„Kalėdų magija 2023“ Klaipėdoje

Parodos

KALĖDŲ MAGIJA 2023

Data: 2023 lapkričio 24–26 d.

Vieta: Švyturio arena, Klaipėda

Parodos darbo laikas: lapkričio 24-25 d. 10.00-18.00, lapkričio 26 d. 10.00-16.00.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / studentams – pateikus pažymėjimą / vaikams iki 14 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai. * The ticket is for one visit to the exhibition. * The ticket is non-refundable. * For the disabled / seniors / with a POLA card / students – upon presentation of a certificate / children up to 14 years old (only with adult supervision)  – free of charge.

 

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis. Jau lapkričio 24-26 dienomis, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, lankytojus pasitiks Kalėdų temai ir dovanų idėjoms įgyvendinti skirta ekspozicija.

Ruoštis Kalėdoms ir galvoti apie artimuosius – niekada ne per anksti. Ši paroda – tai puikiausia proga šiais metais neatidėlioti kalėdinio pasiruošimo ateičiai, o pasirūpinti, kuo po magiška žaliaskare nudžiuginti savo artimuosius – pirmiesiems.

Specialiai šventiniam pasiruošimui skirtoje zonoje, lankytojų lauks Kalėdų dovanų idėjos, dekoracijos ir interjero detalės bei itin platus asortimentas ir kitų, nuo kalėdinės nuotaikos neatsiejamų produktų – maisto, užkandžių bei gėrimų. Platus kalėdinių dovanų asortimentas padės užsitikrinti, kad bene kiekvienas mugės „Kalėdų magija 2023“ lankytojas čia ras kažką ne tik dovanoms po žaliaskare, bet ir šventiniam stalui: papuošti, paskanauti ar išragauti.

Mugės „Kalėdų magija 2023“:

  • net trys dienos aktualiausių šio sezono Kalėdinių dekoracijų ir spalvų – viskas vienoje vietoje;
  • itin platus prekių asortimentas – tam, kad kiekvienas lankytojas čia rastų ir įsigytų tai, kas nudžiugins jų artimuosius;
  • specialūs pasiūlymai lankytojams – kad Kalėdų dovanomis rūpintis būtų ne tik smagu, bet ir draugiška piniginei;
  • lankantieji parodą „Kalėdų magija 2023“ nemokamai galės apsilankyti ir parodoje „Moters kodas 2023“.

Mugės „Kalėdų magija 2023“ temos:

  • kalėdinių dovanų idėjos: specialūs šventinių dovanų rinkiniai, dovanų pakavimo priemonės ir produktai, kalėdiniai drabužiai ir aksesuarai;
  • kalėdinis namų dekoras: interjero dekoracijos, šventinis stalo dekoras, kalėdinės eglutės bei jų dekoras;
  • kalėdiniai užkandžiai bei gėrimai: saldumynai, kepiniai, užkandžiai, arbatos, kiti gėrimai.
 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 37 792985 arba el. paštu klaipeda@expo.lt

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos dalyviai

EDUARDS SEVCS - Stendas K15 (2 a. salė)

Adresas: Latvija / Latvia

Tel.: +370+371-20-020-517

El.paštas: eduard.sevc@gmail.com

Svetainė:

Carnauba jewelry cosmetic, makeUmake cosmetic.

EKOŠYPSENA UAB - Stendas K27 (2 a. salė)

Adresas: Viesulo G. 6-2, Romainių Kaimelės k., Kauno r., LT-54306, Lithuania

Tel.: +370 646 83615

El.paštas: info@ecosmile.lt

Svetainė: www.ecosmile.lt

Ypatingai aukštos kokybės ir natūralios sudėties burnos priežiūros priemonės iš Naujosios Zelandijos ir Japonijos. Paruošti dovanų rinkiniai draugui, šeimai ar kolegai. Burnos higienos patarimai bei individualus dovanėlių parinkimas bei pakavimas vietoje.Oral care products of extremely high quality and natural composition from New Zealand and Japan. Ready-made gift sets for a friend, family or colleague. Oral hygiene advice and individual gift selection and packaging on site.

FARMACIJOS ĮMONĖS "POLPHARMA" ATSTOVYBĖ - Stendas K7 (2 a. salė)

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, LT-44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

Beotebal - produktas skirtas silpnių ir slenkančių plaukų problemai spręsti.Beotebal is a product designed to solve the problem of weak and falling hair.

GINELEVIČIUS DAINIUS - Stendas K30 (2 a. salė)

Adresas: Vandžiogalos g. 8, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370 650 96732

El.paštas: gineleviciene.v@gmail.com

Svetainė:

Vytinti, rukyti mėsos gaminiai.Cured, smoked meat products.

