paroda „Sveikatos dienos 2023“: paroda, nemokami renginiai

Nuo mažylių ropojimo varžybų iki Baltijos masažo čempionato visa tai ir dar daugiau parodoje „Sveikatos dienos 2023“

Spustelėjus šaltukui ar danguje pabirus snaigėms, visi iškart suskumbame rūpintis savo sveikata. Kiekvienas, tikriausiai, turime savo auksinį receptą, padedantį apsisaugoti nuo gripo ar peršalimo ligų. Tačiau juk gripas ar peršalimas – deja – toli gražu ne vienintelės ligos, užklumpančius mus pačius ar mūsų šeimą.

Tam, kad apsaugoti save ir užkirsti kelią klastingoms ligoms, savo sveikata būtina rūpintis nuolatos. Reikalinga nuolat stiprinti imuninę sveikatą, į savo rutiną įtraukti daugiau fizinės veiklos gryname ore, stiprinti organizmą papildomais vitaminais ir maisto papildais bei pritaikyti sau ir kitus sveikos gyvensenos principus.

 

Naujas požiūris į šeimos sveikatą

Sveikatinimo, gydymo, reabilitacijos naujovėms pristatyti jau vasario pabaigoje – 24-26 dienomis – lankytojus į Kauno „Žalgirio“ areną pakvies jau tradicija tapusi ir 14-tąjį kartą vykstanti paroda „Sveikatos dienos 2023“. Šių metų parodos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir skatinti garsiau ir atviriau kalbėti ne tik apie didesnę meilę sau ir savo kūnui, bet ir būdus, kuriais galime puoselėti savo emocinę sveikatą.

Tradiciškai, paroda „Sveikatos dienos 2023“, kartą per metus, į vieną vietą suburs geriausius skirtingų sričių ekspertus – gydytojus, kosmetologus, psichologus, gamintojus ir paslaugų tiekėjus. Būtent dėl šios priežasties, kiekvienas lankytojas šioje parodoje atras tai, kas aktualu būtent jam ar jo šeimai. Lankytojai susipažins su rinkos naujienomis, gydymo ar reabilitacijos sprendimais, galės pasisemti sveikos gyvensenos patarimų ar įkvėpimo iš savo srities profesionalų.

Sveikos gyvensenos formulė – nuo sveiko maisto iki aprangos

Parodos „Sveikatos dienos 2023“, pagrindinėje „Žalgirio“ arenos salėje lankytojų lauks daugiau nei 100 prekių ir paslaugų tiekėjų: sveikatos, sveikatinimo, sveiko maisto, vitaminų ir papildų gamintojų bei platintojų iš visos Lietuvos. Lankytojai, visas tris dienas truksiančioje parodoje, galės gauti ir nemokamas specialistų konsultacijas apie jų gaminamą produkciją ir taip įsigyti būtent sau ir savo šeimai tinkamiausias prekes ar paslaugas. Šalia sveiko maisto, vitaminų ar papildų sveikatai stiprinti ir tausoti, bus galima rasti ir sveikatai palaikyti ar gyvenimo kokybei pagerinti skirtų drabužių bei įvairių aksesuarų.

Pagrindinėje salėje savo veiklą ir naujausius sprendimus sveikatai pristatys – sveikatos priežiūros ir reabilitacijos įstaigos, sveiko maisto, papildų gamintojai ir platintojai, gydomosios, ekologiškos kosmetikos kūrėjai. Čia rasite ir priemonių asmens higienai, sveikai namų aplinkai, sužinosite apie pirties naujoves, gydomuosius garso masažus ir kitas imuniteto stiprinimo priemones bei veiklas.

Pirtinimosi menas, masažo čempionatas, kūdikių ropojimo varžytuvės – šių metų parodoje naujienų apstu

Tris dienas truksiančioje parodoje „Sveikatos dienos 2023“ šiais metais, kaip, tikriausiai, niekada anksčiau, gausu naujienų. Viena jų – pirtinomosi varžytuvės. Pirties mėgėjams „Vantos lapas“, kartu su Lietuviškos pirties bičiulių draugija, parodoje organizuoja jau VI- tąsias Lietuvos mėgėjų vanojimo varžytuves, kur kiekvienas galės stebėti bei pasisemti naujų pirtinimosi bei vanojimo meno subtilybių.

Visomis parodos dienomis – lankytojų lauks ir daugiau išskirtinių renginių, tokių kaip medicinos specialistų forumas, Nacionalinio vėžio instituto organizuojama išvažiuojamoji konferencija, paskaitos ir seminarai apie ypatingą priežiūrą ir reikalingą reabilitaciją šeimoms auginančioms raidos sutrikimus turinčius mažylius, platus spektras Kauno klinikų organizuojamų seminarų sveikatos temomis, Baltijos masažo čempionatas ir daug kitų renginių, didinančių žinojimą, suteikiančių naudingų patarimų sveikatos stiprinimui, sveikatinimui, reabilitacijai bei naudingiems kasdieniams įpročiams Jums ir Jūsų šeimai.

Dar viena naujiena „Sveikatos dienos 2023“ – skiriamas ypatingas dėmesys nėščiųjų ir kūdikių tematikai. Tai – veiklos, edukacijos, parodomosios mankštos, kūdikių ropojimo ir mažylių bėgikų varžytuvės, renginiai ir patarimai būsimoms ir esamoms mamoms, įgyvendinami kartu su  kineziterapijos klinika „Bambino SPA“. Šiųmetinėje parodoje – ir pirmą kartą vykstantis „OHO“ kryžiažodžių turnyras, atkreipiantis dėmesį ne tik į fizinės, bet ir protinės mankštos naudą kiekvienam iš mūsų.

„Sveikatos dienos 2023“ – tai renginys visiems, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu. Įsigyti bilietus ir daugiau sužinoti apie parodą, galite čia: https://www.parodos.lt/parodos/sveikatos-dienos-2023/