Paroda „Beauty EXPO 2024"

Parodos

BEAUTY EXPO 2024

Data: 2024 vasario 23–25 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: vasario 23 ir 24 d. 10.00–18.00 val., vasario 25 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Sparnuotoji frazė „Grožis – išgelbės pasaulį.“ – mėgstama ne tik grožio meistrų, bet ir visų tų, kuriems grožio puselėjimas – mylimas užsiėmimas. Be abejonės, tikrasis grožis – visai ne tik išorinis, tačiau ir vidinis: išsilavinimas, domėjimasis kultūra, minčių ir kūno harmonija.

Visus tuos, kuriems grožis, jo kūrimas, puoselėjimas, domėjimasis grožio ir kosmetikos naujienomis – darbas, verslas ar tiesiog – hobis ar mėgstamas laiko praleidimas, kviečiame apsilankyti grožio profesionalams ir mylėtojams skirtoje parodoje „Beauty Expo 2024“, vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Paroda „Beauty Expo 2024“ grožio šventei Kaune suburs profesionalus, meistrus, grožio prekių, įrankų, produktų ir paslaugų tiekėjus iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje, grožio rinkos naujienas, artėjančio sezono grožio tendencijas, prabangius, visame pasaulyje mėgiamus prekių ženklus atras ne tik grožio meistrai ir profesionalai, bet ir visi, besidomintys aktualiausiomis grožio naujienomis čia ir dabar.

Lankytojai parodoje, vienoje vietoje susipažins su artėjančio sezono madingiausiomis dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros tendencijomis ir spalvomis, sužinos apie patraukliausias ir moderniausias veido ir kūno priežiūros procedūras, priemones bei prietaisus.

Grožio parodoje „Beauty Expo 2024“ lankytojų lauks:

 • rinkos naujienos plaukų priežiūrai, puoselėjimui, formavimui;
 • platus dekoratyvinės kosmetikos asortimentas grožio profesionalams, visame pasaulyje populiarūs, aukščiausios kokybės produkciją gaminantys prekių ženklai;
 • aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės;
 • manikiūro ir pedikiūro priemonės, įrankiai ir paslaugos;
 • grožio salonų, kirpyklų apranga, darbo priemonės, įranga;
 • antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, įrankiai, teikiamos paslaugos;
 • parfumerija, kvepalai kūnui ir plaukams;
 • juvelyrika ir bižuterija.

Tikrasis grožis galimas tik tuomet, kai turime laimę mėgautis sveiku kūnu bei mintimis. Vasario 23-25 dienomis, lankytojai įsigiję bilietą į parodą „Beauty Expo 2024“ galės nemokamai apsilankyti ir Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje sveikos gyvensenos ir sveikatinimo parodoje „Sveikatos dienos 2024“. Parodos „Sveikatos dienos 2024“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis. Daugiau apie parodą, skaitykite: ČIA.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje

KIGSA LAČ „Kaunas Beauty“

KIGSA NAILS CONFERENCE 2024

KONFERENCIJA: LASH 2024

Visų Šventų Tattoo: mažų tatuiruočių savaitgalis

„BARBER BATTLE 2024“

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

MICABeauty Cosmetics    Ι   
Taip pat mūsų salelėje rasite ir MICAbeauty Cosmetics mineralinės dekoratyvinės kosmetikos priemonių.  Jūsų pamėgtoje MicaBeauty dekoratyvinėje linijoje NEnaudojamas talkas, dirbtiniai da
Taip pat mūsų salelėje rasite ir MICAbeauty Cosmetics mineralinės dekoratyvinės kosmetikos priemonių.  Jūsų pamėgtoje MicaBeauty dekoratyvinėje linijoje NEnaudojamas talkas, dirbtiniai dažikliai, konservantai, mineraliniai aliejai ar kiti odai svetimi ingredientai, todėl ši linija yra atgaiva odai šiuolaikiniame makiažo pasaulyje. MicaBeauty įrodo, kad visiškai nereikia chemikalų norint sukurti net ir pačius ryškiausius įvaizdžius.Facebook: https://www.facebook.com/GRATiAEbaltichttps://www.facebook.com/MicabeautyBalticLT Instagram: @micabeautylt https://micabeautybaltic.eu
PREMIER BALTIC: PREMIER by Dead Sea    Ι   
Stendo numeris: A2.1 – PREMIER BALTIC PREMIER by Dead Sea – tai ne tik kosmetika. Tai – mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti

Stendo numeris: A2.1 – PREMIER BALTIC

PREMIER by Dead Sea - tai ne tik kosmetika. Tai - mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje. Skaičiuojame trisdešimtus metus pasaulyje, bei dvyliktus metus - Lietuvoje. Mūsų tikslas - sujungti Negyvosios jūros teikiamus stebuklus su aukščiausio lygio technologijomis. Kviečiame užeiti į mūsų stendą ir patiems įsitikinti.

Šiemet Jūsų laukia tiek pamėgtos populiariausios priemonės, tiek naujovės nuo Premier, Naujos kartos kosmetinės priemonės iš Gold Champagne linijos, OPATRA ir LUXUR Berlin kosmetiniai aparatai, ir ne tik.

Financier    Ι   
Kvepalai Financier – tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba suk

Kvepalai Financier - tai nišiniai kvepalai jai ir jam. Rankų darbo, iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų komponentų pagamintus kvepalus pure perfume profesionalaus parfumerio pagalba sukūrė finansų srities specialistai. Pure perfume - tai brangiausia kvepalų rūšis ir kartu didžiausios koncentracijos kvepalai.

 Financier įkūnija norą tobulėti, siekti, būti motyvuotam, simbolizuoja finansinę sėkmę. Financier kvepalai buvo sukurti, siekiant atskleisti finansų pasaulio kvapą. Kvepalus sudaro: konjakas, slyva, pačiulis, ambra, baltieji pipirai, agarmedis, tabakas, vyšninė paprika, smilkalai, kardamonas, levanda, jazminas. Visi ingredientai simbolizuoja finansus, pinigus, sėkmę, pasitikėjimą, išmintį.

Pajusk finansų pasaulio kvapą...

Carisma    Ι   
Plaukų sveikata prasideda nuo sveikos galvos odos. Augalinės kilmės aktyvūs komponentai yra ‚Treatments‘ linijos širdis. Oda , veikiama išorinių veiksnių, streso,vidinio disbalanso , gali

Plaukų sveikata prasideda nuo sveikos galvos odos.

Augalinės kilmės aktyvūs komponentai yra ‚Treatments‘ linijos širdis.

Oda , veikiama išorinių veiksnių, streso,vidinio disbalanso , gali būti linkusi į sutrikimus,tokius kaip pleiskanos, padidėjęs riebalavimasis,plaukų slinkimas. „Treatments“ sistema tiksliai reaguoja į sutrikimus ir užtikrina jų priežąsties šalinimą,suteikdama komfortą ir malonumą.

„Treatments“- gamtos švelnumo išpuoselėti plaukai.

Bebrowist.lt    Ι   
Visas tris parodos dienas Bebrowist.lt stende NON STOP vyks seminarai grožio mestrams: MAKIAŽAI, ANTAKIŲ DIZAINAS, ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS su ypatingais kviestiniais svečiais

Visas tris parodos dienas Bebrowist.lt stende NON STOP vyks seminarai grožio mestrams: MAKIAŽAI, ANTAKIŲ DIZAINAS, ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, BLAKSTIENŲ LAMINAVIMAS su ypatingais kviestiniais svečiais.

Stendo pagrindinis rėmėjas prekinis ženklas OKIS BROW (UKRAINA). Svečiuose net patI prekinio ženklo įkūrėja Okis Ksenia su savo ambasadorių komanda.

23 diena - pranešėja OKIS KSENIA IR KOMANDA (UKRAINA/ITALIJA) 11:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai! 14:00 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. Grafiški antakiai paslaptys ir tipsai! 16:00 Blakstienų laminavimas WOW efektas.

24 diena 11:00 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. 14:00 Blakstienų laminavimas WOW efektas. 16:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai!

25 diena 11:00 Antakių laminavimas greitai ir lengvai! 12:30 Antakių dažymas su OKIS antakių dažais. Grafiški antakiai paslaptys ir tipsai! 13:30 Blakstienų laminavimas WOW efektas.