GRAFUS UAB - Stendas K8 (2 a. salė)

Adresas: Lomsodžio 26, Šukaičių kaimas, Klaipėdos raj. Šukaičiai, LT-92337, Lithuania

Tel.: +370(600)56-347

El.paštas: gretagauryliute@gmail.com

Svetainė: www.homeshop.lt

CF Candle Family - lietuviškas prekės ženklas ir šeimos verslas, kuriame gimsta nuostabiais aromatais dvelkiančios rankų darbo dovanos, žvakės, namų ir automobilių kvapai. 2017 metais, Klaipėdoje, prie mažo vaško kaitinimo puodo, gimė CF Candle Family projektas. Pirmiausia vizija mūsų mintyse, vėliau šimtai valandų kruopštaus darbo. Atradimo džiaugsmai ir nusivylimai lydėjo mus šioje kėlionėje ir toliau mus veda pirmyn. Esame laimingi, kad CF tapo mūsų šeima, o čia gimstantys kūriniai teikia džiaugsmą Jums ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje. Ačiū, kad esate kartu...- CF KOMANDACF Candle Family - a Lithuanian brand and family business, which produces handmade gifts, candles, home and car scents with wonderful aromas. In 2017, the CF Candle Family project was born in Klaipėda, near a small wax heating pot. First the vision in our mind, then hundreds of hours of painstaking work. The joys and disappointments of discovery have accompanied us on this journey and continue to drive us forward. We are happy that CF has become our family, and the creations created here bring joy to you not only in Lithuania, but all over the world. Thanks for being with us...- CF TEAM

IZABELLA UAB - Stendas K37 (2 a. salė)

Adresas: Baltijos prosp. 73-19, Klaipėda, LT-94121, Lithuania

Tel.: +370(678)10-855

El.paštas: raimundakruveliene@gmail.com

Svetainė:

Nano technologijų šluostės namų, automobilių, gyvūnų valymui naudojant tik šluostes ir vandenį, Namai be chemijos. Kūno priežiūra be prausiklių, tik su šluostukais ir vandeniu.Nano technology cloths for cleaning houses, cars, animals using only cloths and water, Home without chemicals. Body care without cleansers, only with wipes and water.

K.SERVUTIENĖS MB - Stendas K4 (2 a. salė)

Adresas: Rudausių Sodų 11-oji gatvė, Vilnius, LT-10106, Lithuania

Tel.: +370(610)66-400

El.paštas: kristina.bendikaite@gmail.com

Svetainė:

Nerti krepšai, apyrankės bei kambarinės tapkės.Crocheted bags, bracelets and room slippers.

KRISNAKAS MB - Stendas

Adresas: Draugystės g. 17-1, Kaunas, LT-51229, Lithuania

Tel.: +370(656)88-994

El.paštas: krisnakas.prieskoniai@gmail.com

Svetainė: FaceBook Krisnakas

LANEVA UAB - Stendas K25 (2 a. salė)

Adresas: Partizanų g. 61-806, Kaunas, LT-95718, Lithuania

Tel.: +370(683)92-931

El.paštas: lanevalt@gmail.com

Svetainė:

Becukrė sezamų sėklų chalva, sezamų sėklų chalva diabetikams, saulėgrąžų, žemės riešutų chalva, lukumas.Sugar-free sesame seed halva, sesame seed halva for diabetics, sunflower, peanut halva.

MARIAUS POCIAUS INDIVIDUALI VEIKLA - Stendas K26 (2 a. salė)

Adresas: Jurbarko pl. 351. Antalkių km., Kauno r, Kauno r., LT-54217, Lithuania

Tel.: +370(619)61-958

El.paštas: info@putinusirupas.lt

Svetainė: www.putinusirupas.lt

Putinų sirupas, pagamintas iš natūralių 100 proc putinų uogų sulčių ir medaus. Putinukai- nuostabūs guminukai su gausiu vitamino c kiekiu.Snowberry syrup made from natural 100% snowberry juice and honey. Putinukas - wonderful gummies with a large amount of vitamin C.

