Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“

Parodos

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

Data: 2024 sausio 18–18 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: 09:30 - 17:00

Nekantraujame pasimatyti Lietuvos  „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ ir primename aktualiausią informaciją:

 • renginys NEMOKAMAS visiems karjeros mugės lankyotojams;
 • išankstinė registracija dėl apsilankymo mugėje nereikalinga.

Lietuvos  „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024“ – tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams. Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinio mokymo įstaigos.

Vieną dieną – tik sausio 18-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios nemokamos Lietuvos aukštojo mokslo mugės metu, lankytojų lauks nemokamos karjeros konsultacijos, aukštųjų mokyklų atstovai, pasirengę atsakyti į visus jaunuoliams ir jų tėvams galinčius iškilti klausimus apie studijų pasirinkimą, studijų programas ir netgi – ateities darbinę karjerą.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ tikslai:

 • suteikti aktualiausią informaciją būsimiesiems studentams, jų tėvams bei mokytojams apie Lietuvos aukštosiose mokyklose esančias studijų programas;
 • informuoti apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką, taisykles, etapus;
 • pasidalinti patarimais ir konsultacijomis apie reikalingas žinias ir gebėjimus sėkmingai pasirengti studijoms;
 • pristatyti ateityje laukiančias karjeros bei darbo galimybes, priklausomai nuo pasirinktos studijų arba mokymo programos.

Šalia Lietuvos aukštojo mokslo mugės „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ lankytojų – esamųjų ir būsimųjų studentų, tėvų, pedagogų – lauks ir visa diena renginių: aukštųjų mokyklų prisistatymai, įkvepiantys pasakojimai apie studijas ir karjerą po jų – tiesiai iš aukštųjų mokyklų absolventų lūpų, praktiniai ekspertų patarimai apie tai, kaip teisingai pasirinkti savo ateitį – visa tai ir daug daugiau jaunuolius pasitiks jau sausio 18-tąją Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugėje 2024“.

Aukštųjų mokyklų mugė! …ir sprendimas aiškus!

Išsamesnės informacijos apie renginį kviečiame teirautis: projekto vadovė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: amm@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje

Renginiai Renginių zonoje

Renginiai Amfiteatre

Parodoje pristatoma

Parodos dalyviai

ELEKTRĖNŲ PROFESINIO MOKYMO CENTRAS - Stendas Nr. 1a-3

Adresas: Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109, Lithuania

Tel.: +370(5)2-839-523

El.paštas: grazinara@gmail.com

Svetainė: epmc.lt

Pirmas laiptelis į sėkmingą tavo karjerą - Elektrėnuose. Gali rinktis iš 19 programų: nuo JAVAscript programuotojo iki renginių techninio aptarnavimo darbuotojo. Jeigu dar nežinai, ką veiksi baigęs mokyklą, ateik mokytis pas mus - 1 metų programos ne tik padės atrasti save, bet ir suteiks papildomą konkursinį balą stojant į aukštąją baigus mūsų centrą. Elektrėnų profesinio mokymo centras - tavo partneris visuose karjeros pasirinkimuose.

GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJA - Stendas 14.7

Adresas: Šilo g. 5 A, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(5)2-126-313

El.paštas: lka@mil.lt

Svetainė:

Studijos Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, karininko profesija.

ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETAS, UAB - Stendas Nr. 3

Adresas: Gedimino pr. 7, Vilnius, LT-01103, Lithuania

Tel.: +370(5)2-123-960

El.paštas: ism@ism.lt

Svetainė:

Tarptautinis universitetas ISM suburia stipriausius dėstytojus praktikus bei studentus iš viso pasaulio. Universitetas skiria ypatingą dėmesį kiekvienam studentui, taiko modernius mokymosi metodus ir palaiko itin glaudų ryšį su verslo pasauliu. Pirmuosius karjeros žingsnius ISM studentai žengia jau pirmuose studijų kursuose. Išskirtinis ISM bruožas – palaikanti bendruomenė, kuri kasdien stengiasi būti žingsniu priekyje. Daugiau apie universitetą skaitykite - www.ism.lt.

KAUNAS IN, VŠĮ - Stendas Holas

Adresas: A. Mickevičiaus g. 58, Kaunas, LT-44244, Lithuania

Tel.: +370(639)54-238

El.paštas: elektronikai@kaunasin.lt

Svetainė: www.ateitiselektronikams.lt

Didžiausios Kauno regione veikiančios Elektronikos produktų gamybos įmonės „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“ ir „Littelfuse LT“ ir „Teltonika Networks“ nuolatos ieško elektronikos specialistų dirbti kartu, kurti ir valdyti modernias elektronikos technologijas. Į “Ateitis-elektronikams” iniciatyvą susibūrusios įmonės siūlo gerą atlyginimą, galimybes nuolatos tobulėti, karjerą Lietuvoje ir tarptautinėse komandose, daug kitų papildomų verčių ir galimybių. Čia pat, Kaune, galima išmokti visų elektronikos inžinieriui būtinų kompetencijų, atlikti praktiką ir gauti ir dirbti įdomų darbą dar studijų metu. Iniciatyvos partneriai Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Kauno technikos kolegija (KTK) padės mokiniams įgyti reikiamų kompetencijų, pasiruošti kūrybiškai taikyti žinias elektronikos, mechatronikos bei susijusiose srityse. Kviečiame keisti esamą pasaulį ir atrasti naujus, kuriant ateities technologijas kartu.

KAUNO KOLEGIJA - Stendas Nr.6

Adresas: Pramonės prospektas 20, Kaunas, LT-50468, Lithuania

Tel.: +370(352)32-4__

El.paštas: komunikacija@go.kauko.lt

Svetainė: www.kaunokolegija.lt

Profesinio bakalauro studijos

KAUNO MAISTO PRAMONĖS IR PREKYBOS MOKYMO CENTRAS - Stendas Nr. P 2.0

Adresas: 133 Taikos pr., Kaunas, LT51123, Lithuania

Tel.: +370(679)21-134

El.paštas: info@mpcentras.lt

Svetainė: www.mpcentras.lt

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras – moderni pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga, garantuojanti kokybišką švietimo paslaugų kokybę ir prieinamumą visiems. Centre mokosi tiek gimnazistai, tiek mokiniai, siekiantys įgyti pirmą profesiją ar persikvalifikuoti pagal apgyvendinimo ir maitinimo, gamybos ir perdirbimo bei verslo ir administravimo sričių programas.

KAUNO TAIKOMOSIOS DAILĖS MOKYKLA - Stendas P 2.2

Adresas: V. Krėvės pr. 112, Kaunas, 50378, Lithuania

Tel.: +370(37)312-073

El.paštas: rastine@ktdm.lt

Svetainė: www.ktdm.lt

Kauno taikomosios dailės mokykla – vizualaus meno paslaugų profesinė mokykla. Mokykloje teikiamos šiuolaikiškos ir paklausios darbo rinkoje mokymosi specialybės. Kauno taikomosios dailės mokykloje, mokslas yra  nemokamas, mokiniai, gyvenantys ne Kauno mieste (rajone), aprūpinami bendrabučiu, atvykstantiems iš kitų miestų kompensuojamos kelionės išlaidos, pažangiems, gerai besimokantiems mokiniams mokama stipendija, mokiniai gali rinktis ir lankyti įvairius neformalaus ugdymo užsiėmimus.

KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA - Stendas 15.1

Adresas: Tvirtovės al., Kaunas, LT-50155, Lithuania

Tel.: +370+86(768)5978-___

El.paštas: ruta.zablackaite@edu.ktk.lt

Svetainė: www.ktk.lt

Aukštoji viešąsias paslaugas teikianti švietimo institucija, rengianti techninės inžinerinės krypties specialistus.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS - Stendas Nr.1

Adresas: K. Donelaičio g. 73, Kaunas, 44249, Lithuania

Tel.: +370(37)300-000

El.paštas: rinkodara@ktu.lt

Svetainė:

KTU yra vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių bei lyderio pozicijas užimančių aukštųjų mokyklų Lietuvoje.Kauno technologijos universitetas gali didžiuotis:• konkurencingu studijų programų portfeliu ir moderniu studijų procesu; • motyvuotais studentais bei aukštos kompetencijos dėstytojais; • visuomenės poreikius atliepiančiais moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra; • šiuolaikine, studijoms ir aukščiausio lygio moksliniams tyrimams pritaikyta infrastruktūra.

KAUNO TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRAS - Stendas P 2.1

Adresas: V. Krėvės pr. 114, Kaunas, 50315, Lithuania

Tel.: +370(37)314-105

El.paštas: laura.kize@kautech.lt

Svetainė: https://kautech.lt/

Modernus ir atviras kiekvienam technologinio profilio mokymo centras.

KAZIMIERO SIMONAVIČIAUS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 14.5

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius, LT-02189, Lithuania

Tel.: +370(655)68-410

El.paštas: rasa.vilniene@ksu.lt

Svetainė: www.ksu.lt

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 9

Adresas: Herkaus Manto 84, Klaipėda, 92234, Lithuania

Tel.: +370(439)80-908

El.paštas: klaipedos.universitetas@ku.lt

Svetainė: www.ku.lt

Klaipėdos universitetas – dinamiškas, augantis daugiasritis universitetas, per daugiau nei trejus veiklos dešimtmečius išgryninęs mokslinės bei akademinės veiklos kryptis. Universitetą sudaro 2 mokslo institutai – Baltijos regiono istorijos ir archeologijos bei Jūros tyrimų bei trys fakultetai – Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Socialinių ir humanitarinių mokslų bei Sveikatos mokslų. Visuose padaliniuose koncentruotos gausios mokslininkų tyrėjų pajėgos bei tuo pat metu vykdomos visų pakopų universitetinės studijos: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA - Stendas Nr.10

Adresas: Jaunystės g. 1, 91274, Lithuania

Tel.: +370(650)71-799

El.paštas: l.razmyte@kvk.lt

Svetainė: www.kvk.lt

Klaipėdos valstybinė kolegija yra trečia pagal dydį valstybinė kolegija Lietuvoje. Kolegija skaičiuoja šimtametę diplomuotų specialistų – praktikų rengimo patirtį. Pagrindinis kolegijos tikslas yra rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, plėtoti taikomąją mokslo veiklą ir tenkinti regiono vystymosi poreikius. Kolegija daug investuoja į mokymo kokybę, todėl studentams įrengtos modernios auditorijos, laboratorijos ir praktikumų vietos (automobilių eksploatacijos, odontologinės priežiūros, slaugos, kompiuterinių aplikacijų ir kt.). Studijos orientuotos į praktinių kompetencijų ugdymą, absolventams yra suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis (baugusiems pirmosios pakopos studijas). Daugiau apie studijas skaitykite kolegijos interneto svetainėje www. kvk.lt

LAMA BPO - Stendas 16.2

Adresas: Studentų g. 63A, Kaunas, 51369, Lithuania

Tel.: +370 37 214 240

El.paštas: info@lamabpo.lt

Svetainė: www.lamabpo.lt

LCC TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 4

Adresas: Kretingos 36, Klaipėda, 92306, Lithuania

Tel.: +370(46)310-460

El.paštas: vtamosiunaite@lcc.lt

Svetainė: https://lcc.lt/

LCC International University is a nationally and internationally recognized North American style university in Lithuania. LCC has distinguished itself in the region by offering a unique, future-oriented education and an interactive academic environment.LCC offers accredited Bachelors and Masters programs in social sciences and humanities. LCC is a liberal arts university. Therefore, each program includes multidisciplinary core curriculum courses which affirm students’ critical thinking and conflict transformation skills while challenging students within a multicultural perspective and Christian worldview.