TAIP PAT: 02.23 dieną nuo 11 iki 16 h svečiuose KOUKLOS brendo įkūrėja Ilona Vilkelė. 13:00 h parodomasis seminaras BLAKSTIENŲ IR ANTAKIŲ LAMINAVIMAS SU KOUKLA.

02.24 dieną nuo 11:00 iki 16:00 h stende svečiuosis Monika Jazbutytė - JAZBART BEAUTY - grimo dailininkė, vizažo meistrė, lektorė ir video turinio kūrėja. 13:00 h parodomasis makiažas “HOLYWOODINIS ĮVAIZDIS“.

Stende galėsite įsigyti priemonių makiažui, antakių dizaino, antakių blakstienų laminavimo, antakių priežiūros priemonių. Jūsų lauks specialūs kainų pasiūlymai, nuolaidų kuponai, dovanos, siurprizai, prizai!

Giantera    Ι   
Pasaulyje pripažinti apdovanojimus pelnę maisto papildai iš Japonijos. Tradicijos ir mokslas viename: natūrali fermentacija ir moksliniais tyrimais pagrįstas veiksmingumas. Produktai pamilti gydy
Pasaulyje pripažinti apdovanojimus pelnę maisto papildai iš Japonijos.Tradicijos ir mokslas viename: natūrali fermentacija ir moksliniais tyrimais pagrįstas veiksmingumas.Produktai pamilti gydytojų, grožio specialistų, sportininkų ir kiekvieno, kuris rūpinasi savo sveikata ir grožiu iš vidaus.
GRATiAE COSMETICS    Ι   
GRATiAE Cosmetics –  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno prie

GRATiAE Cosmetics -  unikali kosmetikos linija su organiniais ingredientais, sukurta terminių šaltinių, trykštančių iš 2 km po žeme, vandens pagrindu, skirta tiek veido tiek kūno priežiūrai. Terminis vanduo – prisotintas ypatingai koncentruotais mikroelementais bei mineralais turi ypatingų savybių odos regeneracijai bei atsinaujinimui. Didžioji dauguma Gratiae produktų skirti brandžiai odai, ir yra naudojami ne kaip prevencinė (anti-aging), o kaip atstatomoji, regeneruojamoji priemonė (skin repair). Svarbu paminėti ir tai, kad visi produktai turi ISO ir GMP sertifikatus, yra holistiškai subalansuoti ir draugiški aplinkai: pakuotės yra tinkamos perdirbimui.

Šartus Jewelry    Ι   
Šartus Jewelry – vieninteliai Lietuvoje siūlantys tokį gausų, Europoje ne vieną dešimtmetį žinomų, graikų dizainerių rankų darbo papuošalų pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams. Paro

Šartus Jewelry – vieninteliai Lietuvoje siūlantys tokį gausų, Europoje ne vieną dešimtmetį žinomų, graikų dizainerių rankų darbo papuošalų pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams.

Parodoje pristatysime Tina Kotsoni, Kalliope Jewelry, Dimitrios Exclusive ir dar niekur Lietuvoje neeksponuotus Katerina Vassou meno kūrinius iš bronzos, sidabro, žalvario.

Išskirtiniai, įmantraus dizaino, masyvūs ir akį traukiantys papuošalai drąsiems, mėgstantiems naujoves, papuošalą vertinantiems kaip meno kūrinį ir jį dėvintiems, ne tik norint užbaigti savo įvaizdį, bet ir susikurti norimą emociją.

Ecodenta    Ι   
„Mūsų filosofija visada buvo orientuota į gamtą ir inovacijas. Nuolat keliame vis aukštesnę kartelę dirbdami su geriausiais pasaulio biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kos

„Mūsų filosofija visada buvo orientuota į gamtą ir inovacijas. Nuolat keliame vis aukštesnę kartelę dirbdami su geriausiais pasaulio biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos sričių specialistais.

Atliekame išsamius tyrimus ir skatiname visišką skaidrumą. Toks darbo metodas tikrai pasiteisina. Mūsų produktus atpažįsta dantų priežiūros specialistai visame pasaulyje, o aukšti kokybės standartai ir produktų efektyvumas puikiai vertinami ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Visi mūsų produktai atitinka tarptautinius standartus, kurie apibrėžia ir prižiūri sudedamąsias dalis tiekimo, pakavimo ir gamybos procesų metu.