MĖLYNĖ UAB - Stendas K19 (2 a. salė)

Adresas: Sodų g. 5, Kauno r., LT-54334, Lithuania

Tel.: +370 683 44385

El.paštas: info@melyne.lt

Svetainė: http://www.natureselement.lt/

Siekiame, kad kiekvienas “Nature’s element” produktas būtų ne tik skanus, bet ir maksimaliai naudingas žmogaus sveikatai. Produktai gaminami bendradarbiaujant su mokslininkais, kurių taikomų inovatyvių liofilizacijos technologijų dėka išsaugomi visi natūraliai produktuose esantys vitaminai ir kitos biologiškai vertingos medžiagos. Siekdami aukščiausios kokybės daugiausia dirbame su vietinių ūkininkų išaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis bei prieskoniniais augalais, o gamybos procese nenaudojame jokių sintetinių dažiklių bei konservantų.Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume dideliame šaltyje technologija. Proceso metu iš uogų, vaisių, daržovių ar prieskoninių augalų pašalinamas tik vanduo, tačiau išsaugoma natūrali spalva, skonis, aromatas bei visos biologiškai aktyvios ir organizmui naudingos medžiagos – vitaminai, fermentus. Tekstūra pasidaro lengvai traški ir puri. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai; išsaugoma 100% natūraliai produktuose esančių vitaminų ir medžiagų biologiškai reikalingų žmogaus organizmui.

MERCIS MB - Stendas K39 (2 a. salė)

Adresas: Panevėžio 8c-2, Šiauliai, LT-76139, Lithuania

Tel.: +370(677)62-791

El.paštas: viamercis@gmail.com

Svetainė:

"Mercio sūriai" Rankų darbo sūriai, alyvuogės.Handmade cheeses, olives.

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas K24 (2 a. salė)

Adresas: Vingio g. 57, Kauno raj., LT-54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: Tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Dovanų rinkiniai iš sveikuoliškų produktų (Imbieriniai Shotai, putinų sirupas, šaltalankių tyrės, svarainių sultys), gurmaniška linija , raw vaisių lakštukai (be jokių priedų).Gift sets from healthy products (Ginger Shots, snowberry syrup, sea buckthorn puree, quince juice), gourmet line, raw fruit bars (without any additives).

MYLIU EKOMAISTĄ MB - Stendas K20

Adresas: Lazdynėlių g. 38B-50, Vilnius, LT-04126, Lithuania

Tel.: +370(679)51-251

El.paštas: info@loveko.lt

Svetainė: www.loveko.lt

Sveika mityba turi virsti maloniu įpročiu! Maitintis sveikai šiandienos pasaulyje nėra sudėtinga, tačiau dauguma žmonių pavargsta nuolat galvoti kokius produktus pasirinkti, o pavargę nuo nuolatinių svarstymų grįžta prie senojo maitinimosi tipo. Mes norėtume palengvinti šį darbą ir pasiūlyti Jums sveikas, maistingas ir natūralias alternatyvas. O rinktis su Loveko alternatyvas be galo lengva, nes skoniu jos nenusileidžia saldumynams! Unikalaus apdirbimo dėka mūsų džiovintuose vaisiuose ir pastilėse išsaugomas tikrų vaisių skonis ir aromatas, tačiau mėgaudamiesi tokiais saldumynais nevalgote papildomo cukraus, bet džiaugiatės visomis vaisiuose esančiomis vertingomis medžiagomis. Užkandžiavimas ilsintis tampa visai kitokia veikla, kai žinote, kad kremtate ne „nuodėmingus“ sintetinius priedus, o vaisius, kuriuose vitaminai, mineralai, ląsteliena sveikatina Jūsų organizmą!

NORVELINA UAB - Stendas

Adresas: Svirno g. 2, Kauno r., LT-54341, Lithuania

Tel.: +370 601 54837

El.paštas: renginiai.norvelina@gmail.com

Svetainė:

Rūkinti, vytinti mėsos gaminiai.Smoked, cured meat products.

PRIESKONIŲ AMBASADA UAB - Stendas K10 (2 a. salė)

Adresas: Vokiečių 22, Vilnius, LT-01130, Lithuania

Tel.: +370(655)77-353

El.paštas: info@7in.lt

Svetainė:

Arbata, prieskoniai, pagardai, dovanos.Tea, spices, condiments, gifts.

SENKUS EDVINAS - Stendas K38 (2 a. salė)

Adresas: Kęstučio 7-8, Marijampolė, LT-68308, Lithuania

Tel.: +370(670)69-099

El.paštas: senkusedvinas@gmail.com

Svetainė: www.seraperfume.lt

Išskirtiniai rankų darbo mediniai automobiliniai oro gaivikliai ir Kalėdiniai dovanų rinkiniai.Exclusive handmade wooden car air fresheners and Christmas gift sets.

STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSAS MB - Stendas K18 (2 a. salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(615)61-359

El.paštas: egle@zaliasisauksas.lt

Svetainė:

Švieži maistinių kanapių produktai.Fresh edible hemp products.