LIETUVOS AUKŠTOJI JŪREIVYSTĖS MOKYKLA - Stendas 14.6

Adresas: I. Kanto g. 7, Klaipėda, 92123, Lithuania

Tel.: +370(677)34-636

El.paštas: i.jasinskiene@lajm.lt

Svetainė:

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla nori pristatyti savo studijų programas bei galimybę rinktis studijas LAJM.

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA - Stendas 14.2

Adresas: Gedimino pr. 42, Vilnius, LT-01110, Lithuania

Tel.: +370(5)2-612-691

El.paštas: rektoratas@lmta.lt

Svetainė: lmta.lt

Lietuvos muzikos ir teatro akademija – vienintelė šalyje specializuota muzikos, teatro, kino ir šokio meno aukštoji mokykla.

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 14.4

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(690)09-940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė:

Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra svarbus sporto mokslo centras ir kūno kultūros bei sporto vertybių ir tradicijų puoselėtojas. LSU studentams siūlo 18 studijų programų: 6 bakalauro, 10 magistrantūros ir 2 doktorantūros. Universiteto studijų programos parengtos remiantis geriausių pasaulio ir Europos universitetų patirtimi, naujausiais moksliniais tyrimais ir technologijomis.

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS - Stendas Nr.7

Adresas: Mickevičiaus g. 9, Kaunas, 44307, Lithuania

Tel.: +370(699)28-808

El.paštas: giedre.vaicekauskiene@lsmu.lt

Svetainė: www.lsmu.lt

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – didžiausias Lietuvoje sveikatos, gyvybės, žemės ūkio ir veterinarijos mokslų specialistus ruošiantis universitetas.

MARIJAMPOLĖS KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.7

Adresas: P. Armino g. 92-4, Marijampolė, 68125, Lithuania

Tel.: +370(652)41-021

El.paštas: viesiejirysiai@mkolegija.lt

Svetainė: www.marko.lt

Marijampolės kolegija – aukštoji mokykla, įsteigta 2001 metais, vykdanti į praktinę veiklą orientuotas studijas.

MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 11

Adresas: Ateities g. 20, Vilnius, LT-08303, Lithuania

Tel.: +370(673)17-371

El.paštas: info@mruni.eu

Svetainė:

Studijos žmogui, visuomenei, valstybei – daugiau nei išsilavinimas ar įgyta profesija.Tai savirealizacija, asmenybės augimas, kuriami tarpusavio ryšiai, praktiškai realizuojamos žinios bei pasaulį keičiančios idėjos. Mykolo Romerio universitete siūloma net 14 bakalauro studijų krypčių: ekonomika, filologija, finansai, komunikacija, pedagogika, psichologija, politikos mokslai, socialinis darbas, teisė, vadyba, verslas bei viešasis administravimas. MRU – studijos kokybiškam gyvenimui.

PANEVĖŽIO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.8

Adresas: Laisvės a. 23, Panevėžys, 35200, Lithuania

Tel.: +370(45)460-322

El.paštas: kolegija@panko.lt

Svetainė: panko.lt

Studijų programų pristatymas

SMK AUKŠTOJI MOKYKLA - Stendas Nr.8

Adresas: Nemuno g. 2, Klaipėda, 91199, Lithuania

Tel.: +370(652)60-400

El.paštas: laura.skuciene@smk.lt

Svetainė: www.smk.lt

SMK – didžiausia privati aukštoji mokykla Lietuvoje.SMK studijų programosINFORMATIKOS MOKSLAI Kompiuteriniai žaidimai ir animacija Programavimas ir multimedijaMENAI Dizainas Video kūryba ir medijosSOCIALINIAI MOKSLAI Skaitmeninė komunikacija Kūrybos ir pramogų industrijosSVEIKATOS MOKSLAI Bendrosios praktikos slauga Estetinė kosmetologijaTEISĖS MOKSLAI TeisėVERSLAS IR VIEŠOJI VADYBA Finansai ir investicijų valdymas Mados ir stiliaus vadyba Marketingas ir reklamos kūrimas Maitinimo ir viešbučių verslo vadyba Tarptautinė prekyba ir muitinės logistika Tarptautinis verslas Tarptautinis verslas ir komunikacija Transporto ir logistikos verslas Turizmas ir poilsis Verslo kūrimas ir valdymas Ateities verslas ir inovacijos Tvarus verslas ir žaliosios technologijos5 lygmens studijų programa Programinės įrangos testavimasProfesinio mokymo programos (4 lygmens studijų programos):Java programuotojas Multimedijos technikas Jaunesnysis sistemų administratorius Masažuotojas Kosmetikas Slaugytojo padėjėjas Pardavėjas – konsultantas

ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.6

Adresas: Aušros alėja 40, Šiauliai, LT-76241, Lithuania

Tel.: +370(5)2-376-8__

El.paštas: administracija@svako.lt

Svetainė:

Šiaulių valstybinę kolegiją, vykdančią daugiau nei 20 studijų programų ir rengiančią informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos specialistus, renkasi aukštojo išsilavinimo siekiantys asmenys iš Šiaulių regiono ir visos Lietuvos. Darbo rinkoje, šiuolaikiškose inžinerinės pramonės įmonėse ypač vertinami ir laukiami šios aukštosios mokyklos parengti automatikos ir elektros inžinerijos specialistai, Gamybos inžinerijos ir Informacinių sistemų technologijos programų absolventai (šias ŠVK programas užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ įvertino „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklu).

ŠV. IGNACO LOJOLOS KOLEGIJA - Stendas Nr. 1a-5

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(611)45-995

El.paštas: ilk@ilk.lt

Svetainė:

Vykdomų studijų pristatymas

UTENOS KOLEGIJA - Stendas 16.1

Adresas: Maironio g. 7, Utena, LT-28142, Lithuania

Tel.: +370(389)51-662

El.paštas: rysiai@utenos-kolegija.lt

Svetainė: www.utenos-kolegija.lt

Utenos kolegija – valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, socialinių, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus, reikalingus regiono ir šalies darbo rinkai. Yra du fakultetai – Verslo ir technologijų fakultetas ir Medicinos fakultetas. Šiuo metu studijuoja per 1500 studentų. Studijų programos orientuotos į praktinių įgūdžių ugdymą, studijose naudojamos pažangios technologijos ir interaktyvūs žinių perteikimo metodai. Baigę Utenos kolegiją absolventai įgyja profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, įgytas diplomas pripažįstamas visoje Europos Sąjungoje. Kolegija yra aktyvi nacionalinės ir tarptautinės aukštojo mokslo erdvės dalyvė, vykdanti aktualius studijų ir mokslo projektus. Pagrindiniai Utenos kolegijos pranašumai, išskiriantys ją iš kitų aukštųjų mokyklų, yra unikalios studijų programos (Dantų technologijos, Odontologinės priežiūros, Aprangos technologijų ir kt.); studijų individualizavimas ir prieinamumas, atsižvelgiant į studentų poreikius; plačios elektroninio mokymosi galimybės bei tvirta socialinė partnerystė su regiono ir šalies verslo įmonėmis.Kolegijos bendradarbiavimas su socialiniais partneriais vyksta įvairiomis formomis: įmonių atstovai dalyvauja rengiant ir tobulinant studijų programas, dalyvauja baigiamųjų darbų gynimo ir egzaminų laikymo komisijose, priima studentus atlikti praktikų bei įdarbina absolventus. Kartu su socialiniais partneriais dalyvaujama bendruose renginiuose, konferencijose, projektuose, atliekami mokslo taikomieji tyrimai, skiriamos tikslinės įmonių stipendijos studentams.

VALSTYBĖS ĮMONĖ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA - Stendas Nr. 1a_4

Adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(5)2-734-021

El.paštas: info@vmu.lt

Svetainė: info@vmu.lt

Miškininkystės profesija

VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS KAUNO FAKULTETAS - Stendas 14.3

Adresas: Lithuania

Tel.: +370+8(372)225-77__

El.paštas: kaunofakultetas@vda.lt

Svetainė:

Kauno fakultetas yra Vilniaus dailės akademijos padalinys, teikiantis universitetinį išsilavinimą būsimiems dailininkams, dizaineriams ir architektams.Tęsdamas prieškarinės Kauno meno mokyklos tradicijas, VDA Kauno fakultetas yra pagrindinis vidurio Lietuvos regiono dailės edukacijos centras, sutraukiantis studentus iš beveik 30 šalies rajonų. Fakultete yra 5 katedros, 17 studijų programų.Pagrindinis VDA Kauno fakulteto tikslas yra ruošti kūrybiškai ir techniškai kompetentingus dailininkus, dizainerius ir architektus. Studentai įgyja aukštą profesinių įgūdžių lygį dirbdami studijose, laboratorijose bei vykdydami praktines užduotis, o kritinis ir koncepcinis mąstymas yra lavinamas studijuojant socialines-humanitarines disciplinas bei vykdant savarankiškus meninius projektus.Dėstytojų bendruomenę sudaro plačią praktinę ir kūrybinę patirtį turintys Kauno dailininkai, dizaineriai, architektai ir humanitarinių mokslų specialistai, aktyviai dalyvaujantys meniniame Lietuvos gyvenime. Stiprioji studijų Kauno fakultete pusė yra betarpiškas dėstytojų ir studentų bendravimas, vykdant kursines užduotis, konsultuojantis kūrybiniais klausimais, o gana dažnai ir dalyvaujant bendruose kūrybiniuose projektuose.Įsikūręs jaukioje senamiesčio vietoje, Kauno fakultetas džiaugiasi ir didžiuojasi stiprėjančiais kūrybiniais bei organizaciniais ryšiais su kaimynystėje esančiomis galerijomis (Lietuvos dailininkų sąjungos galerija „Meno parkas“, Eglės galerija, Al galerija, Tekstilininkų ir dailininkų gildijos galerija), meninio ugdymo įstaigomis (Kauno kolegijos A. Vienožinskio meno studijų centru, A. Martinaičio dailės mokykla, Kauno dailės gimnazija, Kauno taikomosios dailės mokykla) bei kitomis miesto organizacijomis ir institucijomis.VDA Kauno fakultetas - tai stimuliuojanti erdvė profesinės kompetencijos įgijimui, novatoriškam mąstymui ir saviraiškos laisvei.

