Paroda „Beauty EXPO 2024"

Parodos

BEAUTY EXPO 2024

Data: 2024 vasario 23–25 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: vasario 23 ir 24 d. 10.00–18.00 val., vasario 25 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Sparnuotoji frazė „Grožis – išgelbės pasaulį.“ – mėgstama ne tik grožio meistrų, bet ir visų tų, kuriems grožio puselėjimas – mylimas užsiėmimas. Be abejonės, tikrasis grožis – visai ne tik išorinis, tačiau ir vidinis: išsilavinimas, domėjimasis kultūra, minčių ir kūno harmonija.

Visus tuos, kuriems grožis, jo kūrimas, puoselėjimas, domėjimasis grožio ir kosmetikos naujienomis – darbas, verslas ar tiesiog – hobis ar mėgstamas laiko praleidimas, kviečiame apsilankyti grožio profesionalams ir mylėtojams skirtoje parodoje „Beauty Expo 2024“, vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Paroda „Beauty Expo 2024“ grožio šventei Kaune suburs profesionalus, meistrus, grožio prekių, įrankų, produktų ir paslaugų tiekėjus iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje, grožio rinkos naujienas, artėjančio sezono grožio tendencijas, prabangius, visame pasaulyje mėgiamus prekių ženklus atras ne tik grožio meistrai ir profesionalai, bet ir visi, besidomintys aktualiausiomis grožio naujienomis čia ir dabar.

Lankytojai parodoje, vienoje vietoje susipažins su artėjančio sezono madingiausiomis dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros tendencijomis ir spalvomis, sužinos apie patraukliausias ir moderniausias veido ir kūno priežiūros procedūras, priemones bei prietaisus.

Grožio parodoje „Beauty Expo 2024“ lankytojų lauks:

 • rinkos naujienos plaukų priežiūrai, puoselėjimui, formavimui;
 • platus dekoratyvinės kosmetikos asortimentas grožio profesionalams, visame pasaulyje populiarūs, aukščiausios kokybės produkciją gaminantys prekių ženklai;
 • aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės;
 • manikiūro ir pedikiūro priemonės, įrankiai ir paslaugos;
 • grožio salonų, kirpyklų apranga, darbo priemonės, įranga;
 • antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, įrankiai, teikiamos paslaugos;
 • parfumerija, kvepalai kūnui ir plaukams;
 • juvelyrika ir bižuterija.

Tikrasis grožis galimas tik tuomet, kai turime laimę mėgautis sveiku kūnu bei mintimis. Vasario 23-25 dienomis, lankytojai įsigiję bilietą į parodą „Beauty Expo 2024“ galės nemokamai apsilankyti ir Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje sveikos gyvensenos ir sveikatinimo parodoje „Sveikatos dienos 2024“. Parodos „Sveikatos dienos 2024“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis. Daugiau apie parodą, skaitykite: ČIA.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje

KIGSA LAČ „Kaunas Beauty“

KIGSA NAILS CONFERENCE 2024

KONFERENCIJA: LASH 2024

Visų Šventų Tattoo: mažų tatuiruočių savaitgalis

„BARBER BATTLE 2024“

Parodoje pristatoma

Parodos dalyviai

AISTENĖ UAB - Stendas A2.5 (Salė)

Adresas: Europos pr. 122, Kaunas, LT-46351, Lithuania

Tel.: +370(635)76-355

El.paštas: aisteneuab@gmail.com

Svetainė: www.ferrlihair.lt

Inovaciniai formavimo prietaisai, kurie sukurti saugoti ir tausoti moters plaukus.

ALEKSI UAB - Stendas B1.6 (Salė)

Adresas: Kalno g.58, Telšiai, 87302, Lithuania

Tel.: +370(624)90-225

El.paštas: l.achunova@gmail.com

Svetainė: www.aleksi.lt

Plaukų priežiūros priemonės, kosmetika, maisto papildai

AUCH BEAUTY SIA - Stendas B2.1 (Salė)

Adresas: Artilērijas iela 8-50, Rīga, 1001, Latvija / Latvia

Tel.: +370+3_(___)___-____

El.paštas: Dolphinmishu@gmail.com

Svetainė:

Sia AUCH is the official representative of Dolphin Mishu in the Baltic States. Ear piercing training and materials. Dolphin Mishu is a state-of-the-art piercing system - no noise, no shock, precise, sterile, anti-allergic materials, great prices and a wide selection of earrings! We also offer piercing needles and nose piercing cards.You will also find beautiful medical gold and silver earrings on our stand. For both little and big ladies!On the spot, at a special price, you will have the opportunity to pierce your ears or even your nose!

AURIMAS ŠARTUS - Stendas A1.3.1 (Salė)

Adresas: S. Žukausko g. 5-46, Kaunas, 49405, Lithuania

Tel.: +370(611)20-549

El.paštas: asartus@gmail.com

Svetainė: Sartusjewelry.lt

Rankų darbo papuošalai sukurti graikų dizainerių. Papuošalai iš sidabro, bronzos, žalvario su pusbrangiais akmenimis, Swarovski kristalais, akmenų kristalais.

AURITA UAB - Stendas B2.5.1 (Salė)

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 27-7, Kaunas, LT-45258, Lithuania

Tel.: +370(37)380-847

El.paštas: kvepalai@financier.lt

Svetainė: www.financier.lt

Kvepalai Financier Tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba sukūrė finansų srities specialistai. Financier įkūnija norą tobulėti, siekti, būti motyvuotam, simbolizuoja finansinę sėkmę. Pure perfume - tai brangiausia kvepalų rūšis ir kartu didžiausios koncentracijos kvepalai. Financier kvepalai buvo sukurti, siekiant atskleisti finansų pasaulio kvapą. Kvepalus sudaro: konjakas, slyva, pačiulis, ambra, baltieji pipirai, agarmedis, tabakas, vyšninė paprika, smilkalai, kardamonas, levanda, jazminas. Visi ingredientai simbolizuoja finansus, pinigus, sėkmę, pasitikėjimą, išmintį. Pajusk finansų pasaulio kvapą...

BIČIŲ AUSTĖJA UAB - Stendas C1.2 (Salė)

Adresas: Šaltupio g. 24,, Anykščiai, 29130, Lithuania

Tel.: +370(613)63-727

El.paštas: myshemen.baltic@gmail.com

Svetainė:

Kanapių aliejaus pagrindo aliejai iš Izraelio praturtinti afrodiziakais.

BIOUS LABS MB - Stendas B1.8 (Salė)

Adresas: Draugystės g. 15D, Kaunas, LT-51227, Lithuania

Tel.: +370(675)24-358

El.paštas: sales@biouslabs.com

Svetainė: https://www.biouslabs.com/

Esame nauja kosmetikos gaminių kūrimo ir gamybos įmonė Bious Labs. Įmonės kūrėjai - Kauno technologijos universiteto mokslininkai, daug metų atliekantys mokslinius tyrimus gydomosios kosmetikos ir biofarmacijos srityse, siekiantys šias žinias įkūnyti kosmetikos gaminiuose.Mūsų produktai yra naturalios sudėties, didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos ir itin veiksmingi. Sudėtyje esantis veikliujų medžiagų derinys yra unikalus ir turi stulbinantį poveikį net jautriausiai odai. Produktus kuriame naudotojams, suprantantiems kokybiškų produktų naudą odai ir siekiantiems geriausių rezultatų.Produktų išskirtinumas: 1. Produktų sudėtyje naudojamos žaliavos iš Šveicarijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos. 2. Produktų sudėtis nėra minimalistinė, priešingai – tai ypač koncentruotos daugiakomponentės kompozicijos, suformuluotos taip, kad būtų gebama spręsti daugialypes odos problemas. 3. Produktai sukurti biomedicinos ir chemijos srityje dirbančių specialistų, atsižvelgta į kiekvieno komponento fizines-chemines savybes ir poveikį odai. 4. Produktų sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinio aliejaus, etoksilintų junginių, sintetinių kvapų, dažų, polimerinių tirštiklių ar sintetinių peptidų, etilo alkoholio. 5. Produktų efektyvumas grindžiamas atliktais tyrimais akredituotose labaratorijose.

CLM COSMETICS UAB - Stendas B2.3 (Salė)

Adresas: Ežero g. 44, Piliuonos k.,, Kauno r., 53182, Lithuania

Tel.: +370(650)69-700

El.paštas: irma.miliauskaite@cosmoway.lt

Svetainė: https://www.celemicosmetics.lt/

DISCIPLINA – tai svarbiausias, fundamentalus terminas, apibrėžiantis CELEMI filosofiją.

DANTŲ HIGIENA MB - Stendas C1.5 (Salė)

Adresas: Elektrėnų g. 1D, KAUNAS, 51222, Lithuania

Tel.: +370+86(503)2959

El.paštas: info@baltidantys.lt

Svetainė:

VELYM TREATMENT . PRIEMONĖ NUO PLAUKŲ SLINKIMO.

DEERFOREST MB - Stendas F2.0 (Salė)

Adresas: Kalkinės g. 7, Marijampolė, LT-68297, Lithuania

Tel.: +370 699 23734

El.paštas: deerforestsilk@gmail.com

Svetainė: www.deerforest.lt

Natūralaus šilko veido ir kūno rankšluosčiai, masažinės pirštinės, plaukų gumytės, pagalvių užvalkalai

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

ERA ESTHETIC - Stendas

Adresas: I. Kanto g. 18, R22, LT-44296 Kaunas, Kaunas, 03154, Lithuania

Tel.: +370(612)71-177

El.paštas: lina.marketing@eraesthetic.lt

Svetainė: https://eraesthetic.shop

Era Esthetic Professional distribution company represent food supplements: collagen + anti-age capsules, injectable products and cosmetics.

ERA ESTHETIC - Stendas 2.8 (Salė)

Adresas: M.Valančiaus g.7-57, Vilnius, 03158, Lithuania

Tel.: +37061271177

El.paštas: sales@eraestheticpro.lt

Svetainė:

FARMACIJOS ĮMONĖS "POLPHARMA" ATSTOVYBĖ - Stendas B2.12 (Salė)

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, 44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

„Beotebal Plus“ Tavo Grožio Formulė plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai plaukų, odos ir nagų būklei bei išvaizdai palaikyti. Maisto papildas „Beotebal PLUS“ plaukams, odai, nagams rekomenduojamas siekiant papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, įskaitant natūralų silicį, biotiną. ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ „BEOTEBAL PLUS“ PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS Rekomenduojamas kasdienei plaukų, odos ir nagų priežiūrai bei oro sąlygų, kosmetinių procedūrų ar kitų veiksnių pažeistiems plaukams, odai ir nagams. Sudėtyje yra originali 14 ingredientų formulė, turinti mokslu paremtą teigiamą poveikį plaukams, odai ir nagams. NutriAminoBiotinum komplekse aminorūgštys, mineralai ir vitaminai, įskaitant biotiną. Sudėtinių medžiagų kiekiai atitinka rekomenduojamą paros normą. Didžiausia biotino dozė – 2500 µg vienoje tabletėje lyginant su kitais kompleksiniais šios kategorijos preparatais. Be glitimo. Be laktozės. Tinka vegetarams ir veganams.

GALANDUS UAB - Stendas B1.9 (Salė)

Adresas: Šiaulių G. 50- 7, Kaunas, 44356, Lithuania

Tel.: +370+86(202)3224-___

El.paštas: info@galandus.lt

Svetainė: www.galandus.lt

Plaukų kirpimo žirklės; Nagų priežiūros įrankiai

GRAŽVALDA UAB - Stendas B2.7 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 56-1, Vilnius, LT05131, Lithuania

Tel.: +370(615)19-917

El.paštas: andrius@monro.lt

Svetainė:

ORLY - Professional nail care brand from USA TRINITY - Professional haircare brand from Switzerland

ILONA DOROCHOVA - Stendas A1.10 (Salė)

Adresas: Malunininku1-59, Klaipeda, 92264, Lithuania

Tel.: +370(652)53-113

El.paštas: jevgint@gmail.com

Svetainė:

Sidabras, gintaras

INDRĖ DULKIENĖ - Stendas A1.3 (Salė)

Adresas: Įkalnės aklg. 5-8, Kaunas, LT-47163, Lithuania

Tel.: +37064509768

El.paštas: info@minimalline.lt

Svetainė: www.minimalline.lt

Minimal line – minimalistinė, konceptuali juvelyrika. Aiškios formos, linijų grynumas, subtilumas ir savitumas – visa tai atsispindi mūsų kūryboje.