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

VVS1 SIA - Stendas K16 (2 a. salė)

Adresas: Rīga, Jūrmalas gatve 99 - 116, LV-1029, Riga, LV-1029, Latvija / Latvia

Tel.: +370+371-27-117-788

El.paštas: siavvs1lv@gmail.com

Svetainė: Holdex.lv

Universal Sharpener for house, office, kitchen, garden. Carnauba wax for glasses.Universalus galąstuvas namams, biurui, virtuvei, sodui. Carnauba vaškas akiniams, stiklams.

SENKUS EDVINAS - Stendas K38 (2 a. salė)

Adresas: Kęstučio 7-8, Marijampolė, LT-68308, Lithuania

Tel.: +370(670)69-099

El.paštas: senkusedvinas@gmail.com

Svetainė: www.seraperfume.lt

Išskirtiniai rankų darbo mediniai automobiliniai oro gaivikliai ir Kalėdiniai dovanų rinkiniai.Exclusive handmade wooden car air fresheners and Christmas gift sets.

EKOŠYPSENA UAB - Stendas K27 (2 a. salė)

Adresas: Viesulo G. 6-2, Romainių Kaimelės k., Kauno r., LT-54306, Lithuania

Tel.: +370 646 83615

El.paštas: info@ecosmile.lt

Svetainė: www.ecosmile.lt

Ypatingai aukštos kokybės ir natūralios sudėties burnos priežiūros priemonės iš Naujosios Zelandijos ir Japonijos. Paruošti dovanų rinkiniai draugui, šeimai ar kolegai. Burnos higienos patarimai bei individualus dovanėlių parinkimas bei pakavimas vietoje.Oral care products of extremely high quality and natural composition from New Zealand and Japan. Ready-made gift sets for a friend, family or colleague. Oral hygiene advice and individual gift selection and packaging on site.

Accordion Panel

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, LT-44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

Beotebal - produktas skirtas silpnių ir slenkančių plaukų problemai spręsti.Beotebal is a product designed to solve the problem of weak and falling hair.

GRAFUS UAB - Stendas K8 (2 a. salė)

Adresas: Lomsodžio 26, Šukaičių kaimas, Klaipėdos raj. Šukaičiai, LT-92337, Lithuania

Tel.: +370(600)56-347

El.paštas: gretagauryliute@gmail.com

Svetainė: www.homeshop.lt

CF Candle Family - lietuviškas prekės ženklas ir šeimos verslas, kuriame gimsta nuostabiais aromatais dvelkiančios rankų darbo dovanos, žvakės, namų ir automobilių kvapai. 2017 metais, Klaipėdoje, prie mažo vaško kaitinimo puodo, gimė CF Candle Family projektas. Pirmiausia vizija mūsų mintyse, vėliau šimtai valandų kruopštaus darbo. Atradimo džiaugsmai ir nusivylimai lydėjo mus šioje kėlionėje ir toliau mus veda pirmyn. Esame laimingi, kad CF tapo mūsų šeima, o čia gimstantys kūriniai teikia džiaugsmą Jums ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje. Ačiū, kad esate kartu...- CF KOMANDACF Candle Family - a Lithuanian brand and family business, which produces handmade gifts, candles, home and car scents with wonderful aromas. In 2017, the CF Candle Family project was born in Klaipėda, near a small wax heating pot. First the vision in our mind, then hundreds of hours of painstaking work. The joys and disappointments of discovery have accompanied us on this journey and continue to drive us forward. We are happy that CF has become our family, and the creations created here bring joy to you not only in Lithuania, but all over the world. Thanks for being with us...- CF TEAM

IZABELLA UAB - Stendas K37 (2 a. salė)

Adresas: Baltijos prosp. 73-19, Klaipėda, LT-94121, Lithuania

Tel.: +370(678)10-855

El.paštas: raimundakruveliene@gmail.com

Svetainė:

Nano technologijų šluostės namų, automobilių, gyvūnų valymui naudojant tik šluostes ir vandenį, Namai be chemijos. Kūno priežiūra be prausiklių, tik su šluostukais ir vandeniu.Nano technology cloths for cleaning houses, cars, animals using only cloths and water, Home without chemicals. Body care without cleansers, only with wipes and water.