VILNIAUS DIZAINO KOLEGIJA - Stendas Nr. 12

Adresas: Kauno g. 34 Vilnius, Vilnius, 03202, Lithuania

Tel.: +370(650)45-559

El.paštas: vdk@dizainokolegija.lt

Svetainė:

Menai

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS - Stendas 14.1

Adresas: Sauletekis a. 11, Vilnius, LT-10223, Lithuania

Tel.: +370(5)2-745-000

El.paštas: vilniustech@vilniustech.lt

Svetainė: https://vilniustech.lt/

Studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete

VILNIAUS KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.4

Adresas: Saltoniškių g. 58-1, Vilnius, LT-08105, Lithuania

Tel.: +370(5)2-498-107

El.paštas: viko@viko.lt

Svetainė: http://www.viko.lt

Aukštojo mokslo studijos

VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ IR DIZAINO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.5

Adresas: Antakalnio g. 54, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(646)00-385

El.paštas: d.aukstuolis@vtdko.lt

Svetainė:

Aukštoji mokykla

VILNIAUS UNIVERSITETAS - Stendas Nr.5

Adresas: Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius, Vilnius, 01131, Lithuania

Tel.: +370(5)2-687-000

El.paštas: krs@cr.vu.lt

Svetainė:

BA/MA studijų programos

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.9

Adresas: Kalvarijų g. 129-401, Vilnius, 08221, Lithuania

Tel.: +370(616)55-422

El.paštas: info@kolegija.lt

Svetainė:

VŠĮ KOLPINGO KOLEGIJA - Stendas 15.2

Adresas: Raguvos g. 7, Kaunas, 44275, Lithuania

Tel.: +370(37)220-030

El.paštas: info@kolpingokolegija.lt

Svetainė: https://www.kolpingokolegija.lt/

VšĮ Kolpingo kolegija yra bendruomeninė, nevalstybinė kolegija, teikianti aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą. Pagrindinis kolegijos kultūros bruožas – didžiulis dėmesys ir pagarba studento asmenybei, bendruomeniškumo puoselėjimui, nuolatinei pagalbai formuojant krikščioniškąsias moralines nuostatas. Kolpingo kolegija, šiuo metu, siūlo 5 studijų programas (Socialinio darbo vadyba, Vaiko gerovė ir socialinė apsauga, Ekoturizmas, Transporto logistika, Tvaraus verslo vadyba).Studijų programos: https://www.kolpingokolegija.lt/studiju-programos/ Priėmimas: https://www.kolpingokolegija.lt/priemimas/

VŠĮ LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA - Stendas 15.3

Adresas: Turgaus g. 21, Klaipėda, 91249, Lithuania

Tel.: +370(46)311-099

El.paštas: info@ltvk.lt

Svetainė: https://ltvk.lt/

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) – tai 1994 metais įkurta moderni, atvira visuomenei, nevalstybinė aukštoji mokykla, rengianti į šiuolaikinę Lietuvos ir Europos darbo rinką orientuotus socialinių ir fizinių mokslų specialistus. LTVK – tai perspektyvios karjeros galimybės, tarptautiniai mainai ir studentiškas laisvalaikis. Lietuvos verslo kolegija yra pasirengusi rengti kūrybiškus kompetentingus specialistus, suteikiant profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, sudaryti mokymosi visą gyvenimą sąlygas, atlikti regiono plėtrai reikalingus mokslo taikomuosius tyrimus. Lietuvos verslo kolegija – tai inovatyvi, atvira, socialiai aktyvi ir atsakinga aukštoji mokykla, pripažinta tarptautinėje erdvėje, lanksčiai reaguojanti į darbo rinkos pokyčius ir tenkinanti visuomenės poreikius. Vertybės. Akademinė laisvė, profesionalumas, kolegialūs santykiai, socialinė atsakomybė. LTVK siūlomas itin platus studijų programų spektras – čia galima pasirinkti iš 12 studijų programų, 19 specializacijų. LTVK veikia skyriai ir centrai Klaipėdoje bei Vilniuje. LTVK veiklos sritys: moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla – 73 00 00; aukštasis mokslas – 85 42 00; suaugusiųjų profesinis mokymas – 85 32 00; kvalifikacijos tobulinimas – 85 59 00.

KAUNAS IN, VŠĮ - Stendas Holas

Adresas: A. Mickevičiaus g. 58, Kaunas, LT-44244, Lithuania

Tel.: +370(639)54-238

El.paštas: elektronikai@kaunasin.lt

Svetainė: www.ateitiselektronikams.lt

Didžiausios Kauno regione veikiančios Elektronikos produktų gamybos įmonės „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“ ir „Littelfuse LT“ ir „Teltonika Networks“ nuolatos ieško elektronikos specialistų dirbti kartu, kurti ir valdyti modernias elektronikos technologijas. Į “Ateitis-elektronikams” iniciatyvą susibūrusios įmonės siūlo gerą atlyginimą, galimybes nuolatos tobulėti, karjerą Lietuvoje ir tarptautinėse komandose, daug kitų papildomų verčių ir galimybių. Čia pat, Kaune, galima išmokti visų elektronikos inžinieriui būtinų kompetencijų, atlikti praktiką ir gauti ir dirbti įdomų darbą dar studijų metu. Iniciatyvos partneriai Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Kauno technikos kolegija (KTK) padės mokiniams įgyti reikiamų kompetencijų, pasiruošti kūrybiškai taikyti žinias elektronikos, mechatronikos bei susijusiose srityse. Kviečiame keisti esamą pasaulį ir atrasti naujus, kuriant ateities technologijas kartu.

LAMA BPO - Stendas 16.2

Adresas: Studentų g. 63A, Kaunas, 51369, Lithuania

Tel.: +370 37 214 240

El.paštas: info@lamabpo.lt

Svetainė: www.lamabpo.lt

KAUNO KOLEGIJA - Stendas Nr.6

Adresas: Pramonės prospektas 20, Kaunas, LT-50468, Lithuania

Tel.: +370(352)32-4__

El.paštas: komunikacija@go.kauko.lt

Svetainė: www.kaunokolegija.lt

Profesinio bakalauro studijos

KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA - Stendas 15.1

Adresas: Tvirtovės al., Kaunas, LT-50155, Lithuania

Tel.: +370+86(768)5978-___

El.paštas: ruta.zablackaite@edu.ktk.lt

Svetainė: www.ktk.lt

Aukštoji viešąsias paslaugas teikianti švietimo institucija, rengianti techninės inžinerinės krypties specialistus.

KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA - Stendas Nr.10

Adresas: Jaunystės g. 1, 91274, Lithuania

Tel.: +370(650)71-799

El.paštas: l.razmyte@kvk.lt

Svetainė: www.kvk.lt

Klaipėdos valstybinė kolegija yra trečia pagal dydį valstybinė kolegija Lietuvoje. Kolegija skaičiuoja šimtametę diplomuotų specialistų – praktikų rengimo patirtį. Pagrindinis kolegijos tikslas yra rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, plėtoti taikomąją mokslo veiklą ir tenkinti regiono vystymosi poreikius. Kolegija daug investuoja į mokymo kokybę, todėl studentams įrengtos modernios auditorijos, laboratorijos ir praktikumų vietos (automobilių eksploatacijos, odontologinės priežiūros, slaugos, kompiuterinių aplikacijų ir kt.). Studijos orientuotos į praktinių kompetencijų ugdymą, absolventams yra suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis (baugusiems pirmosios pakopos studijas). Daugiau apie studijas skaitykite kolegijos interneto svetainėje www. kvk.lt

MARIJAMPOLĖS KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.7

Adresas: P. Armino g. 92-4, Marijampolė, 68125, Lithuania

Tel.: +370(652)41-021

El.paštas: viesiejirysiai@mkolegija.lt

Svetainė: www.marko.lt

Marijampolės kolegija – aukštoji mokykla, įsteigta 2001 metais, vykdanti į praktinę veiklą orientuotas studijas.

PANEVĖŽIO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.8

Adresas: Laisvės a. 23, Panevėžys, 35200, Lithuania

Tel.: +370(45)460-322

El.paštas: kolegija@panko.lt

Svetainė: panko.lt

Studijų programų pristatymas

SMK AUKŠTOJI MOKYKLA - Stendas Nr.8

Adresas: Nemuno g. 2, Klaipėda, 91199, Lithuania

Tel.: +370(652)60-400

El.paštas: laura.skuciene@smk.lt

Svetainė: www.smk.lt

SMK – didžiausia privati aukštoji mokykla Lietuvoje.SMK studijų programosINFORMATIKOS MOKSLAI Kompiuteriniai žaidimai ir animacija Programavimas ir multimedijaMENAI Dizainas Video kūryba ir medijosSOCIALINIAI MOKSLAI Skaitmeninė komunikacija Kūrybos ir pramogų industrijosSVEIKATOS MOKSLAI Bendrosios praktikos slauga Estetinė kosmetologijaTEISĖS MOKSLAI TeisėVERSLAS IR VIEŠOJI VADYBA Finansai ir investicijų valdymas Mados ir stiliaus vadyba Marketingas ir reklamos kūrimas Maitinimo ir viešbučių verslo vadyba Tarptautinė prekyba ir muitinės logistika Tarptautinis verslas Tarptautinis verslas ir komunikacija Transporto ir logistikos verslas Turizmas ir poilsis Verslo kūrimas ir valdymas Ateities verslas ir inovacijos Tvarus verslas ir žaliosios technologijos5 lygmens studijų programa Programinės įrangos testavimasProfesinio mokymo programos (4 lygmens studijų programos):Java programuotojas Multimedijos technikas Jaunesnysis sistemų administratorius Masažuotojas Kosmetikas Slaugytojo padėjėjas Pardavėjas – konsultantas

ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.6

Adresas: Aušros alėja 40, Šiauliai, LT-76241, Lithuania

Tel.: +370(5)2-376-8__

El.paštas: administracija@svako.lt

Svetainė:

Šiaulių valstybinę kolegiją, vykdančią daugiau nei 20 studijų programų ir rengiančią informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos specialistus, renkasi aukštojo išsilavinimo siekiantys asmenys iš Šiaulių regiono ir visos Lietuvos. Darbo rinkoje, šiuolaikiškose inžinerinės pramonės įmonėse ypač vertinami ir laukiami šios aukštosios mokyklos parengti automatikos ir elektros inžinerijos specialistai, Gamybos inžinerijos ir Informacinių sistemų technologijos programų absolventai (šias ŠVK programas užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ įvertino „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklu).

