Exhibition "Fashion Arcade 2023"

Parodos

MADOS PASAŽAS 2023

Data: 2023 spalio 6–8 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: spalio 6 ir 7 d. 10.00–18.00 val., spalio 8 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 12 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Paroda „Mados pasažas 2023“ – tai jau tradicija tapęs renginys, išskirtinė erdvė mados kūrėjams visų laukiamoje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“. Kiekvienais metais, mados kūrėjams skirta erdvė pritraukia daugiau nei šimtą drabužių, aksesuarų, interjero ir dekoro kūrėjų ir dizainerių bei prekės ženklų iš visos Lietuvos.

Šis renginys, itin mylimas visų tų, kurie savo pasirinkimuose prioritetą teikia Lietuvoje pagamintai produkcijai, puoselėja simpatijas lietuviškiems drabužių bei aksesuarų prekių ženklams, renkasi savo namus puošti produktais, pagamintais tik Lietuvoje. Išskirtinai Lietuvoje pagamintai produkcijai skirtoje ekspozicijoje „Mados pasažas 2023“ lankytojams pristatomos rinkos naujienos, išskirtiniausi, naujausi vietos gamintojų ir kūrėjų gaminiai.

Parodos idėja ir temos

Kiekvienais metais, „Mados pasažas 2023“ į Kauno „Žalgirio“ areną sutraukia dešimtis sėkmingiausių Lietuvos prekių ženklų gamintojus ir kūrėjus iš visos Lietuvos. Ekspozicija, taipogi, pritraukia ir tūkstančius lankytojų, lietuviškos produkcijos gerbėjų iš visos Lietuvos.

Parodos temos:

  • naujausias mados tendencijas atspindinti ir lietuviška kokybe pasižyminti apranga, avalynė, galanterija;
  • išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai, stiliaus detalės;
  • funkcionalūs gaminiai mažylių priežiūrai, mieli ir linksmi drabužiai vaikams;
  • jaukumą kurianti namų tekstilė ir kvapai.

Paroda „Mados pasažas 2023“ lankytojų lauks 2023 m. spalio 6-8 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Apsilankiusieji „Mados pasažas 2023“, taipogi, galės apsilankyti ir laukiamiausioje metų parodoje e „Rinkis prekę lietuvišką 2023“.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 652 00745 arba rima@expo.lt

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

Itališki drabužiai    Ι    M2.1
Parodoje pristatysime aukštos kokybės stilingus paltus, kardiganus, bomberius bei liemenes. Naujoji rudens kolekcija dvelkia išskirtinumu ir prabanga. Gamyboje naudojame itin kokybiškus itališkus

Parodoje pristatysime aukštos kokybės stilingus paltus, kardiganus, bomberius bei liemenes.

Naujoji rudens kolekcija dvelkia išskirtinumu ir prabanga. Gamyboje naudojame itin kokybiškus itališkus audinius. Paltai, kardiganai bei bomberiai yra dekoruoti kailio apykaklėmis bei detalėmis. Kailinės detalės nusegamos, todėl produktus lengva prižiūrėti. Modeliai išskirtiniai bei funkcionalūs. Taip pat siuvame individualiai pagal išmatavimus.

Kviečiame užsukti į saloną Kęstučio g. 67, Kaunas

Stilius. Šiluma. Jums. Asmeniškai.

Išskirtinai tik parodoje taikysime -10 proc. nuolaidą visiems rudens kolekcijos gaminiams.

Varlių spinta    Ι    N2.1 ( 1 a. galerija)
„VARLIŲ SPINTA“ šūkis skambėtų taip: “nuo vyriškų varlyčių užaugome iki drabužių”! Išsaugojome savo pavadinimą ir dabar jis daugeliui sukelia šypseną veide. Moterys dažnai sak
„VARLIŲ SPINTA“ šūkis skambėtų taip: “nuo vyriškų varlyčių užaugome iki drabužių”! Išsaugojome savo pavadinimą ir dabar jis daugeliui sukelia šypseną veide. Moterys dažnai sako “einu pavarlinėti”, reiškias eina pas mus:)Mes kuriame ir siuvame vienetinius gaminius,šiuo metų mūsų arkliukas “zerowaste” gaminiai, kai audinių gabalus sunaudojame iki menkiausio skutelio ir išgauname įspūdingus drabužius. Dieviname OVERSIZE ir kitus laisvus siluetus. Nori išskirtinumo? Jį rasi pas mus.
Sandra Kairytė    Ι    Stendas N2.2 (1 a. galerija)
Paltai –  tai vienas svarbiausių drabužių, be kurio sunku išsiversti šaltuoju metų laiku. Parodoje „Mados pasažas 2023“ pristatysiu naujausią moteriškų paltų kolekciją iš aukštos

Paltai –  tai vienas svarbiausių drabužių, be kurio sunku išsiversti šaltuoju metų laiku. Parodoje „Mados pasažas 2023“ pristatysiu naujausią moteriškų paltų kolekciją iš aukštos kokybės itališkos vilnos , kašmyro ir alpakos audinių. Kiekvienas mano gaminys yra istorija, o Jūs - šios istorijos pagrindinė herojė.

  • Ka š m y r a s – tai prabangus, kokybiškas ir ilgaamžis audinys.
  • JIS lengvas,šiltas ir jaukus savo švelnumu,
  • Unikalus  savo universalumu.
Užsukite į N2.2 stendą ir išsirinkite paltą, kuris akimirksniu suteiks žavesio ir šilumos Jūsų akimirkomis!
Rimada    Ι    C2.1 (pagrindinė salė)
Esame maža įmonė jau daug metų specializuojamės aukštos kokybės moteriškų vilnonių paltų gamyboje. Parodoje pristatysime įvairius mūsų kurtus paltų modelius. Gaminiai pasiūti iš rūš

Esame maža įmonė jau daug metų specializuojamės aukštos kokybės moteriškų vilnonių paltų gamyboje. Parodoje pristatysime įvairius mūsų kurtus paltų modelius. Gaminiai pasiūti iš rūšinės kašmyro, angoros, alpakos vilnos.

Mus aplankiusiems pažadame puikią  nuotaiką ir geras nuolaidas!

TUK TUK butique    Ι    K2.15
„Rankų darbo šilkiniai aksesuarai, veliūrinės kepurės, galvajuostės.“
„Rankų darbo šilkiniai aksesuarai, veliūrinės kepurės, galvajuostės.“
planBee    Ι    K2.10.1
Plastikas nėra fantastiškas! Bičių vaško drobelės – yra! Mūsų gaminamos bičių vaško drobelės yra aplinkai draugiška alternatyva maistinei vienkartinei plastikinei plėvelei. ‘plan
Plastikas nėra fantastiškas! Bičių vaško drobelės - yra! Mūsų gaminamos bičių vaško drobelės yra aplinkai draugiška alternatyva maistinei vienkartinei plastikinei plėvelei. ‘planBee’ drobelės yra pagaminta rankomis, naudojant sertifikuotą medvilnę, o bičių vaškas yra gaunamas iš mūsų pačių bičių ūkio ir kitų vietinių bitininkų Zanavykijoje.