MĖLYNĖ UAB - Stendas K19 (2 a. salė)

Adresas: Sodų g. 5, Kauno r., LT-54334, Lithuania

Tel.: +370 683 44385

El.paštas: info@melyne.lt

Svetainė: http://www.natureselement.lt/

Siekiame, kad kiekvienas “Nature’s element” produktas būtų ne tik skanus, bet ir maksimaliai naudingas žmogaus sveikatai. Produktai gaminami bendradarbiaujant su mokslininkais, kurių taikomų inovatyvių liofilizacijos technologijų dėka išsaugomi visi natūraliai produktuose esantys vitaminai ir kitos biologiškai vertingos medžiagos. Siekdami aukščiausios kokybės daugiausia dirbame su vietinių ūkininkų išaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis bei prieskoniniais augalais, o gamybos procese nenaudojame jokių sintetinių dažiklių bei konservantų.Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume dideliame šaltyje technologija. Proceso metu iš uogų, vaisių, daržovių ar prieskoninių augalų pašalinamas tik vanduo, tačiau išsaugoma natūrali spalva, skonis, aromatas bei visos biologiškai aktyvios ir organizmui naudingos medžiagos – vitaminai, fermentus. Tekstūra pasidaro lengvai traški ir puri. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai; išsaugoma 100% natūraliai produktuose esančių vitaminų ir medžiagų biologiškai reikalingų žmogaus organizmui.

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas K24 (2 a. salė)

Adresas: Vingio g. 57, Kauno raj., LT-54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: Tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Dovanų rinkiniai iš sveikuoliškų produktų (Imbieriniai Shotai, putinų sirupas, šaltalankių tyrės, svarainių sultys), gurmaniška linija , raw vaisių lakštukai (be jokių priedų).Gift sets from healthy products (Ginger Shots, snowberry syrup, sea buckthorn puree, quince juice), gourmet line, raw fruit bars (without any additives).

SENKUS EDVINAS - Stendas K38 (2 a. salė)

Adresas: Kęstučio 7-8, Marijampolė, LT-68308, Lithuania

Tel.: +370(670)69-099

El.paštas: senkusedvinas@gmail.com

Svetainė: www.seraperfume.lt

Išskirtiniai rankų darbo mediniai automobiliniai oro gaivikliai ir Kalėdiniai dovanų rinkiniai.Exclusive handmade wooden car air fresheners and Christmas gift sets.

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

VVS1 SIA - Stendas K16 (2 a. salė)

Adresas: Rīga, Jūrmalas gatve 99 - 116, LV-1029, Riga, LV-1029, Latvija / Latvia

Tel.: +370+371-27-117-788

El.paštas: siavvs1lv@gmail.com

Svetainė: Holdex.lv

Universal Sharpener for house, office, kitchen, garden. Carnauba wax for glasses.Universalus galąstuvas namams, biurui, virtuvei, sodui. Carnauba vaškas akiniams, stiklams.

MARIAUS POCIAUS INDIVIDUALI VEIKLA - Stendas K26 (2 a. salė)

Adresas: Jurbarko pl. 351. Antalkių km., Kauno r, Kauno r., LT-54217, Lithuania

Tel.: +370(619)61-958

El.paštas: info@putinusirupas.lt

Svetainė: www.putinusirupas.lt

Putinų sirupas, pagamintas iš natūralių 100 proc putinų uogų sulčių ir medaus. Putinukai- nuostabūs guminukai su gausiu vitamino c kiekiu.Snowberry syrup made from natural 100% snowberry juice and honey. Putinukas - wonderful gummies with a large amount of vitamin C.

MĖLYNĖ UAB - Stendas K19 (2 a. salė)

Adresas: Sodų g. 5, Kauno r., LT-54334, Lithuania

Tel.: +370 683 44385

El.paštas: info@melyne.lt

Svetainė: http://www.natureselement.lt/

Siekiame, kad kiekvienas “Nature’s element” produktas būtų ne tik skanus, bet ir maksimaliai naudingas žmogaus sveikatai. Produktai gaminami bendradarbiaujant su mokslininkais, kurių taikomų inovatyvių liofilizacijos technologijų dėka išsaugomi visi natūraliai produktuose esantys vitaminai ir kitos biologiškai vertingos medžiagos. Siekdami aukščiausios kokybės daugiausia dirbame su vietinių ūkininkų išaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis bei prieskoniniais augalais, o gamybos procese nenaudojame jokių sintetinių dažiklių bei konservantų.Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume dideliame šaltyje technologija. Proceso metu iš uogų, vaisių, daržovių ar prieskoninių augalų pašalinamas tik vanduo, tačiau išsaugoma natūrali spalva, skonis, aromatas bei visos biologiškai aktyvios ir organizmui naudingos medžiagos – vitaminai, fermentus. Tekstūra pasidaro lengvai traški ir puri. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai; išsaugoma 100% natūraliai produktuose esančių vitaminų ir medžiagų biologiškai reikalingų žmogaus organizmui.

