MOTERS KODAS 2022 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

MOTERS KODAS 2022

Data: 2022 lapkričio 25–27 d.

Vieta: Švyturio arena, Klaipėda

Parodos darbo laikas: lapkričio 25–26 d. 10.00–18.00 val., lapkričio 27 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Senjorams / neįgaliesiems / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

NAUJIENA – PARODA MOTERS KODAS KLAIPĖDOJE!

MOTERS KODAS - mados, stiliaus ir grožio paroda. Paroda ir šventė kiekvienai moteriai su išskirtinėmis dalyvaujančių įmonių naujienomis, ypatingais pasiūlymais, konsultacijomis ir įspūdingais grožio, mados renginiais.

Parodos data, vieta: lapkričio 25-27 d., Klaipėdos „Švyturio“ arena (Dubysos g. 10)

Mados, stiliaus ir grožio parodos „Moters kodas“ metu vyks ne tik parodos dalyvių produkcijos, paslaugų pristatymai, naudingos specialistų konsultacijos, bet ir specializuoti grožio srities specialistų mokymai, stilingų mados kolekcijų demonstravimas ir kiti renginiai.

Parodoje "Moters kodas":

 • Net trys dienos aktualiausių mados, stiliaus ir grožio naujienų.
 • Daugiau nei 100 parodos dalyvių pristato: profesionalią, dekoratyvinę kosmetiką, nagų, plaukų ir grožio paslaugas, parfumeriją, trikotažo, tekstilėsgaminius, bižuteriją, galanteriją, madingus aksesuarus, sveikatingumo produktus ir kt.
 • Išskirtiniai Kalėdų dovanų pasiūlymai!
 • Mados ir grožio renginiai. Dizainerių kolekcijų pristatymas.
 • Konferencijos, konsultacijos ir aktualūs seminarai.
 • Kūno tapybos čempionatas „Šepetėlių kovos“.

Parodos temos:

 • grožis: profesionali, dekoratyvinė, natūrali kosmetika, plaukų, nagų priežiūros priemonės, grožio, masažo salonai, kosmetologija, ilgalaikis makiažas, kirpyklų ir kosmetikos salonų įranga, kvapų terapija ir t.t.
 • mada, stilius: tekstilės, trikotažo, odos, kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, juvelyrika, bižuterija, aksesuarai, galanterija, avalynė.
 • moters pomėgiai: laisvalaikis, sportas, sveikatingumas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: tel. +370 37 792985 ar el. paštu klaipeda@expo.lt

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

MAKE UP FOR EVER    Ι    2.10
MAKE UP FOR EVER – tai makiažo meistrų grupė, įkvėpta meilės pažangiausiam grožiui. Siūlydamas aukštos kokybės makiažo priemones, skirtas kiekvienam, mūsų ženklas su kiekvienu produ

MAKE UP FOR EVER – tai makiažo meistrų grupė, įkvėpta meilės pažangiausiam grožiui. Siūlydamas aukštos kokybės makiažo priemones, skirtas kiekvienam, mūsų ženklas su kiekvienu produktu skleidžia unikalią aistrą.

 
IN HOUSE PARFUMS    Ι    3.1
„IN HOUSE PARFUMS“ pristato naujieną Lietuvoje. Prabangius, itin aukštos kokybės 6 skirtingus nišinius unisex aromatus, su kuriais galėsite susipažinti šios parodos metu. Šie kvepalai buvo

"IN HOUSE PARFUMS" pristato naujieną Lietuvoje. Prabangius, itin aukštos kokybės 6 skirtingus nišinius unisex aromatus, su kuriais galėsite susipažinti šios parodos metu. Šie kvepalai buvo gaminami Dubajuje, panaudojant išskirtines žaliavas iš Prancūzijos. Siekiant išgauti aukščiausios kokybės kvepalus buvo pasitelkti geriausi parfumeriai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį šiame versle. "IN HOUSE PARFUMS" liniją sudaro 6 skirtingos rūšies prabangūs aromatai, kurių nesumaišysite su jokiais kitais kvepalais. Gamybos procese buvo atsižvelgta į vieną iš kriterijų – išskirtinumą. Mūsu pagrindinis tikslas – patenkinti išrankiausius kvepalų gurmanų poreikius, kurie išsiilgo naujų ir niekur neužuostų aromatų.