Be to, dauguma produktų taip pat yra sertifikuoti tarptautiniais ekologiškumo/natūralumo sertifikatais.”

Gerard‘s    Ι   
Gerard‘s – holistinė kosmetikos kultūra iš Italijos jau daugiau nei 50 metų puoselėjanti net tik išorinį, bet ir vidinį grožį. Gerard‘s kompanijos produktų išskirtinumas – pažangi

Gerard‘s – holistinė kosmetikos kultūra iš Italijos jau daugiau nei 50 metų puoselėjanti net tik išorinį, bet ir vidinį grožį.

Gerard‘s kompanijos produktų išskirtinumas – pažangios formulės, kuriose derinami jūrinės ir augalinės kilmės ekstraktai, naudojami farmacijoje bei naujausios technologijos ir tyrimai, kad produktai atitiktų šiuolaikinio vartotojo poreikius bei būtų užtikrintas jų veiksmingumas, kuris prilygsta estetinei medicinai pačiu draugiškiausiu odai ir aplinkai būdu.

Gerard‘s chrono kosmetinis dieninis veido kremas CAVIAR SPF 8, 50 ml

Šis kremas priklauso naujai chronokosmetinių procedūrų kartai, sukurtai naudojant inovatyvias technologijas, kurios atkuria pagrindines odos funkcijas ir 24 valandas per parą padeda kovoti su odos senėjimo požymiais. Dienos metu kremas apsaugo odą nuo taršos, žalingo UV spindulių poveikio ir oksidacinio streso; mažina jau matomus odos senėjimo požymius, lėtina chronologinį senėjimą.

Nudemoon    Ι   
Nudemoon – dekoratyvinės kosmetikos Y’AMOUR atstovas atvyksta pristatyti Lietuvoje naujos, bet jau pamėgtos ir įvertintos dekoratyvinės kosmetikos Y’AMOUR. Y’AMOUR –

Nudemoon - dekoratyvinės kosmetikos Y'AMOUR atstovas atvyksta pristatyti Lietuvoje naujos, bet jau pamėgtos ir įvertintos dekoratyvinės kosmetikos Y'AMOUR.

Y'AMOUR - profesionali, Italijoje gaminama dekoratyvinė kosmetika, kuri išsiskiria ne tik akį traukiančiomis pakuotėmis, bet ir kokybiškais produktais. Visa produkcija praturtinta įvairiais aliejais, vitaminais, jų dėka ne tik atliksite ypatingai skoningą makiažą, bet ir aprūpinsite odą trūkstamais vitaminais.

Parodos lankytojams bus taikoma -20% nuolaida visai Y'AMOUR dekoratyvinei kosmetikai!

Nudemoon stende taip pat bus galima įsigyti plaukų priežiūros priemonių - Newsha, Alfa Parf Milano.

Nudemoon stendą rasite: A1.1 stende (pirmas stendas įėjus į salę).

MONRO Group    Ι   
MONRO Group – profesionalios grožio salonams ir meistrams skirtos kosmetikos, įrangos ir įrankių tiekėjas bei platintojas. Mūsų tikslas – aprūpinti grožio meistrą nuo… iki

MONRO Group - profesionalios grožio salonams ir meistrams skirtos kosmetikos, įrangos ir įrankių tiekėjas bei platintojas. Mūsų tikslas - aprūpinti grožio meistrą nuo... iki ir padėti jam dirbti lengviau bei ramiau. Parodoje atstovaujame du prekinius – ORLY ir TRINITY haircare.

 

ORLY prekinis ženklas – nagų priežiūros lyderis iš JAV, diktuojantis nagų madą ir dizaino bei priauginimo tendencijas jau nuo 1975-ųjų. Tai stipriomis vertybėmis pasižymintis verslas, kurio saugi, etiška produkcija ir puikiai pasiteisinančios inovacijos lengvai prasiskyrė kelią į geriausių nagų meistrų širdis.