GRAFUS UAB - Stendas K8 (2 a. salė)

Adresas: Lomsodžio 26, Šukaičių kaimas, Klaipėdos raj. Šukaičiai, LT-92337, Lithuania

Tel.: +370(600)56-347

El.paštas: gretagauryliute@gmail.com

Svetainė: www.homeshop.lt

CF Candle Family - lietuviškas prekės ženklas ir šeimos verslas, kuriame gimsta nuostabiais aromatais dvelkiančios rankų darbo dovanos, žvakės, namų ir automobilių kvapai. 2017 metais, Klaipėdoje, prie mažo vaško kaitinimo puodo, gimė CF Candle Family projektas. Pirmiausia vizija mūsų mintyse, vėliau šimtai valandų kruopštaus darbo. Atradimo džiaugsmai ir nusivylimai lydėjo mus šioje kėlionėje ir toliau mus veda pirmyn. Esame laimingi, kad CF tapo mūsų šeima, o čia gimstantys kūriniai teikia džiaugsmą Jums ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje. Ačiū, kad esate kartu...- CF KOMANDACF Candle Family - a Lithuanian brand and family business, which produces handmade gifts, candles, home and car scents with wonderful aromas. In 2017, the CF Candle Family project was born in Klaipėda, near a small wax heating pot. First the vision in our mind, then hundreds of hours of painstaking work. The joys and disappointments of discovery have accompanied us on this journey and continue to drive us forward. We are happy that CF has become our family, and the creations created here bring joy to you not only in Lithuania, but all over the world. Thanks for being with us...- CF TEAM

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

GINELEVIČIUS DAINIUS - Stendas K30 (2 a. salė)

Adresas: Vandžiogalos g. 8, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370 650 96732

El.paštas: gineleviciene.v@gmail.com

Svetainė:

Vytinti, rukyti mėsos gaminiai.Cured, smoked meat products.

KRISNAKAS MB - Stendas

Adresas: Draugystės g. 17-1, Kaunas, LT-51229, Lithuania

Tel.: +370(656)88-994

El.paštas: krisnakas.prieskoniai@gmail.com

Svetainė: FaceBook Krisnakas

LANEVA UAB - Stendas K25 (2 a. salė)

Adresas: Partizanų g. 61-806, Kaunas, LT-95718, Lithuania

Tel.: +370(683)92-931

El.paštas: lanevalt@gmail.com

Svetainė:

Becukrė sezamų sėklų chalva, sezamų sėklų chalva diabetikams, saulėgrąžų, žemės riešutų chalva, lukumas.Sugar-free sesame seed halva, sesame seed halva for diabetics, sunflower, peanut halva.

MARIAUS POCIAUS INDIVIDUALI VEIKLA - Stendas K26 (2 a. salė)

Adresas: Jurbarko pl. 351. Antalkių km., Kauno r, Kauno r., LT-54217, Lithuania

Tel.: +370(619)61-958

El.paštas: info@putinusirupas.lt

Svetainė: www.putinusirupas.lt

Putinų sirupas, pagamintas iš natūralių 100 proc putinų uogų sulčių ir medaus. Putinukai- nuostabūs guminukai su gausiu vitamino c kiekiu.Snowberry syrup made from natural 100% snowberry juice and honey. Putinukas - wonderful gummies with a large amount of vitamin C.

MĖLYNĖ UAB - Stendas K19 (2 a. salė)

Adresas: Sodų g. 5, Kauno r., LT-54334, Lithuania

Tel.: +370 683 44385

El.paštas: info@melyne.lt

Svetainė: http://www.natureselement.lt/

Siekiame, kad kiekvienas “Nature’s element” produktas būtų ne tik skanus, bet ir maksimaliai naudingas žmogaus sveikatai. Produktai gaminami bendradarbiaujant su mokslininkais, kurių taikomų inovatyvių liofilizacijos technologijų dėka išsaugomi visi natūraliai produktuose esantys vitaminai ir kitos biologiškai vertingos medžiagos. Siekdami aukščiausios kokybės daugiausia dirbame su vietinių ūkininkų išaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis bei prieskoniniais augalais, o gamybos procese nenaudojame jokių sintetinių dažiklių bei konservantų.Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume dideliame šaltyje technologija. Proceso metu iš uogų, vaisių, daržovių ar prieskoninių augalų pašalinamas tik vanduo, tačiau išsaugoma natūrali spalva, skonis, aromatas bei visos biologiškai aktyvios ir organizmui naudingos medžiagos – vitaminai, fermentus. Tekstūra pasidaro lengvai traški ir puri. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai; išsaugoma 100% natūraliai produktuose esančių vitaminų ir medžiagų biologiškai reikalingų žmogaus organizmui.

