Grožio paroda „BEAUTY EXPO 2023“

Grožio šventėje „Beauty EXPO 2023“ – tūkstančiai grožio, stiliaus ir dekoratyvinės kosmetikos mylėtojų

Paskutinį vasario savaitgalį, prieš pat įžengiant į taip ilgai lauktą pavasario sezoną, kasmetinė paroda „Beauty EXPO 2023“ šiais metais ir vėl pritraukė tūkstančius grožio, stiliaus, mados mylėtojų ir grožio specialistų bei meistrų.  Šių metų parodoje, lankytojus pasitiko visos rinkos ir ateinančio sezono grožio srities naujienos ir tendencijos, talentingiausieji grožio meistrai, kūrėjai ir tiekėjai, žinomiausių dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklai, estetikos ir grožio srities lyderiai.

 

Tris dienas trukusioje grožio šventėje, lankytojai galėjo sutikti ne tik žymiausius veido ir kūno, dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklų atstovus, bet ir grožio meistrus, veikiančius odos, plaukų, nagų, antakių ir blakstienų priežiūros srityse. Taipogi, turėjo progą betarpiškai pabendrauti su kirpyklų bei kosmetikos salonų priemonių atstovais, sužinoti parfumerijos naujienas, įsigyti madingiausių juvelyrikos ir bižuterijos kūrinių. Daugiau nei penkios dešimtys prekės ženklų atstovų parodos „Beauty EXPO 2023“ lankytojams teikė nemokamas konsultacijas, padėjo išsirinkti ir netgi – patiems išmėginti – priemones ir procedūras. Daugelis parodos dalyvių lankytojams, išskirtinai parodos metu, taikė specialius pasiūlymus, ypatingas akcijas ir nuolaidas.

Renginiai ir grožio čempionatai

Pirmąją parodos dieną, be abejonės, visų lankytojų žvilgsnius prikaustė ir simpatijas pelnė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) organizuotas atviras Lietuvos čempionatas grožio specialistams.  Šių metų renginys – unikalus ir išskirtinis, kadangi ne tik pritraukė rekordinį skaičių dalyvių – daugiau nei 300 – bet ir tapo tarptautiniu. Grožio čempionate šiemet rungėsi grožio specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Izraelio.

KIGSA organizuojami renginiai šiemet lankytojus stebino ne tik dalyvių gausa, bet ir naujomis rungtimis. Šiemet, pirmą kartą organizuotas grožio kūrimo konkursas skirtas šeimai – „Kūrybiškiausia šeima“. Šiame konkurse, savo jėgas išbandyti ir naujus talentus atskleisti buvo kviečiamos aktyvios, kūrybiškos šeimos, iš kurių nei vienas iš šeimos narių nėra grožio specialistas.

Laukiama tūkstančių lankytojų iš visos Lietuvos

Paroda „Beauty EXPO 2023“ Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko tuo pat metu, kaip ir sveikatos bei sveikatinimo paroda „Sveikatos dienos 2023“. Skaičiuojama, kad per visas tris dienas, įsigiję bilietą (kuris suteikė galimybę apsilankyti abiejose tuo metu vykstančiose parodose) iš viso apsilankė 12 488 lankytojai iš visos Lietuvos.

Nespėjusiems apsilankyti pavasario grožio parodoje „Beauty EXPO 2023“ ir praleidus visų grožio sričių anonsą vienoje vietoje, nusiminti neverta. Rudenį – lapkričio 10-12 dienomis – Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančioje bene didžiausioje stiliaus, grožio, mados parodoje „Moters pasaulis 2023“, lankytojų lauks ne tik naujausios artėjančio sezono grožio, mados tendencijos, bet ir estetinės medicinos naujienos, papuošalai, moters laisvalaikio, sporto, sveikatingumo prekių ir paslaugų tiekėjai. Daugiau informacijos apie parodą, ČIA.