INTERBANGA, UAB - Stendas A2.11 (Salė)

Adresas: Perkno al. 5-55, Kaunas, 44221, Lithuania

Tel.: +37037 323323

El.paštas: algirdas@extrafm.lt

Svetainė: www.extrafm.lt

ITALĖ UAB - Stendas C1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 34-14, Kaunas, LT-44287, Lithuania

Tel.: +370(607)14-644

El.paštas: itale.sales@hairsera.lt

Svetainė: www.hairsera.lt

Hairsera - grožio prekių parduotuvė, atstovaujanti Upgrade, Tahe, Balmain, Biacre, Inveo, Labor Pro prekių ženklus.

KIVILAINE OÜ - Stendas B2.10 (Salė)

Adresas: Pärnu mnt 8, Tallinn, 10148, Estija / Estonia

Tel.: +370+372-605-7057

El.paštas: birgit@kivilaine.ee

Svetainė: www.kivilaine.ee

Premium skin- and haircare for both professionals and retail. From Unilever brand Dermalogica to Switzerland glam-science Swissline. Also R+Co haircare brand founded by hairdressers. Let's make beauty world better together!

KVAPŲ NAMAI UAB - Stendas C1.13 (Salė)

Adresas: Popieriaus g. 15, Vilnius, LT-08404, Lithuania

Tel.: +370(675)80-687

El.paštas: marketing@aromata.lt

Svetainė: www.kvapunamai.lt

Kvapų namai - didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios šviežios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Esame sukaupę daugiau nei 15 metų patirties – savo veiklą oficialiai pradėjome 2007 metais.

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

LUMINOR BANK AS - Stendas A2.9 (Salė)

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, 03601, Lithuania

Tel.: +370(600)12-178

El.paštas: egle.sakalauskiene@luminorgroup.com

Svetainė:

Luminor Phone POS - kortelių skaitytuvas išmaniajame telefone.

MANO MANTRA UAB - Stendas C1.3 (Salė)

Adresas: Verkių g. 29H, Vilnius, LT-09108, Lithuania

Tel.: +370(673)18-092

El.paštas: info@manomantra.com

Svetainė: www.manomantra.com

vėliau atsiųsime

MARABIKA - Stendas B2.0 (Salė)

Adresas: Algirdo g. 85-71, Vilnius, 02100, Lithuania

Tel.: +370(646)16-435

El.paštas: info@marabika.lt

Svetainė: www.marabika.lt

Marabika kvepalus importuoja tiesiogiai iš JAE kvepalų gamyklų, kuriose taip pat kuria savo, „Marabika“ prekinio ženklo, išskirtinius aromatus. Visi kvepalai ir namų kvapai yra kruopščiai atrenkami, ir turi atitikti aukščiausios kokybės kriterijus. Tik sunkaus darbo dėka lietuviškų „Marabika“ parduotuvių tinkle atsirado geriausi rytietiški kvepalai. Įsitikinti tuo patys galite Marabika parduotuvėse Algirdo g. 85, Vilnius ir Nemuno g. 43, Kaunas bei apsiperkant internetu www.marabika.lt.

MB ČAIKA - Stendas B2.11 (Salė)

Adresas: Beržų g.38, Panevėžys, 36253, Lithuania

Tel.: +370(659)03-015

El.paštas: ingrida.lipnickiene@gmail.com

Svetainė:

Stipriausių prekių ženklų el. parduotuvė antakių ir blakstienų meistrams, depiliacijos specialistams, vizažistams. OKIS BROW, THUYA, ELAN, MY LAMINATION, CTR GROUP, SUPERCIULIUM, INLEI, KOUKLA, HAIRWELL, KODI, LYCON, ITALWAX, ZOLA, STALEKS PRO, Make up Atelier, BeautyDrugs, . Veido ir kūno priežiūros priemonės, dirbtinės blakstienos, teptukai, pincetai, vienkartiniai įrankiai. Plaukų priežiūros priemonės iš Italijos . Patogu, nes viską rasite vienoje parduotuvėje. O aptarnavimas ypatingai greitas ir labai aukštos kokybės. Mes renkamės kokybę, o ne kiekybę.

MB ACCESSORIES & CO - Stendas B2.5 (Salė)

Adresas: V. Nagevičiaus 3, Vilnius, LT-08237, Lithuania

Tel.: +370(688)19-162

El.paštas: info@kapaaccessories.com

Svetainė: www.kapaaccessories.com

KAPA ACCESSORIES prekės ženklas buvo sukurtas Lietuvos širdyje - Vilniuje. Įkvėpti urbanistinio stiliaus mes susikūrėme tam, kad prisidėtume prie identiteto kūrimo kiekviename iš Jūsų. Šie aksesuarai sukurti dėvėti miesto aplinkoje, greitai lekiančioje kasdienėje rutinoje. Radikaliai skirtingi ir drąsūs, mūsų saulės akiniai ir kiti aksesuarai yra visais metų laikais neatsiejama detalė miesto žmonėms, norintiems išsiskirti.Pasinerkite į KAPA ACCESSORIES pasaulį – mados ir unikalumo estetiką.

NUDEMOON MB - Stendas A1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 80A, Joniškis, 84166, Lithuania

Tel.: +370(650)93-375

El.paštas: info@nudemoon.lt

Svetainė: www.nudemoon.lt

NudeMoon - oficialus Y'AMOUR dekoratyvinės kosmetikos atstovas Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su profesionalia kosmetika, kuri išsiskiria lengvomis tekstūromis, ryškiomis spalvomis bei ilgai išliekančiu makiažu! Laukia pasiūlymai bei nuolaidos!

ODITRI MB - Stendas C1.4 (Salė)

Adresas: J. Savickio g. 4-7, LT-01108 Vilnius, Vilnius, 02121, Lithuania

Tel.: +370(686)80-639

El.paštas: ruta@oditri.lt

Svetainė:

Profesionali kosmetika

OLENA USTYMENKO - Stendas A1.12.1 (Salė)

Adresas: Degaičiai 14a, Telšių, Lithuania

Tel.: +370+380(67)561-19-34

El.paštas: azurdiamond@gmail.com

Svetainė:

papuošalai moterims

PALIS LT UAB - Stendas B1.10 (Salė)

Adresas: Palemono g. 18, Kaunas, 52156, Lithuania

Tel.: +370(659)94-123

El.paštas: alaukiene@gmail.com

Svetainė:

Papuošalai

PARFUMAAR MB - Stendas B1.5.1 (Salė)

Adresas: Liejyklos g. 4, Vilnius, 01120, Lithuania

Tel.: +370(638)34-543

El.paštas: info@maar.lt

Svetainė:

gender - neutral niche perfume and home fragrance

PELOTA UAB - Stendas B2.9 (Salė)

Adresas: Taikos pr.73-70, Kaunas, 50434, Lithuania

Tel.: +370(616)81-724

El.paštas: info@pelota.lt

Svetainė: www.valquer.lt

Ispaniškų plaukų priežiūros priemonės. Šampūnai, kaukės, kondicionieriai. Odos priežiūros priemonės. Tvari produkcija.

PROJECT BEAUTY LT UAB - Stendas B1.1 (Salė)

Adresas: Taikos g. 103-48, Vilnius, 05201, Lithuania

Tel.: +370(618)77-612

El.paštas: projectbeautylt@gmail.com

Svetainė:

Kosmetika, veido ir kūno priežiūra.

REMIGIJUS LAUČIUS - Stendas F2.1 (Salė)

Adresas: Kriaušių g 8, Kaunas, 53178, Lithuania

Tel.: +370+86(402)0767-___

El.paštas: r.laucius@gmail.com

Svetainė:

Rankų darbo juvelyrikos dirbiniai su odos ir nerūdijančio plieno dirželiais.

RIMANTĖ KIERĖ - Stendas A1.11 (Salė)

Adresas: Čekų g. 6-2, Kaunas, 45236, Lithuania

Tel.: +370(678)33-143

El.paštas: infolanature.lt@gmail.com

Svetainė: www.la-nature.lt

Provanso amatininkų kosmetika, kuri pelnė pirkėjų simpatijas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų. Natūralumas - žodis vienijantis visas siūlomas kūno priežiūros priemones.

RITA KASPARAVIČIENĖ - Stendas B1.5 (Salė)

Adresas: Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(685)14-953

El.paštas: ritosepastas@gmail.com

Svetainė:

Carisma professional- viskas kas geriausia plaukams ! Aukštos kokybės profesionalūs plaukų priežiūros produktai tiek klientui namuose, tiek meistrui profesionalui, paslaugai atlikti salonuose. Produktų širdis - natūralūs ingredientai, atrinkti , apdoroti ir integruoti remiantis naujausiomis , pažangiausiomis technologijomis, saugiomis plaukui, žmogui ir gamtai. Kosmetiniai aktyvai saugiausi ir sveikiausi rinkoje.Produktai 100% pagaminti Italijoje , neturi neleistinų, kenksmingų sveikatai ir aplinkai ingredientų.

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

SANE INNOVATIONS UAB - Stendas B2.6 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 125,, Vilnius, LT-08221, Lithuania

Tel.: +370(656)42-247

El.paštas: sita@savaipskin.com

Svetainė: savaipskin.com

Lietuvoje sukurto prekinio ženklo Savaip® rūpestis, yra sveikas odos barjeras. Savaip® odos priežiūros misija įvesti minimalizmą, apsieinant rutinoje su 3 žingsniais, bei malonią emociją, ką tą puikiai padaro spalvingas produktų dizainas.Naudojami kliniškai įrodytus inovatyvus komponentus, ir 99% natūralias sudėtis, suteikia net ir jautriausiai odai pasitikėjimą, kad produktai daro tai ką ir sako.

SKINDEVS, UAB - Stendas C1.8 (Salė)

Adresas: Naugarduko g. 41, Vilnius, 10226, Lithuania

Tel.: +370(671)84-449

El.paštas: info@thelab.lt

Svetainė: www.moonskin.lt

„MOON Cosmetics“ sudaro mokslininkų, biochemikų bei kosmetikos chemijos ekspertų komanda, siekianti sukurti optimalias, subalansuotas ir veiksmingas kosmetikos formules kiekvienam odos tipui. Pirmieji bandymai kurti bei plėtoti kosmetikos produktus ir sudėtines jų formules buvo pradėti dar Vilniaus Universiteto, Gyvybės mokslų centro laboratorijoje, kurioje kūrybiškumas, kritinis mąstymas, žingeidumas ir pažangiausia įranga leido pristatyti pirmuosius aukštos kokybės produktų prototipus.Suprantame, jog atidžiai išanalizuotas skirtingų ingredientų tarpusavio suderinamumas padeda efektyviai spręsti įvairias žmogaus odos problemas, todėl tam skiriame be galo daug dėmesio. Kiekviena mūsų kosmetikos formulė yra sukuriama pasitelkiant ne tik veiksmingiausias ir kokybiškiausias medžiagas, tačiau ir skirtingų sričių žinias, kurias mums suteikė mokslas.Visi „MOON Cosmetics“ produktai yra kuriami gerbiant tiek žmogų, tiek ir pačią gamtą. Šią pagarbą saugančios vertybės ne tik skatina keisti nusistovėjusį požiūrį į kosmetiką, tačiau ir remtis mokslu. Būtent mokslas ir leidžia įsitikinti visų sinergiškų kosmetikos formulių veiksmingumu ir naudingu jų poveikiu žmogaus odai.Suprantame, jog atidžiai išanalizuotas skirtingų ingredientų tarpusavio suderinamumas padeda efektyviai spręsti įvairias žmogaus odos problemas, todėl tam skiriame be galo daug dėmesio. Kiekviena mūsų kosmetikos formulė yra sukuriama pasitelkiant ne tik veiksmingiausias ir kokybiškiausias medžiagas, tačiau ir skirtingų sričių žinias, kurias mums suteikė mokslas.Visi „MOON Cosmetics“ produktai yra kuriami gerbiant tiek žmogų, tiek ir pačią gamtą. Šią pagarbą saugančios vertybės ne tik skatina keisti nusistovėjusį požiūrį į kosmetiką, tačiau ir remtis mokslu. Būtent mokslas ir leidžia įsitikinti visų sinergiškų kosmetikos formulių veiksmingumu ir naudingu jų poveikiu žmogaus odai. Daugiau informacijos www.moon.lt

SVEIKATA IŠ GAMTOS, MB - Stendas A1.14 (Salė)

Adresas: Žalčio g. 20, Žemaitkiemis, Kauno r., LT54340, Lithuania

Tel.: +370(698)30-844

El.paštas: info@sveikataisgamtos.lt

Svetainė: https://www.sveikataisgamtos.lt/

Natūralūs maisto papildai ir ekologiškos odos ir kūno priežiūros priemonės.