 

AROMATIC 89    Ι    4.9
Aromatic •89• tai prabangių, itin aukštos kokybės namų kvapų gamintojas Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2016 metais nuo vienintelio darbuotojo ir per trumpą laiką išaugome į stiprią,

Aromatic •89• tai prabangių, itin aukštos kokybės namų kvapų gamintojas Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2016 metais nuo vienintelio darbuotojo ir per trumpą laiką išaugome į stiprią, draugišką, komandą. Padarėme didžiulį proveržį Lietuvos rinkoje ir džiaugiames turėdami galimybę plėstis ir Europoje. Visą savo dėmesį telkiame į produkto kokybę. Mums svarbu, kad kiekvienas prisijungęs partneris dirbtų pelningai, o klientai būtų patenkinti produkto kokybe visu 100%.

 
MICABEAUTY COSMETICS    Ι    2.1
MICAbeauty Cosmetics – šios kosmetikos paslaptis – unikali sudėtis, ir inovatyvūs sprendimai, kurie leidžia prekės ženklui išlikti mineralinės kosmetikos lyderiu tarptautinėje rinkoje

MICAbeauty Cosmetics – šios kosmetikos paslaptis - unikali sudėtis, ir inovatyvūs sprendimai, kurie leidžia prekės ženklui išlikti mineralinės kosmetikos lyderiu tarptautinėje rinkoje. MicaBeauty dekoratyvinėje linijoje NEnaudojamas talkas, dirbtiniai dažikliai, konservantai, mineraliniai aliejai ar kiti odai svetimi ingredientai, todėl ši linija yra tartum perversmas šiuolaikiniame makiažo pasaulyje. MicaBeauty įrodo, kad visiškai nereikia chemikalų norint sukurti net ir pačius ryškiausius įvaizdžius. Taip pat Jūsų laukia naujovės iš veido priežiūros priemonių, ir ne tik.

  

KIRPYKLOMS.LT    Ι    1.10
Parodoje ,,Moters kodas 2022″ pristatysime naujausius, inovatyviausius plaukų elektros įrankius bei tvarią ir gyvūnams draugišką plaukų kosmetiką. Atvykite susipažinti, išbandyti Jus d

Parodoje ,,Moters kodas 2022" pristatysime naujausius, inovatyviausius plaukų elektros įrankius bei tvarią ir gyvūnams draugišką plaukų kosmetiką. Atvykite susipažinti, išbandyti Jus dominančius plaukų įrankius ir gaukite, tik šiai parodai skirtas, ypatingas nuolaidas.

MY LIFE FORCE    Ι    1.6
MyLifeForce – Lietuviškas prekės ženklas papildų rinkoje. Mūsų tikslai : Produktų veiksmingumas Sudedamųjų dalių kokybė ir natūralumas Pasitikėjimo papildais skatinimas geromis patirtim

MyLifeForce – Lietuviškas prekės ženklas papildų rinkoje.

Mūsų tikslai :

 • Produktų veiksmingumas
 • Sudedamųjų dalių kokybė ir natūralumas
 • Pasitikėjimo papildais skatinimas geromis patirtimis

Šie maisto papildai sukurti atsižvelgus į ilgametes tradicijas ir lietuvių sukauptą vaistažolininkystės paveldą. Kuriant receptus konsultuojamės su biochemijos srities specialistais bei agronomijos mokslo daktare ir Lietuvos mokslo premijos biomedicinos ir žemės ūkio mokslų srityje laimėtoja, dėl cheminių komponentų suderinamumo ir augalų vaistinių savybių poveikio. Remiamės medicininėmis žmogaus fiziologinių procesų žiniomis, siekdami efektyvumo bei realios naudos Jūsų sveikatai.

 MyLifeForce maisto papildai yra tinkami vegetarams ir veganams.

Parodos ‘’Moters kodas 2022’’ metu visai produkcijai, įskaitant ir premium linijos produktus, taikomos išskirtinės akcijos bei pasiūlymai !

Rūpinkitės savo gyvenimo jėga su MyLifeForce!