 

TRINITY haircare – šeimos prekės ženklas, kurio šaknys ir širdis – gražiojoje Šveicarijoje. Tai profesionaliam darbui salone skirtos plaukų priežiūros, modeliavimo ir dažymo priemonės. Natūralios sudėtinės dalys, efektyvus poveikis, pagarba gamtai, gyvūnams ir žmogui bei stiprus tarpusavio palaikymas yra TRINITY haircare varomoji galia, nepaliekanti abejingų.

[caption id="attachment_9908" align="alignleft" width="300"] TT Washhouse[/caption]

Margarita    Ι   
MARGARITA – natūralaus grožio tradicijos iš gamtos. Mus jungia mūsų galinga gamta ir vertybės. Nuo 1988 m. kuriame produktus odai ir plaukams, stiprindami jų grožį mūsų laboratorijos žin

MARGARITA – natūralaus grožio tradicijos iš gamtos. Mus jungia mūsų galinga gamta ir vertybės. Nuo 1988 m. kuriame produktus odai ir plaukams, stiprindami jų grožį mūsų laboratorijos žiniomis ir ingredientų iš gamtos galiomis. Seniai žinomi receptai, perduodami iš kartos į kartą. Kurdami MARGARITA produktus sujungiame žmones su gamta, ilgametes tradicijas su šiandienos poreikiais.