TOMAS OLŠAUSKAS "VISŲ ŠVENTŲ TATTOO" - Stendas A1.15 (Salė)

Adresas: 5 Karmelitų, Vilnius, 01306, Lithuania

Tel.: +370+86(803)6027-___

El.paštas: tomastattoo@gmail.com

Svetainė:

“Visų Šventų Tattoo” – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisiekusiems kūno meno ant odos kolekcionieriams ir tik besiryžtantiems pirmajam piešiniui. Džiaugiamės galėdami dalintis savo talentingų ir patyrusių meistrų kūryba ir padėti įgyvendinti jūsų idėjas.

TOSIMA UAB - Stendas B2.8 (Salė)

Adresas: I. Simonaitytes g. 32-36, Klaipeda, 95137, Lithuania

Tel.: +370(658)45-569

El.paštas: tomas.lenkas@gmail.com

Svetainė:

Premium Negyvosios Jūros kosmetika, dermatologinė kosmetika iš Italijos, prancūziški kvepalai

UAB GIANTERA - Stendas A1.4 (Salė)

Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai, 78136, Lithuania

Tel.: +370(654)71-901

El.paštas: t.miezis@giantera.com

Svetainė: www.ohhira.lt

Japoniški maisto papildai ir kosmetika

VALJA UAB - Stendas A1.8 (Salė)

Adresas: Vinkšnų takas 2, Kaunas, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(683)99-103

El.paštas: info@amourdevil.com

Svetainė:

AmourD'evil, Lietuvos parfumerijos namai, kuriantys išskirtines sojų vaško žvakes, namų kvapus, nišinius kvepalus, automobilio aromatus.

VIKTORIJA IR KOMPANIJA UAB - Stendas A1.7 (Salė)

Adresas: Šaltinių g. 4-21,, Alytus, 62344, Lithuania

Tel.: +3708 694 06462

El.paštas: info@victoriacrown.eu

Svetainė: www.victoriacrown.eu

Korėjietiška kosmetika.

ITALĖ UAB - Stendas C1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 34-14, Kaunas, LT-44287, Lithuania

Tel.: +370(607)14-644

El.paštas: itale.sales@hairsera.lt

Svetainė: www.hairsera.lt

Hairsera - grožio prekių parduotuvė, atstovaujanti Upgrade, Tahe, Balmain, Biacre, Inveo, Labor Pro prekių ženklus.

MB ČAIKA - Stendas B2.11 (Salė)

Adresas: Beržų g.38, Panevėžys, 36253, Lithuania

Tel.: +370(659)03-015

El.paštas: ingrida.lipnickiene@gmail.com

Svetainė:

Stipriausių prekių ženklų el. parduotuvė antakių ir blakstienų meistrams, depiliacijos specialistams, vizažistams. OKIS BROW, THUYA, ELAN, MY LAMINATION, CTR GROUP, SUPERCIULIUM, INLEI, KOUKLA, HAIRWELL, KODI, LYCON, ITALWAX, ZOLA, STALEKS PRO, Make up Atelier, BeautyDrugs, . Veido ir kūno priežiūros priemonės, dirbtinės blakstienos, teptukai, pincetai, vienkartiniai įrankiai. Plaukų priežiūros priemonės iš Italijos . Patogu, nes viską rasite vienoje parduotuvėje. O aptarnavimas ypatingai greitas ir labai aukštos kokybės. Mes renkamės kokybę, o ne kiekybę.

ALEKSI UAB - Stendas B1.6 (Salė)

Adresas: Kalno g.58, Telšiai, 87302, Lithuania

Tel.: +370(624)90-225

El.paštas: l.achunova@gmail.com

Svetainė: www.aleksi.lt

Plaukų priežiūros priemonės, kosmetika, maisto papildai

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

MB ČAIKA - Stendas B2.11 (Salė)

Adresas: Beržų g.38, Panevėžys, 36253, Lithuania

Tel.: +370(659)03-015

El.paštas: ingrida.lipnickiene@gmail.com

Svetainė:

Stipriausių prekių ženklų el. parduotuvė antakių ir blakstienų meistrams, depiliacijos specialistams, vizažistams. OKIS BROW, THUYA, ELAN, MY LAMINATION, CTR GROUP, SUPERCIULIUM, INLEI, KOUKLA, HAIRWELL, KODI, LYCON, ITALWAX, ZOLA, STALEKS PRO, Make up Atelier, BeautyDrugs, . Veido ir kūno priežiūros priemonės, dirbtinės blakstienos, teptukai, pincetai, vienkartiniai įrankiai. Plaukų priežiūros priemonės iš Italijos . Patogu, nes viską rasite vienoje parduotuvėje. O aptarnavimas ypatingai greitas ir labai aukštos kokybės. Mes renkamės kokybę, o ne kiekybę.

NUDEMOON MB - Stendas A1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 80A, Joniškis, 84166, Lithuania

Tel.: +370(650)93-375

El.paštas: info@nudemoon.lt

Svetainė: www.nudemoon.lt

NudeMoon - oficialus Y'AMOUR dekoratyvinės kosmetikos atstovas Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su profesionalia kosmetika, kuri išsiskiria lengvomis tekstūromis, ryškiomis spalvomis bei ilgai išliekančiu makiažu! Laukia pasiūlymai bei nuolaidos!

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

TOSIMA UAB - Stendas B2.8 (Salė)

Adresas: I. Simonaitytes g. 32-36, Klaipeda, 95137, Lithuania

Tel.: +370(658)45-569

El.paštas: tomas.lenkas@gmail.com

Svetainė:

Premium Negyvosios Jūros kosmetika, dermatologinė kosmetika iš Italijos, prancūziški kvepalai

VIKTORIJA IR KOMPANIJA UAB - Stendas A1.7 (Salė)

Adresas: Šaltinių g. 4-21,, Alytus, 62344, Lithuania

Tel.: +3708 694 06462

El.paštas: info@victoriacrown.eu

Svetainė: www.victoriacrown.eu

Korėjietiška kosmetika.

ERA ESTHETIC - Stendas 2.8 (Salė)

Adresas: M.Valančiaus g.7-57, Vilnius, 03158, Lithuania

Tel.: +37061271177

El.paštas: sales@eraestheticpro.lt

Svetainė:

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

UAB GIANTERA - Stendas A1.4 (Salė)

Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai, 78136, Lithuania

Tel.: +370(654)71-901

El.paštas: t.miezis@giantera.com

Svetainė: www.ohhira.lt

Japoniški maisto papildai ir kosmetika

AUCH BEAUTY SIA - Stendas B2.1 (Salė)

Adresas: Artilērijas iela 8-50, Rīga, 1001, Latvija / Latvia

Tel.: +370+3_(___)___-____

El.paštas: Dolphinmishu@gmail.com

Svetainė:

Sia AUCH is the official representative of Dolphin Mishu in the Baltic States. Ear piercing training and materials. Dolphin Mishu is a state-of-the-art piercing system - no noise, no shock, precise, sterile, anti-allergic materials, great prices and a wide selection of earrings! We also offer piercing needles and nose piercing cards.You will also find beautiful medical gold and silver earrings on our stand. For both little and big ladies!On the spot, at a special price, you will have the opportunity to pierce your ears or even your nose!

AURIMAS ŠARTUS - Stendas A1.3.1 (Salė)

Adresas: S. Žukausko g. 5-46, Kaunas, 49405, Lithuania

Tel.: +370(611)20-549

El.paštas: asartus@gmail.com

Svetainė: Sartusjewelry.lt

Rankų darbo papuošalai sukurti graikų dizainerių. Papuošalai iš sidabro, bronzos, žalvario su pusbrangiais akmenimis, Swarovski kristalais, akmenų kristalais.

ILONA DOROCHOVA - Stendas A1.10 (Salė)

Adresas: Malunininku1-59, Klaipeda, 92264, Lithuania

Tel.: +370(652)53-113

El.paštas: jevgint@gmail.com

Svetainė:

Sidabras, gintaras

INDRĖ DULKIENĖ - Stendas A1.3 (Salė)

Adresas: Įkalnės aklg. 5-8, Kaunas, LT-47163, Lithuania

Tel.: +37064509768

El.paštas: info@minimalline.lt

Svetainė: www.minimalline.lt

Minimal line – minimalistinė, konceptuali juvelyrika. Aiškios formos, linijų grynumas, subtilumas ir savitumas – visa tai atsispindi mūsų kūryboje.

MB ACCESSORIES & CO - Stendas B2.5 (Salė)

Adresas: V. Nagevičiaus 3, Vilnius, LT-08237, Lithuania

Tel.: +370(688)19-162

El.paštas: info@kapaaccessories.com

Svetainė: www.kapaaccessories.com

KAPA ACCESSORIES prekės ženklas buvo sukurtas Lietuvos širdyje - Vilniuje. Įkvėpti urbanistinio stiliaus mes susikūrėme tam, kad prisidėtume prie identiteto kūrimo kiekviename iš Jūsų. Šie aksesuarai sukurti dėvėti miesto aplinkoje, greitai lekiančioje kasdienėje rutinoje. Radikaliai skirtingi ir drąsūs, mūsų saulės akiniai ir kiti aksesuarai yra visais metų laikais neatsiejama detalė miesto žmonėms, norintiems išsiskirti.Pasinerkite į KAPA ACCESSORIES pasaulį – mados ir unikalumo estetiką.

OLENA USTYMENKO - Stendas A1.12.1 (Salė)

Adresas: Degaičiai 14a, Telšių, Lithuania

Tel.: +370+380(67)561-19-34

El.paštas: azurdiamond@gmail.com

Svetainė:

papuošalai moterims

PALIS LT UAB - Stendas B1.10 (Salė)

Adresas: Palemono g. 18, Kaunas, 52156, Lithuania

Tel.: +370(659)94-123

El.paštas: alaukiene@gmail.com

Svetainė:

Papuošalai

REMIGIJUS LAUČIUS - Stendas F2.1 (Salė)

Adresas: Kriaušių g 8, Kaunas, 53178, Lithuania

Tel.: +370+86(402)0767-___

El.paštas: r.laucius@gmail.com

Svetainė:

Rankų darbo juvelyrikos dirbiniai su odos ir nerūdijančio plieno dirželiais.

AISTENĖ UAB - Stendas A2.5 (Salė)

Adresas: Europos pr. 122, Kaunas, LT-46351, Lithuania

Tel.: +370(635)76-355

El.paštas: aisteneuab@gmail.com

Svetainė: www.ferrlihair.lt

Inovaciniai formavimo prietaisai, kurie sukurti saugoti ir tausoti moters plaukus.

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

Accordion Panel

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, 44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

„Beotebal Plus“ Tavo Grožio Formulė plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai plaukų, odos ir nagų būklei bei išvaizdai palaikyti. Maisto papildas „Beotebal PLUS“ plaukams, odai, nagams rekomenduojamas siekiant papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, įskaitant natūralų silicį, biotiną. ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ „BEOTEBAL PLUS“ PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS Rekomenduojamas kasdienei plaukų, odos ir nagų priežiūrai bei oro sąlygų, kosmetinių procedūrų ar kitų veiksnių pažeistiems plaukams, odai ir nagams. Sudėtyje yra originali 14 ingredientų formulė, turinti mokslu paremtą teigiamą poveikį plaukams, odai ir nagams. NutriAminoBiotinum komplekse aminorūgštys, mineralai ir vitaminai, įskaitant biotiną. Sudėtinių medžiagų kiekiai atitinka rekomenduojamą paros normą. Didžiausia biotino dozė – 2500 µg vienoje tabletėje lyginant su kitais kompleksiniais šios kategorijos preparatais. Be glitimo. Be laktozės. Tinka vegetarams ir veganams.