ZOLA.LT    Ι    4.10
ZOLA Profesionali antakių ir blakstienų priežiūra. Antakių dizainui nuo A iki Z. Naujos kartos kreminiai dažai, Henna. Blakstienų ir antakių laminavimo produkcija. Botoksas antakiams ir blakst

ZOLA Profesionali antakių ir blakstienų priežiūra.

Antakių dizainui nuo A iki Z. Naujos kartos kreminiai dažai, Henna. Blakstienų ir antakių laminavimo produkcija. Botoksas antakiams ir blakstienoms. Produktai skirti ne tik darbui, bet ir pardavimo linija su kuria galima padidinti savo pajamas.

NAUJOS KARTOS DAŽAI SU KOLAGENU

Permanentiniai dažai, tausojantys dėl švelnaus naujos kartos DMAMP ULTRA PC šarmo, tačiau dėl padidėjusio dažų skaičiaus plaukams ir odai suteikiantys ryškią sultingą spalvą.

BIONYX    Ι    5.1
Bionyx- profesionali, natūrali veido ir kūno kosmetika su koloidine platina. Bionyx siūlo prabangų odos gaminių asortimentą, kuris pakeis jūsų požiūrį į odos priežiūrą.

Bionyx- profesionali, natūrali veido ir kūno kosmetika su koloidine platina. Bionyx siūlo prabangų odos gaminių asortimentą, kuris pakeis jūsų požiūrį į odos priežiūrą.

GRATiAE COSMETICS    Ι   
GRATiAE Cosmetics –  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno prie

GRATiAE Cosmetics -  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno priežiūrai. Terminis vanduo – prisotintas ypatingai koncentruotais mikroelementais bei mineralais turi ypatingų savybių odos regeneracijai bei atsinaujinimui. Didžioji dauguma Gratiae produktų skirti brandžiai odai, ir yra naudojami ne kaip prevencinė (anti-aging), o kaip atstatomoji, regeneruojamoji priemonė (skin repair). Svarbu paminėti ir tai, kad visi produktai turi ISO ir GMP sertifikatus, yra holistiškai subalansuoti ir draugiški aplinkai: pakuotės yra tinkamos perdirbimui.

PREMIER BALTIC    Ι    3.4
PREMIER by Dead Sea – tai ne tik kosmetika. Tai – mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos s

PREMIER by Dead Sea - tai ne tik kosmetika. Tai - mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje. Skaičiuojame trisdešimtus metus pasaulyje, bei dvyliktus metus - Lietuvoje. Mūsų tikslas - sujungti Negyvosios jūros teikiamus stebuklus su aukščiausio lygio technologijomis. Kviečiame užeiti į mūsų stendą ir patiems įsitikinti. Šiemet Jūsų laukia ne tik pamėgtos priemonės, bet ir dar daugiau naujovių iš Premier PRESTIGE ir SUPREME kosmetikos serijos priemonių.

 

BEAUTYFUR FASHIONS    Ι    9.1
Nepriklausomai nuo skonio, „Beautyfur Fashions“ paltų, kailinių ir kitų kailio aksesuarų asortimente tikrai rasite ką pasirinkti. Išskirtinio dizaino gaminiams suteikiamas garantinis aptarna

Nepriklausomai nuo skonio, „Beautyfur Fashions“ paltų, kailinių ir kitų kailio aksesuarų asortimente tikrai rasite ką pasirinkti. Išskirtinio dizaino gaminiams suteikiamas garantinis aptarnavimas. Pageidaujant drabužiai siuvami ir pagal individualius užsakymus. Šio sezono top gaminys – „Teddy“ stiliaus paltai. Šilti, patogūs ir jaukūs. Rinkitės savo mėgstamas spalvas, ilgį ar jums geriausiai tinkantį modelį. Parodos metu paltams taikysime 10 proc. nuolaidą! Taip pat bus pristatomi naujausi kepurių, šalikų, pirštinių modeliai. Visi aprangos priedai – rankų darbo, šilti, stilingi, lengvai prižiūrimi.