ŠV. IGNACO LOJOLOS KOLEGIJA - Stendas Nr. 1a-5

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(611)45-995

El.paštas: ilk@ilk.lt

Svetainė:

Vykdomų studijų pristatymas

UTENOS KOLEGIJA - Stendas 16.1

Adresas: Maironio g. 7, Utena, LT-28142, Lithuania

Tel.: +370(389)51-662

El.paštas: rysiai@utenos-kolegija.lt

Svetainė: www.utenos-kolegija.lt

Utenos kolegija – valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, socialinių, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus, reikalingus regiono ir šalies darbo rinkai. Yra du fakultetai – Verslo ir technologijų fakultetas ir Medicinos fakultetas. Šiuo metu studijuoja per 1500 studentų. Studijų programos orientuotos į praktinių įgūdžių ugdymą, studijose naudojamos pažangios technologijos ir interaktyvūs žinių perteikimo metodai. Baigę Utenos kolegiją absolventai įgyja profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, įgytas diplomas pripažįstamas visoje Europos Sąjungoje. Kolegija yra aktyvi nacionalinės ir tarptautinės aukštojo mokslo erdvės dalyvė, vykdanti aktualius studijų ir mokslo projektus. Pagrindiniai Utenos kolegijos pranašumai, išskiriantys ją iš kitų aukštųjų mokyklų, yra unikalios studijų programos (Dantų technologijos, Odontologinės priežiūros, Aprangos technologijų ir kt.); studijų individualizavimas ir prieinamumas, atsižvelgiant į studentų poreikius; plačios elektroninio mokymosi galimybės bei tvirta socialinė partnerystė su regiono ir šalies verslo įmonėmis.Kolegijos bendradarbiavimas su socialiniais partneriais vyksta įvairiomis formomis: įmonių atstovai dalyvauja rengiant ir tobulinant studijų programas, dalyvauja baigiamųjų darbų gynimo ir egzaminų laikymo komisijose, priima studentus atlikti praktikų bei įdarbina absolventus. Kartu su socialiniais partneriais dalyvaujama bendruose renginiuose, konferencijose, projektuose, atliekami mokslo taikomieji tyrimai, skiriamos tikslinės įmonių stipendijos studentams.

VILNIAUS DIZAINO KOLEGIJA - Stendas Nr. 12

Adresas: Kauno g. 34 Vilnius, Vilnius, 03202, Lithuania

Tel.: +370(650)45-559

El.paštas: vdk@dizainokolegija.lt

Svetainė:

Menai

VILNIAUS KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.4

Adresas: Saltoniškių g. 58-1, Vilnius, LT-08105, Lithuania

Tel.: +370(5)2-498-107

El.paštas: viko@viko.lt

Svetainė: http://www.viko.lt

Aukštojo mokslo studijos

VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ IR DIZAINO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.5

Adresas: Antakalnio g. 54, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(646)00-385

El.paštas: d.aukstuolis@vtdko.lt

Svetainė:

Aukštoji mokykla

VILNIAUS VERSLO KOLEGIJA - Stendas Nr. 15.9

Adresas: Kalvarijų g. 129-401, Vilnius, 08221, Lithuania

Tel.: +370(616)55-422

El.paštas: info@kolegija.lt

Svetainė:

VŠĮ KOLPINGO KOLEGIJA - Stendas 15.2

Adresas: Raguvos g. 7, Kaunas, 44275, Lithuania

Tel.: +370(37)220-030

El.paštas: info@kolpingokolegija.lt

Svetainė: https://www.kolpingokolegija.lt/

VšĮ Kolpingo kolegija yra bendruomeninė, nevalstybinė kolegija, teikianti aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą. Pagrindinis kolegijos kultūros bruožas – didžiulis dėmesys ir pagarba studento asmenybei, bendruomeniškumo puoselėjimui, nuolatinei pagalbai formuojant krikščioniškąsias moralines nuostatas. Kolpingo kolegija, šiuo metu, siūlo 5 studijų programas (Socialinio darbo vadyba, Vaiko gerovė ir socialinė apsauga, Ekoturizmas, Transporto logistika, Tvaraus verslo vadyba).Studijų programos: https://www.kolpingokolegija.lt/studiju-programos/ Priėmimas: https://www.kolpingokolegija.lt/priemimas/

VŠĮ LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA - Stendas 15.3

Adresas: Turgaus g. 21, Klaipėda, 91249, Lithuania

Tel.: +370(46)311-099

El.paštas: info@ltvk.lt

Svetainė: https://ltvk.lt/

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) – tai 1994 metais įkurta moderni, atvira visuomenei, nevalstybinė aukštoji mokykla, rengianti į šiuolaikinę Lietuvos ir Europos darbo rinką orientuotus socialinių ir fizinių mokslų specialistus. LTVK – tai perspektyvios karjeros galimybės, tarptautiniai mainai ir studentiškas laisvalaikis. Lietuvos verslo kolegija yra pasirengusi rengti kūrybiškus kompetentingus specialistus, suteikiant profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, sudaryti mokymosi visą gyvenimą sąlygas, atlikti regiono plėtrai reikalingus mokslo taikomuosius tyrimus. Lietuvos verslo kolegija – tai inovatyvi, atvira, socialiai aktyvi ir atsakinga aukštoji mokykla, pripažinta tarptautinėje erdvėje, lanksčiai reaguojanti į darbo rinkos pokyčius ir tenkinanti visuomenės poreikius. Vertybės. Akademinė laisvė, profesionalumas, kolegialūs santykiai, socialinė atsakomybė. LTVK siūlomas itin platus studijų programų spektras – čia galima pasirinkti iš 12 studijų programų, 19 specializacijų. LTVK veikia skyriai ir centrai Klaipėdoje bei Vilniuje. LTVK veiklos sritys: moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla – 73 00 00; aukštasis mokslas – 85 42 00; suaugusiųjų profesinis mokymas – 85 32 00; kvalifikacijos tobulinimas – 85 59 00.

ELEKTRĖNŲ PROFESINIO MOKYMO CENTRAS - Stendas Nr. 1a-3

Adresas: Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109, Lithuania

Tel.: +370(5)2-839-523

El.paštas: grazinara@gmail.com

Svetainė: epmc.lt

Pirmas laiptelis į sėkmingą tavo karjerą - Elektrėnuose. Gali rinktis iš 19 programų: nuo JAVAscript programuotojo iki renginių techninio aptarnavimo darbuotojo. Jeigu dar nežinai, ką veiksi baigęs mokyklą, ateik mokytis pas mus - 1 metų programos ne tik padės atrasti save, bet ir suteiks papildomą konkursinį balą stojant į aukštąją baigus mūsų centrą. Elektrėnų profesinio mokymo centras - tavo partneris visuose karjeros pasirinkimuose.

KAUNO MAISTO PRAMONĖS IR PREKYBOS MOKYMO CENTRAS - Stendas Nr. P 2.0

Adresas: 133 Taikos pr., Kaunas, LT51123, Lithuania

Tel.: +370(679)21-134

El.paštas: info@mpcentras.lt

Svetainė: www.mpcentras.lt

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras – moderni pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga, garantuojanti kokybišką švietimo paslaugų kokybę ir prieinamumą visiems. Centre mokosi tiek gimnazistai, tiek mokiniai, siekiantys įgyti pirmą profesiją ar persikvalifikuoti pagal apgyvendinimo ir maitinimo, gamybos ir perdirbimo bei verslo ir administravimo sričių programas.

KAUNO TAIKOMOSIOS DAILĖS MOKYKLA - Stendas P 2.2

Adresas: V. Krėvės pr. 112, Kaunas, 50378, Lithuania

Tel.: +370(37)312-073

El.paštas: rastine@ktdm.lt

Svetainė: www.ktdm.lt

Kauno taikomosios dailės mokykla – vizualaus meno paslaugų profesinė mokykla. Mokykloje teikiamos šiuolaikiškos ir paklausios darbo rinkoje mokymosi specialybės. Kauno taikomosios dailės mokykloje, mokslas yra  nemokamas, mokiniai, gyvenantys ne Kauno mieste (rajone), aprūpinami bendrabučiu, atvykstantiems iš kitų miestų kompensuojamos kelionės išlaidos, pažangiems, gerai besimokantiems mokiniams mokama stipendija, mokiniai gali rinktis ir lankyti įvairius neformalaus ugdymo užsiėmimus.

KAUNO TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRAS - Stendas P 2.1

Adresas: V. Krėvės pr. 114, Kaunas, 50315, Lithuania

Tel.: +370(37)314-105

El.paštas: laura.kize@kautech.lt

Svetainė: https://kautech.lt/

Modernus ir atviras kiekvienam technologinio profilio mokymo centras.

VALSTYBĖS ĮMONĖ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA - Stendas Nr. 1a_4

Adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(5)2-734-021

El.paštas: info@vmu.lt

Svetainė: info@vmu.lt

Miškininkystės profesija

GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJA - Stendas 14.7

Adresas: Šilo g. 5 A, Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(5)2-126-313

El.paštas: lka@mil.lt

Svetainė:

Studijos Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, karininko profesija.

ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETAS, UAB - Stendas Nr. 3

Adresas: Gedimino pr. 7, Vilnius, LT-01103, Lithuania

Tel.: +370(5)2-123-960

El.paštas: ism@ism.lt

Svetainė:

Tarptautinis universitetas ISM suburia stipriausius dėstytojus praktikus bei studentus iš viso pasaulio. Universitetas skiria ypatingą dėmesį kiekvienam studentui, taiko modernius mokymosi metodus ir palaiko itin glaudų ryšį su verslo pasauliu. Pirmuosius karjeros žingsnius ISM studentai žengia jau pirmuose studijų kursuose. Išskirtinis ISM bruožas – palaikanti bendruomenė, kuri kasdien stengiasi būti žingsniu priekyje. Daugiau apie universitetą skaitykite - www.ism.lt.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS - Stendas Nr.1

Adresas: K. Donelaičio g. 73, Kaunas, 44249, Lithuania

Tel.: +370(37)300-000

El.paštas: rinkodara@ktu.lt

Svetainė:

KTU yra vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių bei lyderio pozicijas užimančių aukštųjų mokyklų Lietuvoje.Kauno technologijos universitetas gali didžiuotis:• konkurencingu studijų programų portfeliu ir moderniu studijų procesu; • motyvuotais studentais bei aukštos kompetencijos dėstytojais; • visuomenės poreikius atliepiančiais moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra; • šiuolaikine, studijoms ir aukščiausio lygio moksliniams tyrimams pritaikyta infrastruktūra.

KAZIMIERO SIMONAVIČIAUS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 14.5

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius, LT-02189, Lithuania

Tel.: +370(655)68-410

El.paštas: rasa.vilniene@ksu.lt

Svetainė: www.ksu.lt

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 9

Adresas: Herkaus Manto 84, Klaipėda, 92234, Lithuania

Tel.: +370(439)80-908

El.paštas: klaipedos.universitetas@ku.lt

Svetainė: www.ku.lt

Klaipėdos universitetas – dinamiškas, augantis daugiasritis universitetas, per daugiau nei trejus veiklos dešimtmečius išgryninęs mokslinės bei akademinės veiklos kryptis. Universitetą sudaro 2 mokslo institutai – Baltijos regiono istorijos ir archeologijos bei Jūros tyrimų bei trys fakultetai – Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Socialinių ir humanitarinių mokslų bei Sveikatos mokslų. Visuose padaliniuose koncentruotos gausios mokslininkų tyrėjų pajėgos bei tuo pat metu vykdomos visų pakopų universitetinės studijos: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

LCC TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 4

Adresas: Kretingos 36, Klaipėda, 92306, Lithuania

Tel.: +370(46)310-460

El.paštas: vtamosiunaite@lcc.lt

Svetainė: https://lcc.lt/

LCC International University is a nationally and internationally recognized North American style university in Lithuania. LCC has distinguished itself in the region by offering a unique, future-oriented education and an interactive academic environment.LCC offers accredited Bachelors and Masters programs in social sciences and humanities. LCC is a liberal arts university. Therefore, each program includes multidisciplinary core curriculum courses which affirm students’ critical thinking and conflict transformation skills while challenging students within a multicultural perspective and Christian worldview.