GALANDUS UAB - Stendas B1.9 (Salė)

Adresas: Šiaulių G. 50- 7, Kaunas, 44356, Lithuania

Tel.: +370+86(202)3224-___

El.paštas: info@galandus.lt

Svetainė: www.galandus.lt

Plaukų kirpimo žirklės; Nagų priežiūros įrankiai

GRAŽVALDA UAB - Stendas B2.7 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 56-1, Vilnius, LT05131, Lithuania

Tel.: +370(615)19-917

El.paštas: andrius@monro.lt

Svetainė:

ORLY - Professional nail care brand from USA TRINITY - Professional haircare brand from Switzerland

AUCH BEAUTY SIA - Stendas B2.1 (Salė)

Adresas: Artilērijas iela 8-50, Rīga, 1001, Latvija / Latvia

Tel.: +370+3_(___)___-____

El.paštas: Dolphinmishu@gmail.com

Svetainė:

Sia AUCH is the official representative of Dolphin Mishu in the Baltic States. Ear piercing training and materials. Dolphin Mishu is a state-of-the-art piercing system - no noise, no shock, precise, sterile, anti-allergic materials, great prices and a wide selection of earrings! We also offer piercing needles and nose piercing cards.You will also find beautiful medical gold and silver earrings on our stand. For both little and big ladies!On the spot, at a special price, you will have the opportunity to pierce your ears or even your nose!

BIOUS LABS MB - Stendas B1.8 (Salė)

Adresas: Draugystės g. 15D, Kaunas, LT-51227, Lithuania

Tel.: +370(675)24-358

El.paštas: sales@biouslabs.com

Svetainė: https://www.biouslabs.com/

Esame nauja kosmetikos gaminių kūrimo ir gamybos įmonė Bious Labs. Įmonės kūrėjai - Kauno technologijos universiteto mokslininkai, daug metų atliekantys mokslinius tyrimus gydomosios kosmetikos ir biofarmacijos srityse, siekiantys šias žinias įkūnyti kosmetikos gaminiuose.Mūsų produktai yra naturalios sudėties, didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos ir itin veiksmingi. Sudėtyje esantis veikliujų medžiagų derinys yra unikalus ir turi stulbinantį poveikį net jautriausiai odai. Produktus kuriame naudotojams, suprantantiems kokybiškų produktų naudą odai ir siekiantiems geriausių rezultatų.Produktų išskirtinumas: 1. Produktų sudėtyje naudojamos žaliavos iš Šveicarijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos. 2. Produktų sudėtis nėra minimalistinė, priešingai – tai ypač koncentruotos daugiakomponentės kompozicijos, suformuluotos taip, kad būtų gebama spręsti daugialypes odos problemas. 3. Produktai sukurti biomedicinos ir chemijos srityje dirbančių specialistų, atsižvelgta į kiekvieno komponento fizines-chemines savybes ir poveikį odai. 4. Produktų sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinio aliejaus, etoksilintų junginių, sintetinių kvapų, dažų, polimerinių tirštiklių ar sintetinių peptidų, etilo alkoholio. 5. Produktų efektyvumas grindžiamas atliktais tyrimais akredituotose labaratorijose.

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

ERA ESTHETIC - Stendas

Adresas: I. Kanto g. 18, R22, LT-44296 Kaunas, Kaunas, 03154, Lithuania

Tel.: +370(612)71-177

El.paštas: lina.marketing@eraesthetic.lt

Svetainė: https://eraesthetic.shop

Era Esthetic Professional distribution company represent food supplements: collagen + anti-age capsules, injectable products and cosmetics.

INTERBANGA, UAB - Stendas A2.11 (Salė)

Adresas: Perkno al. 5-55, Kaunas, 44221, Lithuania

Tel.: +37037 323323

El.paštas: algirdas@extrafm.lt

Svetainė: www.extrafm.lt

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

LUMINOR BANK AS - Stendas A2.9 (Salė)

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, Vilnius, 03601, Lithuania

Tel.: +370(600)12-178

El.paštas: egle.sakalauskiene@luminorgroup.com

Svetainė:

Luminor Phone POS - kortelių skaitytuvas išmaniajame telefone.

MANO MANTRA UAB - Stendas C1.3 (Salė)

Adresas: Verkių g. 29H, Vilnius, LT-09108, Lithuania

Tel.: +370(673)18-092

El.paštas: info@manomantra.com

Svetainė: www.manomantra.com

vėliau atsiųsime

MB ACCESSORIES & CO - Stendas B2.5 (Salė)

Adresas: V. Nagevičiaus 3, Vilnius, LT-08237, Lithuania

Tel.: +370(688)19-162

El.paštas: info@kapaaccessories.com

Svetainė: www.kapaaccessories.com

KAPA ACCESSORIES prekės ženklas buvo sukurtas Lietuvos širdyje - Vilniuje. Įkvėpti urbanistinio stiliaus mes susikūrėme tam, kad prisidėtume prie identiteto kūrimo kiekviename iš Jūsų. Šie aksesuarai sukurti dėvėti miesto aplinkoje, greitai lekiančioje kasdienėje rutinoje. Radikaliai skirtingi ir drąsūs, mūsų saulės akiniai ir kiti aksesuarai yra visais metų laikais neatsiejama detalė miesto žmonėms, norintiems išsiskirti.Pasinerkite į KAPA ACCESSORIES pasaulį – mados ir unikalumo estetiką.

SVEIKATA IŠ GAMTOS, MB - Stendas A1.14 (Salė)

Adresas: Žalčio g. 20, Žemaitkiemis, Kauno r., LT54340, Lithuania

Tel.: +370(698)30-844

El.paštas: info@sveikataisgamtos.lt

Svetainė: https://www.sveikataisgamtos.lt/

Natūralūs maisto papildai ir ekologiškos odos ir kūno priežiūros priemonės.

Accordion Panel

Adresas: 5 Karmelitų, Vilnius, 01306, Lithuania

Tel.: +370+86(803)6027-___

El.paštas: tomastattoo@gmail.com

Svetainė:

“Visų Šventų Tattoo” – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisiekusiems kūno meno ant odos kolekcionieriams ir tik besiryžtantiems pirmajam piešiniui. Džiaugiamės galėdami dalintis savo talentingų ir patyrusių meistrų kūryba ir padėti įgyvendinti jūsų idėjas.

Accordion Panel

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, 44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

„Beotebal Plus“ Tavo Grožio Formulė plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai plaukų, odos ir nagų būklei bei išvaizdai palaikyti. Maisto papildas „Beotebal PLUS“ plaukams, odai, nagams rekomenduojamas siekiant papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, įskaitant natūralų silicį, biotiną. ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ „BEOTEBAL PLUS“ PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS Rekomenduojamas kasdienei plaukų, odos ir nagų priežiūrai bei oro sąlygų, kosmetinių procedūrų ar kitų veiksnių pažeistiems plaukams, odai ir nagams. Sudėtyje yra originali 14 ingredientų formulė, turinti mokslu paremtą teigiamą poveikį plaukams, odai ir nagams. NutriAminoBiotinum komplekse aminorūgštys, mineralai ir vitaminai, įskaitant biotiną. Sudėtinių medžiagų kiekiai atitinka rekomenduojamą paros normą. Didžiausia biotino dozė – 2500 µg vienoje tabletėje lyginant su kitais kompleksiniais šios kategorijos preparatais. Be glitimo. Be laktozės. Tinka vegetarams ir veganams.

GALANDUS UAB - Stendas B1.9 (Salė)

Adresas: Šiaulių G. 50- 7, Kaunas, 44356, Lithuania

Tel.: +370+86(202)3224-___

El.paštas: info@galandus.lt

Svetainė: www.galandus.lt

Plaukų kirpimo žirklės; Nagų priežiūros įrankiai

GRAŽVALDA UAB - Stendas B2.7 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 56-1, Vilnius, LT05131, Lithuania

Tel.: +370(615)19-917

El.paštas: andrius@monro.lt

Svetainė:

ORLY - Professional nail care brand from USA TRINITY - Professional haircare brand from Switzerland

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

PROJECT BEAUTY LT UAB - Stendas B1.1 (Salė)

Adresas: Taikos g. 103-48, Vilnius, 05201, Lithuania

Tel.: +370(618)77-612

El.paštas: projectbeautylt@gmail.com

Svetainė:

Kosmetika, veido ir kūno priežiūra.

UAB GIANTERA - Stendas A1.4 (Salė)

Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai, 78136, Lithuania

Tel.: +370(654)71-901

El.paštas: t.miezis@giantera.com

Svetainė: www.ohhira.lt

Japoniški maisto papildai ir kosmetika

BIČIŲ AUSTĖJA UAB - Stendas C1.2 (Salė)

Adresas: Šaltupio g. 24,, Anykščiai, 29130, Lithuania

Tel.: +370(613)63-727

El.paštas: myshemen.baltic@gmail.com

Svetainė:

Kanapių aliejaus pagrindo aliejai iš Izraelio praturtinti afrodiziakais.

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

KVAPŲ NAMAI UAB - Stendas C1.13 (Salė)

Adresas: Popieriaus g. 15, Vilnius, LT-08404, Lithuania

Tel.: +370(675)80-687

El.paštas: marketing@aromata.lt

Svetainė: www.kvapunamai.lt

Kvapų namai - didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios šviežios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Esame sukaupę daugiau nei 15 metų patirties – savo veiklą oficialiai pradėjome 2007 metais.

RIMANTĖ KIERĖ - Stendas A1.11 (Salė)

Adresas: Čekų g. 6-2, Kaunas, 45236, Lithuania

Tel.: +370(678)33-143

El.paštas: infolanature.lt@gmail.com

Svetainė: www.la-nature.lt

Provanso amatininkų kosmetika, kuri pelnė pirkėjų simpatijas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų. Natūralumas - žodis vienijantis visas siūlomas kūno priežiūros priemones.

SANE INNOVATIONS UAB - Stendas B2.6 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 125,, Vilnius, LT-08221, Lithuania

Tel.: +370(656)42-247

El.paštas: sita@savaipskin.com

Svetainė: savaipskin.com

Lietuvoje sukurto prekinio ženklo Savaip® rūpestis, yra sveikas odos barjeras. Savaip® odos priežiūros misija įvesti minimalizmą, apsieinant rutinoje su 3 žingsniais, bei malonią emociją, ką tą puikiai padaro spalvingas produktų dizainas.Naudojami kliniškai įrodytus inovatyvus komponentus, ir 99% natūralias sudėtis, suteikia net ir jautriausiai odai pasitikėjimą, kad produktai daro tai ką ir sako.

TOSIMA UAB - Stendas B2.8 (Salė)

Adresas: I. Simonaitytes g. 32-36, Klaipeda, 95137, Lithuania

Tel.: +370(658)45-569

El.paštas: tomas.lenkas@gmail.com

Svetainė:

Premium Negyvosios Jūros kosmetika, dermatologinė kosmetika iš Italijos, prancūziški kvepalai

UAB GIANTERA - Stendas A1.4 (Salė)

Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai, 78136, Lithuania

Tel.: +370(654)71-901

El.paštas: t.miezis@giantera.com

Svetainė: www.ohhira.lt

Japoniški maisto papildai ir kosmetika

ALEKSI UAB - Stendas B1.6 (Salė)

Adresas: Kalno g.58, Telšiai, 87302, Lithuania

Tel.: +370(624)90-225

El.paštas: l.achunova@gmail.com

Svetainė: www.aleksi.lt

Plaukų priežiūros priemonės, kosmetika, maisto papildai

BIČIŲ AUSTĖJA UAB - Stendas C1.2 (Salė)

Adresas: Šaltupio g. 24,, Anykščiai, 29130, Lithuania

Tel.: +370(613)63-727

El.paštas: myshemen.baltic@gmail.com

Svetainė:

Kanapių aliejaus pagrindo aliejai iš Izraelio praturtinti afrodiziakais.