MERCIS MB - Stendas K39 (2 a. salė)

Adresas: Panevėžio 8c-2, Šiauliai, LT-76139, Lithuania

Tel.: +370(677)62-791

El.paštas: viamercis@gmail.com

Svetainė:

"Mercio sūriai" Rankų darbo sūriai, alyvuogės.Handmade cheeses, olives.

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas K24 (2 a. salė)

Adresas: Vingio g. 57, Kauno raj., LT-54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: Tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Dovanų rinkiniai iš sveikuoliškų produktų (Imbieriniai Shotai, putinų sirupas, šaltalankių tyrės, svarainių sultys), gurmaniška linija , raw vaisių lakštukai (be jokių priedų).Gift sets from healthy products (Ginger Shots, snowberry syrup, sea buckthorn puree, quince juice), gourmet line, raw fruit bars (without any additives).

MYLIU EKOMAISTĄ MB - Stendas K20

Adresas: Lazdynėlių g. 38B-50, Vilnius, LT-04126, Lithuania

Tel.: +370(679)51-251

El.paštas: info@loveko.lt

Svetainė: www.loveko.lt

Sveika mityba turi virsti maloniu įpročiu! Maitintis sveikai šiandienos pasaulyje nėra sudėtinga, tačiau dauguma žmonių pavargsta nuolat galvoti kokius produktus pasirinkti, o pavargę nuo nuolatinių svarstymų grįžta prie senojo maitinimosi tipo. Mes norėtume palengvinti šį darbą ir pasiūlyti Jums sveikas, maistingas ir natūralias alternatyvas. O rinktis su Loveko alternatyvas be galo lengva, nes skoniu jos nenusileidžia saldumynams! Unikalaus apdirbimo dėka mūsų džiovintuose vaisiuose ir pastilėse išsaugomas tikrų vaisių skonis ir aromatas, tačiau mėgaudamiesi tokiais saldumynais nevalgote papildomo cukraus, bet džiaugiatės visomis vaisiuose esančiomis vertingomis medžiagomis. Užkandžiavimas ilsintis tampa visai kitokia veikla, kai žinote, kad kremtate ne „nuodėmingus“ sintetinius priedus, o vaisius, kuriuose vitaminai, mineralai, ląsteliena sveikatina Jūsų organizmą!

NORVELINA UAB - Stendas

Adresas: Svirno g. 2, Kauno r., LT-54341, Lithuania

Tel.: +370 601 54837

El.paštas: renginiai.norvelina@gmail.com

Svetainė:

Rūkinti, vytinti mėsos gaminiai.Smoked, cured meat products.

PRIESKONIŲ AMBASADA UAB - Stendas K10 (2 a. salė)

Adresas: Vokiečių 22, Vilnius, LT-01130, Lithuania

Tel.: +370(655)77-353

El.paštas: info@7in.lt

Svetainė:

Arbata, prieskoniai, pagardai, dovanos.Tea, spices, condiments, gifts.

STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSAS MB - Stendas K18 (2 a. salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(615)61-359

El.paštas: egle@zaliasisauksas.lt

Svetainė:

Švieži maistinių kanapių produktai.Fresh edible hemp products.

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

GRAFUS UAB - Stendas K8 (2 a. salė)

Adresas: Lomsodžio 26, Šukaičių kaimas, Klaipėdos raj. Šukaičiai, LT-92337, Lithuania

Tel.: +370(600)56-347

El.paštas: gretagauryliute@gmail.com

Svetainė: www.homeshop.lt

CF Candle Family - lietuviškas prekės ženklas ir šeimos verslas, kuriame gimsta nuostabiais aromatais dvelkiančios rankų darbo dovanos, žvakės, namų ir automobilių kvapai. 2017 metais, Klaipėdoje, prie mažo vaško kaitinimo puodo, gimė CF Candle Family projektas. Pirmiausia vizija mūsų mintyse, vėliau šimtai valandų kruopštaus darbo. Atradimo džiaugsmai ir nusivylimai lydėjo mus šioje kėlionėje ir toliau mus veda pirmyn. Esame laimingi, kad CF tapo mūsų šeima, o čia gimstantys kūriniai teikia džiaugsmą Jums ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje. Ačiū, kad esate kartu...- CF KOMANDACF Candle Family - a Lithuanian brand and family business, which produces handmade gifts, candles, home and car scents with wonderful aromas. In 2017, the CF Candle Family project was born in Klaipėda, near a small wax heating pot. First the vision in our mind, then hundreds of hours of painstaking work. The joys and disappointments of discovery have accompanied us on this journey and continue to drive us forward. We are happy that CF has become our family, and the creations created here bring joy to you not only in Lithuania, but all over the world. Thanks for being with us...- CF TEAM