LIETUVOS AUKŠTOJI JŪREIVYSTĖS MOKYKLA - Stendas 14.6

Adresas: I. Kanto g. 7, Klaipėda, 92123, Lithuania

Tel.: +370(677)34-636

El.paštas: i.jasinskiene@lajm.lt

Svetainė:

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla nori pristatyti savo studijų programas bei galimybę rinktis studijas LAJM.

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA - Stendas 14.2

Adresas: Gedimino pr. 42, Vilnius, LT-01110, Lithuania

Tel.: +370(5)2-612-691

El.paštas: rektoratas@lmta.lt

Svetainė: lmta.lt

Lietuvos muzikos ir teatro akademija – vienintelė šalyje specializuota muzikos, teatro, kino ir šokio meno aukštoji mokykla.

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 14.4

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(690)09-940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė:

Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra svarbus sporto mokslo centras ir kūno kultūros bei sporto vertybių ir tradicijų puoselėtojas. LSU studentams siūlo 18 studijų programų: 6 bakalauro, 10 magistrantūros ir 2 doktorantūros. Universiteto studijų programos parengtos remiantis geriausių pasaulio ir Europos universitetų patirtimi, naujausiais moksliniais tyrimais ir technologijomis.

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS - Stendas Nr.7

Adresas: Mickevičiaus g. 9, Kaunas, 44307, Lithuania

Tel.: +370(699)28-808

El.paštas: giedre.vaicekauskiene@lsmu.lt

Svetainė: www.lsmu.lt

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – didžiausias Lietuvoje sveikatos, gyvybės, žemės ūkio ir veterinarijos mokslų specialistus ruošiantis universitetas.

MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS - Stendas Nr. 11

Adresas: Ateities g. 20, Vilnius, LT-08303, Lithuania

Tel.: +370(673)17-371

El.paštas: info@mruni.eu

Svetainė:

Studijos žmogui, visuomenei, valstybei – daugiau nei išsilavinimas ar įgyta profesija.Tai savirealizacija, asmenybės augimas, kuriami tarpusavio ryšiai, praktiškai realizuojamos žinios bei pasaulį keičiančios idėjos. Mykolo Romerio universitete siūloma net 14 bakalauro studijų krypčių: ekonomika, filologija, finansai, komunikacija, pedagogika, psichologija, politikos mokslai, socialinis darbas, teisė, vadyba, verslas bei viešasis administravimas. MRU – studijos kokybiškam gyvenimui.

VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS KAUNO FAKULTETAS - Stendas 14.3

Adresas: Lithuania

Tel.: +370+8(372)225-77__

El.paštas: kaunofakultetas@vda.lt

Svetainė:

Kauno fakultetas yra Vilniaus dailės akademijos padalinys, teikiantis universitetinį išsilavinimą būsimiems dailininkams, dizaineriams ir architektams.Tęsdamas prieškarinės Kauno meno mokyklos tradicijas, VDA Kauno fakultetas yra pagrindinis vidurio Lietuvos regiono dailės edukacijos centras, sutraukiantis studentus iš beveik 30 šalies rajonų. Fakultete yra 5 katedros, 17 studijų programų.Pagrindinis VDA Kauno fakulteto tikslas yra ruošti kūrybiškai ir techniškai kompetentingus dailininkus, dizainerius ir architektus. Studentai įgyja aukštą profesinių įgūdžių lygį dirbdami studijose, laboratorijose bei vykdydami praktines užduotis, o kritinis ir koncepcinis mąstymas yra lavinamas studijuojant socialines-humanitarines disciplinas bei vykdant savarankiškus meninius projektus.Dėstytojų bendruomenę sudaro plačią praktinę ir kūrybinę patirtį turintys Kauno dailininkai, dizaineriai, architektai ir humanitarinių mokslų specialistai, aktyviai dalyvaujantys meniniame Lietuvos gyvenime. Stiprioji studijų Kauno fakultete pusė yra betarpiškas dėstytojų ir studentų bendravimas, vykdant kursines užduotis, konsultuojantis kūrybiniais klausimais, o gana dažnai ir dalyvaujant bendruose kūrybiniuose projektuose.Įsikūręs jaukioje senamiesčio vietoje, Kauno fakultetas džiaugiasi ir didžiuojasi stiprėjančiais kūrybiniais bei organizaciniais ryšiais su kaimynystėje esančiomis galerijomis (Lietuvos dailininkų sąjungos galerija „Meno parkas“, Eglės galerija, Al galerija, Tekstilininkų ir dailininkų gildijos galerija), meninio ugdymo įstaigomis (Kauno kolegijos A. Vienožinskio meno studijų centru, A. Martinaičio dailės mokykla, Kauno dailės gimnazija, Kauno taikomosios dailės mokykla) bei kitomis miesto organizacijomis ir institucijomis.VDA Kauno fakultetas - tai stimuliuojanti erdvė profesinės kompetencijos įgijimui, novatoriškam mąstymui ir saviraiškos laisvei.

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS - Stendas 14.1

Adresas: Sauletekis a. 11, Vilnius, LT-10223, Lithuania

Tel.: +370(5)2-745-000

El.paštas: vilniustech@vilniustech.lt

Svetainė: https://vilniustech.lt/

Studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete

VILNIAUS UNIVERSITETAS - Stendas Nr.5

Adresas: Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius, Vilnius, 01131, Lithuania

Tel.: +370(5)2-687-000

El.paštas: krs@cr.vu.lt

Svetainė:

BA/MA studijų programos

Dalyvių naujienos

LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA    Ι   
Daugiau nei 29 metai kuriant aukštojo mokslo istoriją Lietuvos verslo kolegijoje. Lyderystė, tarptautiškumas, verslumas ir kokybė! Tapk Lietuvos verslo kolegijos dalimi ir kurk savo ateitį čia
Daugiau nei 29 metai kuriant aukštojo mokslo istoriją Lietuvos verslo kolegijoje. Lyderystė, tarptautiškumas, verslumas ir kokybė! Tapk Lietuvos verslo kolegijos dalimi ir kurk savo ateitį čia ir dabar! Studijos sostinėje – Vilniuje ir vieninteliame Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje https://ltvk.lt/LTVK - sėkmingos karjeros STARTAS! Daugiau informacijos: rinkodara@ltvk.lt, vilnius@ltvk.lt
Kolpingo kolegija    Ι   
Kolpingo kolegija – Kauno senamiestyje įsikūrusi nevalstybinė aukštoji mokykla, kurioje vykdomos pirmosios pakopos studijų programos (Ekoturizmas, Socialinio darbo vadyba, Vaiko gerovė ir soci
Kolpingo kolegija – Kauno senamiestyje įsikūrusi nevalstybinė aukštoji mokykla, kurioje vykdomos pirmosios pakopos studijų programos (Ekoturizmas, Socialinio darbo vadyba, Vaiko gerovė ir socialinė apsauga, Transporto logistika), suteikiančios profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2023 m. (po studijų programų akreditacijos patvirtinimo) studentai turės galimybę rinktis naujas studijų programas (Tvaraus verslo vadyba, Buhalterinė apskaita). Kolegija siūlo nuolatines, ištęstines ir ištęstines nuotolines studijas. Kolpingo kolegija yra išskirtinė savo organizacine kultūra ir puoselėjamomis vertybėmis: pagarba ir ypatingas dėmesys kiekvieno studento asmenybės ugdymui, bendruomeniškumas, tolerancija, dėstytojų profesionalumas, į studentą orientuotos kokybiškos studijos, užtikrinančios aukštą parengtų specialistų ir jų įsidarbinimo lygį. Kolpingo kolegijoje skiriamos Steigėjo stipendijos, atsižvelgiant į studento socialinės paramos poreikį, motyvaciją, pažangumą bei aktyvų dalyvavimą socialinėje ir visuomeninėje veikloje. 
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla    Ι   
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM) – vienintelė Lietuvoje jūrinė mokslo institucija, jau daugiau nei 75-erius metus rengianti specialistus jūrai ir uostui, Lietuvai ir pasauliui. LA

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM) – vienintelė Lietuvoje jūrinė mokslo institucija, jau daugiau nei 75-erius metus rengianti specialistus jūrai ir uostui, Lietuvai ir pasauliui. LAJM yra neatsiejama jūrinės bendruomenės dalis. Tai Lietuvos jūrų transporto sektoriaus specialistų Alma Mater.

Baigę mokslus LAJM absolventai sėkmingai įsitvirtina globalioje jūrų transporto sektoriaus – laivybos, uosto, logistikos – darbo rinkoje. Jūrininkai dirba šalies ir užsienio kompanijų laivuose ir siekia aukščiausios jūrininko karjeros – jūrų kapitono ir vyriausiojo laivų mechaniko laipsnio. Uosto bei logistikos studijų absolventai ypač laukiami jūrų uosto krovos kompanijose, logistikos ir transporto įmonėse bei įvairiose laivybos ir jūrininkų įdarbinimo agentūrose.

Naujaisiais studijų metais bus vykdomos studijų programos jūrų inžinerijos ir technologijų kryptyse, skirtos jūrininkų ir jūrų uosto specialistų rengimui, tokios kaip laivavedyba, laivų energetinių įrenginių eksploatavimas arba jūrų transporto logistikos technologijos.

Daugiau informacijos apie studijas LAJM rasite: www.lajm.lt

Šiaulių valstybinė kolegija    Ι   
Šiaulių valstybinę kolegiją, vykdančią daugiau nei 20 studijų programų ir rengiančią informatikos, inžinerijos, socialinės srities, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos specialistus,

Šiaulių valstybinę kolegiją, vykdančią daugiau nei 20 studijų programų ir rengiančią informatikos, inžinerijos, socialinės srities, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos specialistus, renkasi aukštojo išsilavinimo siekiantys asmenys ne tik iš Šiaulių regiono, bet ir iš visos Lietuvos.

Esame lyderiai, pripažinti Europoje, skatinantys tobulėti, siūlantys motyvuojančią aplinką, tarptautines galimybes ir kuriantys asmenybę auginančias patirtis.

Darbo rinkoje, šiuolaikiškose inžinerinės pramonės įmonėse ypač vertinami ir laukiami Šiauliuose parengti automatikos ir elektros inžinerijos specialistai, Gamybos inžinerijos ir Informacinių sistemų technologijos programų absolventai – šias ŠVK programas užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ įvertino „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklu

Susitikime!