BOKU    Ι    7.12
Parodoje pristatysime natūralią ir ekologišką kūno kosmetiką iš Libano. Nuostabūs šleifiniai kvapai nepalieka abejingų, produktų tekstūra, sudėtis ir poveikis nuostabus. Taip pat CBD kosm
Parodoje pristatysime natūralią ir ekologišką kūno kosmetiką iš Libano. Nuostabūs šleifiniai kvapai nepalieka abejingų, produktų tekstūra, sudėtis ir poveikis nuostabus. Taip pat CBD kosmetikos mylėtojams pristatysime kosmetiką su CBD aliejai, vonios burbulus, kūno aliejus ir veido kosmetiką.
  
 
 
EG BLIUZAS    Ι    7.6
EG BLIUZAS – unikalūs laisvalaikio drabužiai, sukurti su meile moterims, vyrams ir vaikams, iš organinės medvilnės audinio, siuvinėti su Swarovski kristalais. Madingi ir stilingi, išskirt

EG BLIUZAS - unikalūs laisvalaikio drabužiai, sukurti su meile moterims, vyrams ir vaikams, iš organinės medvilnės audinio, siuvinėti su Swarovski kristalais. Madingi ir stilingi, išskirtinės kokybės drabužiai, su kuriais ir svečiuose jausite namų jaukumą bei šilumą!

BED&COLOURS    Ι    7.10
Parodoje pristatysime savo patalynę, siuvamą iš Itališkų audinių. Italija diktuoja net tik drabužių mados tendencijas, bet ir patalynės užvalkalų raštus. Esame vieninteliai Lietuvoje galė

Parodoje pristatysime savo patalynę, siuvamą iš Itališkų audinių. Italija diktuoja net tik drabužių mados tendencijas, bet ir patalynės užvalkalų raštus.

Esame vieninteliai Lietuvoje galėdami pasiūlyti tokį platų asortimentą patalynės užvalkalų audinių.

WENDYKEI    Ι    5.6
Wendy Kei – tai pilna drabužių spinta dinamiškai ir įvairiapusei moteriai. Šiems drabužiams būdingos apimtys ir be dydžio požiūris , patenkina pačių įvairiausių asmenybių poreikiu

Wendy Kei - tai pilna drabužių spinta dinamiškai ir įvairiapusei moteriai. Šiems drabužiams būdingos apimtys ir be dydžio požiūris , patenkina pačių įvairiausių asmenybių poreikius ir suteikia galimybę įvairiapusiškai ir šiuolaikiškai formuoti savo stilių.

Tarptautinio įkvėpimo įkvėptas dizainas kartu su “Made in Italy “ kokybe yra sukurtas naudojant daugybę mini kolekcijų, kurios pristatomos ištisus metus be griežto sezoniškumo. Modeliai yra visada atnaujinami. Nesvarbu ar tai būtų verslo susitikimas, ar laisvalaikis su draugais, Wendy Kei bus sąjungininkas , kuriuo visada galite pasikliauti.

URBAHIA    Ι    7.7
N. Jakimenko komercinė firma parodoje pasiūlys moteriškų rūbų, trikotažinius gaminius, bižuteriją ir odines „FREDERIC“ firmos rankines iš Prancūzijos. Pristatysime šiuos prekinius žen

N. Jakimenko komercinė firma parodoje pasiūlys moteriškų rūbų, trikotažinius gaminius, bižuteriją ir odines „FREDERIC" firmos rankines iš Prancūzijos. Pristatysime šiuos prekinius ženklus : „URBAHIA" - prancūzų dizainerio GIJOMO GAVERJO (GUILLAUME GAVEREUX) puikios kokybės paltai, striukės su mikrofibros pašiltintu audiniu. Rūbai skirti šiuolaikinėms moterims ir vyrams, kurie nori būti madingi, puikiai jaustis ir būti apsaugoti nuo vėjo, lietaus ir šalčio. Rūbai pasiūti iš kvėpuojančio ir vandeniui atsparaus audinio. Rūbai išsiskiria nepriekaištinga kokybe, ilgaamžiškumu. Naujena -kelnės paspirtukui arba motociklui. EVA KAYAN - prancūzų dizainerių rūbai moterims, skirti kiekvienai madingai moteriai, kuri nori būti mados viršūnėje. EVA KAYAN ženklo kryptis yra nuo klasikos iki „rok-šik". NAUJENA - rūbai iš eko odos - džersi. Drabužiai komfortiški, patogūs, priešingai nei rūbai iš tikros odos. POTIS VERSO - lenkų dizainerių rūbai. Šiuo ženklu prekiaujama tarptautinėse parodose. Pasižymi gera kokybe, madingi modeliai, puikūs pirkėjų atsiliepimai. POTIS VERSO - tai rūbai visiems gyvenimo atvėjams.