BIOUS LABS MB - Stendas B1.8 (Salė)

Adresas: Draugystės g. 15D, Kaunas, LT-51227, Lithuania

Tel.: +370(675)24-358

El.paštas: sales@biouslabs.com

Svetainė: https://www.biouslabs.com/

Esame nauja kosmetikos gaminių kūrimo ir gamybos įmonė Bious Labs. Įmonės kūrėjai - Kauno technologijos universiteto mokslininkai, daug metų atliekantys mokslinius tyrimus gydomosios kosmetikos ir biofarmacijos srityse, siekiantys šias žinias įkūnyti kosmetikos gaminiuose.Mūsų produktai yra naturalios sudėties, didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos ir itin veiksmingi. Sudėtyje esantis veikliujų medžiagų derinys yra unikalus ir turi stulbinantį poveikį net jautriausiai odai. Produktus kuriame naudotojams, suprantantiems kokybiškų produktų naudą odai ir siekiantiems geriausių rezultatų.Produktų išskirtinumas: 1. Produktų sudėtyje naudojamos žaliavos iš Šveicarijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos. 2. Produktų sudėtis nėra minimalistinė, priešingai – tai ypač koncentruotos daugiakomponentės kompozicijos, suformuluotos taip, kad būtų gebama spręsti daugialypes odos problemas. 3. Produktai sukurti biomedicinos ir chemijos srityje dirbančių specialistų, atsižvelgta į kiekvieno komponento fizines-chemines savybes ir poveikį odai. 4. Produktų sudėtyje nėra parabenų, silikonų, mineralinio aliejaus, etoksilintų junginių, sintetinių kvapų, dažų, polimerinių tirštiklių ar sintetinių peptidų, etilo alkoholio. 5. Produktų efektyvumas grindžiamas atliktais tyrimais akredituotose labaratorijose.

CLM COSMETICS UAB - Stendas B2.3 (Salė)

Adresas: Ežero g. 44, Piliuonos k.,, Kauno r., 53182, Lithuania

Tel.: +370(650)69-700

El.paštas: irma.miliauskaite@cosmoway.lt

Svetainė: https://www.celemicosmetics.lt/

DISCIPLINA – tai svarbiausias, fundamentalus terminas, apibrėžiantis CELEMI filosofiją.

DEERFOREST MB - Stendas F2.0 (Salė)

Adresas: Kalkinės g. 7, Marijampolė, LT-68297, Lithuania

Tel.: +370 699 23734

El.paštas: deerforestsilk@gmail.com

Svetainė: www.deerforest.lt

Natūralaus šilko veido ir kūno rankšluosčiai, masažinės pirštinės, plaukų gumytės, pagalvių užvalkalai

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

ERA ESTHETIC - Stendas

Adresas: I. Kanto g. 18, R22, LT-44296 Kaunas, Kaunas, 03154, Lithuania

Tel.: +370(612)71-177

El.paštas: lina.marketing@eraesthetic.lt

Svetainė: https://eraesthetic.shop

Era Esthetic Professional distribution company represent food supplements: collagen + anti-age capsules, injectable products and cosmetics.

Accordion Panel

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, 44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

„Beotebal Plus“ Tavo Grožio Formulė plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai plaukų, odos ir nagų būklei bei išvaizdai palaikyti. Maisto papildas „Beotebal PLUS“ plaukams, odai, nagams rekomenduojamas siekiant papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, įskaitant natūralų silicį, biotiną. ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ „BEOTEBAL PLUS“ PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS Rekomenduojamas kasdienei plaukų, odos ir nagų priežiūrai bei oro sąlygų, kosmetinių procedūrų ar kitų veiksnių pažeistiems plaukams, odai ir nagams. Sudėtyje yra originali 14 ingredientų formulė, turinti mokslu paremtą teigiamą poveikį plaukams, odai ir nagams. NutriAminoBiotinum komplekse aminorūgštys, mineralai ir vitaminai, įskaitant biotiną. Sudėtinių medžiagų kiekiai atitinka rekomenduojamą paros normą. Didžiausia biotino dozė – 2500 µg vienoje tabletėje lyginant su kitais kompleksiniais šios kategorijos preparatais. Be glitimo. Be laktozės. Tinka vegetarams ir veganams.

ITALĖ UAB - Stendas C1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 34-14, Kaunas, LT-44287, Lithuania

Tel.: +370(607)14-644

El.paštas: itale.sales@hairsera.lt

Svetainė: www.hairsera.lt

Hairsera - grožio prekių parduotuvė, atstovaujanti Upgrade, Tahe, Balmain, Biacre, Inveo, Labor Pro prekių ženklus.

KIVILAINE OÜ - Stendas B2.10 (Salė)

Adresas: Pärnu mnt 8, Tallinn, 10148, Estija / Estonia

Tel.: +370+372-605-7057

El.paštas: birgit@kivilaine.ee

Svetainė: www.kivilaine.ee

Premium skin- and haircare for both professionals and retail. From Unilever brand Dermalogica to Switzerland glam-science Swissline. Also R+Co haircare brand founded by hairdressers. Let's make beauty world better together!

KVAPŲ NAMAI UAB - Stendas C1.13 (Salė)

Adresas: Popieriaus g. 15, Vilnius, LT-08404, Lithuania

Tel.: +370(675)80-687

El.paštas: marketing@aromata.lt

Svetainė: www.kvapunamai.lt

Kvapų namai - didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios šviežios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Esame sukaupę daugiau nei 15 metų patirties – savo veiklą oficialiai pradėjome 2007 metais.

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

PELOTA UAB - Stendas B2.9 (Salė)

Adresas: Taikos pr.73-70, Kaunas, 50434, Lithuania

Tel.: +370(616)81-724

El.paštas: info@pelota.lt

Svetainė: www.valquer.lt

Ispaniškų plaukų priežiūros priemonės. Šampūnai, kaukės, kondicionieriai. Odos priežiūros priemonės. Tvari produkcija.

PROJECT BEAUTY LT UAB - Stendas B1.1 (Salė)

Adresas: Taikos g. 103-48, Vilnius, 05201, Lithuania

Tel.: +370(618)77-612

El.paštas: projectbeautylt@gmail.com

Svetainė:

Kosmetika, veido ir kūno priežiūra.

RIMANTĖ KIERĖ - Stendas A1.11 (Salė)

Adresas: Čekų g. 6-2, Kaunas, 45236, Lithuania

Tel.: +370(678)33-143

El.paštas: infolanature.lt@gmail.com

Svetainė: www.la-nature.lt

Provanso amatininkų kosmetika, kuri pelnė pirkėjų simpatijas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų. Natūralumas - žodis vienijantis visas siūlomas kūno priežiūros priemones.

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

SANE INNOVATIONS UAB - Stendas B2.6 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 125,, Vilnius, LT-08221, Lithuania

Tel.: +370(656)42-247

El.paštas: sita@savaipskin.com

Svetainė: savaipskin.com

Lietuvoje sukurto prekinio ženklo Savaip® rūpestis, yra sveikas odos barjeras. Savaip® odos priežiūros misija įvesti minimalizmą, apsieinant rutinoje su 3 žingsniais, bei malonią emociją, ką tą puikiai padaro spalvingas produktų dizainas.Naudojami kliniškai įrodytus inovatyvus komponentus, ir 99% natūralias sudėtis, suteikia net ir jautriausiai odai pasitikėjimą, kad produktai daro tai ką ir sako.

SKINDEVS, UAB - Stendas C1.8 (Salė)

Adresas: Naugarduko g. 41, Vilnius, 10226, Lithuania

Tel.: +370(671)84-449

El.paštas: info@thelab.lt

Svetainė: www.moonskin.lt

„MOON Cosmetics“ sudaro mokslininkų, biochemikų bei kosmetikos chemijos ekspertų komanda, siekianti sukurti optimalias, subalansuotas ir veiksmingas kosmetikos formules kiekvienam odos tipui. Pirmieji bandymai kurti bei plėtoti kosmetikos produktus ir sudėtines jų formules buvo pradėti dar Vilniaus Universiteto, Gyvybės mokslų centro laboratorijoje, kurioje kūrybiškumas, kritinis mąstymas, žingeidumas ir pažangiausia įranga leido pristatyti pirmuosius aukštos kokybės produktų prototipus.Suprantame, jog atidžiai išanalizuotas skirtingų ingredientų tarpusavio suderinamumas padeda efektyviai spręsti įvairias žmogaus odos problemas, todėl tam skiriame be galo daug dėmesio. Kiekviena mūsų kosmetikos formulė yra sukuriama pasitelkiant ne tik veiksmingiausias ir kokybiškiausias medžiagas, tačiau ir skirtingų sričių žinias, kurias mums suteikė mokslas.Visi „MOON Cosmetics“ produktai yra kuriami gerbiant tiek žmogų, tiek ir pačią gamtą. Šią pagarbą saugančios vertybės ne tik skatina keisti nusistovėjusį požiūrį į kosmetiką, tačiau ir remtis mokslu. Būtent mokslas ir leidžia įsitikinti visų sinergiškų kosmetikos formulių veiksmingumu ir naudingu jų poveikiu žmogaus odai.Suprantame, jog atidžiai išanalizuotas skirtingų ingredientų tarpusavio suderinamumas padeda efektyviai spręsti įvairias žmogaus odos problemas, todėl tam skiriame be galo daug dėmesio. Kiekviena mūsų kosmetikos formulė yra sukuriama pasitelkiant ne tik veiksmingiausias ir kokybiškiausias medžiagas, tačiau ir skirtingų sričių žinias, kurias mums suteikė mokslas.Visi „MOON Cosmetics“ produktai yra kuriami gerbiant tiek žmogų, tiek ir pačią gamtą. Šią pagarbą saugančios vertybės ne tik skatina keisti nusistovėjusį požiūrį į kosmetiką, tačiau ir remtis mokslu. Būtent mokslas ir leidžia įsitikinti visų sinergiškų kosmetikos formulių veiksmingumu ir naudingu jų poveikiu žmogaus odai. Daugiau informacijos www.moon.lt

SVEIKATA IŠ GAMTOS, MB - Stendas A1.14 (Salė)

Adresas: Žalčio g. 20, Žemaitkiemis, Kauno r., LT54340, Lithuania

Tel.: +370(698)30-844

El.paštas: info@sveikataisgamtos.lt

Svetainė: https://www.sveikataisgamtos.lt/

Natūralūs maisto papildai ir ekologiškos odos ir kūno priežiūros priemonės.

TOSIMA UAB - Stendas B2.8 (Salė)

Adresas: I. Simonaitytes g. 32-36, Klaipeda, 95137, Lithuania

Tel.: +370(658)45-569

El.paštas: tomas.lenkas@gmail.com

Svetainė:

Premium Negyvosios Jūros kosmetika, dermatologinė kosmetika iš Italijos, prancūziški kvepalai

UAB GIANTERA - Stendas A1.4 (Salė)

Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai, 78136, Lithuania

Tel.: +370(654)71-901

El.paštas: t.miezis@giantera.com

Svetainė: www.ohhira.lt

Japoniški maisto papildai ir kosmetika

AURITA UAB - Stendas B2.5.1 (Salė)

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 27-7, Kaunas, LT-45258, Lithuania

Tel.: +370(37)380-847

El.paštas: kvepalai@financier.lt

Svetainė: www.financier.lt

Kvepalai Financier Tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba sukūrė finansų srities specialistai. Financier įkūnija norą tobulėti, siekti, būti motyvuotam, simbolizuoja finansinę sėkmę. Pure perfume - tai brangiausia kvepalų rūšis ir kartu didžiausios koncentracijos kvepalai. Financier kvepalai buvo sukurti, siekiant atskleisti finansų pasaulio kvapą. Kvepalus sudaro: konjakas, slyva, pačiulis, ambra, baltieji pipirai, agarmedis, tabakas, vyšninė paprika, smilkalai, kardamonas, levanda, jazminas. Visi ingredientai simbolizuoja finansus, pinigus, sėkmę, pasitikėjimą, išmintį. Pajusk finansų pasaulio kvapą...

KVAPŲ NAMAI UAB - Stendas C1.13 (Salė)

Adresas: Popieriaus g. 15, Vilnius, LT-08404, Lithuania

Tel.: +370(675)80-687

El.paštas: marketing@aromata.lt

Svetainė: www.kvapunamai.lt

Kvapų namai - didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios šviežios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Esame sukaupę daugiau nei 15 metų patirties – savo veiklą oficialiai pradėjome 2007 metais.

MARABIKA - Stendas B2.0 (Salė)

Adresas: Algirdo g. 85-71, Vilnius, 02100, Lithuania

Tel.: +370(646)16-435

El.paštas: info@marabika.lt

Svetainė: www.marabika.lt

Marabika kvepalus importuoja tiesiogiai iš JAE kvepalų gamyklų, kuriose taip pat kuria savo, „Marabika“ prekinio ženklo, išskirtinius aromatus. Visi kvepalai ir namų kvapai yra kruopščiai atrenkami, ir turi atitikti aukščiausios kokybės kriterijus. Tik sunkaus darbo dėka lietuviškų „Marabika“ parduotuvių tinkle atsirado geriausi rytietiški kvepalai. Įsitikinti tuo patys galite Marabika parduotuvėse Algirdo g. 85, Vilnius ir Nemuno g. 43, Kaunas bei apsiperkant internetu www.marabika.lt.