Kauno technikos kolegija    Ι   
Kauno technikos kolegija – tai daugiau nei 100 metų išskirtinai inžinerinės krypties studentus ruošianti aukštoji mokykla Lietuvoje. Šiuo metu kolegijoje yra realizuojamos 9 studijų programo
Kauno technikos kolegija – tai daugiau nei 100 metų išskirtinai inžinerinės krypties studentus ruošianti aukštoji mokykla Lietuvoje.Šiuo metu kolegijoje yra realizuojamos 9 studijų programos, kurios yra itin aktualios tiek Kauno regiono, tiek ir visos respublikos įmonėms, susijusioms su autotransporto, medžiagų apdirbimo, mechanikos, elektronikos ir energetikos, aeronautikos bei statybos ir kelių inžinerijos sritimis.Kolegija bendradarbiaudama su 43 universitetais 20-tyje pasaulio šalių studentams suteikia unikalią galimybę sudalyvauti Erasmus + programoje, o partnerystė su įvairiomis Lietuvos įmonėmis studentams atveria perspektyvias praktikos ir darbo galimybes.Pasirinkdami Kauno technikos kolegiją - pasirinksite geriausias inžinerinės krypties programas. Pagal 2023 metų gruodžio mėnesio žurnalą „Reitingai“, Kauno technikos kolegija yra lyderė 3-ose vertintose studijų kryptyse, tai rodo kolegijos įsipareigojimą ir siekį užtikrinti aukštą mokslo kokybę bei sėkmingai atitikti darbo rinkos poreikius.
Vilniaus dailės akademija    Ι   
Vilniaus dailės akademija vykdo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas dailės, dizaino, architektūros ir dailėtyros srityse. Veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose. Studijuoja (

Vilniaus dailės akademija vykdo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas dailės, dizaino, architektūros ir dailėtyros srityse. Veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose. Studijuoja (+/-) 1760 studentų.

VDA Kauno fakultetas tęsdamas prieškarinės Kauno meno mokyklos tradicijas yra pagrindinis vidurio Lietuvos regiono dailės edukacijos centras, sutraukiantis studentus iš beveik 30 šalies rajonų.

Dėstytojų bendruomenę sudaro plačią praktinę ir kūrybinę patirtį turintys Kauno dailininkai, dizaineriai, architektai ir humanitarinių mokslų specialistai, aktyviai dalyvaujantys meniniame Lietuvos gyvenime. Fakultete dėsto tokios meno pasaulio asmenybės kaip tapytojas: Pranas Griušys, skulptorius Tadas Vosylius, tapytojas Andrius Zakarauskas, menininkė Monika Žaltauskaitė – Grašienė, architektas Rimantas Giedraitis, tapytoja Aušra Vaitkūnienė ir kiti profesionalai.

 • Stiprioji studijų Kauno fakultete pusė yra betarpiškas dėstytojų ir studentų bendravimas, vykdant kursines užduotis, konsultuojantis kūrybiniais klausimais.
 • Fakulete studentai dirba septyniose laboratorijose, kurios vystomos ir tobulinamos pagal šiuolaikinių dailės studijų poreikiusviena naujausių. Studentams sukuriamos galimybės eksponuoti savo darbus fakulteto erdvėse.
 • Fakultete puoselėjamas tarptautinis bendradarbiavimas, pagal įvairias programas atvyksta dėstytojai iš užsienio universitetų, studentai vyksta mokytis į užsienį pagal mainų programas.
 • Studentai turi galimybę kartu su dėstytojais dalyvauti įvairiuose kūrybiniuose projektuose: verslo, meniniuose, socialiniuose.

FAKULTETE ESANČIOS KATEDROS IR PROGRAMOS:

3D meno objektai: stiklas, skulptūra, keramika

Studijų programa siūlo tris pagrindines studijų sritis - skulptūra, stiklas ir keramika. Galima specializuotis vienoje srityje, bet tuo pačiu įtraukti kitas medžiagas ir technikas, reikalingas kūrybiškam idėjos įgyvendinimui.

Baigę studijas absolventai gali dirbti skulptūros, keramikos ar stiklo meno studijose, užsiimti individualia kūrybine veikla, dalyvauti meniniuose projektuose, konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, dirbti kūrybinėse agentūrose, kūrybinių industrijų (reklamos, komunikacijos, multimedijų,) srityse, taip pat tęsti studijas magistrantūroje.

Architektūra  (vientisosios ir magistrantūros studijos)

Septintojo lygio kvalifikacija yra viena pagrindinių sąlygų architekto atestato įgijimui bei sėkmingai architekto karjerai.

Baigę magistrantūros studijų programos Architektūra studijas, absolventai turės šias karjeros galimybes: dirbti projektavimo biuruose architektais, projekto dalies vadovais ar patys steigti juos, sukurti darbo vietas ir vadovauti komandai. Galimos veiklos sritys – miestų planavimas, pastatų ir jų vidaus erdvių projektavimas; įgytas išsilavinimas neužkerta kelių dirbti ir kitose, gretutinėse srityse – reklamos, dizaino srityse ar gilintis į architektūros mokslą bei dėstyti aukštojoje mokykloje; absolventai gali savarankiškai dalyvauti šalies ir užsienio architektūriniuose konkursuose.

Interjero dizainas

Interjero dizaino studijų programos siekis yra išugdyti interjero dizaino specialistą, gebanti realizuoti savo idėjas tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje rinkoje, atrasti sinergiją tarp funkcionalumo ir modernaus estetinio vaizdo, gerbiantį interjero dizaino tradicijas bei palikimą ir kuriantį modernų interjerą

Dizainas

Dizainas – tai studijų programa, kurios tikslas ugdyti gaminių dizainerius, gebančius kurti inovatyvius bei konkurencingus gaminius, aplinkos, erdvinius dizaino objektus; gebančius savarankiškai planuoti, organizuoti ir kūrybiškai vykdyti projektinę veiklą bei profesionaliai pristatyti kūrybinės veiklos rezultatus; dirbti komandoje su įvairių sričių specialistais; analizuoti ir kritiškai vertinti vietinės ir tarptautinės aplinkos galimybes, reaguoti į pokyčius bei kurti naujas dizaino kryptis ir tendencijas; aktyviai dalyvauti kūrybinėse industrijose, socialinėse bei kultūrinėse dizaino iniciatyvose. Studijų metu vykdomi projektai bendradarbiaujant su verslo, pramonės, socialiniais partneriais.

Grafinis dizainas

Grafinio dizaino programoje studijuojamas platus vizualiosios komunikacijos formų spektras, ugdantis aukštos kvalifikacijos grafinio dizaino specialistą, gebantį dirbti individualiai ir komandoje, komunikuoti su klientais, spręsti dizaino problemas ir jų sprendimus sėkmingai prezentuoti specializuotai auditorijai ar įvairios segmentacijos tikslinei grupei.

Bakalauro studijas baigę grafinio dizaino specialistai įgytus gebėjimus ir žinias tikslingai taiko kurdami vizualiosios komunikacijos objektus: ženklus, vizualinio identiteto sistemas, pakuočių, plakatų, knygų ir kitų leidinių dizainą bei multimedijos ir interneto aplinkos produktus. Šiandieninėje rinkoje traktuojamas ypač ryškus kvalifikuotų grafinio dizaino specialistų trūkumas, todėl grafinio dizaino bakalaurai lengvai įsidarbina reklamos bei dizaino agentūrose, leidyklose ir įvairių įstaigų dizaino skyriuose. Taip pat sėkmingai kuria kaip laisvai samdomi dizaineriai ar steigia individualias įmones, sukurdami naujas darbo vietas ir plėtodami profesionalumo, kokybės ir konceptualumo tradiciją grafinio dizaino plotmėje.

Taikomoji grafika

Siekiama išugdyti menininkus, gebančius profesionaliai, kūrybingai naudotis konceptualaus ir funkcinio grafikos meno technologijų bei raiškos galimybėmis. Programa atskleidžia grafikos kaip savarankiškos, multidiscipliniškos meno srities, o taip pat lanksčios vizualinės komunikacijos priemonės savybes.

Profesionalios grafikos meno žinios pritaikomos plačiai. Grafikos menininkai kuria estampus, dalyvauja meno parodose Lietuvoje ir užsienyje realizuodami interdiscipliniškus kūrybinius projektus, dirba leidybos, vizualinės komunikacijos srityse, iliustruoja knygas, kuria plakatus, vizualųjį meninį įvaizdį ir pan.

Tapyba

Tapybos studijos apima teorinius ir praktinius specialybės aspektus. Studentai gilinasi į tapybos iš natūros tradiciją, teminės kompozicijos problematiką, kartu lavinami abstrakčios vaizduosenos įgūdžiai, studijuojamos įvairios tapybos technikos, technologijos, tapybos istorija ir šiuolaikinio meno raida. Komunikacija su kitų specialybių programomis suteikia galimybę susipažinti su klasikinės grafikos technikomis, tarpdisciplininių menų ypatybėmis.

Bakalauro studijų absolventai įsijungia į bendrą šalies kultūrinį gyvenimą, atranda savo profesinę vietą parodiniame gyvenime, dirba dailininkais, restauratoriais, meniniais redaktoriais, kultūrinių renginių organizatoriais, dalyvauja meno galerijų ir parodinėje veikloje. Socialiai aktyvūs tapytojai organizuoja meninius projektus, kultūrines akcijas, kuria renginių vizualizacijas.

Tekstilė ir mada

Programoje ugdomi kūrėjai turintys praktinių gebėjimų, įgūdžių ir teorinių žinių reikalingų šiuolaikinėje tekstilės ir mados srityje.

Studijų programa „Tekstilė ir mada“ apjungia tekstilinių medžiagų kūrimo ir mados dizaino metodų taikymo principus. Studentai įgyja teorinių žinių ir praktinių gebėjimų šiose srityse: tradicinės, šiuolaikinės, skaitmeninės tekstilės ir mados kūrimo technologijos.

Baigęs studijas programos absolventas geba savarankiškai spręsti iškeltus kūrybinius uždavinius, bendradarbiauti su dailės ir mados dizaino srities specialistais bei užsakovais, dirbti mados industrijoje, bendradarbiauti tarpdisciplininiuose projektuose, inicijuoti projektus su visuomenės grupėmis, dalyvauti parodose ir konkursuose.

Kauno technologijų mokymo centras    Ι   
Kviečiame mokytis Kauno technologijų mokymo centre! Įgykite profesinio mokymo kvalifikaciją inžinerijos, statybos, medienos ir metalo apdirbimo,  transporto, informacijos ir ryšio, verslo ir pa

Kviečiame mokytis Kauno technologijų mokymo centre! Įgykite profesinio mokymo kvalifikaciją inžinerijos, statybos, medienos ir metalo apdirbimo,  transporto, informacijos ir ryšio, verslo ir paslaugų, žemės ūkio srityse.