Beotebal PLUS    Ι   
Beotebal PLUS – tavo grožio formulė! Beotebal PLUS yra maisto papildas, skirtas kiekvienai dienai palaikyti plaukų, odos ir nagų būklę bei išvaizdą. Jame yra koncentruoto maistingojo „
Beotebal PLUS - tavo grožio formulė!Beotebal PLUS yra maisto papildas, skirtas kiekvienai dienai palaikyti plaukų, odos ir nagų būklę bei išvaizdą. Jame yra koncentruoto maistingojo „NutriAminoBiotinum“ komplekso, kuriame yra daug amino rūgščių, mineralų ir vitaminų – įskaitant biotiną. „NutriAminoBiotinum“ yra originalus tinkamai parinktų, net 14 sudedamųjų dalių mišinys, pasižymintis naudingu poveikiu plaukams, odai ir nagams.Biotebal PLUS rekomenduojama:- siekiant išlaikyti gražius ir sveikus plaukus, odą ir nagus- po intensyvių kosmetinių procedūrų (pvz., džiovinimo, tiesinimo, dažymo ar lakavimo)- kai plaukai yra veikiami mechaninių veiksnių (pvz., galvos apdangalai)- laikotarpiu, kada plaukus, odą ir nagus veikia aplinkos veiksniai (saulė, vanduo, vėjas, šaltis, sniegas, lietus), Beotebal PLUS⦿ Kasdienei plaukų, odos ir nagų būklės bei išvaizdos priežiūrai⦿ Gaminyje nėra glitimo ir laktozės⦿ Tinka vegetarams ir veganams www.beotebal.lt
Visų Šventų Tattoo    Ι   
„Visų Šventų Tattoo“ – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisi
„Visų Šventų Tattoo“ – tatuiruočių studija, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Studijos durys atviros visiems – miestelėnams ir svečiams, keliaujantiems kūno puošybos meistrams, prisiekusiems kūno meno ant odos kolekcionieriams ir tik besiryžtantiems pirmajam piešiniui. Džiaugiamės galėdami dalintis savo talentingų ir patyrusių meistrų kūryba ir padėti įgyvendinti Jūsų idėjas.
Efectum kosmetika    Ι   
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovaci
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovacija grožio pasaulyje.. Veikimas: mikrodermabrazija; nechirurginis mikropatempimas; akių vokų pakėlimas; pasmakrės mažinimas; lygi, giliai pridrėkinta oda; odos dėmių, karpų, keratozių šalinimas; galvos plaukų atauginimas be adatų; raukšlių gylio mažinimas; odos elastingumo gerinimas; celiulito, riebalų sankaupų mažinimas; apimčių mažinimas, strijų, randų mažinimas; kūno odos stangrinimas.  Radio dažnio aparatai RFX3-3D - klasika tapę, kūno bei veido procedūroms skirti aparatai. Botokso efektas be intervencijų, saugios, malonios procedūros, o rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Esame vieninteliai atstovai šių unikalių aparatų Baltijos šalyse ir ne tik!KAŠTONŲ ALIEJUS BEN254- BEN254V 500 ml - 200 ml Kaip veikia :Idealus vaistas mažinti celiulitą. Kaštonų aliejus atkuria natūralią odos pusiausvyrą, ypač tai svarbu tuo atveju, jei oda yra linkusi į celiulitą. Aliejus skatina mikrocirkuliaciją, šalina patinimus ir neleidžia kauptis skysčiams. Reguliariai naudojama priemonė efektyviai užkerta kelią neestetiškų požymių atsiradimui ir gerina odos išvaizdą esant celiulitui. Kaštonų aliejus suteikia energijos, yra naudingas esant fiziniam ir protiniam išsekimui, tai puiki streso mažinimo priemonė. Be to, ji turi poras sutraukiančių ir dezinfekuojamųjų savybių, atgaivina, drėkina ir stangrina odą. Suteikia atgaivą pavargusioms kojoms, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, suteikia tonuso odai ir jungiamajam audiniui. Naudojimas - masažuojančiais judesiais tepti priemonę ant švarios odos limfos tekėjimo kryptimi. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di jojoba - Simondsijų aliejus drėkina ir maitina. Estratto di foglie di castagna - Kaštono lapų ekstraktas drėkina. Ippocastano - Paprastasis kaštonas sausinantis, priešuždegiminis. Edera - Gebenė tonizuojanti, anticeliulitinė ir apsauganti kraujagysles. O.E. arancio, geranio, cannella - Eteriniai aliejai : apelsinų, pelargonijos, cinamono odos pusoausvyraiVYNUOGIŲ ALIEJUS BEN060 - BEN060V 500 ml - 200 ml Kaip veikia :Nuo odos senėjimo ir celiulito keliamų problemų. Vynuogių aliejus yra nepaprastai minkštinantis, raminantis, maitinantis ir turtingas polinesočiaisiais reibalais bei suteikia natūralų išsigelbėjimą nuo odos senėjimo. Tai yra natūralus vaistas nuo odos senėjimo. Vynuogių aliejus gaunamas (iš raudonųjų vynuogių kauliukų) sukurtas tiek profesionaliam, tiek namų masažui atlikti. Tonizavimui ar atpalaidavimui, gali būti pasirenkamas kartu su eteriniais aliejais. Tinkamas naudoti atpalaiduojančiose aplinkose, tokiose kaip sveikatingumo ir SPA centruose. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Jojoba- Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Estratto di vite rossa- Raudonųjų vynuogių ekstraktas minkštinantis, drėkinantis ir raminantis. Olio di semi Borragine – Agurklės aliejus antibakterinis, nuo dermatito, psoriazės ir spuogų.GRANATŲ ALIEJUS BEN061 - BEN061V 500 ml - 200 ml Kaip veikia: Susidedantis iš augalinių aliejų mišinio, pasižymi didele plėvelės formavimo galia, odai suteikia minkštumo ir elastingumo. Puikaus kvapo Granatų aliejus sukurtas stangrinti odą, oda tampa elastinga ir stangri. Šis aliejus pasižymi tuom, kad jo sudėtyje yra visi vitaminai, reikalingi mūsų sveikai odai palaikyti.Granatų aliejus - efektyvi priemonė nuo strijų. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Jojoba- Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Olio di avocado- Avokadų aliejus drėkina ir maitina. Olio di germe di grano (vitamina E)- Kviečių gemalų aliejus (vitaminas E) antioksidantas, apsaugo ląstelių membranų lipidus. Calendula- Medetkos gaivina, ramina ir drėkina. Melograno (vitamine A, B, C, E, K)- Granatai (vitaminai A, B, C, E, K) antioksidantai.ŠAMPANO ALIEJUS BEN069 - BEN069V 500 ml - 200 ml Kaip veikia Šampano aliejus sukurtas drėkinti ir apsaugoti nuo senėjimo odą. Švelnus ir intensyviai drėkinantis aliejus, suteikia odai šilkinės odos pojūtį. Nuostabaus kvapo aliejus yra tinkamas naudoti sveikatingumo ir SPA centruose taip pat ir namų masažui atlikti. Šampano aliejus – puiki priemonė nuo odos senėjimo. Sudėtis Olio di mandorle dolci - Saldžiųjų migdolų aliejus maitina, minkština ir elastina. Olio di Avocado - Avokadų aliejus drėkina ir maitina. Olio di Jojoba - Simondsijų aliejus drėkinamasis ir maitinamasis. Olio di semi di vite rossa - Raudonųjų vynuogių sėklų aliejus minkštinantis, drėkinantis ir raminantis. Olio di semi Borragine – Agurklės aliejus antibakterinis, nuo dermatito, psoriazės ir spuogų.           
Luminor    Ι   
Dirbate grožio srityje? Išbandykite „Luminor Phone POS“ programėlę atsiskaitymams nemokamai* „Luminor Phone POS“ – tai programėlė, leidžianti priimti atsiskaitymus kortele tiesiog iš
Dirbate grožio srityje?Išbandykite „Luminor Phone POS“ programėlę atsiskaitymams nemokamai*„Luminor Phone POS“ – tai programėlė, leidžianti priimti atsiskaitymus kortele tiesiog išmaniajame telefone ar planšetėje. * Viskas, ką jums reikia padaryti – „Beauty EXPO 2024“ parodos metu užpildyti prašymą dėl „Luminor Phone POS“ kortelių skaitytuvo ir iki 2024-03-31 naudokitės „Luminor Phone POS“ be kortelių aptarnavimo mokesčio. Nuo balandžio 1 d. bus taikomi standartiniai įkainiai. Daugiau: Luminor Phone POS | Luminor  
PAULA‘S CHOICE    Ι   
Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro

Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro efektyvūs, patikrinti ir saugūs ingridientai, naudingi Jūsų odos grožiui.

Eksponatai: Kosmetika profesionalams ir klientams į namus

Dekoratyvinė kosmetika

Kūno odos priežiūra

Aparatinė kosmetogija

Demo veido odos procedūros

Vizažistų ir kosmetologų konsultacijos

REVIDERM    Ι   
Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro

Įmonė “Rituale Skin Stories” atstovauja dermakosmetikos prekinį ženklą REVIDERM, įkurtą Vokietijoje , rinkoje tvirtai esantį jau 37 metus ir PAULA‘S CHOICE – kosmetiką, kurią sudaro efektyvūs, patikrinti ir saugūs ingridientai, naudingi Jūsų odos grožiui.

Eksponatai: Kosmetika profesionalams ir klientams į namus

Dekoratyvinė kosmetika

Kūno odos priežiūra

Aparatinė kosmetogija

Demo veido odos procedūros

Vizažistų ir kosmetologų konsultacijos

La Nature    Ι   
Bestseleriais tapę muilai su virvele pagaminti Prancūzijos Provanse praturtinti ekologišku taukmedžio sviestu ir alyvuogių aliejumi su šveičiamosiomis dalelėmis patogus naudoti, kadangi nereik

Bestseleriais tapę muilai su virvele pagaminti Prancūzijos Provanse

 • praturtinti ekologišku taukmedžio sviestu ir alyvuogių aliejumi
 • su šveičiamosiomis dalelėmis
 • patogus naudoti, kadangi nereikia kempinės
 • naudojant neminkštėja, todėl užteks labai ilgam.

Tai labai riebūs muilai skirti viso kūno priežiūrai su alyvuogių išspaudų aliejumi, kuris išgaunamas iš odelių, minkštimo ir alyvuogių kauliukų dalelių. Šio spaudimo aliejus pasižymi ypatingu poveikiu odai. Jis šalina odos nešvarumus be pilingo, minkština, ramina ir maitina odą. Taip pat suvienodina ir šviesina odos atspalvį. Muilus sudaro 80% alyvuogių išspaudų aliejaus, 20% kokoso aliejaus, vit. E, natūralus glicerinas bei eteriniai aliejai. Šie juodieji muilai pagaminti iš 100% natūralių ingredientų pagal autentiškas Provanso muilo gamybos tradicijas.

Galerija

Parodos rėmėjai ir partneriai

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Parodos partneris