POMO    Ι    1.4
POMO U-formos vaikiški elektriniai dantų šepetėliai vaikams nuo 2 iki 12 metų. Ergonomiškas ir universalus U formos silikoninė galvutė atitinka vaikų dantų burnos lanką ir mechaniką, užti
 • POMO U-formos vaikiški elektriniai dantų šepetėliai vaikams nuo 2 iki 12 metų.
 • Ergonomiškas ir universalus U formos silikoninė galvutė atitinka vaikų dantų burnos lanką ir mechaniką, užtikrinančio 360 laipsnių valymą.
 • Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos - maistinio silikono. Saugi medžiaga, bekvapė, saugu naudoti vaikams.
 • Silikoninė šepetėlio galvutė yra atspari aukštai temperatūrai ir gali būti sterilizuojama.
 • Patogi rankena: animuota elektrinio U-formos dantų šepetėlio korpusas pagamintas iš kokybiško plastiko, tvirtas ir patvarus; Valant dantis galima tvirtai laikyti, yra tokio dydžio, kad tilptų vaiko rankai, lengvas ir patogus naudoti.
 • Mieli animaciniai dizainai: miela ir įdomi dantų šepetėlio išvaizda skatina vaikus labiau domėtis valytis dantis. Tai padės jūsų vaikui ilgiau valytis dantis, padidins vaikų susidomėjimą ir ugdys įprotį rūpintis dantų priežiūra bei sveikata.
 • Mielas gyvūnų dizainas yra mėgstamiausias vaikų, jis gali padėti padidinti vaikų susidomėjimą valytis dantis ir ugdyti įprotį rūpintis dantų sveikata.
 • Mūsų vaikiškas garsinis dantų šepetėlis turi IPX7 vandeniui atsparų sandarinimo dizainą, jį saugu naudoti net duše 1 įkrovimo metu elektrinis dantų šepetėlis gali būti naudojamas nepertraukiamai 2 savaites, taupantis energiją ir tausojantis aplinką, patogus naudoti namuose ar kelionėse. Šepetėlyje yra integruotas 45sek. laikmatis kiekvienai iš 6 programų.
 • Automatinė atminties funkcija gali įsiminti vartotojo įpročius.
 • Rekomendacijos: Siekiant geriau apsaugoti burnos higieną, rekomenduojame dantis valytis du kartus per dieną, o šepetėlo galvutę keisti kas 3 mėnesius.
MONAT    Ι    4.6
Plaukų atstatymas Veido odos problemu sprendimas Kūno priežiūra Sveikata iš vidaus Mes naudojame tik saugias ir kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis Mes draugiški veganams ir sertifikuoti
 • Plaukų atstatymas
 • Veido odos problemu sprendimas
 • Kūno priežiūra
 • Sveikata iš vidaus
 • Mes naudojame tik saugias ir kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis
 • Mes draugiški veganams ir sertifikuoti ,,Leaping Bunny’’
MARABIKA    Ι    1.2
Marabika pristato savo pirmuosius arabiškus kvepalus – Portrait Marabika! Kvepalai gavosi tobulai tobuli, kadangi buvo kurti su begalinę meilę arabiškai parfumerijai kartu su geriausiai arab

Marabika pristato savo pirmuosius arabiškus kvepalus - Portrait Marabika! Kvepalai gavosi tobulai tobuli, kadangi buvo kurti su begalinę meilę arabiškai parfumerijai kartu su geriausiai arabų parfumeriais. Portrait Marabika Exclusive Niche Perfume aromatas labai stiprus, šleifinis ir labai atpažistamas. Kvepaluose dominuoja damasko rožė, pipirai, juodieji serbentai, smilkalai, sandalmedis ir pačiulis. Portrait Marabika virsta nuostabiu grožio, švelnumo ir šiek tiek mistikos atvaizdu, kuris užtikrintai matomas per nuostabią uogų, medienos ir gėlių natų jausmingumo energiją. Rytietiškas skonio kokteilis virsta prašmatnia puošmena ir bet kokios išvaizdos papildymu. Susipažinti su aromatu ir pasinaudoti fantastiškai geru pasiūlymu įsigyti šį nuostabų aromatą galėsite parodos metu.