Siūlome nemokamą mokymąsi, praktikos galimybes, modernų bendrabutį, stipendijas ir sąlygas mokytis specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija    Ι   
Studijos Lietuvos karo akademijoje – šiuolaikinių lyderių kalvėje – skirtos ypatingiems žmonėms – tiems, kurie nori prisidėti prie krašto saugumo ir gynybos, įgyti unikalų karinį auk
Studijos Lietuvos karo akademijoje – šiuolaikinių lyderių kalvėje – skirtos ypatingiems žmonėms – tiems, kurie nori prisidėti prie krašto saugumo ir gynybos, įgyti unikalų karinį aukštąjį išsilavinimą ir po ketverių metų studijų iškart tapti vadais. Iš jūsų tikimės, kad išlaikysite istorijos, matematikos ir lietuvių valstybinius brandos egzaminus ir pasiruošite motyvaciniam pokalbiui, o mes savo ruožtu jums siūlome valstybės finansuojamas studijų programas ir visišką išlaikymą studijų  laikotarpiu, taip pat Erasmus+ studijų mainų galimybes kituose kariniuose universitetuose.
Vilniaus universitetas    Ι   
Vilniaus universitetas studentams (įstojusiems 2023 m. ir vėliau) suteikia naują galimybę ¬– laisvę savarankiškai, pagal asmeninius interesus pasirinkti dalį studijuojamų dalykų. Galimybė

Vilniaus universitetas studentams (įstojusiems 2023 m. ir vėliau) suteikia naują galimybę ¬– laisvę savarankiškai, pagal asmeninius interesus pasirinkti dalį studijuojamų dalykų. Galimybė susikurti „savo“ studijų programą leidžia įgyti papildomų žinių ir kompetencijų, suderinti pasirinktos srities išmanymą su tarpdisciplinišku mąstymu ir, atitinkamai, geriau pasirengti sparčiai besikeičiančiai darbo rinkai.

Priklausomai nuo pasirinktos pagrindinės bakalauro ar vientisųjų studijų programos savarankiškai galima pasirinkti maždaug ketvirtadalį studijuojamų dalykų. Galima rinktis pagrindinės studijų krypties, bendrųjų universitetinių studijų dalykus, gretutines studijas, užsienio kalbą. Dalykus galima rinktis ir savo, ir kituose fakultetuose. Pavyzdžiui, žurnalistikos studijų programą pasirinkęs studentas gali papildomai gilintis į politikos mokslų, psichologijos, rinkodaros ar verslo dalykus ir t. t.

15 Vilniaus universiteto akademinių padalinių, veikiančių Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, siūlo daugiau nei 130 bakalauro ir vientisųjų studijų programų.

Panevėžio kolegija    Ι   
ČIA Tavo karjeros pradžia! Užsuk ir susipažinkime! 19 bakalauro, 3 trumpųjų studijų programos sveikatos, socialinių ir technologijos mokslų srityse.  Panevėžio kolegijoje kiekvienam studen

ČIA Tavo karjeros pradžia! Užsuk ir susipažinkime! 19 bakalauro, 3 trumpųjų studijų programos sveikatos, socialinių ir technologijos mokslų srityse.  Panevėžio kolegijoje kiekvienam studentui atsiveria ne tik bendrabučio durys, bet ir ERASMUS+ programos galimybės! Neužmik ant laurų, tapk bakalauru!Aukštaitijos sostinė - Panevėžys ir valstybinė aukštoji mokykla - Panevėžio kolegija kviečia! Su inovatyviomis pramonės įmonėmis, tikslinėmis verslo stipendijomis, vystydama inžinerinių krypčių studijas Panevėžio kolegija prisideda prie Panevėžio strategijos Pramonė 4.0 įgyvendinimo! Prisidėk ir TU! Čia gali būti Tavo karjeros pradžia!

 
Šv. Ignaco Lojolos kolegija    Ι   
Šv. Ignaco Lojolos kolegija – Dinamiška ir moderni katalikiška aukštoji mokykla, siekianti studijų, mokslo ir verslo sinergijos.

Šv. Ignaco Lojolos kolegija - Dinamiška ir moderni katalikiška aukštoji mokykla, siekianti studijų, mokslo ir verslo sinergijos.

Valstybinė miškų urėdija    Ι   
Esame didžiausias, regioniškiausias miškininkystės srities darbdavys, aktyviai prisidedantis prie Lietuvos miškingumo didinimo, biologinės įvairovės ir miško ekosistemų išsaugojimo. Vertina

Esame didžiausias, regioniškiausias miškininkystės srities darbdavys, aktyviai prisidedantis prie Lietuvos miškingumo didinimo, biologinės įvairovės ir miško ekosistemų išsaugojimo. Vertiname kiekvieną VMU bendruomenės narį ir jo indėlį į #DarbąKurįMylime.

 
Elektrėnų profesinio mokymo centras    Ι   
Nepamiršk, kad pabaigęs mokyklą ir svarstydamas apie laisvus metus, tu gali rinktis mokytis pas Mus! Jeigu kitąmet ketini stoti į aukštąją, pravers įgytos kompetencijos. Pavyzdžiui, baigęs

Nepamiršk, kad pabaigęs mokyklą ir svarstydamas apie laisvus metus, tu gali rinktis mokytis pas Mus!

 • Jeigu kitąmet ketini stoti į aukštąją, pravers įgytos kompetencijos. Pavyzdžiui, baigęs tam tikrą programą ir tęsiant studijas analogiškoje programoje, kompetencijos bus užskaitomos, tad studijos bus trumpesnės ir kainuos mažiau;
 • Tu gali gauti papildomą 1 balą prie savo konkursinio balo, stojant į bet kurią aukštąją mokyklą;
 • Jei norėsi užsidirbti - gali mokytis Pameistrystės forma. Tai reiškia, kad mokysiesi ne tik EPMC, bet ir realioje darbo vietoje ir gausi darbo užmokestį;
 • Tu gali rinktis iš daug žadančių, įdomių ir darbo rinkoje paklausių profesijų, kurias baigsi tik per 1 metus, kaip pavyzdžiui, JavaScript programuotojo, elektriko, apskaitininko, ekspeditoriaus, renginių techninio aptarnavimo darbuotojo programos;
 • Tau nereikės rūpintis socialiniu draudimu, o jei gerai mokysiesi, gausi dar ir stipendiją.

Daugiau informacijos apie priėjimą ir studijų programas rasite: https://www.epmc.lt/stojantiems/

Elektrėnų profesinio mokymo centras – tavo partneris visuose karjeros pasirinkimuose, nes #čiamokytisverta!

Kaunas IN    Ι   
Elektronikos inžinierių paklausa sparčiai auga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, kur pradėjo kurtis didžiausios gamybinės ir technologinės kompanijos. Elektronikos inžinerija įvardij
Elektronikos inžinierių paklausa sparčiai auga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, kur pradėjo kurtis didžiausios gamybinės ir technologinės kompanijos. Elektronikos inžinerija įvardijama kaip viena paklausiausių ir perspektyviausių specialybių, kuri ne tik garantuoja gerą karjerą bei kasmet didėjantį atlyginimą, bet ir kuria didelę pridėtinę vertę valstybei. Į “Ateitis-elektronikams” iniciatyvą susibūrusios įmonės siūlo gerą atlyginimą, galimybes nuolatos tobulėti, karjerą Lietuvoje ir tarptautinėse komandose, daug kitų papildomų verčių ir galimybių.
SMK Aukštoji mokykla    Ι   
SMK Aukštoji mokykla kviečia rinktis ne tik Aukštąjį mokslą, bet ir Profesinį mokymą SMK Aukštoji mokykla, įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, siūlo rinktis ne tik aukštojo mokslo s

SMK Aukštoji mokykla kviečia rinktis ne tik Aukštąjį mokslą, bet ir Profesinį mokymą

SMK Aukštoji mokykla, įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, siūlo rinktis ne tik aukštojo mokslo studijas, kurias apima net 21 programa. SMK nuo 2024 m. taip pat siūlo rinktis Profesinio mokymo programas (IV kvalifikacijos lygis) bei trumpojo ciklo studijas (V kvalifikacijos lygis), aktualias ne tik asmenims, norintiems įgyti atitinkamą profesiją greičiau, bet ir norintiems įgyti aukštąjį išsilavinimą, tačiau laikantiems tik du valstybinius brandos egzaminus. Tokie atveju, pabaigus profesinį mokymą ir išlaikius papildomą egzaminą, galima tęsti mokslus SMK renkantis sutrumpintas bakalauro programas (VI kvalifikacijos lygis).

Nuo 2024 m. rudens SMK kviečia rinktis profesinio mokymo programas IT, Grožio ir sveikatos bei Verslo vadybos srityse.

SMK atvira visiems!

Jei turi klausimų, susisiek: priemimas@smk.lt

Lietuvos sporto universitetas    Ι   
Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra išskirtinis specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, jau 9 dešimtmečius vienijantis judesių ir sporto mokslą.  Pasirinkęs studijas LSU
Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra išskirtinis specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, jau 9 dešimtmečius vienijantis judesių ir sporto mokslą.  Pasirinkęs studijas LSU, prisijungsi prie bendruomenės, kuri sukaupė ilgametę patirtį ir žino, ko reikia, kad pasiektum savo gyvenimo pergalių. LSU siūlo trijų pakopų – 6 bakalauro, 10 magistrantūros ir 2 doktorantūros – studijų programas.  Bakalauro ir magistrantūros studijos LSU apima pasiekimų ir laisvalaikio sporto, fizinio ugdymo, sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo, reabilitacijos, sporto ir turizmo vadybos sritis. Neabejojame, kad baigęs studijas sulauksi pasiūlymų dirbti Lietuvoje ar užsienyje. Tau suteiktas Lietuvos sporto universiteto diplomas bus pripažįstamas Europos Sąjungos ir kitose užsienio šalyse.
Kazimiero Simonavičiaus universitetas    Ι   
KSU – atradimų universitetas, išsiskiriantis novatorišku požiūriu į mokslą, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu bei orientacija į sėkmingą karjerą! Kazimiero Simonavičiaus universitetas

KSU – atradimų universitetas, išsiskiriantis novatorišku požiūriu į mokslą, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu bei orientacija į sėkmingą karjerą!

Kazimiero Simonavičiaus universitetas – privatus universitetas Vilniuje, įkurtas 2003 metais! Pavadintas žymaus pasaulio raketų mokslo pradininko Kazimiero Simonavičiaus vardu. Įsikūręs strategiškai patogioje Vilniaus vietoje - Aero City miestelyje, Dariaus ir Girėno gatvėje.

Kodėl verta rinktis KSU? 

 • Individualus dėmesys ir pagalba  studentams!
 • Lankstus studijų grafikas!
 • Pažangumo stipendijos geriausiems studentams!
 • Dėsto geriausi savo srities profesionalai iš viso pasaulio.
 • Jaukios universiteto erdvės, pritaikytos studentų poreikiams.
Utenos kolegija    Ι   
Utenos kolegija – daugiau nei studijos!   Lankstus studijų grafikas Nuotolinės ir mišrios studijos Galimybė derinti studijas ir darbą Sėkminga profesinė karjera   Susidomėjai? Apsilankyk w

Utenos kolegija – daugiau nei studijos!

 

 • Lankstus studijų grafikas
 • Nuotolinės ir mišrios studijos
 • Galimybė derinti studijas ir darbą
 • Sėkminga profesinė karjera

 

Susidomėjai? Apsilankyk www.utenos-kolegija.lt

   
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas    Ι   
Išankstinis priėmimas į ISM jau prasidėjo! Išskirtinės naudos stojantiems per išankstinį priėmimą: Didesnė tikimybė įstoti į universitetą.  Vertinsime ne tik akademinius rezultatus, be

Išankstinis priėmimas į ISM jau prasidėjo!

