RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2023 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2023

Data: 2023 spalio 6–8 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: spalio 6 ir 7 d. 10.00–18.00 val., spalio 8 d. 10.00–16.00 val.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jubiliejiniame,  jau 15-tąjį kartą organizuoajmame renginyje, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais orginaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais. Lankytojus parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ nudžiudins ne tik dėl siūlomų įsigyti lietuviškų gaminių išskirtinumas, bet ir siūlomų prekių asortimentas: nuo maisto ir gėrimų, iki kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų sprendimų, vietinių gamintojų išpuoselėtų idėjų būstui ir interjerui.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ išskirtinumas ir ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, bus apdovanoti geriausieji, išskirtiniausieji, daugiausiai vertinimo komisijos simpatijų susilaukę maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kurėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos. Aukso medalininkai komisijos atrenkami iš anksto paskelbto konkurso metu, o kiekvienos iš konkurso kategorijų laimėtojai apdovanojami iškilmingoje parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ceramonijoje. Prizininkams ir jų sukurtiems gaminiams skiriamas išskirtinis dėmesys – laimėtojai pristatomi regioninėse ir nacionalinėse žiniasklaidos proemonėse, visos parodos metu, lankytojai auktso medalių laimėtojų produkciją gali apžiūrėti specialiai įrengtoje laureatų vitrinoje-ekspozicijoje.

Pirmajame Kauno „Žalgirio“ arenos aukšte, lankytojus pasitiks ir tradicija tapęs, mados mylėtojų kasmet itin laukiamas „Mados pasažas“. Šioje kūrėjų erdvėje, parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti išskirtinių drabužių, aksesuarų, bižuterijos kurėjų darbų.

Pagrininės parodos temos: 

  • Kosmetika ir buitinė chemija
  • Apranga ir aksesuarai
  • Idėjos namams. Interjeras
  • Maistas ir gėrimai
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:. +370 630 09956, arba el. paštu rpl@expo.lt