PARFUMAAR MB - Stendas B1.5.1 (Salė)

Adresas: Liejyklos g. 4, Vilnius, 01120, Lithuania

Tel.: +370(638)34-543

El.paštas: info@maar.lt

Svetainė:

gender - neutral niche perfume and home fragrance

TOSIMA UAB - Stendas B2.8 (Salė)

Adresas: I. Simonaitytes g. 32-36, Klaipeda, 95137, Lithuania

Tel.: +370(658)45-569

El.paštas: tomas.lenkas@gmail.com

Svetainė:

Premium Negyvosios Jūros kosmetika, dermatologinė kosmetika iš Italijos, prancūziški kvepalai

VALJA UAB - Stendas A1.8 (Salė)

Adresas: Vinkšnų takas 2, Kaunas, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(683)99-103

El.paštas: info@amourdevil.com

Svetainė:

AmourD'evil, Lietuvos parfumerijos namai, kuriantys išskirtines sojų vaško žvakes, namų kvapus, nišinius kvepalus, automobilio aromatus.

AISTENĖ UAB - Stendas A2.5 (Salė)

Adresas: Europos pr. 122, Kaunas, LT-46351, Lithuania

Tel.: +370(635)76-355

El.paštas: aisteneuab@gmail.com

Svetainė: www.ferrlihair.lt

Inovaciniai formavimo prietaisai, kurie sukurti saugoti ir tausoti moters plaukus.

ALEKSI UAB - Stendas B1.6 (Salė)

Adresas: Kalno g.58, Telšiai, 87302, Lithuania

Tel.: +370(624)90-225

El.paštas: l.achunova@gmail.com

Svetainė: www.aleksi.lt

Plaukų priežiūros priemonės, kosmetika, maisto papildai

CLM COSMETICS UAB - Stendas B2.3 (Salė)

Adresas: Ežero g. 44, Piliuonos k.,, Kauno r., 53182, Lithuania

Tel.: +370(650)69-700

El.paštas: irma.miliauskaite@cosmoway.lt

Svetainė: https://www.celemicosmetics.lt/

DISCIPLINA – tai svarbiausias, fundamentalus terminas, apibrėžiantis CELEMI filosofiją.

DANTŲ HIGIENA MB - Stendas C1.5 (Salė)

Adresas: Elektrėnų g. 1D, KAUNAS, 51222, Lithuania

Tel.: +370+86(503)2959

El.paštas: info@baltidantys.lt

Svetainė:

VELYM TREATMENT . PRIEMONĖ NUO PLAUKŲ SLINKIMO.

Accordion Panel

Adresas: E. Ožeškienės g. 18A, LT-44254 Kaunas, Kaunas, 44254, Lithuania

Tel.: +370(698)71-742

El.paštas: rokas.paulauskas@polpharma.com

Svetainė: www.beotebal.lt

„Beotebal Plus“ Tavo Grožio Formulė plaukams, odai, nagams yra maisto papildas, rekomenduojamas kiekvienai dienai plaukų, odos ir nagų būklei bei išvaizdai palaikyti. Maisto papildas „Beotebal PLUS“ plaukams, odai, nagams rekomenduojamas siekiant papildyti trūkstamas maisto medžiagas jūsų plaukams, odai ir nagams. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso – atidžiai parinktų mitybinių medžiagų mišinio: aminorūgščių, vitaminų ir mineralų, įskaitant natūralų silicį, biotiną. ATRASKITE MAISTO PAPILDĄ „BEOTEBAL PLUS“ PLAUKAMS, ODAI, NAGAMS Rekomenduojamas kasdienei plaukų, odos ir nagų priežiūrai bei oro sąlygų, kosmetinių procedūrų ar kitų veiksnių pažeistiems plaukams, odai ir nagams. Sudėtyje yra originali 14 ingredientų formulė, turinti mokslu paremtą teigiamą poveikį plaukams, odai ir nagams. NutriAminoBiotinum komplekse aminorūgštys, mineralai ir vitaminai, įskaitant biotiną. Sudėtinių medžiagų kiekiai atitinka rekomenduojamą paros normą. Didžiausia biotino dozė – 2500 µg vienoje tabletėje lyginant su kitais kompleksiniais šios kategorijos preparatais. Be glitimo. Be laktozės. Tinka vegetarams ir veganams.

GRAŽVALDA UAB - Stendas B2.7 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 56-1, Vilnius, LT05131, Lithuania

Tel.: +370(615)19-917

El.paštas: andrius@monro.lt

Svetainė:

ORLY - Professional nail care brand from USA TRINITY - Professional haircare brand from Switzerland

ITALĖ UAB - Stendas C1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 34-14, Kaunas, LT-44287, Lithuania

Tel.: +370(607)14-644

El.paštas: itale.sales@hairsera.lt

Svetainė: www.hairsera.lt

Hairsera - grožio prekių parduotuvė, atstovaujanti Upgrade, Tahe, Balmain, Biacre, Inveo, Labor Pro prekių ženklus.

NUDEMOON MB - Stendas A1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 80A, Joniškis, 84166, Lithuania

Tel.: +370(650)93-375

El.paštas: info@nudemoon.lt

Svetainė: www.nudemoon.lt

NudeMoon - oficialus Y'AMOUR dekoratyvinės kosmetikos atstovas Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su profesionalia kosmetika, kuri išsiskiria lengvomis tekstūromis, ryškiomis spalvomis bei ilgai išliekančiu makiažu! Laukia pasiūlymai bei nuolaidos!

PELOTA UAB - Stendas B2.9 (Salė)

Adresas: Taikos pr.73-70, Kaunas, 50434, Lithuania

Tel.: +370(616)81-724

El.paštas: info@pelota.lt

Svetainė: www.valquer.lt

Ispaniškų plaukų priežiūros priemonės. Šampūnai, kaukės, kondicionieriai. Odos priežiūros priemonės. Tvari produkcija.

RITA KASPARAVIČIENĖ - Stendas B1.5 (Salė)

Adresas: Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(685)14-953

El.paštas: ritosepastas@gmail.com

Svetainė:

Carisma professional- viskas kas geriausia plaukams ! Aukštos kokybės profesionalūs plaukų priežiūros produktai tiek klientui namuose, tiek meistrui profesionalui, paslaugai atlikti salonuose. Produktų širdis - natūralūs ingredientai, atrinkti , apdoroti ir integruoti remiantis naujausiomis , pažangiausiomis technologijomis, saugiomis plaukui, žmogui ir gamtai. Kosmetiniai aktyvai saugiausi ir sveikiausi rinkoje.Produktai 100% pagaminti Italijoje , neturi neleistinų, kenksmingų sveikatai ir aplinkai ingredientų.

ALEKSI UAB - Stendas B1.6 (Salė)

Adresas: Kalno g.58, Telšiai, 87302, Lithuania

Tel.: +370(624)90-225

El.paštas: l.achunova@gmail.com

Svetainė: www.aleksi.lt

Plaukų priežiūros priemonės, kosmetika, maisto papildai

AUCH BEAUTY SIA - Stendas B2.1 (Salė)

Adresas: Artilērijas iela 8-50, Rīga, 1001, Latvija / Latvia

Tel.: +370+3_(___)___-____

El.paštas: Dolphinmishu@gmail.com

Svetainė:

Sia AUCH is the official representative of Dolphin Mishu in the Baltic States. Ear piercing training and materials. Dolphin Mishu is a state-of-the-art piercing system - no noise, no shock, precise, sterile, anti-allergic materials, great prices and a wide selection of earrings! We also offer piercing needles and nose piercing cards.You will also find beautiful medical gold and silver earrings on our stand. For both little and big ladies!On the spot, at a special price, you will have the opportunity to pierce your ears or even your nose!

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

ERA ESTHETIC - Stendas

Adresas: I. Kanto g. 18, R22, LT-44296 Kaunas, Kaunas, 03154, Lithuania

Tel.: +370(612)71-177

El.paštas: lina.marketing@eraesthetic.lt

Svetainė: https://eraesthetic.shop

Era Esthetic Professional distribution company represent food supplements: collagen + anti-age capsules, injectable products and cosmetics.

GRAŽVALDA UAB - Stendas B2.7 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 56-1, Vilnius, LT05131, Lithuania

Tel.: +370(615)19-917

El.paštas: andrius@monro.lt

Svetainė:

ORLY - Professional nail care brand from USA TRINITY - Professional haircare brand from Switzerland

KIVILAINE OÜ - Stendas B2.10 (Salė)

Adresas: Pärnu mnt 8, Tallinn, 10148, Estija / Estonia

Tel.: +370+372-605-7057

El.paštas: birgit@kivilaine.ee

Svetainė: www.kivilaine.ee

Premium skin- and haircare for both professionals and retail. From Unilever brand Dermalogica to Switzerland glam-science Swissline. Also R+Co haircare brand founded by hairdressers. Let's make beauty world better together!

LLVI INVEST UAB - Stendas A2.1 (Salė)

Adresas: Krokuvos g. 53-3, Vilnius, 09306, Lithuania

Tel.: +37065574248

El.paštas: llviinvest.info@gmail.com

Svetainė:

PREMIER BALTIC - Negyvosios jūros kosmetikos priemonės MicaBeauty+Gratiae Cosmetics - Dekoratyvinė mineralinė kosmetika ir terminių šaltinių mineralų veido priežiūros priemonės

MB ČAIKA - Stendas B2.11 (Salė)

Adresas: Beržų g.38, Panevėžys, 36253, Lithuania

Tel.: +370(659)03-015

El.paštas: ingrida.lipnickiene@gmail.com

Svetainė:

Stipriausių prekių ženklų el. parduotuvė antakių ir blakstienų meistrams, depiliacijos specialistams, vizažistams. OKIS BROW, THUYA, ELAN, MY LAMINATION, CTR GROUP, SUPERCIULIUM, INLEI, KOUKLA, HAIRWELL, KODI, LYCON, ITALWAX, ZOLA, STALEKS PRO, Make up Atelier, BeautyDrugs, . Veido ir kūno priežiūros priemonės, dirbtinės blakstienos, teptukai, pincetai, vienkartiniai įrankiai. Plaukų priežiūros priemonės iš Italijos . Patogu, nes viską rasite vienoje parduotuvėje. O aptarnavimas ypatingai greitas ir labai aukštos kokybės. Mes renkamės kokybę, o ne kiekybę.

NUDEMOON MB - Stendas A1.1 (Salė)

Adresas: Vilniaus g. 80A, Joniškis, 84166, Lithuania

Tel.: +370(650)93-375

El.paštas: info@nudemoon.lt

Svetainė: www.nudemoon.lt

NudeMoon - oficialus Y'AMOUR dekoratyvinės kosmetikos atstovas Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su profesionalia kosmetika, kuri išsiskiria lengvomis tekstūromis, ryškiomis spalvomis bei ilgai išliekančiu makiažu! Laukia pasiūlymai bei nuolaidos!

ODITRI MB - Stendas C1.4 (Salė)

Adresas: J. Savickio g. 4-7, LT-01108 Vilnius, Vilnius, 02121, Lithuania

Tel.: +370(686)80-639

El.paštas: ruta@oditri.lt

Svetainė:

Profesionali kosmetika

PELOTA UAB - Stendas B2.9 (Salė)

Adresas: Taikos pr.73-70, Kaunas, 50434, Lithuania

Tel.: +370(616)81-724

El.paštas: info@pelota.lt

Svetainė: www.valquer.lt

Ispaniškų plaukų priežiūros priemonės. Šampūnai, kaukės, kondicionieriai. Odos priežiūros priemonės. Tvari produkcija.

PROJECT BEAUTY LT UAB - Stendas B1.1 (Salė)

Adresas: Taikos g. 103-48, Vilnius, 05201, Lithuania

Tel.: +370(618)77-612

El.paštas: projectbeautylt@gmail.com

Svetainė:

Kosmetika, veido ir kūno priežiūra.

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

VIKTORIJA IR KOMPANIJA UAB - Stendas A1.7 (Salė)

Adresas: Šaltinių g. 4-21,, Alytus, 62344, Lithuania

Tel.: +3708 694 06462

El.paštas: info@victoriacrown.eu

Svetainė: www.victoriacrown.eu

Korėjietiška kosmetika.