SENKUS EDVINAS - Stendas K38 (2 a. salė)

Adresas: Kęstučio 7-8, Marijampolė, LT-68308, Lithuania

Tel.: +370(670)69-099

El.paštas: senkusedvinas@gmail.com

Svetainė: www.seraperfume.lt

Išskirtiniai rankų darbo mediniai automobiliniai oro gaivikliai ir Kalėdiniai dovanų rinkiniai.Exclusive handmade wooden car air fresheners and Christmas gift sets.

EDUARDS SEVCS - Stendas K15 (2 a. salė)

Adresas: Latvija / Latvia

Tel.: +370+371-20-020-517

El.paštas: eduard.sevc@gmail.com

Svetainė:

Carnauba jewelry cosmetic, makeUmake cosmetic.

GRAFUS UAB - Stendas K8 (2 a. salė)

Adresas: Lomsodžio 26, Šukaičių kaimas, Klaipėdos raj. Šukaičiai, LT-92337, Lithuania

Tel.: +370(600)56-347

El.paštas: gretagauryliute@gmail.com

Svetainė: www.homeshop.lt

CF Candle Family - lietuviškas prekės ženklas ir šeimos verslas, kuriame gimsta nuostabiais aromatais dvelkiančios rankų darbo dovanos, žvakės, namų ir automobilių kvapai. 2017 metais, Klaipėdoje, prie mažo vaško kaitinimo puodo, gimė CF Candle Family projektas. Pirmiausia vizija mūsų mintyse, vėliau šimtai valandų kruopštaus darbo. Atradimo džiaugsmai ir nusivylimai lydėjo mus šioje kėlionėje ir toliau mus veda pirmyn. Esame laimingi, kad CF tapo mūsų šeima, o čia gimstantys kūriniai teikia džiaugsmą Jums ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje. Ačiū, kad esate kartu...- CF KOMANDACF Candle Family - a Lithuanian brand and family business, which produces handmade gifts, candles, home and car scents with wonderful aromas. In 2017, the CF Candle Family project was born in Klaipėda, near a small wax heating pot. First the vision in our mind, then hundreds of hours of painstaking work. The joys and disappointments of discovery have accompanied us on this journey and continue to drive us forward. We are happy that CF has become our family, and the creations created here bring joy to you not only in Lithuania, but all over the world. Thanks for being with us...- CF TEAM

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

K.SERVUTIENĖS MB - Stendas K4 (2 a. salė)

Adresas: Rudausių Sodų 11-oji gatvė, Vilnius, LT-10106, Lithuania

Tel.: +370(610)66-400

El.paštas: kristina.bendikaite@gmail.com

Svetainė:

Nerti krepšai, apyrankės bei kambarinės tapkės.Crocheted bags, bracelets and room slippers.

ŠVENTĖ JUMS UAB - Stendas

Adresas: Kaštonų g. 32-1, Alytus, LT-63345, Lithuania

Tel.: +370(652)75-292

El.paštas: info@sventejums.lt

Svetainė: www.sventejums.lt

DuckDeco.com patars, kaip išrinkti estetišką, prasmingą ir praktišką dovaną. Galėsite įsigyti daiktų su cinkeliu, kurie nuspalvins jūsų buitį, namų interjerą ar taps pačia geriausia Kalėdine dovana artimiesiems. Taip pat rasite daug mielų daiktų mažiesiems, išskirtinių vazų, žvakių, kalėdinių žaisliukų. Galėsite susikurti Kalėdinės fotosesijos įvaizdį bei pasirūpinti mažomis dovanėlėmis, kurios suteiks daug džiaugsmo kolegoms, draugams ar kaimynams.DuckDeco.com will advise you on how to choose an aesthetic, meaningful and practical gift. You will be able to purchase items with tinsel that will color your household, home interior or become the best Christmas gift for your loved ones. You will also find many cute things for little ones, exclusive vases, candles, Christmas toys. You will be able to create the image of a Christmas photo session and take care of small gifts that will bring a lot of joy to colleagues, friends or neighbors.

Parodos rėmėjai ir partneriai

Organizatorius

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris