SVEIKATOS DIENOS 2023 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

SVEIKATOS DIENOS 2023

Data: 2023 vasario 24–26 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: vasario 24 ir 25 d. 10.00–18.00 val., vasario 26 d. 10.00–16.00 val.

SVEIKATOS DIENOS – sveikatinimas, gydymas ir reabilitacija.

Parodos tikslas  – kalbėti apie meilę sau, išorinio ir vidinio grožio puoselėjimą, stiprybę burti šeimą, rūpintis jos sveikata, kurti švarią ir harmoningą aplinką. Sveikatingumą apžvelgsime kuo įvairiau, vertinsime fizinį, profesinį, emocinį, socialinį bei aplinkos aspektus.

Savo žiniomis dalinsis įvairių sričių specialistai: gydytojai, kosmetologai, treneriai, psichologai. Tad parodoje lankytojas atras gausią sveikatai palankių paslaugų ir gaminių pasiūlą, gydymo ir reabilitacijos naujienas, sveikos gyvensenos patarimų, išsamią programą naudingų seminarų apie gyvenimo būdo, mitybos, judėjimo įtaką sveikatai; fizinės ir emocinės sveikatos atkūrimą.

Parodos dalyviai:

sveikatos priežiūros, gydymo, reabilitacijos įstaigos ir klinikos;

sveikatinimui, sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų teikėjai;

sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojai, jų atstovai;

Parodos temos:

Gydymo, sveikatinimo, reabilitacijos, slaugos paslaugos * Vaistai, maisto papildai * Medicinos įranga, priemonės, apranga * Slaugos ir neįgaliųjų technika * Onkologija * Ortopedija, ortopedinės priemonės * Regos korekcija * Grožio paslaugos ir priemonės * Gydomoji, natūrali, ekologiška kosmetika * Asmens higiena * Alternatyvioji ir papildančioji medicina: gydymas vaistažolėmis, apiterapija, homeopatija, aromaterapija, šviesos terapija, kineziterapija, masažai, bioenergetika, magnetoterapija ir kt. * Sveika mityba * Sprendimai sveikai namų aplinkai * Sveikatinimo bendruomenės * Sveikatos, gyvybės draudimas * Sveikatos švietimas.

SVEIKATOS DIENOS – tiems, kurie rūpinasi sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: tel. 8 37 331590 ar el. paštu sveikatosdienos@expo.lt

INFORMACIJA DALYVIAMS

Parodos rėmėjai ir partneriai

Parodos partneris

Parodos partneris

Informacinis rėmėjas