EFECTUM KOSMETIKA UAB - Stendas A2.7 (Salė)

Adresas: Raudondvario pl. 194A, Kaunas, 47151, Lithuania

Tel.: +370(639)97-819

El.paštas: efectumkosmetika@gmail.com

Svetainė:

*

RITUALE SKIN STORIES - Stendas A2.2 (Salė)

Adresas: Brastos g. 14, Kaunas, LT-47185, Lithuania

Tel.: +370(618)71-616

El.paštas: info@rituale.lt

Svetainė: https://rituale.lt/

Įmonė RItuale Skin Stories atstovaujanti REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 37 metus.

Dalyvių naujienos

MICABeauty Cosmetics    Ι   
Taip pat mūsų salelėje rasite ir MICAbeauty Cosmetics mineralinės dekoratyvinės kosmetikos priemonių.  Jūsų pamėgtoje MicaBeauty dekoratyvinėje linijoje NEnaudojamas talkas, dirbtiniai da
Taip pat mūsų salelėje rasite ir MICAbeauty Cosmetics mineralinės dekoratyvinės kosmetikos priemonių.  Jūsų pamėgtoje MicaBeauty dekoratyvinėje linijoje NEnaudojamas talkas, dirbtiniai dažikliai, konservantai, mineraliniai aliejai ar kiti odai svetimi ingredientai, todėl ši linija yra atgaiva odai šiuolaikiniame makiažo pasaulyje. MicaBeauty įrodo, kad visiškai nereikia chemikalų norint sukurti net ir pačius ryškiausius įvaizdžius.Facebook: https://www.facebook.com/GRATiAEbaltichttps://www.facebook.com/MicabeautyBalticLT Instagram: @micabeautylt https://micabeautybaltic.eu
PREMIER BALTIC: PREMIER by Dead Sea    Ι   
Stendo numeris: A2.1 – PREMIER BALTIC PREMIER by Dead Sea – tai ne tik kosmetika. Tai – mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti

Stendo numeris: A2.1 – PREMIER BALTIC

PREMIER by Dead Sea - tai ne tik kosmetika. Tai - mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje. Skaičiuojame trisdešimtus metus pasaulyje, bei dvyliktus metus - Lietuvoje. Mūsų tikslas - sujungti Negyvosios jūros teikiamus stebuklus su aukščiausio lygio technologijomis. Kviečiame užeiti į mūsų stendą ir patiems įsitikinti.

Šiemet Jūsų laukia tiek pamėgtos populiariausios priemonės, tiek naujovės nuo Premier, Naujos kartos kosmetinės priemonės iš Gold Champagne linijos, OPATRA ir LUXUR Berlin kosmetiniai aparatai, ir ne tik.

Financier    Ι   
Kvepalai Financier – tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba suk

Kvepalai Financier - tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba sukūrė finansų srities specialistai. Pure perfume - tai brangiausia kvepalų rūšis ir kartu didžiausios koncentracijos kvepalai.

 Financier įkūnija norą tobulėti, siekti, būti motyvuotam, simbolizuoja finansinę sėkmę. Financier kvepalai buvo sukurti, siekiant atskleisti finansų pasaulio kvapą. Kvepalus sudaro: konjakas, slyva, pačiulis, ambra, baltieji pipirai, agarmedis, tabakas, vyšninė paprika, smilkalai, kardamonas, levanda, jazminas. Visi ingredientai simbolizuoja finansus, pinigus, sėkmę, pasitikėjimą, išmintį.

Pajusk finansų pasaulio kvapą...

Carisma    Ι   
Plaukų sveikata prasideda nuo sveikos galvos odos. Augalinės kilmės aktyvūs komponentai yra ‚Treatments‘ linijos širdis. Oda , veikiama išorinių veiksnių, streso,vidinio disbalanso , gali

Plaukų sveikata prasideda nuo sveikos galvos odos.

Augalinės kilmės aktyvūs komponentai yra ‚Treatments‘ linijos širdis.

Oda , veikiama išorinių veiksnių, streso,vidinio disbalanso , gali būti linkusi į sutrikimus,tokius kaip pleiskanos, padidėjęs riebalavimasis,plaukų slinkimas. „Treatments“ sistema tiksliai reaguoja į sutrikimus ir užtikrina jų priežąsties šalinimą,suteikdama komfortą ir malonumą.

„Treatments“- gamtos švelnumo išpuoselėti plaukai.

Bebrowist.lt    Ι   
Visas tris parodos dienas Bebrowist.lt stende NON STOP vyks seminarai grožio mestrams: MAKIAŽAI, ANTAKIŲ DIZAINAS, ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS su ypatingais kviestiniais svečiais

Visas tris parodos dienas Bebrowist.lt stende NON STOP vyks seminarai grožio mestrams: MAKIAŽAI, ANTAKIŲ DIZAINAS, ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS su ypatingais kviestiniais svečiais.

Stendo pagrindinis rėmėjas prekinis ženklas OKIS BROW (UKRAINA). Svečiuose net patI prekinio ženklo įkūrėja Okis Ksenia su savo ambasadorių komanda.

23 diena - pranešėja OKIS KSENIA IR KOMANDA (UKRAINA/ITALIJA) 11:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai! 14:00 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. Grafiški antakiai paslaptys ir tipsai! 16:00 Blakstienų laminavimas WOW efektas.

24 diena 11:00 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. 14:00 Blakstienų laminavimas WOW efektas. 16:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai!

25 diena 11:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai! 12:30 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. Grafiški antakiai paslaptys ir tipsai! 13:30 Blakstienų laminavimas WOW efektas.

TAIP PAT: 02.23 dieną nuo 11 iki 16 h svečiuose KOUKLOS brendo įkūrėja Ilona Vilkelė. 13:00 h parodomasis seminaras BLAKSTIENŲ IR ANTAKIŲ LAMINAVIMAS SU KOUKLA.

02.24 dieną nuo 11:00 iki 16:00 h stende svečiuosis Monika Jazbutytė - JAZBART BEAUTY - grimo dailininkė, vizažo meistrė, lektorė ir video turinio kūrėja. 13:00 h parodomasis makiažas “HOLYWOODINIS ĮVAIZDIS“.

Stende galėsite įsigyti priemonių makiažui, antakių dizaino, antakių blakstienų laminavimo, antakių priežiūros priemonių. Jūsų lauks specialūs kainų pasiūlymai, nuolaidų kuponai, dovanos, siurprizai, prizai!

Giantera    Ι   
Pasaulyje pripažinti apdovanojimus pelnę maisto papildai iš Japonijos. Tradicijos ir mokslas viename: natūrali fermentacija ir moksliniais tyrimais pagrįstas veiksmingumas. Produktai pamilti gydy
Pasaulyje pripažinti apdovanojimus pelnę maisto papildai iš Japonijos.Tradicijos ir mokslas viename: natūrali fermentacija ir moksliniais tyrimais pagrįstas veiksmingumas.Produktai pamilti gydytojų, grožio specialistų, sportininkų ir kiekvieno, kuris rūpinasi savo sveikata ir grožiu iš vidaus.
GRATiAE COSMETICS    Ι   
GRATiAE Cosmetics –  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno prie

GRATiAE Cosmetics -  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno priežiūrai. Terminis vanduo – prisotintas ypatingai koncentruotais mikroelementais bei mineralais turi ypatingų savybių odos regeneracijai bei atsinaujinimui. Didžioji dauguma Gratiae produktų skirti brandžiai odai, ir yra naudojami ne kaip prevencinė (anti-aging), o kaip atstatomoji, regeneruojamoji priemonė (skin repair). Svarbu paminėti ir tai, kad visi produktai turi ISO ir GMP sertifikatus, yra holistiškai subalansuoti ir draugiški aplinkai: pakuotės yra tinkamos perdirbimui.

Šartus Jewelry    Ι   
Šartus Jewelry – vieninteliai Lietuvoje siūlantys tokį gausų, Europoje ne vieną dešimtmetį žinomų, graikų dizainerių rankų darbo papuošalų pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams. Paro

Šartus Jewelry – vieninteliai Lietuvoje siūlantys tokį gausų, Europoje ne vieną dešimtmetį žinomų, graikų dizainerių rankų darbo papuošalų pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams.

Parodoje pristatysime Tina Kotsoni, Kalliope Jewelry, Dimitrios Exclusive ir dar niekur Lietuvoje neeksponuotus Katerina Vassou meno kūrinius iš bronzos, sidabro, žalvario.

Išskirtiniai, įmantraus dizaino, masyvūs ir akį traukiantys papuošalai drąsiems, mėgstantiems naujoves, papuošalą vertinantiems kaip meno kūrinį ir jį dėvintiems, ne tik norint užbaigti savo įvaizdį, bet ir susikurti norimą emociją.

Ecodenta    Ι   
„Mūsų filosofija visada buvo orientuota į gamtą ir inovacijas. Nuolat keliame vis aukštesnę kartelę dirbdami su geriausiais pasaulio biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kos

„Mūsų filosofija visada buvo orientuota į gamtą ir inovacijas. Nuolat keliame vis aukštesnę kartelę dirbdami su geriausiais pasaulio biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos sričių specialistais.

Atliekame išsamius tyrimus ir skatiname visišką skaidrumą. Toks darbo metodas tikrai pasiteisina. Mūsų produktus atpažįsta dantų priežiūros specialistai visame pasaulyje, o aukšti kokybės standartai ir produktų efektyvumas puikiai vertinami ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius standartus, kurie apibrėžia ir prižiūri sudedamąsias dalis tiekimo, pakavimo ir gamybos procesų metu.

Be to, dauguma produktų taip pat yra sertifikuoti tarptautiniais ekologiškumo/natūralumo sertifikatais.”

Gerard‘s    Ι   
Gerard‘s – holistinė kosmetikos kultūra iš Italijos jau daugiau nei 50 metų puoselėjanti net tik išorinį, bet ir vidinį grožį. Gerard‘s kompanijos produktų išskirtinumas – pažangi

Gerard‘s – holistinė kosmetikos kultūra iš Italijos jau daugiau nei 50 metų puoselėjanti net tik išorinį, bet ir vidinį grožį.

Gerard‘s kompanijos produktų išskirtinumas – pažangios formulės, kuriose derinami jūrinės ir augalinės kilmės ekstraktai, naudojami farmacijoje bei naujausios technologijos ir tyrimai, kad produktai atitiktų šiuolaikinio vartotojo poreikius bei būtų užtikrintas jų veiksmingumas, kuris prilygsta estetinei medicinai pačiu draugiškiausiu odai ir aplinkai būdu.

Gerard‘s chrono kosmetinis dieninis veido kremas CAVIAR SPF 8, 50 ml

Šis kremas priklauso naujai chronokosmetinių procedūrų kartai, sukurtai naudojant inovatyvias technologijas, kurios atkuria pagrindines odos funkcijas ir 24 valandas per parą padeda kovoti su odos senėjimo požymiais. Dienos metu kremas apsaugo odą nuo taršos, žalingo UV spindulių poveikio ir oksidacinio streso; mažina jau matomus odos senėjimo požymius, lėtina chronologinį senėjimą.

Nudemoon    Ι   
Nudemoon – dekoratyvinės kosmetikos Y’AMOUR atstovas atvyksta pristatyti Lietuvoje naujos, bet jau pamėgtos ir įvertintos dekoratyvinės kosmetikos Y’AMOUR. Y’AMOUR –

Nudemoon - dekoratyvinės kosmetikos Y'AMOUR atstovas atvyksta pristatyti Lietuvoje naujos, bet jau pamėgtos ir įvertintos dekoratyvinės kosmetikos Y'AMOUR.

Y'AMOUR - profesionali, Italijoje gaminama dekoratyvinė kosmetika, kuri išsiskiria ne tik akį traukiančiomis pakuotėmis, bet ir kokybiškais produktais. Visa produkcija praturtinta įvairiais aliejais, vitaminais, jų dėka ne tik atliksite ypatingai skoningą makiažą, bet ir aprūpinsite odą trūkstamais vitaminais.

Parodos lankytojams bus taikoma -20% nuolaida visai Y'AMOUR dekoratyvinei kosmetikai!

Nudemoon stende taip pat bus galima įsigyti plaukų priežiūros priemonių - Newsha, Alfa Parf Milano.

Nudemoon stendą rasite: A1.1 stende (pirmas stendas įėjus į salę).

MONRO Group    Ι   
MONRO Group – profesionalios grožio salonams ir meistrams skirtos kosmetikos, įrangos ir įrankių tiekėjas bei platintojas. Mūsų tikslas – aprūpinti grožio meistrą nuo… iki

MONRO Group - profesionalios grožio salonams ir meistrams skirtos kosmetikos, įrangos ir įrankių tiekėjas bei platintojas. Mūsų tikslas - aprūpinti grožio meistrą nuo... iki ir padėti jam dirbti lengviau bei ramiau. Parodoje atstovaujame du prekinius – ORLY ir TRINITY haircare.

 

ORLY prekinis ženklas – nagų priežiūros lyderis iš JAV, diktuojantis nagų madą ir dizaino bei priauginimo tendencijas jau nuo 1975-ųjų. Tai stipriomis vertybėmis pasižymintis verslas, kurio saugi, etiška produkcija ir puikiai pasiteisinančios inovacijos lengvai prasiskyrė kelią į geriausių nagų meistrų širdis.

 

TRINITY haircare – šeimos prekės ženklas, kurio šaknys ir širdis – gražiojoje Šveicarijoje. Tai profesionaliam darbui salone skirtos plaukų priežiūros, modeliavimo ir dažymo priemonės. Natūralios sudėtinės dalys, efektyvus poveikis, pagarba gamtai, gyvūnams ir žmogui bei stiprus tarpusavio palaikymas yra TRINITY haircare varomoji galia, nepaliekanti abejingų.

[caption id="attachment_9908" align="alignleft" width="300"] TT Washhouse[/caption]

Margarita    Ι   
MARGARITA – natūralaus grožio tradicijos iš gamtos. Mus jungia mūsų galinga gamta ir vertybės. Nuo 1988 m. kuriame produktus odai ir plaukams, stiprindami jų grožį mūsų laboratorijos žin

MARGARITA – natūralaus grožio tradicijos iš gamtos. Mus jungia mūsų galinga gamta ir vertybės. Nuo 1988 m. kuriame produktus odai ir plaukams, stiprindami jų grožį mūsų laboratorijos žiniomis ir ingredientų iš gamtos galiomis. Seniai žinomi receptai, perduodami iš kartos į kartą. Kurdami MARGARITA produktus sujungiame žmones su gamta, ilgametes tradicijas su šiandienos poreikiais.

Beotebal PLUS    Ι   
Beotebal PLUS – tavo grožio formulė! Beotebal PLUS yra maisto papildas, skirtas kiekvienai dienai palaikyti plaukų, odos ir nagų būklę bei išvaizdą. Jame yra koncentruoto maistingojo „
Beotebal PLUS - tavo grožio formulė!Beotebal PLUS yra maisto papildas, skirtas kiekvienai dienai palaikyti plaukų, odos ir nagų būklę bei išvaizdą. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso, kuriame yra daug amino rūgščių, mineralų ir vitaminų – įskaitant biotiną. „NutriAminoBiotinum“ yra originalus tinkamai parinktų, net 14 sudedamųjų dalių mišinys, pasižymintis naudingu poveikiu plaukams, odai ir nagams.Biotebal PLUS rekomenduojama:- siekiant išlaikyti gražius ir sveikus plaukus, odą ir nagus- po intensyvių kosmetinių procedūrų (pvz., džiovinimo, tiesinimo, dažymo ar lakavimo)- kai plaukai yra veikiami mechaninių veiksnių (pvz., galvos apdangalai)- laikotarpiu, kada plaukus, odą ir nagus veikia aplinkos veiksniai (saulė, vanduo, vėjas, šaltis, sniegas, lietus), Beotebal PLUS⦿ Kasdienei plaukų, odos ir nagų būklės bei išvaizdos priežiūrai⦿ Gaminyje nėra glitimo ir laktozės⦿ Tinka vegetarams ir veganams www.beotebal.lt
Visų Šventų Tattoo    Ι   
„Visų Šventų Tattoo“ – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisi
„Visų Šventų Tattoo“ – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisiekusiems kūno meno ant odos kolekcionieriams ir tik besiryžtantiems pirmajam piešiniui. Džiaugiamės galėdami dalintis savo talentingų ir patyrusių meistrų kūryba ir padėti įgyvendinti Jūsų idėjas.
Efectum kosmetika    Ι   
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovaci
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovacija grožio pasaulyje.. Veikimas: mikrodermabrazija; nechirurginis mikropatempimas; akių vokų pakėlimas; pasmakrės mažinimas; lygi, giliai pridrėkinta oda; odos dėmių, karpų, keratozių šalinimas; galvos plaukų atauginimas be adatų; raukšlių gylio mažinimas; odos elastingumo gerinimas; celiulito, riebalų sankaupų mažinimas; apimčių mažinimas, strijų, randų mažinimas; kūno odos stangrinimas.  Radio dažnio aparatai RFX3-3D - klasika tapę, kūno bei veido procedūroms skirti aparatai. Botokso efektas be intervencijų, saugios, malonios procedūros, o rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Esame vieninteliai atstovai šių unikalių aparatų Baltijos šalyse ir ne tik!KAŠTONŲ ALIEJUS BEN254- BEN254V 500 ml - 200 ml Kaip veikia :Idealus vaistas mažinti celiulitą. Kaštonų aliejus atkuria natūralią odos pusiausvyrą, ypač tai svarbu tuo atveju, jei oda yra linkusi į celiulitą. Aliejus skatina mikrocirkuliaciją, šalina patinimus ir neleidžia kauptis skysčiams. Reguliariai naudojama priemonė efektyviai užkerta kelią neestetiškų požymių atsiradimui ir gerina odos išvaizdą esant celiulitui. Kaštonų aliejus suteikia energijos, yra naudingas esant fiziniam ir protiniam išsekimui, tai puiki streso mažinimo priemonė. Be to, ji turi poras sutraukiančių ir dezinfekuojamųjų savybių, atgaivina, drėkina ir stangrina odą. Suteikia atgaivą pavargusioms kojoms, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, suteikia tonuso odai ir jungiamajam audiniui. Naudojimas - masažuojančiais judesiais tepti priemonę ant švarios odos limfos tekėjimo kryptimi. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di jojoba - Simondsijų aliejus drėkina ir maitina. Estratto di foglie di castagna - Kaštono lapų ekstraktas drėkina. Ippocastano - Paprastasis kaštonas sausinantis, priešuždegiminis. Edera - Gebenė tonizuojanti, anticeliulitinė ir apsauganti kraujagysles. O.E. arancio, geranio, cannella - Eteriniai aliejai : apelsinų, pelargonijos, cinamono odos pusoausvyraiVYNUOGIŲ ALIEJUS BEN060 - BEN060V 500 ml - 200 ml Kaip veikia :Nuo odos senėjimo ir celiulito keliamų problemų. Vynuogių aliejus yra nepaprastai minkštinantis, raminantis, maitinantis ir turtingas polinesočiaisiais reibalais bei suteikia natūralų išsigelbėjimą nuo odos senėjimo. Tai yra natūralus vaistas nuo odos senėjimo. Vynuogių aliejus gaunamas (iš raudonųjų vynuogių kauliukų) sukurtas tiek profesionaliam, tiek namų masažui atlikti. Tonizavimui ar atpalaidavimui, gali būti pasirenkamas kartu su eteriniais aliejais. Tinkamas naudoti atpalaiduojančiose aplinkose, tokiose kaip sveikatingumo ir SPA centruose. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Jojoba- Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Estratto di vite rossa- Raudonųjų vynuogių ekstraktas minkštinantis, drėkinantis ir raminantis. Olio di semi Borragine – Agurklės aliejus antibakterinis, nuo dermatito, psoriazės ir spuogų.GRANATŲ ALIEJUS BEN061 - BEN061V 500 ml - 200 ml Kaip veikia: Susidedantis iš augalinių aliejų mišinio, pasižymi didele plėvelės formavimo galia, odai suteikia minkštumo ir elastingumo. Puikaus kvapo Granatų aliejus sukurtas stangrinti odą, oda tampa elastinga ir stangri. Šis aliejus pasižymi tuom, kad jo sudėtyje yra visi vitaminai, reikalingi mūsų sveikai odai palaikyti.Granatų aliejus - efektyvi priemonė nuo strijų. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Jojoba- Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Olio di avocado- Avokadų aliejus drėkina ir maitina. Olio di germe di grano (vitamina E)- Kviečių gemalų aliejus (vitaminas E) antioksidantas, apsaugo ląstelių membranų lipidus. Calendula- Medetkos gaivina, ramina ir drėkina. Melograno (vitamine A, B, C, E, K)- Granatai (vitaminai A, B, C, E, K) antioksidantai.ŠAMPANO ALIEJUS BEN069 - BEN069V 500 ml - 200 ml Kaip veikia Šampano aliejus sukurtas drėkinti ir apsaugoti nuo senėjimo odą. Švelnus ir intensyviai drėkinantis aliejus, suteikia odai šilkinės odos pojūtį. Nuostabaus kvapo aliejus yra tinkamas naudoti sveikatingumo ir SPA centruose taip pat ir namų masažui atlikti. Šampano aliejus – puiki priemonė nuo odos senėjimo. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Avocado - Avokadų aliejus drėkina ir maitina. Olio di Jojoba - Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Olio di semi di vite rossa - Raudonųjų vynuogių sėklų aliejus minkštinantis, drėkinantis ir raminantis. Olio di semi Borragine – Agurklės aliejus antibakterinis, nuo dermatito, psoriazės ir spuogų.           
Luminor    Ι   
Dirbate grožio srityje? Išbandykite „Luminor Phone POS“ programėlę atsiskaitymams nemokamai* „Luminor Phone POS“ – tai programėlė, leidžianti priimti atsiskaitymus kortele tiesiog iš
Dirbate grožio srityje?Išbandykite „Luminor Phone POS“ programėlę atsiskaitymams nemokamai*„Luminor Phone POS“ – tai programėlė, leidžianti priimti atsiskaitymus kortele tiesiog išmaniajame telefone ar planšetėje. * Viskas, ką jums reikia padaryti – „Beauty EXPO 2024“ parodos metu užpildyti prašymą dėl „Luminor Phone POS“ kortelių skaitytuvo ir iki 2024-03-31 naudokitės „Luminor Phone POS“ be kortelių aptarnavimo mokesčio. Nuo balandžio 1 d. bus taikomi standartiniai įkainiai. Daugiau: Luminor Phone POS | Luminor  
PAULA‘S CHOICE    Ι   
Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro

Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro efektyvūs, patikrinti ir saugūs ingridientai, naudingi Jūsų odos grožiui.

Eksponatai: Kosmetika profesionalams ir klientams į namus

Dekoratyvinė kosmetika

Kūno odos priežiūra

Aparatinė kosmetogija

Demo veido odos procedūros

Vizažistų ir kosmetologų konsultacijos

REVIDERM    Ι   
Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro

Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro efektyvūs, patikrinti ir saugūs ingridientai, naudingi Jūsų odos grožiui.

Eksponatai: Kosmetika profesionalams ir klientams į namus

Dekoratyvinė kosmetika

Kūno odos priežiūra

Aparatinė kosmetogija

Demo veido odos procedūros

Vizažistų ir kosmetologų konsultacijos

La Nature    Ι   
Bestseleriais tapę muilai su virvele pagaminti Prancūzijos Provanse praturtinti ekologišku taukmedžio sviestu ir alyvuogių aliejumi su šveičiamosiomis dalelėmis patogus naudoti, kadangi nereik

Bestseleriais tapę muilai su virvele pagaminti Prancūzijos Provanse

 • praturtinti ekologišku taukmedžio sviestu ir alyvuogių aliejumi
 • su šveičiamosiomis dalelėmis
 • patogus naudoti, kadangi nereikia kempinės
 • naudojant neminkštėja, todėl užteks labai ilgam.

Tai labai riebūs muilai skirti viso kūno priežiūrai su alyvuogių išspaudų aliejumi, kuris išgaunamas iš odelių, minkštimo ir alyvuogių kauliukų dalelių. Šio spaudimo aliejus pasižymi ypatingu poveikiu odai. Jis šalina odos nešvarumus be pilingo, minkština, ramina ir maitina odą. Taip pat suvienodina ir šviesina odos atspalvį. Muilus sudaro 80% alyvuogių išspaudų aliejaus, 20% kokoso aliejaus, vit. E, natūralus glicerinas bei eteriniai aliejai. Šie juodieji muilai pagaminti iš 100% natūralių ingredientų pagal autentiškas Provanso muilo gamybos tradicijas.

Galerija

Parodos rėmėjai ir partneriai

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Parodos partneris