Išskirtinės naudos stojantiems per išankstinį priėmimą:

Didesnė tikimybė įstoti į universitetą. 

Vertinsime ne tik akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją. Net 50 % stojančiojo vertinimo sudaro motyvacija.

Didesnė tikimybė gauti stipendiją. 

Didesnė tikimybė gauti nuo 25 % iki 100 % studijų kainos dengiančią stipendiją stojant per išankstinį priėmimą.

Susipažinsi su tarptautinėmis organizacijomis. 

Kovo 6 d. galėsi dalyvauti studentams skirtose karjeros dienose bei turėti asmeninius pokalbius su tarptautinėmis įmonėmis.

Susipažinsi su studijų draugais dar šį pavasarį. 

Galimybė dalyvauti išskirtiniuose renginiuose, skirtuose tik išankstinio priėmimo metu įstojusiems mokiniams.

Turi klausimų apie išankstinį priėmimą? Prisijunkite į renginį „ISM išankstinis priėmimas: viskas nuo A iki Z“ . Registracija: https://bit.ly/3HfFGpu.

Vytauto Didžiojo universitetas    Ι   
Patenkantis tarp 3 proc. geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings), Vytauto Didžiojo universitetas yra plačiausios aprėpties aukštoji mokykla Lietuvoje, turinti įdomią ist

Patenkantis tarp 3 proc. geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings), Vytauto Didžiojo universitetas yra plačiausios aprėpties aukštoji mokykla Lietuvoje, turinti įdomią istoriją, puoselėjanti ir tęsianti brandžias tradicijas, vaidinanti ypatingą vaidmenį ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono bei Europos intelektualinėje bei kultūrinėje erdvėje. Universiteto bendruomenę vienija artes liberales, t. y. klasikinio laisvųjų menų universiteto, idėja, šiltas ir nuoširdus bendravimas, nuolat lydinti ir stiprinanti liberali humanistinė dvasia.

 
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas    Ι   
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – didžiausias Lietuvoje sveikatos, gyvybės, žemės ūkio ir veterinarijos mokslų specialistus ruošiantis universitetas. LSMU vykdo visų pakopų, vienti

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – didžiausias Lietuvoje sveikatos, gyvybės, žemės ūkio ir veterinarijos mokslų specialistus ruošiantis universitetas.

LSMU vykdo visų pakopų, vientisąsias ir rezidentūros studijų programas, orientuotas į sveikatos, gyvybės, žemės ūkio ir veterinarijos mokslus.

LSMU rengiami gydytojai, odontologai, farmacininkai, slaugytojai, reabilitacijos, visuomenės sveikatos, veterinarinės medicinos, gyvūnų mokslų, maisto mokslų ir kitų sveikatos priežiūros sričių specialistai.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija    Ι   
Unikali aukštoji mokykla – čia susitinka kūryba ir inovacijos Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje! Čia
Unikali aukštoji mokykla – čia susitinka kūryba ir inovacijosVilniaus technologijų ir dizaino kolegija – didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje! Čia susitinka bei puikiai dera dizainas, technologijos ir inovacijos. Na, o kur dar rasi kolegiją, kurioje gimsta studentiškos formulės bolidas ar elektrinis kartas?Siūlome 16 studijų programų – nuo grafinio dizaino ir interjero dizaino iki transporto logistikos ir atsinaujinančios energijos inžinerijos. Tikime, kad viename iš 3 fakultetų – DizainoStatybos ir Technikos – atrasi savo ateities profesiją!Nuolat atnaujiname studijų programas. 2023 m. startuoja Išmaniųjų pastatų inžinerija ir Verslas ir muitinės veikla.Daugiau informacijos: https://vtdko.lt/studijuok-vtdk/
Kauno kolegija    Ι   
Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosi

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus. Čia studijuoja daugiau kaip 4500 studentų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Daugiau nei 40 skirtingų studijų programų yra sudarytos taip, kad besimokantieji per studijų laikotarpį įgytų tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius. Praktinis rengimas sudaro mažiausiai trečdalį studijų programos apimties.

Kauno kolegija orientuojasi į šiuolaikiškų studijų siekinį, todėl vadovaujamasi aktyvaus mokymo(si) nuostatomis. Dėstytojai, siekdami kuo suprantamiau perteikti žinias ir atsižvelgdami į besikeičiančius studentų mokymosi įpročius bei technologinius pasiekimus, paskaitose naudoja interaktyvius žinių perteikimo metodus.

Lama BPO    Ι   
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti – rinkitės studijas Lietuvoje. LAMA BPO tikslas – organizuoti ir vykdyti priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas ir p
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti – rinkitės studijas Lietuvoje. LAMA BPO tikslas – organizuoti ir vykdyti priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas ir profesinio mokymo įstaigas procesą, įgyvendinant teisės aktų ir studijų ir mokymo programas vykdančių institucijų reikalavimus, suteikiant galimybę rinktis iš kelių aukštųjų mokyklų ar profesinio mokymo įstaigų programų, teikti konsultacijas ir pagalbą stojantiesiems.Sužinokite naujienas apie studijas Lietuvoje.Visa informacija apie vykstančius renginius.Raskite jus dominančias studijų ir mokymo programas.Įvertinkite savo galimybes įstoti į pasirinktą aukštojo mokslo studijų programą.Viskas, ką reikia žinoti stojant į pasirinktas programas.Priėmimo reikalavimai stojantiesiems 2024 metais.
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras    Ι   
Ar žinai, kad norint tapti geriausiu, neužtenka tik teorinių žinių? Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniai nuolat tobulėja, įgyja praktikos ir mokosi lyderystės dalyvaudami

Ar žinai, kad norint tapti geriausiu, neužtenka tik teorinių žinių?

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniai nuolat tobulėja, įgyja praktikos ir mokosi lyderystės dalyvaudami tarptautiniuose ir nacionaliniuose mokinių profesinio meistriškumo konkursuose.

2023 metais MES laimėjome:

I-ąją vietą tarptautiniame konditerio profesinio meistriškumo konkurse ,,Rudens saldūs malonumai".

I-ąją vietą regioniniame profesinio meistriškumo konkurse „Profesionaliausias prekybininkas 2023“.

sidabro ir  bronzos medalius nacionaliniame padavėjų ir barmenų konkurse „Monin junior cup".

3 vietą nacionaliniame konkurse „Metų pameistrys 2023“.

Tarptautiniame „AEHT 2023" profesinio meistriškumo konkurse:

Sidabro medalį „Cocktails" rungtyje,

bronzos medalius „Decathlon“,  „Carving“ ir „Culinary Art“ rungtyse.

Tarptautiniame „Baltic VET Skills“ profesinio meistriškumo konkurse

I vietą „Meat proccesing” rungtyje,

I vietą „Pastry/Bakery”  rungtyje,

II vietą „Cooking” rungtyje.

Nacionaliniame „AEHT- LT 2023“ konkurse

I vietą „Konditerijos" rungtyje,

I vietą „Kulinarinio dekatlono" rungtyje,

I vietą „Restorano aptarnavimo" rungtyje,

II vietą„Restorano aptarnavimo" rungtyje,

II vietą „Kokteilių" rungtyje,

III vietą „Kulinarinio meno" rungtyje.

Susitikime Aukštųjų mokyklų mugėje ir pasikalbėkime apie tai daugiau!

#KMPPMC #MPCENTRAS

Marijampolės kolegija    Ι   
MARIJAMPOLĖS KOLEGIJA – KELYJE Į UNIVERSITETINES STUDIJAS Marijampolės kolegija – tai atvira inovacijoms, veržli, nuolat besikeičianti, socialiai atsakinga Pietvakarių Lietuvos regiono a

MARIJAMPOLĖS KOLEGIJA - KELYJE Į UNIVERSITETINES STUDIJAS

Marijampolės kolegija – tai atvira inovacijoms, veržli, nuolat besikeičianti, socialiai atsakinga Pietvakarių Lietuvos regiono aukštoji mokykla, realizuojanti kokybiškas aukštos pridėtinės vertės studijas, vykdanti mokslo taikomuosius tyrimus, plėtojanti tarptautinę ir socialinę partnerystę, įvairiapusę projektinę veiklą, harmoningai derinanti  perspektyvių specialistų rengimą su regiono darbo rinkos poreikiais. Vykstant Kolegijų tinklo stiprinimo procesui ir rekomenduojant kolegijas jungti prie kitų kolegijų arba steigti naujus universitetų padalinius, Marijampolės kolegija parengė projektą, kuriame pateikė savo dalyvavimo poziciją šiame procese bei siekį Sūduvos regione pradėti vykdyti universitetines studijas. Pasitikėjimo žingsniai, kurį pasiekė aukštoji mokykla buvo tarptautinė akreditacija, naujų studijų programų kryptingas rengimas bei infrastruktūrinio projekto įgyvendinimas. Tai įrodė, jog Marijampolės kolegija žengia koja kojon su inovacijomis ir siekia užtikrinti reikalingų specialistų rengimą Sūduvai bei visai Lietuvai. Šiandieninė kolegija – užtikrinanti tarptautinės kokybės standartus atitinkančias studijas, įkūrusi Marijampolės regioninį STEAM centrą, iš esmės atnaujinusi studijų įrangą, proporcingai auga įstojusių skaičiumi ir atveria naują raidos etapą bei yra pasiruošusi pokyčiams, kurių dalimi kviečia tapti ir Tave!Net 11 studijų programų (https://marko.lt/studijos/) – Tavo galimybių kodas geresnei karjerai!

Daugiau informacijos: https://marko.lt/

Kauno technologijos universitetas    Ι   
Kauno technologijos universitetas – vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse, galintis didžiuotis konkurencingu studijų programų portfeliu, moderniu studijų procesu,

Kauno technologijos universitetas – vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse, galintis didžiuotis konkurencingu studijų programų portfeliu, moderniu studijų procesu, motyvuotais studentais bei aukštos kompetencijos dėstytojais.

2024–2025 m. priėmimas vykdomas į 42 pirmosios (bakalauro) pakopos studijų programas ir 1 vientisųjų studijų programą – Architektūrą.

Bendradarbiaudamas su mokyklomis, KTU kiekvienais metais kviečia moksleivius pasiruošti brandos egzaminams kartu siūlydamas parengiamuosius kursus, kuriuos sudaro aktualiausios ir dažniausiai per valstybinius brandos egzaminus pasitaikančios temos.

Universitete veikia 9 fakultetai, 8 institutai, 9 mokslo centrai, 23 studentiškos organizacijos, 12 bendrabučių, 7 meno kolektyvai, siūlomos 20 sporto šakų treniruotės, veikia KTU leidykla „Technologija“.

KTU įsteigti 2 integruoti mokslo, studijų ir verslo centrai-slėniai „Santaka“ ir „Nemunas“. Neseniai atidaryme pristatytas ir visiems studentams atviras KTU tarpdisciplininis prototipavimo laboratorijų centras „M-Lab“, kuriame vykdomi modernūs mokslo eksperimentai ir tyrimai. Universitete taip pat įkurtas Dirbtinio intelekto centras, atsakingas už dirbtinio intelekto vystymą KTU.

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Informacinis partneris