Sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos 2024“

15-oji sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos 2024“

Jau vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 15-oji, medicinos, sveikatos ir sveikatinimo paroda visai šeimai – „Sveikatos dienos 2024“. Tradiciškai, į tris dienas truksiančią parodą,  susiburs šimtai sveikatos srities prekių ir paslaugų teikėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių užsienio šalių.

Paroda „Sveikatos dienos 2024“ į vieną vietą suburs geriausius skirtingų sričių ekspertus – gydytojus, kosmetologus, psichologus, visuomeninių organizacijų atstovus, sveikatai skirtų priemonių gamintojus ar sveiką gyvenseną užtikrinančių ir puoselėjančių paslaugų tiekėjus. Net tris dienas truksiančioje parodoje, bus teikiamos nemokamos ekspertų konsultacijos sveikatos, sveikatinimo, reabilitacijos, sveikos mitybos temomis visai šeimai. Parodoje bus galima rasti ir sveiko bei visapusiškai naudingomis medžiagomis praturtinto maisto, vitaminų bei papildų imunitetui stiprinti ir sveikatai tausoti.

Sveikatingumo ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“ – tai didžiausia sveikatos paroda Lietuvoje, pritraukianti tūkstančius susidomėjusių ir savo sveikata besidominčių potencialių pirkėjų ne tik iš Kauno, bet ir visos Lietuvos. Būtent todėl, parodoje naudinga pristatyti ne tik pirkėjų jau pamiltus produktus, bet ir naują produkciją ar teikiamas paslaugas bei gauti vertingą grįžtamąjį ryšį iš esamų ar potencialių klientų. Paroda – tai iki šiol išlikusi unikali vieta, kurioje galima betarpiškai pabendrauti su klientais ir įgyti naujų. Verslai čia gali tiesiogiai išgirsti nuoširdžią nuomonę apie savo produktą, ir galbūt – netgi atrasti idėjų produkto tobulinimui ateityje, įvertinus klientų poreikius.

Parodoje bus galima rasti tokius žinomus ir pirkėjų mėgstamus prekių ženklus kaip „Aconitum“, kuriančius ir gaminančius augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus bei naujos kartos maisto papildų prekės ženklą – „Vitalibro“.  Parodoje taip pat prisistatys vieni iš medicinos tyrimų rinkos lyderių „SYNLAB”, taip pat bus galima sutikti skirtingus kineziterapijos ir reabilitacijos centrus, ir žinoma sveiko bei ekologiško maisto gamintojus.

Parodos metu, seminarams skirtose erdvėse, vyks įtraukiantys renginiai, bus skaitomi pranešimai, vyks diskusijos, produktų pristatymai, bus dalijami sveikatos patarimais tiesiai iš ekspertų lūpų, suteikiama galimybė teikti ir gauti asmenines sveikatos konsultacijas. Parodos dalyviai renginių erdvėse turės išskirtinę galimybę pristatyti savo medicinos ir sveikatingumo produktus, teikiamas paslaugas, atskleisti jų naudas žmogaus organizmui, atsakyti į iškilusius klausimus.

Sveikata – brangiausias mūsų turtas. Tik gerai besijaučiantis ir sveikas žmogus gali spinduliuoti grožiu. Būtent todėl, vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje, kartu su paroda „Sveikatos dienos 2024“, vyks ir grožio profesionalų paroda „Beauty Expo 2024“. Daugiau sužinoti apie parodą galite: ČIA.

Daugiau sužinoti apie šias ir kitas UAB „Ekspozicijų centro“ organizuojamas parodas, galite paspaudę šią nuorodą: www.parodos.lt.