų mokyklų prisistatymai, įkvepiantys pasakojimai apie studijas ir karjerą po jų – tiesiai iš aukštųjų mokyklų absolventų lūpų, praktiniai ekspertų patarimai apie tai, kaip teisingai pasirinkti savo ateitį – visa tai ir daug daugiau jaunuolius pasitiks jau sausio 18-tąją Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje 2024“.

Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Išsamesnės informacijos apie renginį kviečiame teirautis: projekto vadovė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: amm@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“