Iki malonių arabiškų kvapų atradimų.

JIKONA    Ι    8.10
Aš esu Jūratė, daug kas mane žinote iš kūrybinio dueto MadosIKONA. O kas dar ne, bus malonu susipažinti. Trumpai apie save esu gyvūnėlių mylėtoja, rūbų kūrėja, LietuvosDizainosąjungos

Aš esu Jūratė, daug kas mane žinote iš kūrybinio dueto MadosIKONA. O kas dar ne, bus malonu susipažinti. Trumpai apie save esu gyvūnėlių mylėtoja, rūbų kūrėja, LietuvosDizainosąjungos narė. Mano kūryboje nėra aktualu nei amžius, nei dydis, aktualiausia jausmas ir potyris. Didelį dėmesį skiriu medžiagų natūralumui, žemiškų spalvų harmonijai, rūbo praktiškumui ir patogumui. Su meile kurtas rūbas visada skleidžia didesnę šilumą ir kur kas labiau traukia aplinkinių dėmesį.

BEAUTÉ PACIFIQUE    Ι    3.10
Danijos dermatologinės kosmetikos prekinis ženklas Beauté Pacifique pirmą kartą Lietuvoje pristatys savo naujausią šedevrą Symphonique 45+ liniją su 6 skirtingų vitamino A formų. Mes garant

Danijos dermatologinės kosmetikos prekinis ženklas Beauté Pacifique pirmą kartą Lietuvoje pristatys savo naujausią šedevrą Symphonique 45+ liniją su 6 skirtingų vitamino A formų. Mes garantuojame aukščiausio vitamino A koncentraciją kosmetikoje! Mūsų produktus rekomenduoja Lazerplastikas klinika Latvijoje bei daugelis pasaulio žinomų dermatologų. Beauté Pacifique brendas nesako, kokie geri mūsų produktai, o įrodo tai! Su DermaScan ultragarsiniu aparatu bus matomi rezultatai prieš ir po.

Kolageno odos tankio tyrimas. Saulės pažeidimai, amžiaus pakitimai, apsauginio odos sluoksnio tyrimas. Odos diagnostika DermaScan (Danija) padėda parinkti tinkamus odos senėjimą stabdančius produktus ir procedūrų efektivumą. Beauté Pacifique atstovas praves individualią konsultacija ir jos metu parengs odos priežiūros ir atstatymo programą. Bus parinkti tinkamiausi produktai ir vertingos dovanos. Parodoje dalyvaus Baltijos šalių atstovas. Mes atliksime odos ultragarsinę diagnostiką su DermaScan aparatu, kuris nustatys jūsų odos būklę iki 3mm į odos gylį . Matysite savo epidermio būklė, kolageno skaidulų tankį, saulės pažeidimus odoje, bei odos senėjimo procesus . Taip pat galima bus įsigyti ribotą skaičių Smphonique 45+ produktų , kurių kituose Baltijos šalyse dar nėra. Užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www. BePa.lv visų pirkėjų laukia vertingos dovanos.

WONDER COSMETIC    Ι    2.4
Wonder Cosmetic – tai virtuali paroda antakių ir blakstienų specialistams, aktyvi 365 dienas per metus ir 24 valandas per parą. Šį kartą susitikime realybėje! „Moters kodas“ parodos m

Wonder Cosmetic - tai virtuali paroda antakių ir blakstienų specialistams, aktyvi 365 dienas per metus ir 24 valandas per parą. Šį kartą susitikime realybėje! „Moters kodas“ parodos metu kiekviena lankytoja galės pasipuošti blakstienų ir antakių laminavimo procedūra. Pristatysime vieną didžiausių produktų pasirinkimų blakstienų specialistėms, kiekvienos lankytojos laukia malonios dovanos. Auk, diskutuok ir tobulėk kartu su Wonder Cosmetic!